Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

Чесно... Яка не яка ейфорія після відкриття пройшла, і дійшов до висновку для себе, що безтолковий вийшов торговий центр. Ну нащо все це лахміття? Хочеться дійсно універсального магазину.

З плюсів:

  • Лишились канцтовари, сувеніри, гітари.
  • Сільпо (хоч мені він не подобається, тісно там)
  • Watsons
  • Магазин вишиванок
  • Тигрес

Що хотілося б бачити:

  • Магазин посуду. Простого, хорошого, вітчизняного посуду
  • Електротовари. Банальний міксер чи кавомолку вже не купиш
  • Магазин "Шоконель", або подібні
  • Ігрову кімнату (аерохокей, футбол, настільний теніс)
  • І ВЗАГАЛІ, БУДЬ-ЧОГО, НЕ ПОВ'ЯЗАНОГО З ОДЯГОМ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

erica, я ходив ще коли 5 поверх не був відкритим :)

А по тороговій частині той же Варшавський краще враження справляє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо за хрень опять в теме начинается? мы об ЦУМе или нет? могу затеять срачь, и на недельку с собой забрать пару - тройку ников, в РО..В компанию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

могу затеять срачь, и на недельку с собой забрать пару - тройку ников, в РО..В компанию.

да-да, ти зі своїми 4-ма постами, що у тебе на сьогодні залишились можеш просто мего-срачЬ затєять )) якраз на 30 грамову стопку поп корну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я було зрадів що приватовські термінали з"явились у Сільпо, але бачу краще ходити у найближчі відділення - людей постійно багато ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей багато скрізь, де є логотип "Приватбанк", нажаль, від цього нікуди не дінешсь. Можна перейти дорогу і піти до Театрального, там теж є Приват термінал, але тепер менше людей ))) зато там в " фойе" гріються цигани і всіляко допомагають користуватись терміналом і банкоматами ))))

я було зрадів що приватовські термінали з"явились у Сільпо, але бачу краще ходити у найближчі відділення - людей постійно багато ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да-да, ти зі своїми 4-ма постами, що у тебе на сьогодні залишились можеш просто мего-срачЬ затєять ))

Дык, при определённых навыках и умениях достаточно одной таблэтки одного - двух постов, что бы забросить их в тему, а срачЪ поднимецца сам собой, как метель над тундрой :0155::0166::0095:

По теме: зашел я на днях в ЦУМ и... заблудился.. :dont:

куда идти ? эскалаторы какие то куда то едут.... ужосс одним словом :0091:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По теме: зашел я на днях в ЦУМ и... заблудился.. :dont:

І тільки завдяки вай-фаю на телефоні зміг попросити на борді допомоги. Отже сиджу "ізнємождьонний" біля бутіка №152, принесіть хтось що-небудь попоїсти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тільки завдяки вай-фаю на телефоні зміг попросити на борді допомоги. Отже сиджу "ізнємождьонний" біля бутіка №152, принесіть хтось що-небудь попоїсти...

Use an emergency exit <_<

image.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте не будемо піддаватись на провокації Гетто :) По темі: вже хтось куштував вареники у ЦУМі? Як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мама моя куштувала. З капустою- сподобались, каже великі і начинки багато. Казала, дуже гарно обслуговували, правда там сидів Бровін з сином......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пиво в пивных заведениях, не там шукаешь.

:)

почитал тему:

выводы,значь,такие:вареники и обслуживание отличное,при условии,что там сидит какой то Бровин. (а хто это? я не в курсах.депутат,что ли? чесслово,не в курсе,кто это).

вайфай халявный?, не пробовал, в остальном ... не понравился мне новый ЦУМ. не та аура. имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно пора нам складати щорічний рейтинг впливових особистотостей краю.Ми маємо знати своїх героїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пиво в пивных заведениях, не там шукаешь.

тобто там крім вареників більш нічого? чи пропонуєш вареники водою з крана в туалеті запивати?

в Чікен Хаті, наприклад, у "Варшавському" пиво є, чому б у ЦУМі не бути?

вайфай халявный?, не пробовал

ну да. на нокії 3310 важко його пробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гайда всі в Ківерці, там торгові центри з правильною аурою та хорошим вай-фаєм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы хотите бордовку в Киверцах? маякните, подтянусь. кстати,киверцовских на Борде достаточно,просто они молчат.:)

но, если надо будет.... Ласкаво просимо в Ківерці!!!

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиво до вареників є, правда не пробувала яке. Ще є 3 види соків і лимонад \мені дуже сподобався\. А ще до вареників можна взяти шкварки\цукор\сметану\ вже і не згадаю що там ще. Ще салати бачили, але не пробували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пролітав сьогодні, подарунок шукав. Толкових бутіків є декілька (гітаркі, квіти, спорт), остальні незрозуміло нащо.

Приклад - хотів навушники, в Трубці гавно по 70 грн, в тіпа Аплле нормальні але вибір малий.

В одному з бутіків напевно авторські роботи: плакатікі, бумажні пакетікі, откриточкі з одинаковими готік-лолі. Вигодно небось :)

Хтось тут висловлював думку - "Нада ж жон кудась пристроїть, тіпа бізнес-леді" - чиста правда, пересвідчився.

:sm110: перший раз, що осягнув твій текст без прострації :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиво в вареничной есть, нормальное 7 грн 0,5, Вареники отличные на любой вкус, цены нормальные, единственный минус, карточка на заведения Бровина там не действует

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає ЦУМ у новорічну ніч працювати буде?

Цікавить 5 поверх (Вареники ТУТ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...