Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

А як же офшори, підставні особи і так далі?

Товариство "Джi.Ай.КОМПАНI ЛАЙН СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТ ЛIМIТЕД", 178034, CYP (Кіпр)

Що і треба було довести.

phantom, задовольнили твою цікавість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

А як же офшори, підставні особи і так далі?

Товариство "Джi.Ай.КОМПАНI ЛАЙН СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТ ЛIМIТЕД", 178034, CYP (Кіпр)

Що і треба було довести.

phantom, задовольнили твою цікавість?

AK88 оце я розумію відповідь. Зачет!

Є за що плюсанути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, та вам не догодиш

Дійсно, як догодити людям з такими смаками? Архітектура їм рагульска, вікна не подобаються, "Интернов" не дивляться. Болото якесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Romek, якщо не таємниця, ти хто по спеціальності?

До теми "Наш ЦУМ" це не має жодного відношення. Я так само, не уявляю, хто по фаху всі інші форумчани. Дам лише привід для звинувачення мене у некомпетентності - я не архітектор, не прораб, не орендатор чи власник чогось там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яким на твою думку повинен був би бути ЦУМ?

Своє бачення я вже викладав http://board.lutsk.u...entry1052727052

Поділись і ти своїм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене новий ЦУМ замасивний для площі на якій він стоїть і чимось нагадує архітектуру сталінських часів. Всередині ще не був. Тому сказати чи подобається внутрішнє оформлення чи планування не можу. Але в усьому цьому є один значний плюс. Нарешті в Луцьку почали щось реконструювати ще до того як воно рухнуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яким на твою думку повинен був би бути ЦУМ?

Своє бачення я вже викладав http://board.lutsk.u...entry1052727052

Поділись і ти своїм

Все ж там написано як він НЕ ПОВИНЕН виглядати, а нам цікаво як він ПОВИНЕН виглядати. Можна якусь фотку з інтернету. Я впевнений, що у всьому ми знайдемо недоліки ;)

П.С. За вікна підтримую, теж вважаю неправильним робити в магазинах величезні вітражі і закривати їх стелажами чи заклеювати плівкою. Але, повторюся, з точки зору власника, людина не бачить час пори й може провести у магазині значно більше часу ніж планувала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, як догодити людям з такими смаками? Архітектура їм рагульска, вікна не подобаються, "Интернов" не дивляться. Болото якесь

Пане Роман, чотири роки тому я побудував будинок для своєї сім!ї, там є куча всього що тепер вже я хотів би зробити по іншому, але я побудував його як тоді зміг ...

Так ось мені б було дуже неприємно як би ви чи хто інший сказали що у мого будинку рагульська архітектура, неправильні вікна, не тим боком стоїть до дороги і т.д.

Так зрозуміло ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, як догодити людям з такими смаками? Архітектура їм рагульска, вікна не подобаються, "Интернов" не дивляться. Болото якесь

Пане Роман, чотири роки тому я побудував будинок для своєї сім!ї, там є куча всього що тепер вже я хотів би зробити по іншому, але я побудував його як тоді зміг ...

Так ось мені б було дуже неприємно як би ви чи хто інший сказали що у мого будинку рагульська архітектура, неправильні вікна, не тим боком стоїть до дороги і т.д.

Так зрозуміло ?

Приклад невдалий. На жаль, незрозуміло. Хоча так хотілося б Вас зрозуміти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приклад невдалий. На жаль, незрозуміло. Хоча так хотілося б Вас зрозуміти

Ще простіше поставлю питання - ви будували щось самі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приклад невдалий. На жаль, незрозуміло. Хоча так хотілося б Вас зрозуміти

Ще простіше поставлю питання - ви будували щось самі ?

"Простіше питання" не стало зрозумілішим, а ні сенсовнішим.

Незважаючи на мою відповідь на це питання, Ви радите усім лучанам, які нічого не будували своїми руками, не висловлюватися на теми будівництва та віддати рацію та право голосу кінцевої інстанції "досвідченим" будівельникам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Romek, з твоїх вуст лунає дуже багато критики, постійно мова йде про те як не повинно бути. І зовсім нічого не чути про те як воно має бути ...

