Перейти до змісту

Bit

Power users
 • Кількість зміста

  1 846
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  7

Репутація громади

330 Поважний

1 Підписник

Про Bit

 • Ранг
  Флудилка-говорилка

Останні відвідувачі профілю

16 220 перелядів профілю
 1. друже, ти ото не пиши, шо тобі подобається політика Трампа і ти його підтримуєш, а то ще тобі почнуть погрожувати і бажати шоб тобі "негр у вухо дав від бордівчан")) (як мені в сусідній темі написали). насправді, я кожен раз як зайду на борд, то помічаю, шо тут маса звірів сидить-жадних, заздрісних і з обмеженим світоглядом. Якшо ти відрізняєшся від них-ти ворог. Це смішно і сумно. Ті, хто там вище топили за демократів у чужій країні світу і тим, хто вважає, що їм щось винні інші держави-ви і є причиною того, що Україна в жопі. Особисто ви, кожен з вас. Ах да, мої американські друзі (народжені і виховані у США) передають привіт і бажають вам не сунути свого сраного носа у чужі справи. Я розповів їм як у багатьох хіхлят пригоріли жопи, коли Хіларі програла, вони не могли допетрати, яким боком українців має обходити обрання АМЕРИКАНСЬКОГО президента. А ще вони передають вам, шо вони вам нічого не винні. Міг би вам відео-звернення від білих, чорних і латино американців записати з побажаннями "mind your fucking business", але я манав. Вейвера спитайте шо його американські друзі думають, він же з півночі, впевнений, там те саме, що і в нас. тут якби все очевидно-нам, працюючим людям, його політика тільки на користь. а от лежням і халявщикам (причому халявщикам з усього світу, в тому числі американським хіхлятам на соц програмах) прийдеться підняти жопу і знайти роботу, почати вирішувати власні проблеми самим. тяжко доведеться тим, хто ні дня в житті не працював в США, а тільки користувався соц програмами. кожному хіхляті, яке після цього буде мене цитувати і кричати як я не правий-ідіть нахуй, час розсудить.
 2. ну тут я прокоментую)) ти по фрейду орієнтуєшся?) чувак, у мене для тебе погані новини. навряд чи ти знайдеш достатньо негрів в Україні, аби задовільнили твої фізичні потреби. бо знаєш, ну якби бажання твоє не відповідає дійсності. по-перше, я з неграми не контактую, по-друге, вони мене не цікавлять, тимбільше в такому аспекті. а ще ось це шо ти написав вище і є визначенням бидла. судячи по творенню речення, російського бидла. "трахнули, поімєлі і тд і тп". інтелігенція ти драна, не соромно тобі таке писати?
 3. коротше, короткий переклад перших пари абзаців статті-200 мудаків упакували. упаковували лише тих, хто трощив майно і нападав на людей і тд. Тих, хто протестували мирно, не чіпали. арештовували дуже вибірково, частині арештованих загрожує суд, в тому числі можуть бути строки ув'язнення. Строк до десяти років, штраф до чверті мільйона. На цій ноті дозвольте відкланятись, постараюсь не відповідати на нападки неадекватів, на скільки це буде можливо.
 4. Bit

