Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

Макдональдс хоче побудуватись на місці заправки ВОГ біля Там-таму, Портсіті мало його приваблює.

Эээх...значит не видать нам Макдональдса... :0157:

А, що так харч, звідтам смакує?

Не скажу,что очень смакує, но если сравнить то, что у нас уже есть...из фаст-фудов (Чикен Хат, Роял бургер, Макс бургер) то им до Макдональдс...расти и расти, до чистоты и уровня обслуживания, особенно когда приходишь с детьми, нигде столько внимания не уделяется детям как в сети Макдональдс, и всякие сидения и аниматоры...в общем, мне как маме, хочется чтобы все закрылись, а Макдональдс открылся( хотя это совсем не значит, что я кормлю детей фастфудом, просто чтобы время весело провести, мне он подходит).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

Ходив вчора в ЦУМ дивитись 5-й поверх. Це, какбеее, зовсім не те що я чекав. Я думав що хоча б СушиЯ, приїзд якого я так давно чекав, буде затишним крутим закладом. Але по суті вийшов якийсь фрі-фло стайл, який я невзлюбив ще мешкаючи в столиці. Я зовсім не в захваті. Вчора зробив майже як Юлій Цезарь... "Пришел, увидел и ушел"

Wi-Fi є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, був 2 чи 3 рази в макдональдсі це просто жах. Убогій інтер'єр, резинові котлети, на картинці намальований гарний гамбургер, а в коробці валяється розкидана капуста, котлета та торчить зі всіх сторін, булка непершої свіжості (в них вона не черствіє роками - http://svodka.net/sobitiya/sobitiya/414580 ), зранку дають все з рідкими яйцями. Єдине, що там хорошого - це чисті туалети. За ті самі гроші або ще менші краще поїсти борщику і якісь пельмені чи вареники в барі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, був 2 чи 3 рази в макдональдсі це просто жах. Убогій інтер'єр, резинові котлети, на картинці намальований гарний гамбургер, а в коробці валяється розкидана капуста, котлета та торчить зі всіх сторін, булка непершої свіжості (в них вона не черствіє роки 2), зранку дають все з рідкими яйцями. Єдине, що там хорошого - це чисті туалети. За ті самі гроші або ще менші краще поїсти борщику і якісь пельмені чи вареники в барі.

і аніматори, аніматори ж ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно, McDonald`s - ето ж рєсторан

Злюка вы...в рестораны тоже не хожу, кстати. Вечернего платья не имеется, а в джинсах не считаю нужным...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочется чтобы все закрылись, а Макдональдс открылся

І мені макдональдс нравиться)) Коли у Львові чи у Кийові маю собі за традинію зайти і скушати два гамбургера з колою))

Знаю шо пласмаса і шкідливо, але ж раз в місяць можна, якщо дууже хочеться :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Злюка вы...в рестораны тоже не хожу, кстати.

ну, як це не ходите? McDonald's, все-таки, ресторан, якщо ви не знали.

«McDonald's Corporation» (укр. «МакДональдз») — американська корпорація, до 2010 року найбільша у світі мережа закладів швидкого харчування. За підсумками 2010 року компанія займає друге місце за кількістю ресторанів у всьому світі після ресторанної мережі «Subway». (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Злюка вы...в рестораны тоже не хожу, кстати.

ну, як це не ходите? McDonald's, все-таки, ресторан, якщо ви не знали.

«McDonald's Corporation» (укр. «МакДональдз») — американська корпорація, до 2010 року найбільша у світі мережа закладів швидкого харчування. За підсумками 2010 року компанія займає друге місце за кількістю ресторанів у всьому світі після ресторанної мережі «Subway». (с)

Скажем так, ресторан быстрого питания, что отличается от общепринятого понятия ресторан(подразумевающего ассортимент блюд сложного приготовления).Так нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від того, воно рестораном бути не перестає. Так нє? Там, куди ви ходите на бордовки барна стійка є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від того, воно рестораном бути не перестає. Так нє? Там, куди ви ходите на бордовки барна стійка є?

Кажется мы дааавно во флейм скатились...продолжаем???На бордовки, пока хожу один раз...это раз, заведение, где она проходила, позиционируется как пиццерия...не зависимо от барной стойки, это два)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але яким боком вся ця ваша приємна бесіда до "нашого" ЦУМу?

Хочем макдональдс на криші ЦУМа ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

offtopic:

Вечернего платья не имеется

Шкода ... В мене чомусь склався в уяві романтичний образ Arven Rivendell ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

offtopic:

Вечернего платья не имеется

Шкода ... В мене чомусь склався в уяві романтичний образ Arven Rivendell ...

У меня много красивых, романтичных платьев, только не вечерних...попроще)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это раз, заведение, где она проходила, позиционируется как пиццерия...не зависимо от барной стойки, это два)

Вмієте ви спригувати від конкретного питання. Отже, все-таки, барна стійка є, значить, таки бар ;) Не хожу, не хожу... ))

Пропоную на цьому зупинитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это раз, заведение, где она проходила, позиционируется как пиццерия...не зависимо от барной стойки, это два)

Вмієте ви спригувати від конкретного питання. Отже, все-таки, барна стійка є, значить, таки бар ;) Не хожу, не хожу... ))

Пропоную на цьому зупинитись.

Руки пожимать будем, напоследок? :duel:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, вміють же бордівчани "уколоти", а потім відразу ж пропонувати зупинитись. :) Можна було б і притримати свого язика перед дамою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно на борді не буФ.. от кнопнув першу сцилкО і о чудо: стандартний офтоп і перші признаки серйозного стьобу.. ніфіга не міняється :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не минусуйте человека из за меня!!!Мне уж тогда минусы лепите...ему то за что???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не минусуйте человека из за меня!!!Мне уж тогда минусы лепите...ему то за что???( не знаю почему раздвоилось...((( )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не минусуйте человека из за меня!!!Мне уж тогда минусы лепите...ему то за что???

Та нічого страшного :) Переживу :) Ибо: "В жизни есть много, что я себе не позволю, но нет ничего, что мне могли бы запретить"

В тому числі висловлювати власну думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, все-таки, барна стійка є, значить, таки бар

У некоторых барная стойка на кухне есть. Но как была кухней так и осталась.

И что это за "ресторан" в котором орут "Вiльна каса!!!":)

...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...