Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

Нет, не сток

Та ні це все таки сток. За який середня ціна за 1од. 100-150грн в закупці, і немає різниці чи то футболка чи пуховик. Навіть можна привести поточну колекцію.

Аналогічно в ЦУМі якщо не турція то сток на який націнка від 100 до 400%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

Та ні це все таки сток. За який середня ціна за 1од. 100-150грн в закупці, і немає різниці чи то футболка чи пуховик. Навіть можна привести поточну колекцію.

нема про що сперечатись... почнемо з того, що Манго,що на Волі - це ж не франчайзі,а просто підприємець, що купує в Італії дешево, а продає в Луцьку дорого... наприклад, в "Манго" є лінія "Basic", мені ідеально підходять їхні спідниці-олівці, то вони іноді з'являютьсяв Луцьку в той самий сезон,як і в Європі (не в кінці сезону), але якщо в Амстердамі я купувала такі спідниці в фірмовому магазині "Манго" за 19 Євро, так само в Кракові, так само в Празі (бо ж сітка притримується єдиної цінової політики),то в Луцьку ці спідниці продаються по 350 грн., зі знижкою - 300 грн.

я уже не говорю про те, що основна маса речей, які є в луцькому так званому "Манго" продається в Італії на вуличних ринках в'єтнамцями в умовах, близьких до луцької "гуманітарки"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це Краків і Амстердам :)

У мене знайома взагалі одягається в колекції, які ще навіть не були представлені на загал. Добрі кхмери, що прцюють на виробництваї світових брендів, пакують добро в мішки і перекидують через забор фабрики. Якщо знати місця в Пномпені то такий мішок (баул де всі розміри) можна купити порівняно за копійки. Вся суть в географії. Закрили дирку з "секондом" і твоя "олівець" аж ніяк не може коштувати у нас 19евро в офіційному фрочайзі. Ніхто ж не буде мутити з Кіпром заради одежі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо знати місця в Пномпені

Зєус, скажи де, де??? Фіг же засну тепер...:-D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу по секрету, якщо піти в ,,клітку, там ті самі речі, що в Юванті , коштують вдвічі дешевше,

а якщо піти в сектор ,,Б,, то втричі дешевше.

Але саме головне - ніякі мережеві бренди, чи дорогі бренди, чи навіть кютюрьєві , не замінять почуття смаку та стилю.

Краще мати знайомого кравця і носити все по фігурі та в одиничному екземплярі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зєус, скажи де, де??? Фіг же засну тепер...:-D

Сонечко 7000км :) і немає прямих рейсів.

Камбоджа, Пном-пень район 240 вулиці, ще вранці на окраїні російського ринку (він там так і називається я хз чого).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То вже не шопоголік, то бАгіня шопінга!)))

Я би сказав шаленна бАхіня шопінга. Для якої круг в 14000 км не крюк :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

твоя "олівець" аж ніяк не може коштувати у нас 19евро в офіційному фрочайзі.

так про що й мова...в Голандії може, в Польщі може, в Чехії й Італії теж може, а от в нас - аж ніяк не може)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так про що й мова...в Голандії може, в Польщі може, в Чехії й Італії теж може, а от в нас - аж ніяк не може)

Все просто. Манга и Цара це іспанські держателі франчайзі (можливо італійські, я нє вкурсє реб'ята, але не суть). Відповідно він завозиться на територію ЄС на одних умовах і поширюється в середені економічної співдружності без податків і митних платежів. Це дозволяє тримати єдині ціни в мережі.

Для України (як і іншої країни не в ЄС або в ЗВТ) до цього товару додаємо мито, пдв і часте жлобство торгаша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adidas-abibas, nike-mike, puma-duma

різниці взагалі ніякої :-)

Петросян? В різних країнах по різному читають назву бренду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут народ немного от темы отклонился... Суть вопроса в чем? Люди возлагали на ЦУМ определенные надежды - мы ждали новых брендовых магазинов одежды и обуви, ходило много слухов, в частности, про ту же ZARA, хотелось того, чего раньше не было - адекватных цен, интересного "европейского" а не "хмельницкого" ассортимента, компетентных и вежливых продавцов а не "царей Юванта", вечно бухающих и кушающих в своих "бутиках" - но... надежды не оправдались (судя по этому форуму - ни одна я так считаю), Так какой смысл сравнивать Луцк с Амстердамом или с Краковом - нам туда еще плыть и плыть! Что странного в том, что юбка в Луцке стоит дороже чем в Италии, откуда ее привезли? Если бы было наоборот, тогда б Италия приезжала бы к нам "тариться" :) Далеко не все могут позволить себе съездить за штанами и курткой в ту же Польшу.. и не только из-за экономических соображений, а просто даже потому, что это лишняя трата времени. К тому же, тогда целесообразно "затариваться" чуть ли не на год или пол года. Это не всегда удобно. Сегодня позвонили - пригласили на свадьбу - я ж не поеду за платьем в Копенгаген, - я буду искать в Луцке. А в Луцке искать по-прежнему особо негде (ну не в ЦУМе точно - это теперь ясно), Вот и выходит, что каждый опять будь выкручиваться как может: кто по стокам, кто по секондам, кто в Киев, кто в Европу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adidas-abibas, nike-mike, puma-duma

різниці взагалі ніякої :-)

Петросян? В різних країнах по різному читають назву бренду.