  Легалізація зброї

  ти ідіот, я з тебе насміхаюсь, хоч і грішно насміхатися над убогими. ніде у світі міністр не звітує перед такими лежнями як ти, бо він міністр, а ти лежень. тимбільше, якщо це стосується чиєїсь безпеки і навіть життя. а по темі-ти певно слабо уявляєш, що таке бути воєнним з позивним, коли твої розмови і пересування прослуховує ворог. а особливо небезпечно бути хорошим воєнним, який не одного кацапа додому відправив у цинку. на таких часто оголошують полювання різні виродки з росії і її гнилих придатків. тому є небезпека і ризик не лише для наших військових, але і для їхніх сімей-дружин, дітей, батьків і тд. от тому міністр і не оголошує в кого є подарований ствол, а в кого немає. тому тебе, лежень, колихати не повинно, в кого з наших військових є ствол і список особисто для тебе викладати не будуть. ти ж сам нібось, ссикля, вдома відсижуєшся, не воюєш же? я теж в безпечному місці, а не на фронті, тому це не моє сране діло кому дали ствол і чому, але і не твоє тимбільше.
 5. шо тут такого, шо я поїхав? жаба давить? тобі хтось не дає поїхати? сонце не так світить? США не єдине місце в світі, де можна нормально заробляти. В Києві можна заробляти дуже непогано по світовим міркам (при наявності знань і умінь). І візи, і мови не треба. Чого ти не в Києві, плакса? В Польщі, Великобританії, решті ЄС і навіть Азії можна добре заробляти, при наявності мови, знань, вмінь і мотивації. Чому ти не там? А, ну це ж передбачає того, шо треба вийти з зони комфорту і відірвати сраку з крісла. Це я бидло, бо поїхав в Америку? чи того шо зневажаю нероб і пристосуванців? Ну так маю право, я його ЗАРОБИВ те право. а взагалі, тобі б варто сходити у всім відомому напрямку. до психолога, наприклад, пошукати мотивацію.
 6. шо ти несеш? в Україні ж теж свобода Слова, хіба ні? ти просто як лох, включаєш обіженку, стараючись налаштувати інших проти мене "ми для тебе нижчий сорт ууу плак плак". хіба я тобі шось казав про "нижчий сорт"? десь в мене мелкала така фраза? ну от тільки не п..зди. ні разу такого не казав і не вважав когось людьми іншого сорту. я виключно критикую лежнів, які не бажають руху вперед, змін, і які тільки і плачуться-ну ось приблизно як ти. людей, які вважають, що всі їм винні-ну от ти так вважаєш, наприклад. а я вважаю, шо ні я, ні будь-хто інший тобі не винен НІ-ЧО-ГО. утрись і йди працюй. аби ти заробляв як пишеш тут, то не плакався б, шо тобі всі винні, бо відчув би це на власній шкірі.
 7. Bit

