Перейти до змісту

VilanS

Power users
 • Кількість зміста

  1 023
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

110 Продвинутий

12 Підписників

Про VilanS

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 11.10.1985

Контакты

 • ICQ
  440364811
 • Skype
  0-9-7-6-2-5-1-0-8-5

Информация

 • Интересы
  здоровий спосіб життя, спорт, відпочинок, цікава робота

Останні відвідувачі профілю

5 912 перелядів профілю
 1. відповідь halmer: по звукоізоляції досить цікаве питання) Вам доводилося колись бути в ролі глядача і слухача небажаних концертів?) ооо, так) досвіду у Вас побільшало однозначно) і нервів інколи поменшало) по звукоізоляції все просто - багато бабла!) якщо хочете дійсно гарну звукоізоляцію. Звук поширюється всюди і через все! спосіб №1 - (гіпсокартон-профіль-мінвата) - це чуть зменшить звук і дорого порівняно з КПД рішення. УУточню, що варто підкласти під кожен профіль подвійну прокладку як під ламінат. спосіб №2 - замість мінвати можете сформувати пару шарів лотків від яєць, між профілем каркасу і гіпсокартоном теж прокладка-підкладка під ламінат. спосіб №3 - повністю від сусідів відділитися, відрізати всі перегородки під 90 градусів і заліпити простір будівельною пінкою, оздобити. ще варіанти вибір за Вами.
 2. відповідь: yurgen гідроізоляція є декількох типів. тип №1 - обмазочна і оклейочна гідроізоляція (ззовні на поверхню наноситься шар гідроізоляції). матеріали гідроізоляції вибирати є різні. Є бітумні матеріали, є з інших матеріалів (зокрема цемент, глина - народні методи) і тд і тп. тип №2 - гідроізоляція проникаюча. хімічні речовини, що наносяться на бетонні і зкам'янілі конструкції, проникають в них і створюють захист від проникнення вологи. На ринку присутні різні такі матеріали, різних фірм і з додатковими також замазками і тд і тп. тип №3 - гідроізоляція відразу, яка додається в матеріал і сам матеріал фундамента чи стіни стає гідрофобним (водостійким). тоді додаткових робіт по гідроізоляції вже не виконується. в цьому випадку зростає собівартість матеріалу, але і гарантована надійність, але і відсутня часткова реакція матеріалу стін на вбирання вологи повітря і на віддачу вологи в повітря, що впливає на життя всередині такого приміщення. вентиляція обовязкова. п.с. вибір завжди за замовником. і варто пам'ятати, що десь виграєш, а десь життя вчить, що виграш завжди тимчасовий.
 3. згідно Конституції (прийнято для людини) вказано: Громадянин України - це Людина + Власник національного багатства. (тобто більше ніхто не може тут впихнутися і дурити) Цивільний Кодекс України (прийнято чиновником) ст.24 пише: Людина учасник цивільних відносин є фізичною особою і далі починаються можливості чиновника (тобто тих хто пише Лоббі для бізнесу, гроші керують) для маніпуляції громадянами країни. А далі для Вас, тобто підприємця, вчителя, лікаря, двірника, працівника заводу і тд тп, купа можливостей порівняти, що відбувається в країні і чому так відбувається і що хто хоче привласнити.
 4. Як в нашій країні зроблено і побудовано приватний бізнес і державний бізнес. Власність, яка зараз в людей на руках і Власність, яка зараз у держави і чиновників. І ГОЛОВНЕ ТУТ - ЦЕ КОНСТИТУЦЯ УКРАЇНИ!!! і як мяко і акуратно людей дурять і чим ЗАКОННО закріплена ВЛАСНІТЬ ЛЮДИНИ в нашій країні. і як чиновники діють під тиском грошей від бізнес-структур!!! як наслідок вони беруть в людини через закони.
 5. Всі події в нашій державі розвиваються навколо власності, майна, грошей і інших матеріальних речей. І Майдан виник бо Янукович захотів зробити власність на майно лише централізованою, а саме починав змінювати Конституцію України. Зараз влада потроху громадянам України теж пропонує змінювати закони і Конституцію України так, щоб щось зробити у свою користь. В цьому відео дуже "доступно розповідають" "ЯК" "ВСІХ АКУРАТНО ДУРЯТЬ" і розводять. будь ласка на Ваш розгляд
 6. 097 625 10 85 Проект будинку, конструктив. Конструкції будівель. Ландшафтне проектування, зокрема генплан відпочинкового комплексу або що.
 7. При переході з першої сторінки на іншу через одну або останню в темах цього розділу сторінка підвисає і недовантажується. Чи це тільки в мене глюк чи ще було в кого? При переході поступово, 1,2,3,4,5 і тд і тп сторінки завантажуються добре, то так мишка відкине копита стільки сторінок перелистувати дарма) дякую за відповідь.
