Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

Ладно, я нікого переконувати небуду. Хай маржа 300%, а може вона 500% чи всі 1000%.... А нє, базарникам їхній товар на халяву підкидають, вони зранку відкривають контейнер - атам о чудо, новий товар сам матеріалізувався. Люди працюють, і заролбляють на цьому, чомусь ми хочемо щоб нам платили за роботу добре, а хтось коли більше заробляє - то вже гоніво. Нечесно.

Після ваших постів створюється враження, що на базарі одні здирники працюють, а в "бутіках" - благодійники, але це зовсім не так, люди кругом однакові.

Не знаю одинаковые или нет, но когда приходишь в тот же "Rezerved","Reporter", тебе и подскажут,и в примерочную вещи принесут, и перемеряй хоть весь ассортимент, ничего не скажут и улыбаться будут, в Киеве в "Rezerved" постоянно товар лежит после примерок по всему магазину, девушки примеряли, не подошло, оставили где попало(мне это жутко не нравится, так и хочется все поскладывать - видать провинция во мне говорит)))), но персонал никому за это слова не скажет, есть субординация покупатель-продавец, ты приходишь и чувствуещь себя человеком, а на рынке как происходит???Долго меряешь - нудят(мягко сказано), не подошло, уходишь - еще и вслед могут "назвать" как нибудь и т.п., постоянно краем уха слышала как обсуждает своим "базарным методом" проходящих покупателей....вот в чем вся разница....в отношении...ну и в цена-качество, как хорошо, что уже несколько лет не покупаю ничего на рынке....Может там уже все изменилось и я не права?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

Звертаюся до адмінів цієї групи http://vk.com/lovelutsk, які дуже успішно вкрали фото і ще й пообрізали логотип борди

http://vk.com/lovelu...29342254_00/rev

http://vk.com/lovelu...29342254_00/rev

ви чули про таку штуку як авторське право? це як мінімум негарно...

відізвітся но хто це зробив, хочеться висловити "подяку"

Яка кому краща?

post-6697-0-82402800-1355744147_thumb.jp

post-6697-0-07856600-1355744154_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо там я не зареєстрований і "своих гєроев родина должна знать в лицо"

Тюююю, прям тут є місцеві борці які фото беруть не з Борди а типу їм "друзі дають".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені це "подобається", коли фотки беруть якісь інтернет видання і хтось думає, що вони з борди вкрадені (хоча не завжди так), то відразу кіпіш, вкрали, в коментах срач, журналісти нігадяї. А коли в наглу тирять фото в інші ресурси, при тому обрізають копірайт Борди, а не мій, то все гуд?!?!?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені це "подобається", коли фотки беруть якісь інтернет видання і хтось думає, що вони з борди вкрадені (хоча не завжди так), то відразу кіпіш, вкрали, в коментах срач, журналісти нігадяї. А коли в наглу тирять фото в інші ресурси, при тому обрізають копірайт Борди, а не мій, то все гуд?!?!?!

Да, да, нІгадяЇ !!! Загально ж відомо що Борда першоджерело )

І взагалі боротьба за авторські права на Україні це смішно )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні мені не смішно боротися за авторське право, якщо нічого не робти то так і буде, а якщо робити, то колись буде добре, я в це вірю і буду робити все що від мене залежить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо там я не зареєстрований і "своих гєроев родина должна знать в лицо"

Зате я зареєстрований. Передав Ваш привіт ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сколько оренда в цуме стоит? Мне кто-то говорил, что 600 грн за квадрат, если так, то какие бренды могут там быть??? Из всего в Цуме понравилось только заведение Бровина.

На счет того, что Луцк это один базар, все поменяется, как прийдет хотя бы один серьезный игрок на рынок. Тут нужные серьезные деньги, которые нынешние продавцы не хотят тратить или не имеют их, прийдут новые, которые будут готовы вкладывать, как только появится нормальный бренд/магазин. Так было и с кинотеатром, так было и с фаст-фудами, Просто тут прибыли не такие большие, Так что ждем все будет,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде обовязково, але не скоро і не в нас.

Макдональдс давно порахував, що в Луцьку нема достатньої виручки, тому і не вкладає сюди гроші.

То може інші ,,мережеві магазини,, дурніші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю есть большие надежды на порт-ситти И главная надежда упадет цена на оренду по всему Луцку. Возможно Адреналин, что бы выжить и поменять формат, сделает большую торг сеть у себя по недорогой одежде и.т.д. А Макдональс ничего не считает, платите деньги и открывайте хоть в Старой Выжве. Та же франшиза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На счет того, что Луцк это один базар, все поменяется, как прийдет хотя бы один серьезный игрок на рынок. Тут нужные серьезные деньги, которые нынешние продавцы не хотят тратить или не имеют их, прийдут новые, которые будут готовы вкладывать, как только появится нормальный бренд/магазин.

Ще треба достатню кількість платоспроможних покупців. На одному ентузіазмі брендовий магазин довго не проживе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив вчора в ЦУМ дивитись 5-й поверх. Це, какбеее, зовсім не те що я чекав. Я думав що хоча б СушиЯ, приїзд якого я так давно чекав, буде затишним крутим закладом. Але по суті вийшов якийсь фрі-фло стайл, який я невзлюбив ще мешкаючи в столиці. Я зовсім не в захваті. Вчора зробив майже як Юлій Цезарь... "Пришел, увидел и ушел"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще треба достатню кількість платоспроможних покупців. На одному ентузіазмі брендовий магазин довго не проживе.

таких покупців в Луцьку достатньо, пропозицій нема. Я наприклад раніше купляв багато що у VD ONE (Відіван на Волі), поки не зайшов у той же магазин в Києві, у Луцький вже 4 роки не навіть не заходжу, мало того що ціни залупили огого, так всі сезонні розпродажі в Києві ціна падає вдвічі, в Луцьку як було, так і є...

Через таких "бізнесменів" ота частка платоспроможних покупців і їздить таритись у Рівне, Львів, Київ та в Польщу.

Багато можна про це писати, але суть зрозуміла, тим більше вище користувач Bit розписав про Хмельницький бренд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю есть большие надежды на порт-ситти И главная надежда упадет цена на оренду по всему Луцку. Возможно Адреналин, что бы выжить и поменять формат, сделает большую торг сеть у себя по недорогой одежде и.т.д. А Макдональс ничего не считает, платите деньги и открывайте хоть в Старой Выжве. Та же франшиза.

Для загального розвитку: жодний з Макдональдсів в Україні не працює по франшизі. Вони всі є безпосередньо власністю компанії. Для того щоб працювати в Україні по франшизі вони чекають "більш стабільного та прогнозованого законодавства" (яке в сучасних реаліях з'явиться у нас ще дуже не скоро).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макдональдс хоче побудуватись на місці заправки ВОГ біля Там-таму, Портсіті мало його приваблює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макдональдс хоче побудуватись на місці заправки ВОГ біля Там-таму, Портсіті мало його приваблює.

Пруф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макдональдс хоче побудуватись на місці заправки ВОГ біля Там-таму, Портсіті мало його приваблює.

Эээх...значит не видать нам Макдональдса... :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макдональдс хоче побудуватись на місці заправки ВОГ біля Там-таму, Портсіті мало його приваблює.

Эээх...значит не видать нам Макдональдса... :0157:

А, що так харч, звідтам смакує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...