  Легалізація зброї

  тобто ти, гівноїд, вважаєш, що міністр перед тобою має звітувати і називати імена комбатів і розвідників, яким він дав подарункові стволи, аби захищати себе і свою родину, враховуючи, що ця країна не може захистити навіть сама себе, не кажучи вже про власних героїв? ти ідіот.
 8. я про таких як ти, там вище написав. адже простіше на роботі каву попивати і на борді плакатись, аніж підняти сраку і зробити шось, правда? мене взагалі дивує, як можна не мати амбіцій в житті і задовольнятись найменшим, а-ля державною роботою? тимпаче, в такій країні як Україна? в Штатах державна робота це престиж і ВИСОКИЙ дохід. а в Україні має бути соромно бути державником. от коли державники візьмуться за голови і підуть в комерцію-тоді може щось і зміниться. інженер не має батрачити на заводі, він може працювати на себе (на власний проект). як і лікар, особливо у приватній клініці. Як і вчитель, у приватній школі. Як і маса інших спеціалістів можуть працювати на себе.Тільки в цьому випадку і обслуговування має бути високого рівня, а не таке ж через жопу, як у державних структурах. повір, Америка вільна країна і я можу собі дозволити висловити думку, викладену вище. звичайно, я приберу деякий сленг (аби не образити тих представників певної групи, які все ж живуть по законам і правилам Штатів), але зміст буде приблизно той же. в мене на свободу слова є ПРАВО. повір, і чорні, і латиноси, і навіть адекватні мусульмани, разом з білими-всі нормальні люди голосували за Трампа, бо їх об'єднують спільні речі-вони хочуть працювати і заробляти, вони прагнуть перестати годувати ліниве чмо на соц програмах і вони прагнуть закрити в'їзд неадекватам (в тому числі їхнім неадекватним землякам). Я вам відверто скажу, бо я їх чудово розумію. Я і сам не хочу тут нашестя хіхлят, які понаїдуть і сядуть на соц програми, будуть жити в державному житлі, за електрику платитиме держава, за страховку платитиме держава, за їхню їжу, наркотики, телефони і інтернет, за їхню освіту-за все платитиме держава, вираховуючи податки з МОЄЇ ЗАРПЛАТИ. І я не дискриміную Українців, я тільки за те, аби бачити побільше земляків тут і спілкуватись з ними рідною мовою, але так, аби це було НЕ ЗА МІЙ РАХУНОК.
 9. я от диву даюсь-з одного боку американським довбойобам, які протестують, а з іншого боку дурням нашим, які досі заспокоїтись не можуть. давайте коротко і по ділу. Трампа обрали законно? Так, абсолютно законно. Обрала більшість? Так, більшість, особливо в потрібних Штатах з мажоритаркою. Трампа визнали президентом? так, визнали, причому навіть перші особи самих США, в тому числі обама і його мавпа мішель. визнали його президентом навіть його опоненти-Хіларі і Берні. тоді які на..уй протести? протести проти чого? все по закону. Просто є у США категорія ідіотів, яка не вміє програвати. Йдемо далі. майдан... негро майдан.. Я на момент майдану, був ще в Україні, в Києві. Я і на майдані стояв, і на Грушевського ночами яйця відморожував в дубарь під водометами. і часто після роботи летів туди, зустрітись з друзями і допомогти чим зможу. Натомість більших оцих гівноїдів, шо називають негрські протести майданом, навіть у Києві під час революції Гідності не були. Я не особисто до когось у топіку, бо я такого типу коменти бачив багато