 8. 066 6293237 Сергій Панасюк Вентиляція Кондиціонування, набір усіх установок.
 9. в фейсбуці Андрей Бортник, по водоймах все знає.
 10. Потрібна бригада будівельників для будівництва індивідуального житлового будинку в с.Боратин. Перед домовленістю про виконання робіт вимога: 1) порахувати вартість виконання усіх робіт на папері і написати на одну сторінку освновні групи робіт і їх вартість. 2) домовленість про виконання заключається по факту порахованого з врахуванням певної малої похибки 10-15% (непередбачувані витрати під час робіт) і потім без доплат і без "рахували одне, а вилазить в два рази більше". Підписується домовленість між замовником і бригадою, розрахунок і оплату рахунків робить замовник, бригада будує, привозить, рекомендує постачальників або сама постачає матеріали і тд і тп. Обєм робіт хороший, будинок 290м2. Наразі фундамент і зовнішні мережі. Інформація в особисті повідомлення пишіть.
 11. З середи 19.04.2017 року, з урахування на те, що акції в межах міста погоджені, палатки та флаєра є, буде проводитись на постійній основі популяризація ідеї. Прошу усіх хто має бажання та хоче впровадити 5.10, ДОЛУЧАТИСЬ. Кажіть коли зможете долучитись, в який день, та на скільки часу, можна чередуватись, хтось до обіда, хтось після. Тільки таким чином ми зможем збільшити кількість прихильників та активних учасників. ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВАС, МАЙБУТНЄ ВАШОЇ РОДИНИ ТА ВАС У ВАШИХ РУКАХ ! 066 209 85 85, 067 334 34 74
 12. https://appleinsider.ru/analysis/6-veshhej-kotoryx-apple-ne-izobretala.html Ключова цитата, або відкинете, або приймете: "Что сделала Apple: как и в случае с большинством своих продуктов, Apple не стала первой на рынке онлайн-магазинов, но первой, кто сделал это правильно." моя особиста думка: примініть цю фразу в Луцьку до бізнесу і Луцьк буде дуже приємним містом для життя!!! чому? тому що Джобс любив бізнес-справу, яку він робить))) бабло - це вже бонус!!! заробляйте!!!
 13. Приклад: Aple. Тепер щодо поняття фрази "люди оцінили труди". В багатьох головах, в основному усіх поколіннях старше 18 років на сьогодні. А в майже усіх головах покоління старше 30 років є наступний (совковий) смисл цієї фрази: " Люди оцінили труди " - це значить "Похвалили" !!! або іншими словами "Уважають", або іншими словами "Дали грамоту", або іншими словами " Віддячили " в кращому випадку. Тобто це поняття без врахування коштів, це поняття побудоване на емоціях, інколи слабких відчуттях, людських відносинах, що з часом почало називатися блатом! (і блатом його назвали покоління які не хотіли миритися з ситуацією нерівності, коли батьки дитини єбошили, а інші користувалися плодами їхньої праці) і таким блатом більше обживалися чиновники, бо мали просто по совковій системі більше знайомств. Постійний треш совка - "Заздрість", "Скупість". Всі поголовно боролися з скупістю, заздрістю, корупцією і желчю, слова-паразити які тоді виникли. РИНКОВЕ поняття "люди оцінили труди" - "купили продукт", "залишили чайові", "порадили друзям", "підняли попит". Звідси і поняття, щедрий, вічливий, в достатку, має час на розвиток, освічений по може спробувати себе в різних напрямах і тд і тп.
 14. Є такий нюанс, і досить суттєвий момент, який присутній в нашому місті у всіх процесах!!! і цей нюанс стопорить розвиток всього міста. нюанс включає слово "РАХУВАТИ". У нас економічні факультети навчали постійно купу менеджерів, і отримали що процеси міста без чіткої статистики!!!!! А бізнесмену і невигідно достовірна статистика, бо тре удосконалювати бізнес, тобто "СЕБЕ ЗМІНЮВАТИ", і чомусь хочуть змінювати інших під себе. Плюс мінус гривня, плюс мінус тисяча. Ну то ж люди, давай по-людськи, давай по-дружньому. Ми з тобою друзі, а твої друзі там щось отримають, а от друзі друзів вже поза бортом. ЧОМУ У НАС В МІСТІ ПУТАЮТЬ ЛЮДСЬКЕ І ФІНАНСОВЕ В ОДНУ КОРЗИНУ??? п.с. моя думка, тому що людина йде по "стопах батьків" і по життю зовсім не розуміє нащо їй той бізнес, а типу щоб бабло було!!! і людина зовсім нецікаво займатися тим бізнесом, людині стає по-барабану якість її бізнесу. Якщо людині подобається справа, вона все зробить, щоб розвивати цікаву справу, вкладе туди свої кошти замість купити шубу чи брюлік, бо цікавіше справу життя створити, щоб інші оцінили "його справу життя". А так у людини зникає задоволення від бізнесу і вони тупо, по-дружньому виручають один одногощоб вижити! Насправді важко відпустити те, що приносить бабло і почати займатися власною цікавою справою-бізнесом і робити її на максимум, щоб люди оцінили труди!!! прикол в тому що ВРЕШТІ РЕШТ ситуація ринку веде до того, що якщо не свої ближні відрегулюють ситуацію з розвитком "бізнес-паразитів", тобто міські, то це зроблять або сусідні міста держави, або ринок держави, або іншої країни. Надіюся моя думка вище написана змінить трохи мислення прочитавших і це вже позитивно вплине на ЛЮДСЬКИЙ і БІЗНЕСОВИЙ фактор в місті Луцьк, області і відповідно державу зробить сильнішою.
