Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

Тут заговорили про взуття, болючу мені тему :)

Чомусь в мене таке відчуття, що навіть якщо і відкриють брендові магазини, то свого 47-48-го розміру я все рівно не побачу.

В Луцьку я вже навіть в секонд-хендах не можу нічого знайти, а свого часу вони мене дуже виручали.

Ось тут людина порадила нам з la20 купувати на ebay та закордонних інтернет-магазинах, і проблема особисто в мене зникла. Будь-які моделі, будь-які розміри, хороші ціни.

Але все ще щиро сподіваюсь, що в ЦУМі взуття на мене таки буде. 6-10 днів доставки - це мінімум для віддалених покупок

В мене 49-й розмір і була проблема знайти взуття. На Варшавці було 1-2 точки де можна було щось знайти. А ціни, я промовчу. Почав замовляти взуття з США. Якщо попадеш на знижку можна було взяти туфлі, які початково коштували 130 баксів за 30-40 баксів. Але якби ще доставка з США коштувала маенше. А то купив туфлі за 40 баксів і ще 20 баксів треба віддати за доставку.

В нас на ринку зажрались продавці. Вибирали дружині взуття. Більша половина товару ТАОБАО. Але якщо ціна на тао 100 +/- пару грн то в нас це взуття продають від 500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

Тут заговорили про взуття, болючу мені тему :)

Чомусь в мене таке відчуття, що навіть якщо і відкриють брендові магазини, то свого 47-48-го розміру я все рівно не побачу.

В Луцьку я вже навіть в секонд-хендах не можу нічого знайти, а свого часу вони мене дуже виручали.

Ось тут людина порадила нам з la20 купувати на ebay та закордонних інтернет-магазинах, і проблема особисто в мене зникла. Будь-які моделі, будь-які розміри, хороші ціни.

Але все ще щиро сподіваюсь, що в ЦУМі взуття на мене таки буде. 6-10 днів доставки - це мінімум для віддалених покупок

В мене 49-й розмір і була проблема знайти взуття. На Варшавці було 1-2 точки де можна було щось знайти. А ціни, я промовчу. Почав замовляти взуття з США. Якщо попадеш на знижку можна було взяти туфлі, які початково коштували 130 баксів за 30-40 баксів. Але якби ще доставка з США коштувала маенше. А то купив туфлі за 40 баксів і ще 20 баксів треба віддати за доставку.

В нас на ринку зажрались продавці. Вибирали дружині взуття. Більша половина товару ТАОБАО. Але якщо ціна на тао 100 +/- пару грн то в нас це взуття продають від 500 грн.

Повністю погоджуюсь - джинси які коштують 50 - 60 грн. продають за 400 - 450 це вже повна наглість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки не дивився ціни в китайських магазинах, думав, що підприємці заробляють 50-70% зверху від закупки. Тепер знаю що в два-три рази накрутити це норма. Замовив дві кофтини такі ж як і на базарі бачив, правда ціна на дві, як на варшавці за одну, доставка безкоштовна...

Таобао взагалі мега магазиніще, правда єдиний мінус -немає прямих відправок за кордон, але купа посередників купить і відправить цей товар сюди і при цьому в ціні все одно значний виграш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свої аргументи наведу на наступному:

1) Відсутність ТОП Брендів (чи їх франшиз) Інтертоп чи Плато для прикладу.

може десь в Луцьку Саламандру, Вагабонд, Мартінер і тд і тп знайдеш?

звичайно знайду - в магазині "Євротоп" в ТЦ "Варшавський".

Євротоп це франшиза Інтертопу, а Леді Браска - це вже ідея підприємця, яка торгує приват-лейблом Інтертопу

...

"ЄВРОТОП - франчайзинговая мережа взуттєвих магазинів холдингу MTI, який також розвиває власні мережі магазинів ІНТЕРТОП KIDDITOP, ЕССО, GEOX, VAGABOND і SKECHERS. Товарний асортимент франчайзінгових магазинів ЄВРОТОП складається з відомих світових взуттєвих брендів, таких як ecco, braska, GEOX та інші."

діалог можна везти з людиною яка розуміється на питанні, а не доказує сама собі що тупила 2 пости тому :) не усвідомлюючи цього

тому, будь ласка

Не бикуй

звиняйте за ніби оффтоп. "Ніби" бо питання актуальне для міста. Я не про бикування а про брендові магазини.