Ви радите усім лучанам, які нічого не будували своїми руками, не висловлюватися на теми будівництва та віддати рацію та право голосу кінцевої інстанції "досвідченим" будівельникам?

Просто якщо людина щось побудувала своїми руками її слова звучать авторитетніше ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

собака гавкає - вікна заклеюють далі караван іде....

..можна фантазувати, розпинатися, топтати клаву хоч 10 років на тему реклама\нереклама, видно\не видно, зроблять так, як вважатимуть за потрібне і баста

Me gusta ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Romek, з твоїх вуст лунає дуже багато критики, постійно мова йде про те як не повинно бути. І зовсім нічого не чути про те як воно має бути ...

Ви радите усім лучанам, які нічого не будували своїми руками, не висловлюватися на теми будівництва та віддати рацію та право голосу кінцевої інстанції "досвідченим" будівельникам?

Просто якщо людина щось побудувала своїми руками її слова звучать авторитетніше ...

Про те, як має бути мають вирішувати кваліфіковані фахівці (до речі, так робиться у всьому світі). На те вони і фахівці.

По друге, якщо ти перестанеш критично дивитися на світ навколо, ти втратиш відчуття реальності. Експеримент по вихованню тотальної безкритичності ми вже проходили. Ось пожинаємо плоди.

Про "авторитетніші слова" це ти серйозно? Якщо так, завтра піду до сусіда, який будує у себе в дворі казна що, питати його думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про те, як має бути мають вирішувати кваліфіковані фахівці (до речі, так робиться у всьому світі). На те вони і фахівці.

Отже твою критику не варто сприймати всерйоз? Тобто не знаю як, але не так?

Про "авторитетніші слова" це ти серйозно?

Абсолютно. Я схилоьний прислухатися до слів практиків, а не теоретиків.

Експеримент по вихованню тотальної безкритичності ми вже проходили. Ось пожинаємо плоди.

Просто хочеться почути не критику заради критики, а конструктивну критику ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я схилоьний прислухатися до слів практиків, а не теоретиків.

у питанні краси будівлі немає таких категорій фахівців. Є або "красіво", або гарно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже твою критику не варто сприймати всерйоз? Тобто не знаю як, але не так?

Абсолютно. Я схилоьний прислухатися до слів практиків, а не теоретиків.

Просто хочеться почути не критику заради критики, а конструктивну критику ...

По черзі:

1. Сприймай мою критику як завгодно. Бо чудово бути вільним у виборі будь-чого, чи не так?.

2. Без фанатизму. У цій дискусії немає ні сторони практиків, ні теоретиків.

3. Критика може бути як негативна, так і позитивна. Не бачу також якогось конструктивного схвалення або ж конструктивного заперечення мого суб'єктивного бачення. Я теж бачу лише критику заради критики.

4. Якщо Ваша знайома/-ий скаже, що не переносить Вєрки Сердючки (або, вибачте, Свєти Лободи) - не вимагайте конструктивної критики. Є речі :_20: , які багатьом подобатися просто не можуть.

5. Стало не цікаво продовжувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5. Стало не цікаво продовжувати

Гаразд. Шкода що все таки не вдалося отримати відповіді на питання яким же ЦУМ мав би бути ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, як догодити людям з такими смаками? Архітектура їм рагульска, вікна не подобаються, "Интернов" не дивляться. Болото якесь

Пане Роман, чотири роки тому я побудував будинок для своєї сім!ї, там є куча всього що тепер вже я хотів би зробити по іншому, але я побудував його як тоді зміг ...

Так ось мені б було дуже неприємно як би ви чи хто інший сказали що у мого будинку рагульська архітектура, неправильні вікна, не тим боком стоїть до дороги і т.д.

Так зрозуміло ?

Я так зрозумів з прикладу,що ЦУМ(до речі в самісінькому центрі міста) перебудовували при обмеженному бюджеті власника і зробили це як могли і тому некоректно їх критикувати? :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краєвид з п'ятого поверху ЦУМу (фото з телефону)

V1174jpg_3913436_6540658.jpg

О, таки позрізували дерева біля сонячного годинника, як і обіцяли.

Надіюсь, пам'ятка архітектури годиннику не заважатиме, бо страшно подумати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...