Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

тем от кого зависит "начинка" глубоко насрать на что то мы тут пишем :(

перша людина яка загально доступно і абсолютно зрозуміло накінець то написала те що я хотів давно сказати але соромився ! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

можливо хтось почне задумуватись! а то люди стараються вам тут демотиватори шукають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо хтось почне задумуватись! а то люди стараються вам тут демотиватори шукають

"Чё сказал то ?" (с) Улицы разбитых фонарей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шіснадцята сторінка околонаучного обговорення сучасного торгового центру, немаючого нічого спільного з центральним універмагом, кагбе зобов’язує зробити еканамічєскій прагноз.

Найбільш хороший гешефт матимуть "Сільпо" та харчевні в ньому. Це ті два сегмента яких потребує людський потік в центрі Луцька. На такій транспортній розв’язці великій кількості людей завжди потрібно і перекусити і скупитись.

А от з бутіками усяких світових брендів думаю буде туговато. Основна масса їхньої публіки - на автівках (люди заможні), а парковки поряд як такої нема. Та що є на десяток койко-місць постійно буде забита. Гранд-Волинь з цієї точки зору куда перспективніша. На самому початку, на хвилі цікавості хтось туда їздитиме, а через місяць-два біля бутиків тусоватимуться одні зіваки та "туристи".

Для прикладу візьмемо ряд торгових закладів за десять метрів – район Перлини, Карату до Фелічіти. Зараз напевно ніхто не пригадає детальних перелік яких тільки бутіків там не було. Міняються майже як пори року. І район по-тихому окуповують піцерії з мобілками. А казалось би центр міста, аренда астрономічна на фоні низьких продаж. Нема там де пристроїтись дядькові на Інфініті.

Таке моє ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема там де пристроїтись дядькові на Інфініті.

Є. *сарказм*

Вони (і не тільки вони) там прекрасно паркуються на зупинці так, що маршрутки пасажирів висаджують в другій смузі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы на последних двух этажах сделали бы аквапарк - типа DreamVillage то вот это и впрямь был бы современный центр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чем тебе не аквапарк в городе (и центре) после каждого проливного дождя? совершенно бесплатно. все, что для этого надо – годами не обслуживать дренаж :dont:

ps. это чтоб еще больше отклониться от темы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив в ЦУМ, цыни та бутыки не розглядав, якось не дуже зручним здалося розташування ескалатора в кінці фоє.

доця (6 років) сказала- невже не можна було зробити щось для дітей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон в Сильпо тянет в углу около отдела с кулинарией (куры-гниль там всякие, салатики, котлетки). Проверено пару раз. Главное по привычке не дёргаться от туда никуда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЦУМ згорів, щож таке буває,

Раз в рік і палиця стріляє... ©

Цікаво чим "Палиця Ігор" стриляє?????????

Чим стриляє? А я наприклад не думаю, що цум загорівся сам по собі ))) Думаю це справа рук цього пі:::датого депутата)))) З якого дива він вдруг став Палиці? Задумайтеся ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думку, що Палиця один із співласників не припускав? Якщо він взагалі має якесь відношення до ЦУМу. Принаймні хотілося б дізнатися на чому базується така інформація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я наприклад не думаю, що цум загорівся сам по собі )))

Начальник охраны старого ЦУМа мне лично сказал при одной из встреч: причина пожара - неисправность электропроводки.Перегрузка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все просто... Як в нас захоплюють стратегічно-вигідні об*єкти? Тупо палять або банкротують а потім це купується за безцін))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я наприклад не думаю, що цум загорівся сам по собі )))

Начальник охраны старого ЦУМа мне лично сказал при одной из встреч: причина пожара - неисправность электропроводки.Перегрузка.

"Начальник охраны" цілком може бути і не в темі. Якщо ЦУМ дійсно спалити то я думаю що його до відома про це ніхто не ставив :)

А все просто... Як в нас захоплюють стратегічно-вигідні об*єкти? Тупо палять або банкротують а потім це купується за безцін))))

І все ж таки. На чому базується інформація що ЦУМ належить саме Палиці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто в танку:

до того як згорів цум, він вже знаходився в приватній власності.

2 Гетто,

ти такий старий і такий наївний... якби ти спалив дорогий проектор в бібліотеці і тобі треба було відшкодувати його вартість, то що б ти сказав керівництву - він згорів сам (з невідомих причин) і до тебе жодних претензій, чи ти б признався до скоєного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Начальник охраны" цілком може бути і не в темі. Якщо ЦУМ дійсно спалити то я думаю що його до відома про це ніхто не ставив

Поверь мне на слово, тот начальник охраны ЦУМа и сейчас в теме.Там мужик такой, что ума, аналитики происходящих действий, предугадывание будущих действий посетителей хватило бы на несколько человек.

Многие видели его в старом ЦУМе. Такой атлетического вида дядько, с рацией на поясе.Я очень хорошо его знаю лично.

якби ти спалив дорогий проектор в бібліотеці і тобі треба було відшкодувати його вартість, то що б ти сказав керівництву - він згорів сам (з невідомих причин) і до тебе жодних претензій, чи ти б признався до скоєного?

я эти проекторы за пару лет столько десятков раз возил по всему Луцку, с здоровезными медиа экранами в комплекте, что мне уже не страшно спалить один из них

(всё, на сегодня постов больше нет) до завтра :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто в танку:

до того як згорів цум, він вже знаходився в приватній власності.

А кому він належав до пожежі і чи змінилися його власники після оної? Бажано відповідь з фактами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

phantom, тобі як, скан-копію свідоцтва на право власності на фотохостинг закинути? І щоб в ньому прямо писалося що громадянин такий-то є власником ЦУМа? А як же офшори, підставні особи і так далі? Ти так говориш ніби вчора народився. Якби чувак не морозився він би про цум зазначив би в декларації, але то треба бути повним недоумком.

Начальник охраны старого ЦУМа мне лично сказал при одной из встреч: причина пожара - неисправность электропроводки.Перегрузка.

А може він як раз і був по самі вуха "в темі"? В смислє виконавцем чи організатором. Я сумніваюсь що власник персонально прийшов і облив все нафіг бєнзом. Так чи інакше це може бути службова таємниця за порушення якої тебе звільняють... тільки не з роботи а з білого світу.

Звісно це лише здогади але виключати не варто.

В ЦУМа власник той самий що і до пожежі. Став він ним десь перед пожежею, але не пам"ятаю наскільки раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хто все ж таки власник ЦУМу?

Хочеш купити чи взяти в оренду увесь ЦУМ?

Публічно запропонуй подвійну ціну за ЦУМ і він/вона самі до тебе зателефонують.

Інакше, "менше знаєш, краще спиться". Надмірне любопитство у таких питаннях може зашкодити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какая разница чей, кто поджег или сам сгорел, главное результат. Центр немного преобразился. Но а если про начинку говорить, то луцкий цум похож на гавеную конфету в красивой обертке. То есть, вроде внешне красиво, но вот базарные филиалы внутри все испортили. Купить то там нечего. Я надеялся, что там как в ровенском Экваторе будут сетьевые, всеукраинского масштаба, магазины с недорогими, но качественными брендами, но...

Одна отрада - сельпо, убъет конченый театральный супермаркет с его змеиным царством(я про сотрудников) и тухлыми продуктами, да и молодым неформалам есть где погреться после порчи скейтами подножия театра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...