Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

Для тих, хто в танку:

до того як згорів цум, він вже знаходився в приватній власності.

А кому він належав до пожежі і чи змінилися його власники після оної? Бажано відповідь з фактами.

И откуда такая необузданная жажда знаний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

И откуда такая необузданная жажда знаний?

Люблю просто прості відповіді на прості запитання ... А тут люди "с глубокомысленным видом" розмірковують хто власник ЦУМу. :) Ну от я й по простоті душевній дай думаю й дізнаюсь про це, а також про те звідки вони про це знають, тобто чи надійні їхні джерела інформації ... Нічого особистого, просто "любопытство" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут на форумі на відповідь хто власник, будь хто може написати "Я" :) Це ж форум, неофіційна болтовня, кому захочеться розбазарювати таємниці )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут на форумі на відповідь хто власник, будь хто може написати "Я" :) Це ж форум, неофіційна болтовня, кому захочеться розбазарювати таємниці )

Але з яким "умным" видом :) На жаль знатоки перевірки не пройшли. Моє просте питання залишилось без відповіді ...

Це ж форум, неофіційна болтовня, кому захочеться розбазарювати таємниці )

Сумніваюся, що тут є "посвященные" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви серйозно вірите, що та плівка буде знята?

До речі, ще перед її поклейкою було видно, як на поверхах починають впритул до вікон приставляти торгові стелажі (так як було і в старому ЦУМі - вікна займали 95% фасаду, а хто бачив бодай кавалок міста через цумовські вікна?). Всередині складалося враження, що це магазин у підземному переході.

Думаю, плівка(?) буде знята.

Десь місяці два тому, контора, що адмініструє будівництво, прораховувала в мене на фірмі матеріали для заклейки вікон від сторонньої уваги на період підготовки до відкриття.

Ось і пройшло 10 днів після відкриття. Але чомусь прогнозоване MOTOROLLLA відклеювання вікон не сталося. (Як же так?). Навпаки! Практично кожен день заклеюються темною плівкою нові віконні площі. Наприклад, Watsons довгий час лишався прозорим, але повальна луцька фотофобія перемогла - вікна поступово почали заклеювати - спочатку від зупинки, потім від площі. З висотного крану постійно заклеюють нові вікна на верхніх поверхах. Можливо, період підготовки ще не завершився і невдовзі ЦУМ буде світитися?

Якщо повністю без іронії, то рагульске бачення зовнішнього вигляду ЦУМу було закладене ще у проекті, це було очевидне і сумніватися просто не доводилося, що вечірній ЦУМ ввечері нагадуватиме бункер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зробили б карще навіс, щоб тк у залишилось місце зустрічей, і лавочки в середині треба для людей робити, щоб було зручно сидіти, спертись, накрити то все вайфаєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...башляєш ти 100 баксів за квадрат площі і думаєш "...а накуя мені вітрини біля вікна ? хай краще будуть відкриті вікна. Всеодно ніхто в мене нічьо не купує - то хай хоч в вікно подивляться, там же так кльово і стільки нового."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Практично кожен день заклеюються темною плівкою нові віконні площі.

"Бедаааа..." (с) Интерны

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то нехай краще вікна акуратно будуть заклеєні темною плівкою, аніж через них будуть проглядатись зади торговельного обладнання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Практично кожен день заклеюються темною плівкою нові віконні площі.

"Бедаааа..." (с) Интерны

На жаль, я не мав задоволення переглянути цей кінематографічний шедевр, на який Ви посилаєтесь. Смаки, знаєте, інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, це палка, яка б'є двома кінцями. Бо з одного боку, вікна заклеєні, як у бункері, але з іншого, коли стоїш на центральному майдані міста, а з вікон видніються "утьонкі" для "параші" чи пральні порошки, то воно, м'яко кажучи не дуже...

Те саме з колгоспним підходом до "озеленення" (ну, в нас воно "озеленення", а загалом озеленювати міста - мистецтво) вулиць. З одного боку, голяки затуляють перспективу вулиці, архітектуру будівель і псують стіни гнилим листям та деревною цвіллю. Але з іншого, якщо все позрізати, то відкриється рагульство вивісок, прибудов, красівих короїдів на пам'ятках і іншої нечисті колгоспного Луцька...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є прекрасна рекламна плівка, в одну сторону пропускає світло, а з другої можна набити який хоч малюнок.

Хоч рекламу, хоч краєвиди, хоч вітання з Новим Роком.

Нема кому заставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі. Сьогодні на чекові з "Сільпо" помітив напис:

проспект Волі 1

(проспект Леніна).

======

Маразм!

ЗІ. Вибачаюсь, якщо вже було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маразм!

ЗІ. Вибачаюсь, якщо вже було.

особисте побажання благодійника було виконане

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хто все ж таки власник ЦУМу?

Власник 93% акцій ЗАТ "Універмаг "Луцьк":

Товариство "Джi.Ай.КОМПАНI ЛАЙН СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТ ЛIМIТЕД",

178034,

CYP (Кіпр)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде набагато гірше, коли цум заліплять повністю рекламою, на вікнах на стінах на на підлозі і тд....бажано все це має бути з оракалу ))),,,, особливо подобається зкінчення слова...мало того, коли його здирають, залишається не гарний слід з клейкою такою штукою... і поверх ліплять знову те саме.... А потім, задаєш собі питання...І нафіга та кльова і дорога архитектура...?))) А... Ще забув....про наших модних графіті ))) Бажано котів з плоским дахом в усих виглядах на...бенити! О!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...