Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

Пане Роман, чотири роки тому я побудував будинок для своєї сім!ї, там є куча всього що тепер вже я хотів би зробити по іншому, але я побудував його як тоді зміг ... Так ось мені б було дуже неприємно як би ви чи хто інший сказали що у мого будинку рагульська архітектура, неправильні вікна, не тим боком стоїть до дороги і т.д. Так зрозуміло ?

Ще простіше поставлю питання - ви будували щось самі ?

Сперва добейся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

5. Стало не цікаво продовжувати

Гаразд. Шкода що все таки не вдалося отримати відповіді на питання яким же ЦУМ мав би бути ...

Враховуючи,що власник частенько завісає в Європі,то можу просто зробити невеличкий екскурс.

Спочатку універмаг КаДеВе

kadewe.jpg

Далі звісно Harrods вдень

harrods.jpg

і вночі

8harrods.jpg

В кожної з цих будівель є,якби то сказати,сердце чи навіть душа,як в радянских станціях метро.

Ось наприклад для універмагу Printemps це вражаючі вітрини,до яких їдуть туристи з усієї Європи.

2pyp.jpg

qiqqiq.jpg

Скажете дорого,але ось Вам приклад вітрини універмагу Hudson Bay в Торонто,мінімальний бюджет,але як круто.

hudsonvwv.jpg

Я вже не кажу про Нью-Йорк.Чого варті вітрини Bergdorf Goodman,Saks Fifth Avenue,Tiffany & Co,пошукайте в неті а потім підіть до "нашого" ЦУМу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі навіть в старому совковому ЦУМі були передбачені площі на першому поверсі під вітрини - там ще манекени всякі стояли чи блискучі штучки із "Дон Кіхота"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5. Стало не цікаво продовжувати

Гаразд. Шкода що все таки не вдалося отримати відповіді на питання яким же ЦУМ мав би бути ...

Враховуючи,що власник частенько завісає в Європі,то можу просто зробити невеличкий екскурс.

Спочатку універмаг КаДеВе

kadewe.jpg

Далі звісно Harrods вдень

harrods.jpg

і вночі

8harrods.jpg

В кожної з цих будівель є,якби то сказати,сердце чи навіть душа,як в радянских станціях метро.

Ось наприклад для універмагу Printemps це вражаючі вітрини,до яких їдуть туристи з усієї Європи.

2pyp.jpg

qiqqiq.jpg

Скажете дорого,але ось Вам приклад вітрини універмагу Hudson Bay в Торонто,мінімальний бюджет,але як круто.

hudsonvwv.jpg

Я вже не кажу про Нью-Йорк.Чого варті вітрини Bergdorf Goodman,Saks Fifth Avenue,Tiffany & Co,пошукайте в неті а потім підіть до "нашого" ЦУМу.

Чесно кажучи вони мене не вразили, так само як і наш новий ЦУМ ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліричний відступ.

Я проводжу паралель між впорядкуванням Луцька, з косметични ремонтом в провінційній пострадянській квартирі:

Всі дев"яності прожили, як є - не до краси було, бо і так гроші на "поїсти" ледь вистачало.

Ще трохи прожили з тим що було, бо відходили від депресії та вважали недоцільним тратити гроші на "красоту".

Але потім настав час коли "всі сусіди" ремонти поробили, та й їсти ніби є шо. а ми чим гірші? От і зробили ЦУМчик спочатку (то, як ремонт в вітальні), годинник сонячний для красоти поставили (то, як вазочка в залі))), вокзал облаштували (коридор), щоб було де гостей зустрічати.

Ну, все, як годиться)))). До кухні з санвузлом не дійшли ще, зрозуміло).

А, щодо, крєатіва (читати - вражаючого ЦУМа. так, щоб аж вааапчє), як в тих "модних", то ше не розжились - ше он "сарай з брамою не білені"

То, звичайно, жарти, але, я не уявляю щось таке "незвичне, особливе, величне" між розваленими хатинками, що в центрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кухні з санвузлом не дійшли ще, зрозуміло).

КаналізацСапалаївку вже чистять.

vetalforever, десь проскакувала інфа, що 15 грудня.

То я писав. 15-го 5-й поверх точно не відкриють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5-й мали би відкрити 15-го, але, судячи з того шо там зроблено, то наврят чи його відкриють до 20-го..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От, ми всі обговорюємо архітектуру ЦУМу, але ніхто так і не запросив думку АВТОРА проекту на форум. А вона є. Прошу дуже для початку прочитати статтю на ВолиньPost Луцький ЦУМ: гебрейсько-сталінська новинка. Перші два розділи можна пропустити і перейти одразу до погляду автора на архітектуру (останній розділ). І після цього прочитати коментарі людини під ім'ям Богдан Гой - саме він є автором проекту ЦУМу. Там він дещо пояснює. І про вибір стилістики і про пропоновані варіанти. Цікаво!

