Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

Тепер залишається лиш з ухмилкою згадувати тих людей які мені бризгаючи піною з рота розказували що 27-го відкриття. Мда... Я знав ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не можу... Він мені схожий на вокзал (( І нічо не можу з цим зробити ((( Бачила серед проектів кращий, на мою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не можу... Він мені схожий на вокзал (( І нічо не можу з цим зробити ((( Бачила серед проектів кращий, на мою думку.

А что у вас с вокзалом тяжелые ассоциации? ;)Пусть бы и вокзал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобається, таке собі вдале поєднання монументалізму з каменю й сучасного фасаду зі скла й алюмінію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не можу... Він мені схожий на вокзал (( І нічо не можу з цим зробити

Напевно, причина цього відсутність слова "універмаг" на фасаді, а є лише слово "Луцьк" (станція "Луцьк") :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троха не в тему, но! Проезджая мимо гостиницы "Луческ", обратил внимание, что и его начали ремонтировать - все окна повываливали и часть сены слева разобрали, сфоткать не удалось, мож кто-нить там живёт и фоткнет.

П.С. Говорят, что Палица и её (гостиницу) выкупил!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троха не в тему, но! Проезджая мимо гостиницы "Луческ", обратил внимание, что и его начали ремонтировать - все окна повываливали и часть сены слева разобрали, сфоткать не удалось, мож кто-нить там живёт и фоткнет.

П.С. Говорят, что Палица и её (гостиницу) выкупил!

http://www.volynpost...nstrukciyu-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не можу... Він мені схожий на вокзал (( І нічо не можу з цим зробити ((( Бачила серед проектів кращий, на мою думку.

чим же він на вокзал схожий?? зовсім нічого нема в ньому, щоб сказати що це вокзал хмм... теж бачив кращий проект - але це проект на розбудову центральної частини міста на 2032 рік, там і підземний перехід був і ЦУМ вищий ще на скількись там поверхів і до нього купа прибудов з тих, що пропонувалися проектів, це найбільш вдалий... "суперсучасний" обшитий повністю склом він би не вписувався в архітектурний ансамбль центру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що я ніколи не розумів, це чому оті величезні вікна завжди були заклеєні-заставлені. Ззовні складалось таке враження що там постійний ремонт на поверхах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маркетингова політика, в усіх магазинах так, це щоб покупець та й продавці небачили частину доби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що я ніколи не розумів, це чому оті величезні вікна завжди були заклеєні-заставлені. Ззовні складалось таке враження що там постійний ремонт на поверхах.

Ну і ще мабуть не хотіли виставляти на загальний огляд тильну сторону стелажів. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маркетингова політика, в усіх магазинах так, це щоб покупець та й продавці небачили частину доби.

Та нехай, але ж ззовні вони просто жахливі були ті вітрини.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до цього особисто настільки звик, що вже й не звертав на це уваги. Хоча ти в цьому правий. Мабуть власникам фантазії не хватало якось вирішити цю тему ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, фактично, можно сміло писати, ЦУМ Rest in peace. Того ЦУМу, який лучани знають з дитинства, більше немає.

Буде клон гранд-волині, з жратвою на 1ому поверсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто треба було лише ззовні троха підфарбувати а всередині все лишити як було ?

щоб ти міг дитинство згадувати ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнє фото мені нагадало Гранд-Волинь ...

а мне - Hellgate London :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все в традиціях сучасного будівництва(внутрішнього) - площі навалом, а тієї, що буде використана під магазини, бутіки( в даному випадку) мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...