Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

пакетики за гроші - це фішка Монарха а не Луцька. Мене ще осінню у Львові то здивувало.... але не настільки щоб на форумі писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

Скажіть, в ЦУМі є місця для паління на 5 поверсі?

вы хотите курить ? это же вредно !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тицьну і своїх 5_a.jpg)))

була в цумі одного чудового гарного дня в позитивному настрої. Звісно ж малечею (куди ж я без неї). Доня спала у колясці, а мама вирішила прогулятися магазинчиками на 2-3 поверхах... Ну от і чому мене ніхто від цього не відговорив? :(

з першого поверху заїхати ліфтом я ще змогла, а от на 2му поверсі застрягла, бо! ліфт їде з верхніх поверхів уже заповнений, зупиняється, місця немає, їде далі. З першого поверху він їде уже знову ж таки повний охочими покататись-подивитись.... Людоньки! мене вистачило на 20 хвилин терплячого очікування, щоб втиснутись коляскою і вже чорт з ним, з шопінгом, поїхати додому. Врешті-решт мені довелося благати людей вийти на моєму поверсі і поїхати далі на ескалаторі... Змилостивились на третій "заход", коли в мене в очах уже стояли сльози... Що я чула на свою адресу я викладати не буду, бо доведеться 50% маскувати під *cenzor*... Більше мені туди ходити чомусь не хочеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов і я... Просто подивитись... Не вразило... "Старий" ЦУМ був прикольшішим, стільки всяких відділів було, а зараз..........................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тицьну і своїх 5_a.jpg)))

була в цумі одного чудового гарного дня в позитивному настрої. Звісно ж малечею (куди ж я без неї). Доня спала у колясці, а мама вирішила прогулятися магазинчиками на 2-3 поверхах... Ну от і чому мене ніхто від цього не відговорив? :(

з першого поверху заїхати ліфтом я ще змогла, а от на 2му поверсі застрягла, бо! ліфт їде з верхніх поверхів уже заповнений, зупиняється, місця немає, їде далі. З першого поверху він їде уже знову ж таки повний охочими покататись-подивитись.... Людоньки! мене вистачило на 20 хвилин терплячого очікування, щоб втиснутись коляскою і вже чорт з ним, з шопінгом, поїхати додому. Врешті-решт мені довелося благати людей вийти на моєму поверсі і поїхати далі на ескалаторі... Змилостивились на третій "заход", коли в мене в очах уже стояли сльози... Що я чула на свою адресу я викладати не буду, бо доведеться 50% маскувати під *cenzor*... Більше мені туди ходити чомусь не хочеться...

шо мля за люди такие...наверное не зря говорят...не имея своих детей не поймешь проблем

я бы взял дитёночка на руки и втыкнул в лифт каляску.....чтоб двери не закрывались....такое ощущение. что в лифтаф одни пенсионеры ездят

Был я там..видел этих "любителей лифта"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
  • Адміністратори

власне універмаг 2006-2012-2015

post-10-0-41502700-1437231235_thumb.jpg

2qwjl.jpg

ps: ну і по класиці, фоткав на упаковку з-під сємок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...