Ти не адекватний, якщо так маніпулюєш моїми реченнями. Леді Браска торгує приватом Інтертопу - Браскою та підбирається іншими брендами (Браску має тільки напевно через зв язок з Євротопом) .Євротоп що в нас в Луцьку має малий асортимент і вибір мінімальний. Зайти на сайт Інтертопа і порівняй з асортиментом Луцького "Євротопа" та заспокійся. За Леді Браску ти вже нічого не хочеш доказувати?

http://intertop.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я нічого і не доказував.. ти все сам зробив :) я просто направляв на шлях істини :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене 49-й розмір і була проблема знайти взуття. На Варшавці було 1-2 точки де можна було щось знайти. А ціни, я промовчу. Почав замовляти взуття з США. Якщо попадеш на знижку можна було взяти туфлі, які початково коштували 130 баксів за 30-40 баксів. Але якби ще доставка з США коштувала маенше. А то купив туфлі за 40 баксів і ще 20 баксів треба віддати за доставку. В нас на ринку зажрались продавці. Вибирали дружині взуття. Більша половина товару ТАОБАО. Але якщо ціна на тао 100 +/- пару грн то в нас це взуття продають від 500 грн.

Ми про одне і те ж говоримо :)

Спробуй замовляти з Великобританії, в рази доставка дешевша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну про що я точно радий, так це про Сільпо у ньому (якщо він буде цілодобовий звісно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мой взгляд Сильпо, не тот магазин что нужен для ЦУМа, Сильпо это большой базар По крайней мере то что творится в Слоне, большие очереди, вечная война за акционными товарами ( гнилыми помидорами и дешевыми яйцами :))) ) Дешевые цены это хорошо, но не для центра Луцка. Посмотрим, конечно что будет в ЦУМе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені здається, що якраз ніша великого вибору товару й за прийнятну ціну в центрі луцька дуже сильно пустує, так що сільпо, навіть з дорогою орендою буде в виграші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как всегда тема скатилась....Хочу на открытие кучу халявы и покататься на эсколаторе ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на траволаторі

точно траволатор??? бо з вулиці здавалось, що воно під кутом не менше 30-40 градусів встановлено)

чи він десь всередині буде?) між магазинчиками)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там чітко видно з вулиці через вікна ескалатор, траволатору там немає місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як називається модифікація ескалатора для транспортування візків покупців? Можливо саме такий буде облаштований на нульовому поверсі, де як я розумію буде Сільпо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки мені відомо (зі слів людини, яка робить проекти магазинів/бутиків і була уже декілька разів у ЦУМі), буде пара ескалаторів вверх/вниз у передній частині, і один-вверх - в задній частині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті ескалатори монтувалися ще влітку, і це бачили всі, хто проходив площею, а не тільки Ваша поважна людина, яка була аж декілька разів всередині.. )

От, початок монтажу на фотці

cum1.jpg

і тут вже встановлені ескалатори.

cum2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті ескалатори монтувалися ще влітку, і це бачили всі, хто проходив площею, а не тільки Ваша поважна людина, яка була аж декілька разів всередині.. )

ці екскалатори бачили всі, хто проходив біля ЦУМа в той час, і я в тому числі. того екскалатора, який у задній частині ЦУМу я не бачив та й не приглядався, ну не цікаво мені.

розмова йшла не про те, а про те що там буде: траволатори чи екскалатори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну подумайте логічно, який траволатор може бути під таким кутом? Не підготовлені в школі спецназу люди просто падатимуть на ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, ескалатор потребує менше площі і об"єму, які у такому приміщені як Цум у прямому розумінні на вагу золота. Тим більше, що користь ескалатора значно більша. Він реально підіймає людей угору. А траволатор - просто транспортує в одній площині (кут нахилу стрічки дуже малий. тому, для того, щоб перемістити людину з першого на другий поверх необхідно метрів 150). Невже у реконструйованому Цумі такі вже великі віддалі, скажімо як зали у аеропорту Бен-Гуріон, де траволатори дійсно мають сенс

post-6584-0-88207000-1350852433_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Львові в Кінг-Кросі стоять траволатори - так там є де розігнатися, вони довжиною як пів нашого ЦУМа

DSC-9360.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть какая то информация по открытию? Программа?

Какая там может быть программа? Раздача слонов и агитация за Палицу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...