Це сказано не до того, щоб когось присадити чи возвеличити. Там просто є думка автора. Але думаю, він теж не в захваті від заклеювання рекламою, бо сенсу тоді було щось проектувати? Хоча поки ще ЦУМ тримається. Зрештою, ви і самі можете в нього щось запитати, якщо він ще читає переписку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5-й мали би відкрити 15-го, але, судячи з того шо там зроблено, то наврят чи його відкриють до 20-го..

22 грудня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вижу,Борда свои корни пустила во все местные информагенства, когда работает принцип:В Инете? сри на всё! и модерам потом геморой чистить всё это.

Построили новый ЦУМ, правильно сделали,каким бы он вам сейчас не казался.Не нравится? Постройте свой! Никому не в обиду,но как то неловко читать некоторые коменты.

С ув. Гетто. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4й поверх сьогодні працював. Той, на якому знаходиться Тигрес.

Цікаво, а коментарі користувачів форуму кому належать? Або ним самим або форуму. На якій основі їх передруковують без хоча б посилань (я мовчу про дозволи власників)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті,перепрошую, сперма.луцьк.уа бачив торгівельну марку "Вареники",це тіпа кухня там з варениками має бути чи щось інше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу дуже для початку прочитати статтю на ВолиньPost Луцький ЦУМ: гебрейсько-сталінська новинка.

В статті згадка про чек із Сільпо із адресою Волі (Леніна) із фото.

Вони не єдині. Сьогодні отрмав СМС від ювелірки, та мтакож запрошують pr-kt Voli (Lenina)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, буде заклад харчування де годувати будуть виключно варениками різних видів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті,перепрошую, сперма.луцьк.уа бачив торгівельну марку "Вареники",це тіпа кухня там з варениками має бути чи щось інше?

Ну якщо взяти до уваги назву сайту то можливо і щось інше :) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От, ми всі обговорюємо архітектуру ЦУМу, але ніхто так і не запросив думку АВТОРА проекту на форум. А вона є. Прошу дуже для початку прочитати статтю на ВолиньPost Луцький ЦУМ: гебрейсько-сталінська новинка. Перші два розділи можна пропустити і перейти одразу до погляду автора на архітектуру (останній розділ). І після цього прочитати коментарі людини під ім'ям Богдан Гой - саме він є автором проекту ЦУМу. Там він дещо пояснює. І про вибір стилістики і про пропоновані варіанти. Цікаво!

Це сказано не до того, щоб когось присадити чи возвеличити. Там просто є думка автора. Але думаю, він теж не в захваті від заклеювання рекламою, бо сенсу тоді було щось проектувати? Хоча поки ще ЦУМ тримається. Зрештою, ви і самі можете в нього щось запитати, якщо він ще читає переписку.

гарна стаття))) куди не глянь, таємниці і підтексти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті,перепрошую, сперма.луцьк.уа бачив торгівельну марку "Вареники",це тіпа кухня там з варениками має бути чи щось інше?

На останньому поверсі універмагу «Луцьк» працюватиме ресторація швидкої їжі «Вареники тут» - її відкриє компанія ГРАНД ПЕРСОНА.

Як розповіла директор цього закладу Тетяна Мацик, це буде фаст-фуд з традиційною українською кухнею та демократичними цінами на 160 посадочних місць.

Особливістю закладу буде принцип «тарифікації» страв: усі види вареників і холодних закусок коштуватимуть однаково – 7 гривень за 100 грам.

Гість набиратиме страви на спеціальних відкритих «столах» - марнітах, і зважуватиме їх біля каси.

«Якщо визначати сегмент ринку, в якому працює «Вареники тут », то він розташувався між рестораном та фаст-фудом. Від обидвох сфер було взято найкраще. Від ресторану – висока якість страв, а від фаст-фуду - швидкість обслуговування та демократичні ціни. В середньому обід коштуватиме до 20 гривень», - повідомила Тетяна Мацик.

У меню - передусім цілий «спектр» вареників з начинкою: з м’ясом, картоплею, смаженою капустою, грибами, лівером та ліниві вареники. Будуть також вареники з сиром, вишнями.

Вареники можна буде зісмачити сметаною, шкварками, підсмаженою цибулею. А до вареників взяти різноманітні закуски, салати тощо.

З алкогольних напоїв у «Вареники тут» продаватимуть лише пиво. Луцький фаст-фуд «Вареники тут» компанія ГРАНД ПЕРСОНА відкрила за системою франчайзингу української мережі «Вареники тут».

cb-3000.jpgcb-1000.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там би "Пузату Хату" і більш ніякого не потрібно було - народ завжди був і був би наповнений зал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ніхто не звернув увагу що проект був значно гарніший, більш об'ємнішій

http://www.comfortbud.ua/ua/portfolio/proekty/rekonstrukciya-univermagu-luck-na-prospekti-voli-u-lucku

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ніхто не звернув увагу що проект був значно гарніший, більш об'ємнішій

http://www.comfortbu...ti-voli-u-lucku

Ага, особливо 4-та картинка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...