Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто знає ЦУМ у новорічну ніч працювати буде? Цікавить 5 поверх (Вареники ТУТ)

рамантічьнєнько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає ЦУМ у новорічну ніч працювати буде? Цікавить 5 поверх (Вареники ТУТ)

Вже пізно відповідати, але ЦУМ сьогодні працює до 21:00

Всі 5 поверхів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..та і 130 злот це також не закупочна ціна *ділєрів Укроп*, скоріше звичайна, вітринна >там>.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі. Сьогодні на чекові з "Сільпо" помітив напис:

проспект Волі 1

(проспект Леніна).

Вже профіксили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрався таки до 5 поверху. От він як раз вийшов толковим, магазинчики з різними речима для рукоділля, кафешки, магазин декору. І вигляд з вікон чудовий, таке враження що і не в Луцьку знаходишся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хтось пам'ятає проект де ЦУМ плавно переходить в готель "Україна"? Чи є в когось фото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

crafter, чесно, давно мучить спокуса спробувати так піднятись :)

Тільки щоб ніхто не бачив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно боян але все таки..

та то ми посперечалися на золотий ланцюжок - вона виграла

" А слабо тебе ,Вальдемар, в фонтан прыгнуть?" - ну я и прыгнул... (с) Афоня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Не знав куда написати - вирішив тут

Теща купляла чоботи сьогодні в Монраху, так після покупки ій запропонували КУПИТИ за гривню у них фірмовий пакетік - якесь неподобство, як на мене......оренду по 100$ за квадрат відбивають пакетиками :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніби все просто... не хочеш витрачати гривню на пакетик - неси в руках. Чи там без пакетика не випускають ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знав куда написати - вирішив тут

Теща купляла чоботи сьогодні в Монраху, так після покупки ій запропонували КУПИТИ за гривню у них фірмовий пакетік - якесь неподобство, як на мене......оренду по 100$ за квадрат відбивають пакетиками :0156:

Тещі пощастило))) Нам пакетик обійшовся 2 грн. :0056: Європа...))

Від того, що пакет щось вартує ніби й ніц не міняється, та от краще б додали його в ціну взуття. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник та dual - ви не зрозуміли мого поста.

Не в гривні і не в двох справа, да хоть і 10 грн і 30 той пакет коштує, справа іміджі, елементарного сервісу, якщо я несу фірменний пакет - я є безкоштовний розповсюджувач реклами, іх мають роздавати, а не продавати, сам факт посмішив - запропонували купити...мля....тільки в нас в Луцьку таке у фірмових магазинах мабуть є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" - запропонували

купити...мля....тільки в нас в Луцьку таке у

фірмових магазинах мабуть є..."

нагадало ситуацію в клінічній обласній лікарні.Там,підіймаючись на другий поверх, де кабінети УЗІ, стоять на дверях жіночки,котрі продають одноразові (?) :D бахіли, саме продають,торгують ними,а не дбають про чистоту взуття відвідувачів.Як на Старому ринку..Кому втулять,буде виторг, хто не вперше там ходить, той просто ігнорує тих торговок.Я це гарантую,сам досить багато часу спостерігав за цим. Так і живемо.

А ви кажете "реклама фірми" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теща купляла чоботи сьогодні в Монраху, так після покупки ій запропонували КУПИТИ за гривню у них фірмовий пакетік - якесь неподобство, як на мене......оренду по 100$ за квадрат відбивають пакетиками :0156:

Боже, какіє ми нєжниє. Якого... милого ваша теща йде в магазин - і без "пакетіка"? Попривикали, що їх роздають на халяву, то вже як за нього гривню хочуть (продають як будь-який інший товар, вас же ніхто не заставляє) - то кінець світу! Бо ж, лишенько, не буде з чим в магазин/на базар піти, знайомим засвітити, що скуплялась в Монарху. А гривню віддати - національна українська істота задушить. Вам би легше було, якби чобітки продали на 5 гривень дорожче, і дали б вам шарового "пакетіка"???

dual, напевно, ви ніколи не чули про таке слово, як сервіс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тему про ЦУМ. Зробили бы там Сільпо просторий, хоча Сільпо у Слоні подобається більше. Запихнули б туди СOMFY,або FoxMart у весь поверх. Зробили би при кав’ярні дитячу кімнату і т.п. Оце тоді було би ВАУ!!! А то якісь комірчини з одинаковими речами...

post-20497-0-92986400-1361997990_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там,підіймаючись на другий поверх, де кабінети УЗІ, стоять на дверях жіночки,котрі продають одноразові (?) бахіли, саме продають,торгують ними,а не дбають про чистоту взуття відвідувачів.Як на Старому ринку..Кому втулять,буде виторг, хто не вперше там ходить, той просто ігнорує тих торговок.Я це гарантую,сам досить багато часу спостерігав за цим. Так і живемо.

До речі, ціна у цих тьоть із хронічним синдромом вахтьора 1 грн. за пару бахил. В аптеці через дорогу - 2 грн. за 5 пар. Аптека їх теж не по собівартості продає, значить, є місця де ще дешевше. Скільки за день відвідувачів? Мабуть кілька сотень, а то й тисяч. В лікарні і церкві, як правило, не торгуються. Отже при простому підрахунку дохід від спекуляції бахилами, напевно, у кілька разів перевищує зарплату. Біда, правда, їм буде з настанням теплої сухої погоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, ті бахіли демісезонні - "користуються популярністю" цілий рік.

І да - не бабки торгують, а головлікар. Імхо, без його дозволу ніхто б так не робив.

І да другий раз - бахіли то "хвороба" не тільки обласної лікарні. Боюсь що тут без погодження з управлінням охорони здоров'я не обійшлось..... :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тему про ЦУМ. Зробили бы там Сільпо просторий, хоча Сільпо у Слоні подобається більше. Запихнули б туди СOMFY,або FoxMart у весь поверх. Зробили би при кав’ярні дитячу кімнату і т.п. Оце тоді було би ВАУ!!! А то якісь комірчини з одинаковими речами...

post-20497-0-92986400-1361997990_thumb.j

збробили б, запихнули б... наче це мішок з картоплею. В Комфі, Фоксмарті сидять професіонали, які вміють рахувати націнку на товарі та кількість товару, який потрібно продати щоб вийти на рівень беззбитковості при оренді в 100$/кв.м. А з іншої сторони - адміністратори ЦУМу які вклали кошти в реконструкцію і мають відбити її за 8-10 р. Тому вдавляться і нижче 100$/кв.м не спустяться щоб за строки окупнсті не вийти, і пофіг що базаром заповнили наполовину. Адміністрування - річ не проста. Треба вміти відчувати тонку грань між іміджем та заробітком, пулом орендарів та кількістю відвідувачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це може продавці "мутять" собі гроші на пакетиках :)

як правило рекламні витрати закладаються в ціну, так простіше планувати і так далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...