Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

 

В 24.03.2016 at 01:41, YouRich сказал:

 

Їб@ть, вони дебіли...нема слів, одні слюні....

я походу бачив нашого бмвшніка сьогодні (якщо то та сіра бмв) на Перемоги :)  Коротше, майже те саме, що на відео, плюс ще диски з випираючими ободами. Ех, ту б бмв на середньовічні часи, та до тих ободів мечі прикрутити, ото знатна колісниця получилась би :) Хоча ні, при такій висоті від землі, навряд чи 100 метрів проїхав би :)

Зфотографувати не мав можливості, бо сам був за кермом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

@MANJAK11 , то була не моя :)

Ще додам, що просто пиляні пружини, як на тих пріорах, і грамотне заниження, то дуже великі різниці. І по грошах в тому числі.  

 

P.S. Хоча, я здогадауюся, про кого ти писав. 

ae5bee45ed31.jpg

Якщо це та, що на фото, то чувак вже давно преться по stance-культурі. В мене далеко не все так екстремально. ХЗ, як він їздить, але виглядає бомбезно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, MANJAK11 сказал:

Зфотографувати не мав можливості, бо сам був за кермом :)

 

Нагадав анекдот)) 

 

Зустрілись два друга.  Один каже:

-- Я вчора їхав на машині на  роботу, на зустріч їде блондинка і за кермом на ходу губи малює!  Я так припух, що чуть бритву в каву не впустив))). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Savage сказал:

Якщо це та, що на фото, то чувак вже давно преться по stance-культурі. В мене далеко не все так екстремально. ХЗ, як він їздить, але виглядає бомбезно.

Так, це та :) Нажаль (чи на щастя :) ) в нас різні поняття про *бомбезно* . Людина з машини зробила каракатицю, вцепила кастрюлі замість коліс, які значно виступають за межі кузова, й повзе по місту зі швидкістю в районі 40-50км год, бо по наших дорогах швидше їхати, на такому апараті не можливо (на такій то машині)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, MANJAK11 сказал:

й повзе по місту зі швидкістю в районі 40-50км год

 

Так це ж для міста саме то))). Хай всі мудаки, які літають по Луцьку, всі так свої машини занизять...Це ж буде рай))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, YouRich сказал:

 

Так це ж для міста саме то))). Хай всі мудаки, які літають по Луцьку, всі так свої машини занизять...Це ж буде рай))

згідний )))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Savage сказано:

 

ae5bee45ed31.jpg

 

Я цю тачку бачив в центрі пару днів назад,прикольна,нічого не скажу,але здалеку. Підійшов, роздивився,ну  в принципі і всьо, "круть -крута" не більше,просто  для когось це понти і в якомусь колі двіжуха, думаю це не більше того щоб привернути увагу))

PS: особисто до власника,ну так нічьо,прикольно,але злалеку:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, yura-patriot сказал:

Я цю тачку бачив в центрі пару днів назад,прикольна,нічого не скажу,але здалеку. Підійшов, роздивився,ну  в принципі і всьо, "круть -крута" не більше,просто  для когось це понти і в якомусь колі двіжуха, думаю це не більше того щоб привернути увагу))

Та да, це більше для вигляду. Ніякою практичністю, а тим більше комфортом там і не пахне. Рульожка у стенсових тачок теж так собі. Ну і треба, мабуть, наперед купувати з десяток піддонів двигуна :).

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

комусь подобається, комусь ні) на вкус і цвєт фломастєри разниє ;-)

 

але це бмв і вази порівнювати зовсім не коректно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Arden сказал:

комусь подобається, комусь ні) на вкус і цвєт фломастєри разниє ;-)

 

але це бмв і вази порівнювати зовсім не коректно)

 

Певно, прийшов хазяїн "нашого" БМВ))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Arden сказано:

комусь подобається, комусь ні) на вкус і цвєт фломастєри разниє ;-)

але це бмв і вази порівнювати зовсім не коректно)

шо те - уродство, шо те... Шо те - недоавтомобіль, шо те... Кастрати якісь...

Взагалі не розумію, як таке каліцтво може подобатись... ну але ж "фломастери..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коти сфінкси теж не всім подобаються, але ж право на існування мають, як і шанувальників...

Головне щоб свій фетіш, ці автолюбителі не робили гемороєм для інших учасників дорожнього руху, навіть тим же виповзанням на зустрічну, бо зі своєю закрученою\заниженою\підрізаною підвіскою йому складно переїхати поліцая...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі авто для душі, а не для практичності

особисто мені подобається. але правильно підмітили, аби іншим учасникам не заважали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, YouRich сказал:

Певно, прийшов хазяїн "нашого" БМВ))) 

 

та ні, у мене кросовер :)

але особисто мені stance подобається, але для цього треба час і гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.03.2016 at 16:54, jack74 сказано:

І де це світлофор зупиняв мудаків???

