Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

Наши денежки уже посчитали

Украинцы держат «под матрасом» 50 миллиардов долларов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

Був на відкритті. Гарно вийшло, дуже приємно всередині. Особливо сподобався ліфт: шустрий, гарний, тихий, досить просторий, європа одним словом :) Але є і мінуси... Особливий мінус - це двері при вході. Ну не для нашого народу такі двері. Зламають. Всі намагаються чим по швидше зайти, а там треба маленькими групками, щей датчик стоїть, який як дотронеться до когось, так і зупиняє рух дверей. Треба було простіше шось.

А загалом дуже сподобалось, тепер можна ходити зрітись зимою :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не для нашого народу такі двері. Зламають.

А може й вже прийшов час навчитись нашому народу користуватись і такими дверями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може й вже прийшов час навчитись нашому народу користуватись і такими дверями.

Та ладно користуватись, хоча б це слово відміняти навчились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби одразу "зламати"

Можу поспорити, що встановлять камери зовнішнього відеонагляду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби одразу "зламати"

Можу поспорити, що встановлять камери зовнішнього відеонагляду

вони там є вже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на відкритті, сподобалось. Відкриття - нормальне, на щастя, без чиновників. Все швидко та оперативно. На кульках не економили (роздавали на вулиці, були на кожному поверсі). Досить зручно розміщені магазини. Хватає місця і відпочити, і покататись, і по магазинчиках пройти. Лавочкі - окремий плюс, молодці. Охоронці допомагали людям (по технічним питанням). Взагалом, всі люди щасливі та з усмішкою на очах. Цінова політика - нормальна, канцтовари, наприклад, навіть дешевші чим на базарі. Єдиний мінус, хоч це і не по їх вині, не витримав один траволатор (спуск до Сільпо). Не знаю як зараз, але години 2 назад він був у не працюючому стані. Луцьк тепер дійсно став приємним відкриттям. Буде де прогулятись, посидіти, відпочити та перекусити. А взагалі, місто сьогодні дуже бурхливе. Ну і власне питання: хтось перевіряв наявність вільного wi-fi? Чи можливо зроблять коли фастфуди відкриють?

Про Сільпо. Ціни - середні. Працівники - привітні. Вибір - великий. Але, здалось, що працівники не очікували на такий наплив людей.

В цілому - відмінно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я повернулась з обідньої прогулянки по ЦУМу без особливих вражень. Ще один великий магазин. Хотілося би більше простору, відомих мережевих крамниць. Хоча, порадувала велика кількість сувенірних крамничок на першому поверсі. ЦУМ завжди був палочкою-виручалочкою, коли терміново треба було купити якусь дрібничку в подарунок.

Зараз занадто багато людей. Повернусь туди через тижнів два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я там був :) :

Прикрепленные изображения

Дуже дякую що не користуєтесь сканером А3 формату! :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где козырек перед входом!?!??! Где назначать встречи, свидания, где стоять менялам, где от дождя спрятаться!?!?!? ИМХО, старый CUM :_07: в этом плане человечнее. Вспоминаем, сколько людей вечером под козыркем стояло....Капитализм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю?

Був сьогодні там, відчуття таке ніби він вже не наш. Точно це вже не наш ЦУМ!

В сьогоднішньому цумі в мене виникло відчуття того коли ли в тебе щось вкрали. Був ЦУМ де кожен житель міста, незалежно від статку міг щось в ньому придбати, батарейки, годинники, посуд, одяг і т.д. сам неодноразово там бував.

Теперішній цум побудували вмисно багаті для багатих тому це вже не мій цум, наприклад: гаманці, які красуються на вітринах по 300-500 грн, звичайні чоловічі труси-плавки по 80грн/шт, чи брелок ведмедиком для дитини за 100грн і т далі... - я собі дозволити не зможу.

Чесно кажучи я розчарований, адже це тепер просто іміджевий магазинчик, а не справжній ЦУМ де все для всіх.

Ну хіба що "Сільпо" в підвалі, але ще не оцінив його через величезну кількість натовпу і відсутність часу. Купив собі живчик та й дременув звідтіля. Не комфортно там мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і власне питання: хтось перевіряв наявність вільного wi-fi?

Перевіряв. Поки немає. Надіюсь, що з'явиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...