Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

висловлюсь інакше ))) Сільпо буде на -1 поверсі

Підвал - він і в Африці підвал.

35.10-01_AP-2-П(3).pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

Питання до палких прихильників агрогламурної архітектури: Як вам подобаються повністю заклеєні чорною плівкою вікна ЦУМу?

Це було зрозуміло з самого початку, що ніяких панорам з вікон ЦУМу не побачити (це було б занадто по-європейськи). Хоча підсвідомо УСІМ без винятку подобається вид на місто через велике панорамне чисте вікно. Але агрогламур такого не передбачає, з вікнами в Луцьку боряться стахановськими темпами, заклеюють та закривають все, що дасться. Замість того, щоб ввечері дивитися з напівтемної площі як світиться зсередини ЦУМ та ходять по ньому люди, будемо бачити темні отвори вікон, які ще обов'язково заклеять рекламою (це лише питання часу). Питається, для чого було робити там вікна - треба було відразу будувати бункер. Колгоспна архітектура зажала Луцьк занадто міцними обіймами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оооо а Буратінки я ще не бачив , фотка є?

фото можно глянуть на волыньньюз... закидаю ссылкО http://www.volynnews.com/news/city/iak_vidkryvaly_lutske_buratino_foto/

что я могу сказать пафосно и бестолково ..... сарай только с Большой буквы ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так на коли відриття все ж заплановане? Чи буде ОЕ?

?????????? Шось ніхто так і не каже дату, години.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pr0ektant, а гляньте по кресленнях - парковка де передбачена? Підтвердіть чутку. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до палких прихильників агрогламурної архітектури: Як вам подобаються повністю заклеєні чорною плівкою вікна ЦУМу?

Це було зрозуміло з самого початку, що ніяких панорам з вікон ЦУМу не побачити (це було б занадто по-європейськи). Хоча підсвідомо УСІМ без винятку подобається вид на місто через велике панорамне чисте вікно. Але агрогламур такого не передбачає, з вікнами в Луцьку боряться стахановськими темпами, заклеюють та закривають все, що дасться. Замість того, щоб ввечері дивитися з напівтемної площі як світиться зсередини ЦУМ та ходять по ньому люди, будемо бачити темні отвори вікон, які ще обов'язково заклеять рекламою (це лише питання часу). Питається, для чого було робити там вікна - треба було відразу будувати бункер. Колгоспна архітектура зажала Луцьк занадто міцними обіймами.

А з чого Ви вирішили, що після відкриття вікна надалі залишаться заклеєні чорною плівкою? На мою думку це зроблено:

а) ремонт, порізка металу і тд, щоб стружка на скло не летіла;

б) щоб люди ззовні не бачили, що робиться в середині;

в) ... Ваші варіанти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з чого Ви вирішили, що після відкриття вікна надалі залишаться заклеєні чорною плівкою? На мою думку це зроблено:

а) ремонт, порізка металу і тд, щоб стружка на скло не летіла;

б) щоб люди ззовні не бачили, що робиться в середині;

в) ... Ваші варіанти...

А Ви серйозно вірите, що та плівка буде знята?

До речі, ще перед її поклейкою було видно, як на поверхах починають впритул до вікон приставляти торгові стелажі (так як було і в старому ЦУМі - вікна займали 95% фасаду, а хто бачив бодай кавалок міста через цумовські вікна?). Всередині складалося враження, що це магазин у підземному переході.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pr0ektant, а гляньте по кресленнях - парковка де передбачена? Підтвердіть чутку. :0011:

Підтверджую. Також парковка буде зі сторони колишнього ринку квітів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PR-Nick, з розміщенням по поверхах якби все зрозуміло, а до чого в цій таблиці внизу 0-й этаж, 1-й этаж ітд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PR-Nick, з розміщенням по поверхах якби все зрозуміло, а до чого в цій таблиці внизу 0-й этаж, 1-й этаж ітд

Я не автор і не замовник.

Надибав в неті - виклав в відповідну тему.

Від себе відмічу, що при розробці навігації дизайну приділена увага, що не може не радувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з розміщенням по поверхах якби все зрозуміло

А "галерея" - це як?

В ресторан-кафе треба буде іншим входом (сходами) на 5й поверх?

(ЦУМ до 21ї, бар до 23ї)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, що це?!!!!

Головоломка якась?

Я думаю нижнэ зображення розшифровуэться так:

lutsk9mom.jpg

Була мова колись що на останньому поверсі буде кінотеатр і нічний клуб, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А "галерея" - це як?

Це такі ціни на прилавках на товари, що на них лише можна буде подивитись (а не купити) як в музеї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви серйозно вірите, що та плівка буде знята?

До речі, ще перед її поклейкою було видно, як на поверхах починають впритул до вікон приставляти торгові стелажі (так як було і в старому ЦУМі - вікна займали 95% фасаду, а хто бачив бодай кавалок міста через цумовські вікна?). Всередині складалося враження, що це магазин у підземному переході.

Думаю, плівка(?) буде знята.

Десь місяці два тому, контора, що адмініструє будівництво, прораховувала в мене на фірмі матеріали для заклейки вікон від сторонньої уваги на період підготовки до відкриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ресторан-кафе треба буде іншим входом (сходами) на 5й поверх?

(ЦУМ до 21ї, бар до 23ї)

там вхід тільки за допомогою екскалаторів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ресторан-кафе треба буде іншим входом (сходами) на 5й поверх?

(ЦУМ до 21ї, бар до 23ї)

там вхід тільки за допомогою екскалаторів

Де там?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви серйозно вірите, що та плівка буде знята?

До речі, ще перед її поклейкою було видно, як на поверхах починають впритул до вікон приставляти торгові стелажі (так як було і в старому ЦУМі - вікна займали 95% фасаду, а хто бачив бодай кавалок міста через цумовські вікна?). Всередині складалося враження, що це магазин у підземному переході.

Думаю, плівка(?) буде знята.

Десь місяці два тому, контора, що адмініструє будівництво, прораховувала в мене на фірмі матеріали для заклейки вікон від сторонньої уваги на період підготовки до відкриття.

Ми (зокрема, я - в першу чергу) будемо всі дуже раді, якщо це дійсно буде так.

Невже на кожному поверсі буде доступ до НЕЗАКЛЕЄНИХ вікон та відкриватиметься панорама?

Незрозумілими є також такі заходи конспірації як приховування від сторонньої уваги облаштування магазину. Ну, але у багатих свої причуди....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незрозумілими є також такі заходи конспірації як приховування від сторонньої уваги облаштування магазину. Ну, але у багатих свої причуди....

Щоб якийсь певно сюрприз вийшов. Там де ескалатори по центру, думаю, вікна будуть відкриті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де там?

на 5-й поверх, де будуть фастфуди

Тобто на ЦУМ і на фаст-фуд - окремі входи з окремими ескалаторами?

ЦУМ же в 21й закривається, а поїсти можна до 23ї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже на кожному поверсі буде доступ до НЕЗАКЛЕЄНИХ вікон та відкриватиметься панорама?

Найкраща панорама з 5-го поверху,там навіть можна буде сісти за філіжанкою кави і насолоджуватись краєвидом.

ЦУМ же в 21й закривається, а поїсти можна до 23ї.

екскалаторів там кілька, як вони будуть діяти мені не відомо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...