Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

Карфаген( халупи за і біля ЦУМу ) має бути зруйнований.

Спалений, розбомблений.........але перероблений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь
Карфаген( халупи за і біля ЦУМу ) має бути зруйнований.

я тобі зруйную за волиньмаркет пасть порву це ж історія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*ля, даже в проекті (картинка 2,3) рекламою все завішено.... ну шо за ппц... з такими темпами скоро церкви будуть в рекламі :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, в історії України вже були часи коли православні церкви здавалися в оренду ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карфаген( халупи за і біля ЦУМу ) має бути зруйнований.

я тобі зруйную за волиньмаркет пасть порву це ж історія

Рвати будеш волосся собі на дупі, коли провалишся там в їхньому совдепівському паркеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тобі зруйную за волиньмаркет пасть порву це ж історія

А що в тому Волиньмаркеті такого історичного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Таке відчуття що в Луцьк звозять "остатки" і ширпотреб з усієї України.

Взуття яке уже 3 роки назад як не випускає виробник! :)

Пуховики невідомих виробників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відчуваю що в ЦУМІ буде нехіла тєкучка бутіків... Бо половина з них, мені здається, просто не здатна перекрити витрати, зокрема на оренду. А утримувати такий "бізнес" довго спонсори певно не захочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке відчуття що в Луцьк звозять "остатки" і ширпотреб з усієї України.

Взуття яке уже 3 роки назад як не випускає виробник! :)

Пуховики невідомих виробників.

Ну скажімо,у "вузькоглазих" колах досить таки відомі виробники,як от:

hnhhnh.jpg

200грн-шара.А в бутіку мабуть уже по 700грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передаю окремий привіт базарникам, які позатарювались в хмельницьку і покупляли точки в юванті і цумі-скоро прийдуть бренди і повноцінні стоки і вас нагнуть. в фінансовому сенсі, само собою.

до Києва мені їхати маршруткою 10 годин часу (в обидві сторони) і 240 грн. але, повірте, я так в плазі скуплюсь на 1500-2000, шо вам тут і не снилось.

якісним і відносно дешевим. я вже мовчу, що тут в юванті трьохрічної давності футболки ecko стоять по 300-400 гривень. я такі ж у провокаторі новішої колекції в києві брав по 110 грн. якби був баригою як ви, то вже би приторговував тут.

мене найбільше бісить оцей "російський бізнес"-купити надто дорого і ще й в три дорога продати. купуйте по закупівельним і продавайте по реальним цінам, тоді не будете нити і плакатись шо мол, "ми дорого купили, то чого маємо дешево продавати". якшо ти, підприємець, дорого купив-то ти лох, а лоху не місце на ринку. звалюй і звільни місце розумнішим підприємцям.

мені до сраки ваш хвальоний цум і ювант, якби був достойний магазин на гпз чи 40му-я б туди поїхав. тобто, тільки глибокі провінціали думають, шо магазин у центрі все вирішує. так, це прохідні місця. але шо найчастіше беруть у прохідних місцях? їжу, водичку. а розумний покупець, який хоче купити норм речі, поїде навіть в інше місто, не те шоб на інший кінець міста. пройшов той час, коли можна було втулити любе-рябе. зараз народ починає рахувати гроші і думати шо і як.

типовий приклад-в київському колінсі пуховики від 350 грн з карткою (її видають при першій же покупці і зразу по ній пробивають знижку). ви тут хоча б за 500 знайдете якусь більш-менш куртку?) фіг там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bit, а я якось все такі думаю що все дешеве має відповідну якість - і пуховик за 350 грн хіба на раз вийти в мокрий сніг... не кажучи вже про попрати його...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне тоже не нравится ассортимент " бутиков" в ЦУМе. Ожидала большего, думала заедут, наконец, так называемые "бренды масс- маркета". Ну заехала Кира Пластилина. ... Оджи ждем... Хотя, конечно, пуховик за 200 или даже за 400 грн. Не встречала нигде, кроме секонда и стока. Да и не взяла бы- слишком стремная цена для хорошей вещи. Одеваюсь в Манго, что в центре и в Бенеттоне ( магазин d.point на Винниченко) - там и обслуживание на высоте, и вещи пристойные, и скидки, и акции, вообщем, для тех, кому влом ехать в Киев за всем этим. А ЦУМ - проходной двор. Была в шоке, когда увидела там отделы , что были в старом ЦУМЕ. Тут все архитектуру обсуждают, паркет в Волыньмаркете- не понимаю, что Вам с этой архитектуры? Вы что тут ожидали- замок Любарта построят или старый ЦУМ был лучше, больше вписывался, так сказать? Форма- отличная, содержание- не очень. Ну так, зато есть Сильпо на первом этаже! Это ж ЦИВИЛИЗАЦИЯ по сравнению с Театральным или с Панно! Вареники вон откроют, суши- все ж конкуренция для центра, а конкуренция рождает качество! У Бровина точно должно быть хорошо, он га..на не откроет, так что, выше нос:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви їли коли-небудь в цих "Вареники-тут", я одного разу взяв вареників з 14-16 і полив сметаною + два соки. Заплатив 76 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пуховик за 350? Нет, не слышал, даже в 2005 году