де-і в соц мережах, і на сайтах новин. "Негро майдан". Кхм... В Києві не було грабежів магазинів одягу, техніки і спалювання заправок і більше того, руйнування приватної власності (авто, житла). Тому шо у Києві білі люди боролись із владою, а не з магазинами брендових речей і заправками. У Києві не вбивали когось за колір шкіри. У Києві були чітко сформовані вимоги до влади і боролись конкретно з владою. тепер про безпомічних хохлів і тупорилих кацапів. чомусь окрема категорія хохлів (українцями я їх не назву-не заслужили), вважає, що всі дофіга їм зобов'язані. Давайте не починати про Будапештський меморандум і іншу фігню-тоді часи були інші, ок? Тим не менше, хіхлята вважають, що їм винні всі. США, Канада, Великобританія, Німеччина, МВФ, навіть та сама Польща. Вони вважають, шо всі мають їм дати грошей, зброї, а ще краще, прислати сюди своїх вояків, аби ті вмирали за незалежність Неньки України. вам самим не смішно? Звикніться з одним простим фактом і вам стане легше жити-ВАМ НІХТО НІЧОГО В ЦЬОМУ ЖИТТІ НЕ ВИНЕН. Просто звикніть до цієї істини і може тоді буде привід підняти сраку і звільнитись з державної роботи на 2000 грн на місяць і почати нарешті вкладати у власну справу чи хоча б рухатись у напрямку збільшення власних доходів. А тепер друга істина-сильні дружать з сильними світу цього. Тому поки Україна буде в жопі в плані реформ, економіки, воєнного потенціалу, всі на мою Батьківщину, кластимуть величезний болт. Більше того, я диву даюсь, живучи у США, як держава з такою вдалою гео-локацією, з такою кількістю ресурсів і стратегічних партнерів, може жити в такій жопі. Я от дивлюсь на американців-ну немає в них нічого особливого, звичайні люди, такі ж як і ми. Ходять на роботу, причому далеко не всі працюють до надриву жопи-багато лінтяїв і нездар. Але країна ж живе, причому живе краще, за решту світу. А я скажу чого-тому шо свої інтереси ставлять вище інтересів усіх решти і срати вони хотіли на думку інших. Давайте просто уявимо, що Україною керував би Трамп. Інтереси України понад усе? Понад усе. Що це означає? викручування рук партнерам по бізнесу з метою вигоди для ВЛАСНОЇ країни. Відкриття виробництв на території власної країни (отут в України є безмежний потенціал, кращий, ніж у Китаю)-настільки дешевої робочої сили як у нас, немає ніде у світі, навіть у Гондурасі і Мексиці платять краще (причому в Мексиці економіка в надцять разів сильніша за українську). Тому в Україні можна було б відкривати стільки виробництв, скільки влізе на територію ДРУГОЇ за величиною країни у Європі. Агропромисловий комплекс це взагалі ГІГАНТСЬКІ КОШТИ. Весь світ хоче їсти, причому хоче їсти ДОБРЕ, тобто бажано органічну їжу високої якості. Чи могла б Україна виростити це на власних чорноземах? ну якби люди працювали, а керівництво керувало, а не лише просирало і розбазарювало, то могла б. Хімічні виробництва можна було б відкрити ну хоча б у Чорнобильській зоні. Виробництва легких металів (типу алюмінію) це у Штатах мільярдний бізнес. Мені довелось побувати на різних виробництвах у США по роботі-ледве не кожен робітник на будь-якому з заводів заробляє стільки, що може собі дозволити їздити на машинах, за які критикують українських нардепів-на порше, бмв, мерседесі чи ХОЧА Б хороших американцях/японцях. Чому