 15. Цитати з другого відео-вебінару Жохова ( Вебінар №2, Жохов, ввести в Ютуб): в кожного своя правда, а в дітей правда одна - бути щасливим, подивіться будь ласка відео, якщо забажаєте. 1) 50-60-ті роки 20 століття повну середню освіту отримувало 25% населення; 2) приблизно до 85 року 20 століття школа перестала випускати якісно освічених учнів; 3) зараз ми маємо два покоління недоосвічених людей і як наслідок багато подвязок, корупції і чиновників, щоб вижити; 4) Вибачте, така статистика, сьогоднішні батьки і бабусі, дідусі недоосвічені; 5) кожен по собі знає як йому чого не вистачає і який є невикористаний потенціал; 6) в 20-му столітті говорили з пяти вчителів по статистиці: один - завжди буде старатися і працювати незалежно від умов, один - не буде працювати ні при яких умовах, троє - при певній мотивації підтримують процес навчання і працездатність; 7) саме головне - це вибирати вчителя, а не школу; 8) звязки в мозку між півкулями це основне, співи допомагають їх розвивати; 9) мелодію сприймає права півкуля мозку, слова і ритм ліва півкуля мозку; 10) в хлопців від природи менше між півкулями звязків ніж в дівчат. Тому варто їх берегти, менше осудження, страхів, більше співів і спілкування. 11) вже з садочків і початкових класів діти діляться на бригади.в садочку і початкових класах повинні бути спілкування, співи, навчання без страхів і соціального тиску вчителя. 12) коли розповідають дома діти про утиски - батьки цим нехтують!!!((( бо це якби дитяче і мало важливо. 13) в Жохова відсутні методи НЛП для навчання, які в дорослому житті дають свої проблеми; 14) щоб зробити суспільство кращим дітям приходиться долати страхи батьків!((( батьки за баблом спихають проблеми на дітей, психічно. 15) в умовах навчання-спілкування формується щаслива дитина, яка має апетит, стає здоровішою і виліковується фізично, бо психічно дитина здорова! Дитина хоче вчитися, легко батькам, дитина дає батькам енергію щастя! 16) Західне навчання все направлене на ліву півкулю мозку (логічну складову людини). 17) в Жохова навчання направлене на праву півкулю мозку, яка швидша, яка дитині економить фізичні зусилля і легко вчитися, більше щастя від освіти! Права півкуля мозку швидше працює і дає результат миттєво, ліва півкуля мозку - це логічне ланцюжкове навчання методом примусу і повторювання, таких людей "обзивають зубрилками". 18) період двох років дитячого садочку і початкової школи - це НАЙВАЖЛИВІШИЙ період у формуванні особистості в житті. Якщо сформована нормальна робота мозку, дитині далі легше жити!!! 19) Важливо дітей в початкових класах вчити без зміни складу класу!!! 20) зараз проблема не в программах, не в книгах, а як не банально в дітях - тобто в способах життя і роботи мозку! 21) Діти не в стані сприйняти освіту незалежно від матеріалу, все залежить від людини-вчителя і його методів! тобто соціального бачення вчителя! 22) діти-індиго це ВСІ ДІТИ!!! все залежить від того як до дитини ставляться навколишні люди. Зараз дуже багато дітей від зовнішнього тиску стають замкненими, відчуженими і тд і тп. Здоровя дитини погіршується від психічного ставлення до дитини. Якщо дитина психічно захищена від негативу вона буде здорова фізично і щаслива!!! 23) Зараз дітей массово обзивають наглими, байдужими, пофігістами, а насправді це захист дитини психічно від негативу соціуму, а люди прагнучи від них витягнути виправдання для себе вішають на дітей ярлики!!!((( 24) по статистиці діти, більшість тупішають до пятого класу. 25) потреба жити дитини - це РУХ! активність, дієвість. Соціум на нього вішає ярлик гіперактивність з недоліком концентрації уваги!((((( 26) Всі проблеми дорослого життя - це закладається в дитинстві!!! 27) Всі щасливі моменти життя - це закладається в дитинстві!!!
×