Перейти до змісту

IncvizitoR

Power users
 • Кількість зміста

  1 943
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

IncvizitoR last won the day on Квітень 28 2012

IncvizitoR had the most liked content!

Репутація громади

190 Продвинутий

2 Підписників

Про IncvizitoR

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 14.09.1976

Контакты

 • Сайт
  http://ввв.інквизитор.славетнемістолуцьк.юа
 • ICQ
  0
 1. Можливо. Зараз сам згадав що траплялись в лісах світліші аналоги рижиків. Просто помічав що гриби в залежності чи то від лісу чи то від місця росту: сонце/тінь відрізняються насиченням окрасу (світліші/темніші) а іноді й відтінком.
 2. Відносно відео то в мене інші підозри, на верхній площині (з іншого боку від кулера) відео має три манюнькі світлодіоди, то в роботі світяться чомусь лише два з 3-х. чого так - біс його знає, або ж всі мали б світитись, або вже всі не світитись, чого так - ніпанятна... Але при цьому відео працює, скарг поки не маю, хоч і особо нагрузок для відео нема, ігри не граються на ньому
 3. Пробував навіть без пам’яті стартонути, сам надіявся на якийсь звук – нічо, чорний екран і тільки кулери вдоль дорог жужжать. Тобто те саме що й з памяттю.
 4. Ні, точно не монітор і не кабель, память переставляв на секунду тому працюючому компютері, і зараз монітор працює з іншим системником.
 5. Короче симптоматика слідуюча: при включенні кнопки живлення запускаються кулери на мамці та на відео (сигналів писків немає) але монітор чорний - нема сигналу. Якщо потримати кнопку повер то материнка відключається. І все що вона наразі може. Почалося після того як міняв планки пам’яті і забув обезточити УПСом системник (на цьому місці попрошу не реготати, бо сам розумію що схоже на анекдот коли колупався викруткою в вусі і тут раптом оглох). Моя основна підозра на спалені порти (чи якусь електроніку) ОЗУ, тому що: - Це не відеокарта, бо вона працює в іншому системнику. - БІОС скидував і джампером і батарейкою. - Вінт також зараз працює в іншому системнику. - планки ОЗУ також цілі бо працюють в іншому системнику. - перепробував запускати лише з однією планкою ОЗУ для різних портів - мовчання на всіх 4-х портах, теж саме перепробував зі старою планкою пам’яті. - Правда окремо процесор не мав змоги перевірити на іншій материнці, чомусь думаю що найімовірніше що попалив порти. Правда цікаво чому згоріли одразу всі 4 порти, може в материнці згоріла якась мікросхема одразу для всіх портів? В неті зустрів схожу проблему по цій моделі там рекомендували перепрошив біоса? може таке бути? Тепер собсно питання: 1. Наскільки реально відремонтувати поломку такого типу на материнці, чи хтось за таке візьметься? 2. Яка вартість ремонту такого типу? Модель материнки: MSI K9A2 Neo Як варіант розглядаю просто заміну материнки, але тоді вже треба зберігання наступних параметрів: 1. Socket AM2+ (Thuban, Deneb, Heka, Callisto, Propus, Rana, Regor, Sargas, Agena, Toliman, Kuma, Brisbane, Lima, Manila, Orleans, Sparta, Windsor) 2. 4 слота DDR2 (DDR2-667 PC-5300s, DDR2-800 PC-6400s) 3. 1xLAN + AUDIO
 6. В попередніх фото моделі в об’єктив не дивились, тому й не кидалось в очі. [offtop] а стосовно препаратів, в мене здається пазл починає складатись... пригадую фото Кості в горизонтальній позиції на бруківці... а що, якщо йому асистент просто камеру до обличчя приклав щоб приховати справжні причини такого положення та не викликати зайвих підозр?
 7. Ну якщо зйомка проводилась в затемненій студії, з розрахунку на вспишку освітлення, то зрачки просто не встигли звузитись за той короткий проміжок зйомки? Чи може все ж розвинемо тему заборонених препаратів в діяльності фотохудожників і цілі їх застосування?
 8. З точки зору фото обидві шикарні, є атмосфера, цікаво розглядати, навіюються різні асоціації, пробуєш придумати сюжет, але є одне але – все супер поки не глянеш на обличчя моделей, вони збивають всю атмосферу. Та що зі свічками здається сидить і когось уважно слухає (тоді не зрозуміло чому нам його не показали) або просто завмерла на вислів фотографа: "увага знімаю". Та що зі скринею здається в умі повторює вивчений вірш чи текст заклинання, ну або ж просто міркує: "120 кадрів а той фотограф все не вгамується, скільки ж ще чекати?". Я міркую, що раз вона вже сіла в такій "закритій" позі та ще й в скрині то на лиці має бути злість/ненависть/роздратування, типу закрилась від всього світу, не чіпайте мене, я в "доміку". Але обговорювати то не мішки таскати, тому головне що є такі знімки які цікаво бачити.
 9. Особисто мені в темних фото з постів №№ 1629, 1644, 1649. У всіх увага зупинялась на темних участках для оцінки що не так з кольором. Може кидалось в очі тому що маю досвід підготовки зображень до друку і на таке реагую. Зате в останніх увага не зробила жодного кроку в сторону, лише основний сюжет перед очима.
 10. От на цих фотографіях чорний вже то шо нада. Може я не орієнтуюсь в сучасних трендах , але склалось враження що декільком недавнім вото невистачало такої темноти як зараз. Лишається лише питання губ монашки з посту 1706, прям якісь демонічєскі асоціації викликаюця. Чи то може фото робилось для постера чергового рімейку "Омена"?
 11. Пропоную докопатись до першопричини, є варіанти чого в Кості могла трястись рука?
 12. Зараз Женя знову скаже шо "безнадьога-точка-ру". Мені особисто фото цікаве: такий оптимістичний погляд з сірості в світле майбутнє. Но! Весь час що розглядав не пропадало питання: "що тут не так?" – що за темний контур навколо лівого рукава дівчини: вона штучно наложена на фон? Поки пробіжишся очами з голови до низу, перетинаєш кілька зон розмитість/чіткість: спочатку контрастні волосини на лобі потім трохи розмите підборіддя, далі знов чіткий шарф/розмите хутро куртки/чітке волосся над правою рукою і т.д. в чом секрет?
×