у США будь-яка людина, що здобула певну освіту (бажано технічну) може собі дозволити безбідне існування, якщо не повноцінне заможне життя? Повірте, багато американців не отримують вищої освіти. А от ті, що цілеспрямовані і отримують, а згодом і використовують її, живуть дуже добре. Про кацапів-дарма ці довбойоби святкують у себе шось там. Санкції навряд чи скасують, хіба якшо це перечитиме вигоді США. Крім того, такі люди як Трамп не люблять конкуренції і особливо когось, хто намагається оспорити панування США у всьому світі. Тому це лише питання часу і вигоди коли Трамп рашку і путіна поставить раком і зніме штани. Свого часу Буш з путіним кожні вихідні грали в гольф. І путін тоді був у ролі меншого брата, бідного родича, Буш йому скаже не чіпай, той не чіпає, скаже не лізь, той не лізе. Отака дружба-це той максимум, на який може розраховувати путін після того як його поставлять рачком, знімуть штани і добряче там змажуть. Повертаючись до протестів. Протести проти чого, яка в них ідея? пограбувати побільше брендових магазинів і заправок? потрощити побільше приватної власності? Нападати на білих людей, просто тому, шо вони білі? ну це пздц ідеологія, і хто після цього расист? в них немає ніяких чітко сформованих вимог. Фрази типу "він не мій президент" це хйня собача. Ти американський громадянин? в тебе є номер соц страхування, паспорт і водійське цієї країни? тоді він твій президент, заткни хавальник і прояви елементарну повагу, особливо враховуючи, що навіть твій кандидат відзначив його перемогу. Навчіться програвати, ліберасти. пройдемось по групам протестуючих. безробітні негри. ну хулі, в мене в п'ятницю по графіку робота, я навіть при великому бажанні не зміг би взяти відгул і полетіти (чим тимбільше поїхати-бо це дуууже далеко) в Вашингтон. Так само більшість білих американців, розумієте, вони працюють, їм треба сім'ї годувати і податки платити, шоб хтось міг "протестувати", красти і трощити все підряд. неграм аби був привід попротестувати-шоб під шумок можна було зайнятись улюбленою справою-грабежами, розбоєм і руйнуваннями. а тут ще й привід сам собою проситься-скоро заберуть халяву (держ страховку, фуд стемпну жрачку і допомогу по безробіттю-читай гроші на пивко, бенз, наркоту і поєбушки). Ну тут бугурт негроїдів класу людина прямоходяча очевидний. Ах да, працюючі негри не протестують-їх все влаштовує, більше того, вони часто самі за Трампа голосували, маю пару таких знайомих. категорія два. ЛГБТ. ці мразі вже допекли всіх у США. Ну хто вам жити не дає? любіться собі скільки влізе своєю голубою чи рожевою любов'ю, тільки в очі людям не стрибайте. От мій барбер, який стриже моє волосся, гей. Ну гей і все-з усіма витікаючими, жіночна поведінка, солодкуватий голосок і специфічний одяг/зачіска. Але стриже волосся так, як жодна жінка в США за останні три роки не зуміла. Причому, бував я і в самих дешевих і в самих дорогих салонах-ну ніхто так добре як він не стриже. Так от він просто хороша людина і професіонал і мені байдуже його сексуальні преференції. Більше того, він зараз не на протестах, а на роботі, сьогодні мене підстриг і я йому залишив пристойні чайові. Тобто мені насрати хто людина і які у неї погляди, але блть, ну не кидайтесь же в очі, визнавати їх ще треба, легалізувати, пільги