Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

Кажуть, що відкриття на вибори, тобто - 28-го жовтня (цікаво, чи то дійсно так). Ждем оновлений символ Луцька!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

26 должны сдать в эксплуатацию 0 и 1 этажи,а так же фасад и прилегающую территорию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить що буе відкриття Сільпо?

Наскільки стало відомо, то відкриття Сільпо (і думаю ЦУМу) перенесено на початок листопада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки стало відомо, то відкриття Сільпо (і думаю ЦУМу) перенесено на початок листопада.

Неправильно думаєш, ніхто не впустить момент з агітацією на відкритті перед самими виборами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только бы там ничего не завалилось в спешке.. на мой дилетантсткий взгляд человека, проходящего мимо этого строения минимум дважды в день, там еще пилить и пилить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мой дилетантсткий взгляд человека, проходящего мимо этого строения минимум дважды в день, там еще пилить и пилить

Щось в мене теж склалось таке враження.

Наскільки стало відомо, то відкриття Сільпо (і думаю ЦУМу) перенесено на початок листопада.

Неправильно думаєш, ніхто не впустить момент з агітацією на відкритті перед самими виборами.

Ага, відкриють, поагітують, а потім закриють на невизначений строк, як це часто в нас робиться. Головне попіаритись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки стало відомо, то відкриття Сільпо (і думаю ЦУМу) перенесено на початок листопада.

Неправильно думаєш, ніхто не впустить момент з агітацією на відкритті перед самими виборами.

Я не написала просто "свою думку", я написала інформацію, яку сказали працівникам Сільпо. А їм думаю видніше, коли вони відкриваються....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не написала просто "свою думку", я написала інформацію, яку сказали працівникам Сільпо. А їм думаю видніше, коли вони відкриваються....

Відкриють окремо ЦУМ, окремо сільпо, наче перший раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

встигнуть, ті хто буде на відкритті наглотаються пилі, поохають і подакають.

А те що оренда там коштує 100 баксів за квадрат, і хто буде аренду оплачувати, ми покупці...

Символом Луцька не може бути барижною будівлею... це моя думка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наш ЦУМ!

він не ваш, він Палиці))

А дійсно чий ЦуМ ?

От хто з кандидатів на відкритті буде піаритись, того й цум ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От хто з кандидатів на відкритті буде піаритись, того й цум

Невже приїде САМ? А то він все через треті руки піариться... А то так кортить подякувати за покращення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От хто з кандидатів на відкритті буде піаритись, того й цум

Невже приїде САМ? А то він все через треті руки піариться... А то так кортить подякувати за покращення!

Ні, на такі малі обєкти ВОНИ не появляються. Відсилають праву руку чи ліву ногу, а можливо тростину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те що оренда там коштує 100 баксів за квадрат, і хто буде аренду оплачувати, ми покупці...

- Є вірний вихід з цього положення. Дорого - не купуй !

- Покупця взагалі то в останню чергу повинно цікавити а чий же ш то магазин.

- Не потрібно плакати ! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не знаю чому у нас такі загони з цінами, але у Києві на Хрещатику чи в ДрімТауні часто вигідніше купувати ніж у наших магазинах чи базарах. а коли розпродаж - то взагалі дивуєшся цінам. і оренда там зовсім не маленька.

просто наші торгаші жувуть принципами - з кожної речі взяти максимум прибутку і побистріше, а треба брати об"ємами продажу. те що у нас залишають пиилитися на полках, складах і т.д. до наступного сезону - нормальні люди розпродають аби позбутися.

для тих хто ходить на базар і дивиться на чоловічі кофти - прошу звернути увагу на товар, котрий легко продається в інтернеті, і ціна якого набагато нижча ніж у нас на Варшавці

один і два - ці речі дуже схожі на ті, що продаються у нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є інформація по магазинах що будуть?

Christian Lacroix, Swarovski, П'єр Карден та інші.

P.S.

і на останньому поверсі стомат поліклініка Олександра Януковича.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...