Плохо искали. Через интернет можно купить и за 350, главное знать где брать) У меня Mexx на пуху, за 300 грн, купила, конечно поторговалась и покупку специально делала летом, знала, что нет ажиотажа, и можно найти что то хорошее по низкой цене, летом же купила пуховик от Киры Пластининой, на том же сайте, конечно, не за 300грн, но и не за 2000 грн. непонятного поизводителя, как в Юванте или еще "где мы не ходим".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо за кіра пластілінова, шо за неї так часто тут згадують?

http://ru.wikipedia...._Кира_Сергеевна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо за кіра пластілінова, шо за неї так часто тут згадують?

http://ru.wikipedia...._Кира_Сергеевна

Вікі розуміння не добавила. Поки воно не з'явилось в ЦУМі, ні разу до того не чув. Може тому, що я не "девушка 15-25 лет"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо за кіра пластілінова, шо за неї так часто тут згадують?

http://ru.wikipedia...._Кира_Сергеевна

Вікі розуміння не добавила. Поки воно не з'явилось в ЦУМі, ні разу до того не чув. Може тому, що я не "девушка 15-25 лет"?

Скорее потому что не девушка 20-30, женщина 30-40,надеюсь тоже)))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bit, а я якось все такі думаю що все дешеве має відповідну якість - і пуховик за 350 грн хіба на раз вийти в мокрий сніг... не кажучи вже про попрати його...

а це вже наш український менталітет. якщо в ФІРМОВОМУ магазині продають за пів-ціни, то це якраз і може значити, що продають його за пів-ціни і раніше він був 700-800, а може й більше. фірмовому магазину треба продавати нову колекцію, тому стару він готовий розпродати за пів-ціни.

навіть наведу приклад-знайомий розказував за батарейки. поставили батарейку алкалайн на ринку по ціні в 2 грн-ніхто не брав, бо всі думали, що погані. поставили по 5-розібрали.

навпроти один одного може бути 2 магазина. в одному взуття буде за тисячу, в другому за 500. наш народ купить де? правильно, там де за тисячу, бо ж "там краще". а те, що їх везуть з одного місця, це так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо ти, підприємець, дорого купив-то ти лох, а лоху не місце на ринку. звалюй і звільни місце розумнішим підприємцям.

Як раз-таки він не лох, раз не звалює і не звільняє місце, а лох той - хто в нього купує (розвісивши вуха що той "дорого закупив"), при чому судячи з усього купує постійно (інакше б збанкрутував), а він (підприємець) дуже навіть не лох, може навіть і розумніший за більшість з нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вікі розуміння не добавила. Поки воно не з'явилось в ЦУМі, ні разу до того не чув. Може тому, що я не "девушка 15-25 лет"?

і тут же вікі перефутболює на папіньку

Серге́й Арка́дьевич Пласти́нин (род. 25 ноября 1968 года, посёлок Шипицыно, Котласский район Архангельской области) — российский предприниматель, совладелец и бывший председатель совета директоров ОАО «Вимм-Билль-Данн. Продукты питания».)

(створив і продвигає марку, котру назвав у честь доці)

що тут добавити, зелене світло молодій, мегокреатівній модельєрші :)

фірмовому магазину треба продавати нову колекцію, тому стару він готовий розпродати за пів-ціни.

мова точно йде про Луцьк?

Бо тут заведено, що одні і ті ж шмотки\тапки висять\стоять щороку (3-4 сезони, без проблем) як трендова річ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотя, конечно, пуховик за 200 или даже за 400 грн. Не встречала нигде, кроме секонда и стока. Да и не взяла бы- слишком стремная цена для хорошей вещи.

Одеваюсь в Манго, что в центре и в Бенеттоне

Скажу вам по секрету, це також сток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотя, конечно, пуховик за 200 или даже за 400 грн. Не встречала нигде, кроме секонда и стока. Да и не взяла бы- слишком стремная цена для хорошей вещи.

Одеваюсь в Манго, что в центре и в Бенеттоне

Скажу вам по секрету, це також сток.

Нет, не сток. Вещи " свежие", из последних коллекций, можно сверить с интернетом. Правда не всегда есть вся размерная сетка и коллекция далеко не вся, а лишь малая часть, ну так это и не Киев и не " настоящие" оригинальные магазины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...