і преференції їм давати. ну шо за пздц. Зрозумійте правильно, мені класти на них усіх, але у нас, нормальних людей, є свої погляди і система (сімейних) цінностей і не потрібно нам нав'язувати свою зіпсовану згиджену систему НЕДОцінностей. категорія три. Біле бидло. Ну тут все просто. Біле бидло прирівнюється до нігерів, точніше недо-людей. для них халява-сенс життя, вони за халяву рідну матір продадуть. категорія чотири. понаїхавші. причому, це стосується не лише нелегалів. є маса цілком легальних понаїхавших-різні біженців з різноманітних -СТАНІВ. Якшо коротко, то в цю категорію відносяться як мокрожопі мексикашки, гондурасці і грьобані сальвадорці (в яких рівень криміналу серед приїхавших трошки перевалює за 100%), так і різні хачі і чурки. мусульманин обама свого часу взагалі хотів дозволити розглядати судові справи згідно культурних преференцій "людей", тобто якшо ти пісочний нігер, ой, тобто мусульманин, то можна тебе судити за законами шаріату. це взагалі просто якийсь СЮРРЕАЛІЗМ. от уявіть, вбив мусульманин християнина, просто за те, шо той в церкву ходить. його привели в суд, той каже "судіть мене по законам шаріату". суддя відкриває суру корану і каже "аллах заповідав убивати кафірів (невірних)" і одразу приймає рішення-відпустити пісочного додому. або у випадку з згвалтуванням малолітніх дівчат, адже коран (йоб його мать), дозволяє гвалтувати дівчат з 9 (!!!) річного віку. це просто якийсь епік. Легалізувати всіх понаїхавших і більше того, надати їм ПІЛЬГИ (пільги поперед рядовими працюючими американцями) це теж якийсь сюрреалізм. Заганятись і особливо руйнувати власну країну (хоча яка йому вона власна, він на острові народився), як обама ще треба було постаратись. Отож, ВИСНОВКИ. В США проти легального, законно обраного, легітимного президента Дональда Трампа, виступають БЕЗРОБІТНІ НІГЕРИ, ПІДАРАСИ, БЕЗРОБІТНІ БІЛІ НІГЕРИ І ПОНАЇХАВШІ (НЕЛЕГАЛЬНІ ЛАТИНОСИ І ЧУРКИ/ХАЧІ). Робіть власні висновки, панове. Повертаючись до наших баранів, точніше хіхлят, яким всі винні. Яке взагалі ваше сране діло, хто в Америці президент? ну, змінився президент, ну замість мусульманського негра став білий бізнесмен, який одружений на слов'янській моделі. вам то шо, жити гірше чи краще стало? чи ви може якось можете повпливати на вибори через три океани? Уйміться вже і змиріться, а краще починайте шукати способів партнерства з новим президентом однієї з світових наддержав.
 10. ну, знаєш, в Венесуеллі он тоже дуже грамотні в питанні націоналізації всього і вся-в тому числі банків. є чим пишатись, однозначно.
 11. о, фінансові аналітики під'їхали.
 12. Коли я взнав, що націоналізують Приватбанк, навіть при моїй не любові до олігархів і мільярдерів, я просто втратив дар мови. Сказати, що це пздц для держави Україна-це не сказати нічого. От скажіть відверто-хто після цього вкладе в Україну хоч копійку? Причому я кажу вже не про величезні компанії і фінансові інституції, а хоча б про приватних інвесторів. От ви, маючи на руках кількасот мільйонів (чи хоча б кількасот тисяч) вклали би у державу, де не існує поняття "недоторканність приватної власності", а існує лише віджим, причому на всіх рівнях-в тому числі на державному? Думаю, що кожна адекватна людина тут має однозначну відповідь.
 13. Bit

