Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

представил себе на этом узеньком эскалаторе классическую тётку с габаритами 120-180-120 и двумя сумками. давка, пробка, кровь, кишки, расчлененка... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

представил себе на этом узеньком эскалаторе классическую тётку с габаритами 120-180-120 и двумя сумками. давка, пробка, кровь, кишки, расчлененка... :smile3:

Попахує кримінальчиком :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

представил себе на этом узеньком эскалаторе классическую тётку с габаритами 120-180-120 и двумя сумками. давка, пробка, кровь, кишки, расчлененка... :smile3:

Багата ж у вас фантазія!.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь дуже багато незадоволених ЦУМом та вокзалом. Це міщанство чи що це таке? Спалили-зруйнували, побудували нові будівлі. Нові, гарні, а не ті обрубки, які колись стирчали з землі у Луцьку.

І тут з*являється купка снобиків, які кричать фугавнокака, могло бути й краще :)))) смшіно))

Відкриття ЦУМу чекаю з нетерпінням, цікаво шокапєц))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осінь, бубочко, тебе покусякала нащадок моськи Чегевари?

Ооо, Михайловичу, те, що мене покусало, нєізвєдано і непонятно. ЗАйди в аську. Моська Чегевари просить)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь дуже багато незадоволених ЦУМом та вокзалом. Це міщанство чи що це таке? Спалили-зруйнували, побудували нові будівлі. Нові, гарні, а не ті обрубки, які колись стирчали з землі у Луцьку.

І тут з*являється купка снобиків, які кричать фугавнокака, могло бути й краще :)))) смшіно))

Відкриття ЦУМу чекаю з нетерпінням, цікаво шокапєц))))

Вово триндіти не мішкі ворочати!!!!!!

Вокзал ЖД просто бомба!!!!! особливо коли ввечері все світиця, європа мать його, з тим хлівом що був побудований ще за польщі незрівняти.

А цум на мій погляд буде кращий , там усе супермодними проектантами і дизайнерами продумано до копійки, а було що до пожежі , теж ХЛІВ СОВДЕПА хоча і великий.

А і ще одне тему ---Наш ЦУМ!----- поміняйте цум не ваш ГИ ги ги , А...... самі знаєте кого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь дуже багато незадоволених ЦУМом та вокзалом. Це міщанство чи що це таке? Спалили-зруйнували, побудували нові будівлі. Нові, гарні, а не ті обрубки, які колись стирчали з землі у Луцьку.

І тут з*являється купка снобиків, які кричать фугавнокака, могло бути й краще :)))) смшіно))

Відкриття ЦУМу чекаю з нетерпінням, цікаво шокапєц))))

І мені ЦУМ дуже подобається, а особливо увечері з підсвіченням. Милуюсь-не намилуюсь :) Чого не можу сказати про "Буратіно" - такий собі... сарайчик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте дождёмся открытия ..... интересно а где там СильПо разместят???

На нульовому ніби як...Підвал. Агов! Хто там всередині вже був? Розкажіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мені ЦУМ дуже подобається, а особливо увечері з підсвіченням. Милуюсь-не намилуюсь :) Чого не можу сказати про "Буратіно" - такий собі... сарайчик

В Луцьку буквально за 1-1,5 роки змінилася архітектура)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оооо а Буратінки я ще не бачив , фотка є?

А про Буратінку то інша тема. Там і фотки з відкриття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Архітектура у луцьку це Старе місто і Замок ото я вам скажу архітектура , все інше просто будівельний бізнес.

Згоден в центрі і має бути все під старину , тоді місто як і Львів Є і буде ще унікальнішим.

Не пинайте мене але з Старим ринком треба покінчити!!!!!

Там такий свинюшник , особливо коли базар вже закривається і недай бог зірватись нормальному вітру , тоті зразу частина парку в пакетах і картоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Архітектура у луцьку це Старе місто і Замок ото я вам скажу архітектура , все інше просто будівельний бізнес.

Згоден в центрі і має бути все під старину , тоді місто як і Львів Є і буде ще унікальнішим.

Не пинайте мене але з Старим ринком треба покінчити!!!!!

Там такий свинюшник , особливо коли базар вже закривається і недай бог зірватись нормальному вітру , бо пів парку в пакетах і картоні.

Треба було архітектуру в лапки взяти :)) Щодо старого ринку - згідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так на сесіях нашої коханої міської ради ,

питання старого ринку вже не раз піднімали,

і пристойні проекти благоустрою вже навть існують,

Чого тянуть, невже у пану Палиці охоту щось змінити у цьому напрямі ,хабарями відбили хех.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оренду облспоживспілці не пролонговано.

ЧЬЕРТ ПОБЬЕРИ --- знову ті самі граблі.

Можливо вже пора Лучанам голсувати за проекти благо устрою нашого міста!!!!!!!!!!!

А шо коли но горі толку дойти не можуть, то ми думаю того консенсусу дойдемо.

Вони ж наші обранці!!!!! для нас стараюця!!!! а ми їм допоможемо зробити вібір на нашу з вами користь.

І взагалі хватить вже бютжетні кошти на наші нужди освоювати без нашої участі, хочаб разок спитали , типу Любі друзі що будуємо, чи що ремунтуємо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оренду облспоживспілці не пролонговано.

З орендою на землю - зрозуміло. А ось будівлі належать їм - облспоживспілці.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З орендою на землю - зрозуміло. А ось будівлі належать їм - облспоживспілці.

Там ціла купа нюансів. Реально, Smith, при всій повазі, не тут їх розбирати.

Тим більше, у нас тут з'явився дядько, який активно вкладується. Бабла у Бенєчкі вистачить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss, я знаю про всі ці нюанси. :rolleyes: І те, що не тут їх розбирати - теж погоджуюсь.

Просто так згадалось, і бачу, що ситуація кардинально не помінялась у взаємовідносинах з облспоживспілкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...