Перейти до змісту

kotykS

Учасники
 • Кількість зміста

  1 070
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

192 Продвинутий

3 Підписників

Про kotykS

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

12 633 перелядів профілю
 1. kotykS

  Фото

  Угорський художник Іштван Задор, 1915 рік. СМАК!!!
 2. сорі, страшно глючить форум - постворювались кілька тем дублікатів. прошу видалити інші
 3. У Луцьку встановлюють нових кликунів. Загалом 4. Разом із тим, що вже був (його поки не повернули на місце), тепер їх 5. Свіжі сьогоднішні фото, 12 травня. Джерело - Хроніки Любарта.
 4. У Луцьку встановлюють нових кликунів - загалом 4. Разом зі старим (якого поки що не вернули на місце) їх буде 5. Свіжі сьогоднішні фото, 12 травня. Джерело: Хроніки Любарта
 5. У Луцьку встановлюють нових кликунів - загалом 4. Разом зі старим (якого поки що не вернули на місце) їх буде 5. Свіжі сьогоднішні фото, 12 травня. Джерело: Хроніки Любарта
 6. З кінця весни цього року став погіршуватися інтернет від вашої компанії в Струмвці. Яку можете порекомендувати антену для usb-модема Huawei? Начитався купу інформації, але щось не прояснилося в голові Чи покращиться ситуація, застосовуючи всенаправлену антену? Не хочеться вішати направлену (дво)метрову гаргару на хату.
 7. Комедійне продовження історії!))))) Скульптор Ірина Дацюк відхрестилася від пам'ятника Андрію Кузьменку в Луцьку і звинуватила львівських майстрів у спотворенні скульптури. Більше того, вона заявила, що буде новий пам'ятник Кузьмі. Детальніше тут.
 8. Скульптор - Ірина Дацюк, яка вже встигла "прославитися" на різних пам'ятниках в Луцьку...
 9. на жаль, на фото мікфрофон вийшов рівнішим, ніж він виглядає в реальності....
 10. Ну, ось таким вийшов анонсований пам'ятник Кзуьмі у Луцьку. Відкрили 1 жовтня в Сіті парку. Фото - з Хронік Любарта.
 11. Щоб не постити всі майже 30 малюнків про Волинь в дуже хорошій якості з оригінальними кольорами, ось посилання, за яким далі можна перейти на першоджерело і насолодитися досхочу. У російському інтернеті стали доступні унікальні історичні книги про Волинь, видані у середині ХІХ століття.
 12. Такий цікавий документ Більше тут
 13. kotykS

  Фото

  зліва вивіска, мабуть. була українською мовою. збереглося "риладд". може, було Приладдя.
 14. kotykS

  Фото

  та трохи тяжке) колись був інтернет-ресурс, де були аерофотознімки місцевості часів 2 світової війни, але він начебто вже не працює. може, хтось більше знає?
×