  PC vs. PS4 vs. XboxOne

  підтримаю того, хто вище писав, що "uncharted 4 бомба". гра просто шикарна. враховуючи, що гра ексклюзив на PS4, то сумісніть просто ідеальна. графіка просто шикарна, причому не суто як для консолі, але і відносно ПК. безліч маленьких деталей, текстури і все решта-нарікань немає взагалі. фпс стабільно високий, просідань немає, іде просто гладенько. приємний сюжет, причому видно, що він розроблявся адекватними людьми для адекватних людей, тому він не напічканий бездумним убиванням всього і вся. це проявляється у тому, що в грі є суто маса рівнів, де не потрібно з автоматом наперевіс косити ворогів або різати всіх підряд ножем. а є цілком спокійні рівні, наприклад в аквалангу підняти на поверхню затонулий вагон з дна моря або зробити інші, цілком банальні і спокійні речі. знаєте, це дуже приємно сказується на сприйнятті гри-мене вже давно дістали ігри по принципу "вбий всіх", де всю гру пре екшн і ти тільки те і робиш, що гоцаєш по парі кнопок аби всіх убивало. наприклад, не знаю чому, але мені дуже сподобався ненапряжний рівень, де він просто блукав у себе по хаті, постріляв з дитячого пістолета на присосках, поблукав по хаті, повечеряв з дружиною і погрався на її PS2 (відсилка до старих консолей) у міні гру. І хата у нього така затишна, я б сам у такій жив. Причому, вона побудована і обставлена дійсно як жилий будинок, а не сарай для екшен сцен. Гра варта того, аби пройти. А в даному контексті підтримаю консольщиків-дійсно, в плані ігрового апарату, краще взяти консоль. Я сам до цього довго йшов, змінив чимало ПК і лептопів (читай-ноутбуків), ігрових і не дуже. Але я нарешті зрозумів просту істину-ігри на консолі виходять раніше, частіше, є купа ексклюзивів, плюс вони краще адаптовані під консоль. З іграми немає ніяких танців з бубном, які є на вінді, навіть якщо гра ліцензійна. Немає ніяких системних вимог, немає якихось проблем по сумісності. Усе елементарно просто-на коробці пише, що гра підтримується твоєю консоллю-значить 100% вона підтримується. Купляєш гру, вставляєш в приставку, граєш і знаєш, що все буде так, як і має бути. Аксесуари теж варті того. От випустили VR від HTC VIVE, а толку? У мого друга вдома стоїть, я мав можливість погратись на ній. Так, круто. Але... У нього відгороджено під це цілий кусок кімнати. В нього під ці потреби суперпотужний ігровий пк, який потягнув йому на 2к доларів. З топовою відяхою і всім рештою. Ну ок... додамо до цього супердорогий хедсет-800 баксів+. До нього докупляються муви і сенсори, що показують рамки на екрані VR, коли ви підходите "за межі зони", коротше, коли підходите до стіни чи столу. В шоломі він вам показує решітку як в тюрмі-значить далі йти не треба, бо можна вдаритись. Окей, муви і сенсори ще пару сотень баксів. VR від соні можна зібрати значно дешевше. Сама приставка $300, шолом з камерою і мувами ну ще хай $600+. За штуку баксів можна мати приблизно все те ж саме, що на ПК за три. Єдине, я повторюсь, єдине, чим виграє ПК-це вартість ігор. По-перше, можна скачувати і халявні ігри з торентів. З Соні так не проканає, з іксбоксом теж. По-друге, вартість ігор у стімі значно менша, ніж блюрейних двд. Часто ціна ігор відрізняється не те що у відсотках, а в рази. Сьогодні надибав Батлфілд 1 на PS4-японамать, $60 проста версія, а ексклюзивна версія $80. Еееех. Жаба задавила, не взяв. Почекаю поки подешевшає. Я розумію, що в Україні може ціни трохи нижчі на ліцензійні ігри під PS4 і Xbox, але не факт. Ну в Українському стімі точно дешевше, та і в американському теж. Але гемор з апдейтам ПО і особливо з заміною заліза-та ну нафіг. Ігровий ПК живе значно менше за ігрову консоль в плані підтримуваності ігор. Для приставок це 5-6 років, а для пк років 2-3. Якшо гратись і купляти конкретно те, що подобається, а не все підряд, то різниця все ж на користь приставок. Ну і додайте до цього ексклюзивні ігри. На ПК вони, звісно, теж є, але це як правило стратегії. Я особисто чекаю Red Dead Redemption 2 на консолях, дуже хотів свого часу погратись в першу частину і не мав такої можливості, адже гра суто під PS3 і xBox 360. Це типу GTA на дикому заході-ковбої, коні, стрілянини і золота лихоманка. Ну і останнє-комп'ютер все ж зроблений для роботи, а не для ігор. Тому щонайменше раз в рік треба переставляти віндовс, апдейтити драйвера, ПО і тд, ставити антивірусник, кодеки, той же діректХ і...і качати патчі під ігри. З приставкою живеш і горя не знаєш-кнопка включив, кнопка виключив і комфортний геймпад. Я розумію, що в Україні простіше поморочитись і качнути все з торента, але в країнах заходу за скачування пальоного контенту дрюкають, причому неслабо. Свого часу отримав повідомлення (лист) за скачку серіалу торентом, погрожували штрафом і судом. Навіть докачати не встиг. А в деяких країнах (типу Німеччини, Канади), одразу присилають штраф, без всяких попереджень. Причому, штраф там не для галочки, а так, аби навчити раз і назавжди-від кількох сотень і до кількох тисяч. Коротше, собі дешевше купити і не морочитись. За консолями майбутнє, принаймні в ігровому плані і в плані розваг (4к відео, VR і решта). А от ПК все більше будуть ставати робочими інструментами і відносно ігор все більше будуть обслуговуватись в останню чергу, як це було у випадку з усіма відомими тайтлами-гта 5 тому яскравий приклад.
 14. Bit

