Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

PR-Nick, з розміщенням по поверхах якби все зрозуміло, а до чого в цій таблиці внизу 0-й этаж, 1-й этаж ітд

Це мабуть просто окремі таблички для кожного поверху. Якщо ти на 0-му, то в переліку він помічений галочкою, на першому - тоді в переліку перший помічений галочкою і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

екскалаторів там кілька, як вони будуть діяти мені не відомо

через деякий час після відкриття, скоріш за все, як звичайні сходи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завдяки знайомому зайшов сьогодні в середину! Вражає, як для Луцька!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б назвав би його просто ЦУМ, а то Луцьк якось не звучить...

А так це напевно буде як в Гранд Волині, зайов як в музей, подивився, і знову замовив щось в інтернеті, а то оренда там коштує ого-го, напевно валютчикам там виділять теж приміщення :))) - вони своєрідний талісман :))

Цікаво що буде з квіткарями, так і остануться там, чи всетаки виселять нафіг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б назвав би його просто ЦУМ, а то Луцьк якось не звучить...

А так це напевно буде як в Гранд Волині, зайов як в музей, подивився, і знову замовив щось в інтернеті, а то оренда там коштує ого-го, напевно валютчикам там виділять теж приміщення :))) - вони своєрідний талісман :))

Цікаво що буде з квіткарями, так і остануться там, чи всетаки виселять нафіг...

квіткарі вже мають собі гарне місце)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку валючіків не пустять в середину а квітарам роблять площу біля цума там де вони були

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

А так це напевно буде як в Гранд Волині, зайов як в музей, подивився, і знову замовив щось в інтернеті, а то оренда там коштує ого-го

Скажу що недавно купував іграшку племіннику, і в Гранд Волині вона виявилась найдешевша (був я десь на 4-х точках) плюс вибирав нещодавно куртку, і ціни там теж в повному адекваті були (ну це тільки якщо рівняти по луцьких конкурентах, бо ціни тут скрізь на речі ДУУУЖЕ завищені). Що правда куртку я собі так і не купив)) Тому, як кажуть, "я вам не скажу за всю Одессу" але в Гранд Волині все папрощє, насправді, ніж воно виглядає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asbarik, повністю згодна! В Гранд Волині немає загальної цінової політики. Все залежить від конкретного власника і особливостей його ціноутворення :) Іграшки там дійсно одні з найдешевших \в тому ж Пелікані навпроти значно дорожче вартує аналогічна забавка\. Також був класний магазинчик з дитячими речами українського виробника \кажу "був", бо давно не заходила і могло щось змінитись\. Так що "не такий страшний чорт" як здається :_04: Думаю, в ЦУМі буде та ж сама ситуація - хтось продаватиме 1 річ в місяць, але з такою націнкою, що вистачить і на премію продавцю, а хтось намагатиметься "взяти" кількістю продаж \ціни відповідно будуть нижчі\.

ЗІ: Офіційне відкриття планується на 23 листопада

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачим, що там вийшло у них. На рахунок "Гранд Волині", там місце не фартове, так само як і "Варшавський".

А от ЦУМ там всі тусуватись будуть, хто що купляти буде, а хто просто шаритись, щоб час згаяти...

Могли б ті проектанти, підвіконники на першому поверсі ширші зробити, щоб можна було людям посидіти, почекати друзів, чи своїх других половинок - я б так зробив, тому що це як не як притягувало б людей, а там якийсь процент і заходив щось і купляв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Гранд Волині і варшавського не нефартові місця, а в стороні від основного людського трафіка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері проїжджала мимо і бачила що вже розкладали товар і розставляли стільчики :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері проїжджала мимо і бачила що вже розкладали товар і розставляли стільчики :)

А я по асортименту зрозуміла, що на першому поверсі справа буде Watsons :) . Це добре, значно зручніше, ніж зараз на Лесі Українки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційне відкриття планується на 23 листопада

БігМборди кажуть, що 30го. Чи я щось неправильно зрозуміла?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сільпо буде, судячи з флаєру, на трьох поверхах?

Найшов таку от інфу - «Сільпо» з’явиться у Луцьку в середині листопада. Він буде розташований на цокольному поверсі реконструйованого ЦУМу. А ці флаєра походу рекламки "Сільпо". Відкриють спочатку перші 3 поверхи, а з часом і інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

1353663010_73964647_292182457.jpg

Прикольно, а почему там перехода к Театральной площади нет? Или это из будущего?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно, а почему там перехода к Театральной площади нет? Или это из будущего?

так і територія навколо ЦУМу не так бруківкою виложена, і газонів не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...