А "відеофіксація"... - який з неї толк??? По-перше, зараз по відео не штрафують, а по-друге (що головне), відеофіксація не вилікує покалічених і не поверне до життя тих, кого можуть збити пролітаючі мудаки.

http://ru.slovoidilo.ua/2016/04/03/novost/obshhestvo/kievskie-vlasti-budut-shtrafovat-narushitelej-pdd-cherez-videokamery

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AnryABC з твого посилання

Цитувати

На столичных дорогах будет работать новая система контроля за соблюдением ПДД - теперь нарушающих правила водителей будут штрафовать автоматически.

Об этом сообщает «Слово и Дело» со ссылкой на «Наш Киев». Как сообщил советник киевского городского главы Илья Сагайдак, 

По-перше, от коли "БУДЄТ", от тоді й можна буде щось казати, а поки це як Керченський міст Пуйла.

По-друге, хто-хто сказав??? "Наш Кієф"? чи СавєтнікКієвскагоГлави?... ну да... раз вони сказали, то так і буде!  -  Вони ХТО??? Законодавці??? 

Тепер переходим на "НашКієф", на котрий посилаються "СловоІдєло", читаєм

Цитувати

Столичные власти надеются, что камеры видеонаблюдения, которые в будущем планируется установить на дорогах Киева в рамках программы "Безопасная столица", отучат автомобилистов ездить в выделенных полосах для движения маршрутных транспортных средств.

... «... Но мы планируем в рамках программы «Безопасная столица», которую, надеюсь, депутаты Киевсовета примут, установить видеокамеры, и тогда система штрафов будет автоматической. ....», — сказал советник Киевского городского головы Илья Сагайдак.

Думаю, значення слів "планіруєм" і "надєюсь, што дєпутати прімут" розтлумачувати не потрібно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно сюди.
Ситуація на дорозі годину назад була.
Стою на світлофорі Соборності-Воїнів в правій смузі для повороту на Воїнів. Середній і лівий ряди теж заняті машинами. З першої машини лівого ряду виходить 2 пацанчика-пасажира і починають бігти по переходу в бік Воїнів. В цей момент до перехрестя підлітає між машинами лівого і середнього рядів лісапєдіст і ледь не збиває першого пацанчика. Якось розминулись - пацанчики пішли далі сміючись, а лісапєдіст поїхав собі далі на червоне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ще би хто поліцейських навчив ПДР! "доблесні орли" на Ісудзу трохи не втулили мене в бік, неправильно проїжджаючи рівнозначне перехрестя в центрі (мигав світлофор жовтим кольором)вони їхали по Волі від ЦУМу в напрямку Київського майдану, а я підіймався з Паркової на Волі також в напрямку Київського.

P.S. вийшла трохи смішна ситуація - їхав за ними аж до історичного, гадаю, вони думали, що у мене реєстратор, то так газанули... я навіть не помітив куди патрульні поділися )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, tolik79 said:

неправильно проїжджаючи рівнозначне перехрестя в центрі

дійсно знака поступитись при виїзді з паркової нема, хоча по моїй логіці, він би там мав бути, виходячи хоча б кількості смуг і Т перехрестя.

от тільки до теми це стосується по дотичній

а ось тут більш актуально, я розумію банкет 7 вечора, заїхали пофотографуватись до рагсу на 10 хвилин, але на фоні чого, на фоні відсутності мізків і смаку...

6oIdDGaFUFvYgFNgaGuv0uMBjs6Al5KHjHshkxE3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там-Там. Мало того, що по діагоналі зайняв два місця (все розумію, кузов довгий, хоча можна було поставити десь зкраю) - так ще й занятий шмат дороги для виїзду. Майстер, бл@т..

 

ea0bcb2a010a.jpg

 

c7b54fd3165f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, Revolver said:

я розумію банкет 7 вечора, заїхали пофотографуватись до рагсу на 10 хвилин, але на фоні чого, на фоні відсутності мізків і смаку...

фото, так розумію не відкривається, дубль тут

 

IMG_20160514_190913.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варшавка. Два чмошніка поставили машини так, що при виїзді з дворів нічого не видно ні зправа, ні зліва.

 

6a09b8787b2c.jpg

 

А ось і машини, які виїзджають.

 

6aa5c9742bd1.jpg

 

7f70d9a3ec11.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

вже 40хв як по вулиці ніхто не може проїхати, поліція приїхала, але толку ніякого

gyc0o6kzv2eh9ixtluza61lg2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...