  Mafia 3

  напишу свій коротенький огляд. в мене на цілком пристойному лептопі, який тягне гта5 на максимальних, гра не пішла через непідтримку якогось стандарту процесором. кхм, це справило дуже неприємне враження. глянув десятки відео на ютюбі з лагами пк-шної версії. розчарувався ще більше. а потім взяв і купив собі мафію 3 на PS4. за.... (сканхйблт) $60. ШІСТДЕСЯТ БАКСІВ. СУТО СІНГЛ ПЛЕЄР. ПРИТОМУ ШО ГТА5 З МУЛЬТІПЛЕЄРОМ КОШТУЄ $30. сказати, що це забагато (хоча тут напрошується інше слово)-це не сказати нічого. шістдесят баксів+податок, $66. уффф... хоча купити дану гру я просто мусив, адже гра створена по мотивам міста, де я живу (New Bordeaux=New Orleans). На коробці так і вказано-штат Луізіана. Отож, по лагам. Вони є, особливо в графічному плані-труп може зависнути в дивній позі і не впасти, зеркала взагалі не працюють. Але нічого кардинального немає. Тобто лагів мінімум. Гра йде гладенько, без підгрузок, підлагувань і всього решти. Не знаю як з іксбоксом, але під PS4 адаптували майже ідеально. По сюжету-доволі правдиво, відносини білих з чорними тут досі натягнуті, там ще в банківському сховищі білий офіцер сказав "я намагався дістати роботу своєму кузену, але очевидно вони наймають лише нігерів". Ну це й по цей день так, принаймні у цьому місті, чорним багато в чому дають преференції і за це їх дуже не люблять. Чорний кримінал дійсно тут дуже розповсюджений, але слово Мафія до них не підходить. Мафія це більше до італійців, вони значно організованіші і продумані, а у чорних скоріше бандитизм. І я більше, ніж впевнений, що ситуація, коли італійці "нагріли" чорних, а потім усіх їх повбивали була дуже популярна, особливо в 60ті. (згадайте сцену з вбивством друзів героя). Мені довелось повечеряти в старих італійських ресторанах з багатою історією, що були засновані ще в 30-ті роки минулого століття і повірте, чорні там не лише не вечеряють, але й не працюють. Акцент. Вони постарались у грі зобразити ККК і купу реднеків у ньому, які розмовляють з дууууже важким акцентом. Так, чимало реднеків дійсно були учасникам двіжу (і досі ними являються). От тільки такий важкий акцент більше притаманний Алабамі, тут так не розмовляють. Щоправда, гіпербола (перебільшення) у даному контексті не завадить. Що цікаво, акцент негрів передали слабо-очевидно, аби всі хоча б розуміли їхні слова, а не шо вони там бубнять під ніс. Сама деталізація міста-взагалі, місто багато в чому видозмінене. Не знаю точно, чи це пов'язано з активною розбудовою міста в кінці 60-початку 70х (з'явились нові райони), чи просто з неможливістю (або небажанням) відтворювати місто ціляком. Але чимало визначних місць-Канал Стріт, французький квартал (з собором в центрі, навпроти річки Місісіпі), 9th ward (нігерський район і по цей день), бізнес дістрікт, Bywater і мід-сіті з креольськими будиночками типу шот-ган (прямий витягнутий прямокутник, часто з протиураганними зеленими ставнями) у грі таки передали добре. Приємно, що згадали свято Марді Гра-ви пробігаєте мимо флотів з різними фігурами і костюмованого параду у французькому кварталі у одній із місій. Щоправда, свято Марді Гра набагато масштабніше-його цілий місяць святкує все місто, на всіх його кінцях. Але само собою, найдорожчі і найгарніші паради проходять у Френч Квотер і на Канал стріт. Графіка. На PS4 графіка цілком пристойна, немає того мила і зайвих згладжувань, які настільки давали туман і "мильце" на ПК версії. Графіка пристойна, багато знаків, написів і дрібних деталей реалізовані цілком пристойно. Музичний супровід гри просто бездоганний-моя дружина знає ледве не всі пісні тієї епохи і частенько наспівує їх, коли я граюсь в мафію 3)) Щоправда, всі пісеньки з мафії 2 вона теж знає-просто любить класику. В цілому, гра сподобалась, хоча у реальному житті, я був би по інший бік подій, на протилежній стороні відносно головного героя) Але мушу відзначити, 60 баксів (66 з податком) за цю гру-кхм, це лише для щирих поціновувачів міста Новий Орлеан і Луізіани в цілому, бо об'єктивно продукт цих грошей не вартий.
×