Перейти до змісту

kotykS

Учасники
 • Кількість зміста

  1 070
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

192 Продвинутий

3 Підписників

Про kotykS

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

12 604 перелядів профілю
 1. Фото

  Угорський художник Іштван Задор, 1915 рік. СМАК!!!
 2. сорі, страшно глючить форум - постворювались кілька тем дублікатів. прошу видалити інші
 3. У Луцьку встановлюють нових кликунів. Загалом 4. Разом із тим, що вже був (його поки не повернули на місце), тепер їх 5. Свіжі сьогоднішні фото, 12 травня. Джерело - Хроніки Любарта.
 4. У Луцьку встановлюють нових кликунів - загалом 4. Разом зі старим (якого поки що не вернули на місце) їх буде 5. Свіжі сьогоднішні фото, 12 травня. Джерело: Хроніки Любарта
 5. У Луцьку встановлюють нових кликунів - загалом 4. Разом зі старим (якого поки що не вернули на місце) їх буде 5. Свіжі сьогоднішні фото, 12 травня. Джерело: Хроніки Любарта
 6. З кінця весни цього року став погіршуватися інтернет від вашої компанії в Струмвці. Яку можете порекомендувати антену для usb-модема Huawei? Начитався купу інформації, але щось не прояснилося в голові Чи покращиться ситуація, застосовуючи всенаправлену антену? Не хочеться вішати направлену (дво)метрову гаргару на хату.
 7. Комедійне продовження історії!))))) Скульптор Ірина Дацюк відхрестилася від пам'ятника Андрію Кузьменку в Луцьку і звинуватила львівських майстрів у спотворенні скульптури. Більше того, вона заявила, що буде новий пам'ятник Кузьмі. Детальніше тут.
 8. Скульптор - Ірина Дацюк, яка вже встигла "прославитися" на різних пам'ятниках в Луцьку...
 9. на жаль, на фото мікфрофон вийшов рівнішим, ніж він виглядає в реальності....
 10. Ну, ось таким вийшов анонсований пам'ятник Кзуьмі у Луцьку. Відкрили 1 жовтня в Сіті парку. Фото - з Хронік Любарта.
 11. Щоб не постити всі майже 30 малюнків про Волинь в дуже хорошій якості з оригінальними кольорами, ось посилання, за яким далі можна перейти на першоджерело і насолодитися досхочу. У російському інтернеті стали доступні унікальні історичні книги про Волинь, видані у середині ХІХ століття.
 12. Такий цікавий документ Більше тут
 13. Фото

  зліва вивіска, мабуть. була українською мовою. збереглося "риладд". може, було Приладдя.
 14. Фото

  та трохи тяжке) колись був інтернет-ресурс, де були аерофотознімки місцевості часів 2 світової війни, але він начебто вже не працює. може, хтось більше знає?
×