це вже ви петросяните)

грамотні люди власні назви і назви брендів читають так, як вони звучать мовою оригіналу, якщо ви не знали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас айфон коштує дорожче , ніж в Америці,машини , дорожче ,ніж в Німеччині,

Все діло в обємах ринку.

Якщо таку річ може собі дозволити 1% покупців- то і будуть продавати з такою накруткою.

Якщо 99% можуть купити собі лише ,,хмельницький ,,товар, то лише його і возитимуть.

І нічого тут не зміниться, поки в Луцьку хоча б 30 % населення не матимуть дохід в 500-600 євро на місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К тому же, тогда целесообразно "затариваться" чуть ли не на год или пол года.

я так і роблю...

економія ще й в тому, що нема спокуси купити "щось для настрою",бо між поїздками в магазини в просто не ходжу, за виключенням львівського "Ашану"...в Києві можу забігти в той самий Орсей чи Зару, Манго - вони теж тримають єдині ціни

в Україні купую лише взуття,тому що ну не ходять європейці на шпильках 10 см))

особливо кидається в очі в Голандії - в платті з бантиками - і в кедах, в пальто з рюшечками -і в кедах, в діловому костюмі - і в кедах, бо ж на велосипеді)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас айфон коштує дорожче , ніж в Америці,машини , дорожче ,ніж в Німеччині,

Все діло в обємах ринку.

Якщо таку річ може собі дозволити 1% покупців- то і будуть продавати з такою накруткою.

Якщо 99% можуть купити собі лише ,,хмельницький ,,товар, то лише його і возитимуть.

І нічого тут не зміниться, поки в Луцьку хоча б 30 % населення не матимуть дохід в 500-600 євро на місяць

дурниці. по ціні хмельницького товару (я маю на увазі кінцеву ціну в Луцьку на прилавку) можна купити непогані брендові речі, наприклад, у Львові чи Києві. Навіть у тому ж Рівному. це все "російський бізнес".

до чого тут айфон? айфон у штатах далеко не розкіш, з ними студенти прості ходять. це у нас накрутили. айфон там на рівні нокії і блекберрі ходить, тобто як ЗВИЧАЙНИЙ телефон. це ми тут ними викаблучуємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вже ви петросяните)

грамотні люди власні назви і назви брендів читають так, як вони звучать мовою оригіналу, якщо ви не знали.

В якості оффтопу.

Я можу помилятись, але в іспанскій мові взагалі немає звука "з".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше, соррі, що продовжу цю тему, але відчуваю шо зараз недобізнесмени будуть вставляти свої 5 копійок, тому поясню.

В моєї колишньої дівчини, батько має 5 магазинів одягу по рівненській області по крупним центрам-рівне, нетішин, здолбунів і тд.

і він возить товар з хмельницька. так от, я приблизно знаю ціну того товару і ті накрути.

купляється партія товару РОСТОВКОЮ, тобто набором одної моделі з усіх розмірів. Ростовка коштує копійки, доларів до 100. Але в ній усі розміри даної моделі. Великі і середні розміри розлітаються швидко по ціні в 300-400%. Маленькі або нааадто великі часто залежуються. Але! Ви коли-небудь бачили якісь акції, розпродажі чи скидки на базарі? хер там! бо жлоби сидять у нас. хай воно лежить 3 роки, нікому не потрібне, але наварити всього лише 100% замість 300 ніхто не хоче.

Так от, до чого я веду. Це все брєд, шо ми бідні і не можемо дозволити. Нам не пропонують товару на ті гроші, які ми готові потратити. Нам пропонують лайно ЗА ті гроші, але аж ніяк не НА ті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але! Ви коли-небудь бачили якісь акції, розпродажі чи скидки на базарі? хер там! бо жлоби сидять у нас. хай воно лежить 3 роки, нікому не потрібне, але наварити всього лише 100% замість 300 ніхто не хоче.

Я постійно бачу на базарі знижки.

Можливо ви їх не бачите, бо не хочете бачити, в магазині ж все-рівно краще?...

UPD. Я не базарник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я постійно бачу на базарі знижки.

При маржі в 200-300%, можна з барського стола косточку кинути нашкрябати на бумажці зі звороту упаковки блоку цигарок оці жалкі -20% ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, я нікого переконувати небуду. Хай маржа 300%, а може вона 500% чи всі 1000%.... А нє, базарникам їхній товар на халяву підкидають, вони зранку відкривають контейнер - атам о чудо, новий товар сам матеріалізувався. Люди працюють, і заролбляють на цьому, чомусь ми хочемо щоб нам платили за роботу добре, а хтось коли більше заробляє - то вже гоніво. Нечесно.

Після ваших постів створюється враження, що на базарі одні здирники працюють, а в "бутіках" - благодійники, але це зовсім не так, люди кругом однакові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...