Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

а треба брати об"ємами продажу. .

Вибачте, а ви це знаєте з особистої практики чи це гола теорія ?

"Кто так строит ?!!! " - (с)Двенадцать стульев - слесарь-интеллигент Полесов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

а треба брати об"ємами продажу. .

Вибачте, а ви це знаєте з особистої практики чи це гола теорія ?

"Кто так строит ?!!! " - (с)Двенадцать стульев - слесарь-интеллигент Полесов

це оголена практика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Населення столиці як мінімум вдесятеро більше Луцька, і це без понаєхавших.

Як тут брати об"ємами з малою маржою?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Населення столиці як мінімум вдесятеро більше Луцька, і це без понаєхавших.

Як тут брати об"ємами з малою маржою? :)

аби поменше жадібності і побільше бажання, то можна брати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те що оренда там коштує 100 баксів за квадрат, і хто буде аренду оплачувати, ми покупці...

- Є вірний вихід з цього положення. Дорого - не купуй !

- Покупця взагалі то в останню чергу повинно цікавити а чий же ш то магазин.

- Не потрібно плакати ! :D

Я не плачу, за вас підприємців переживаю, народ то вже роздупляється в інтернеті купляти, за границею і так далі. А за драконівськими цінами купувати те саме китайське якого в інтернеті валом мало вже хто хоче.

І якість краще і речі екслюзивні, а не те що у нас понавозять лайна і тулять по космічним цінам, стосується взагалі всіх шмоток луцька. Джинси турецькі за 450 грн, китайські кросівки за 1300 грн. яким красна ціна 300 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не плачу, за вас підприємців переживаю, народ то вже роздупляється в інтернеті купляти, за границею і так далі. А за драконівськими цінами купувати те саме китайське якого в інтернеті валом мало вже хто хоче.

І якість краще і речі екслюзивні, а не те що у нас понавозять лайна і тулять по космічним цінам, стосується взагалі всіх шмоток луцька. Джинси турецькі за 450 грн, китайські кросівки за 1300 грн. яким красна ціна 300 грн.

А декоративний фонтанчик у магазині, цукерочку гламурну у вазочці біля каси, плазму на стіні з демонстрацією модних кліпів ви у Інтернеті теж матимете? Ні. От бачите. І Вам шкода заплатити 1300 грн за китайські типу польські. фабричні мешти, за такий поважливий сервіс? Які Ви жадні!

Ну а якщо ви ВІП - клієнт (ВІП - лох), Вас покатають на припаркованому поряд ретро-драндулеті у великому черевику на даху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І якість краще і речі екслюзивні, а не те що у нас понавозять лайна і тулять по космічним цінам, стосується взагалі всіх шмоток луцька. Джинси турецькі за 450 грн, китайські кросівки за 1300 грн. яким красна ціна 300 грн.

Та не плачете ,не переживайте за нас , якось ми викрутимось ))))

Тобто по вашому - покупкі дурні бо купують по завищених цінах - і продавці дибіли бо постійно продають ДОРОГО (не продають) собі в мінус - і при цьому купити вигідне , дуууууже дороге місце у ЦУМі (чи де інде) неможливо !

А може все таки все далеко не так і не все так просто як здається людині далекій від продаж , сервісу і гарантій які з цим пов"язані ? ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також вважаю що в Луцьку проблема з речовим ринком. На базарах все однотипне і по цінах брендових магазинів. Свої аргументи наведу на наступному:

1) Відсутність ТОП Брендів (чи їх франшиз) Інтертоп чи Плато для прикладу. А в наших ВІП-магазинах запах "реал-шкіри" говорить сам за себе;

Відсутні також і Села,Том Тейлор, Бенетон, Спенсер, Некст, Остін і тд і тп. Ціни там рівні базару і присутні сезонні знижки. Хочеш бути в моді - купуй зараз. Ні - чекай розпродажу. При чому ти знаєш що ціна в їх магазинах-сітках однакова, а не як в нас на базарі +\-

2) Люди витрачають гроші в Юванті - через те що відсутня альтенатива. Як тільки бренди зкучкуються в 1 місці людям стане комфортно і не напряжно вибирати.

3) В центрі всі козирні місця зайняти чарівним що попало із базару, тому франшизам по їх стандартам важку кудись "влізти".

Прийдуть бренди - шмоткам на базарі на 40% мінімум перекриють. А відкриється ТЦ Там-Там - тоді точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я стараюсь у Луцьку нічого не купувати.

Мало того що тут за 1350 продають кросівки, модель 3х річної давності. :)

Так ще й вибір 0.

Лвів хороша альтернатива, вибір в рази ширший.

Ціни дешевші ніж на Луцькому базарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому мало купують - тому, що невиправдано високі ціни на товари скажімо так помірної якості (під якістю мається на увазі і надійність і склад матеріалів і відповідність стилю). Чому високі ціни - тому, що мало продається. Зачароване коло. Розірвати його мають продавці. Припинити затарюватися барахлом, а вимогливіше ставитися до свої постачальників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Населення столиці як мінімум вдесятеро більше Луцька, і це без понаєхавших.

Як тут брати об"ємами з малою маржою?:)

За такою логікою в селі треба десятикратні накрутки робити.

Луцьк не Київ і зарплати там більші, але дивно виходить, бо там дешевше скупитися і у Рівному теж лешевше. Дивно лише чому? Напевно тому, що люди менш жадібніші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І якість краще і речі екслюзивні, а не те що у нас понавозять лайна і тулять по космічним цінам, стосується взагалі всіх шмоток луцька. Джинси турецькі за 450 грн, китайські кросівки за 1300 грн. яким красна ціна 300 грн.

Та не плачете ,не переживайте за нас , якось ми викрутимось ))))

Тобто по вашому - покупкі дурні бо купують по завищених цінах - і продавці дибіли бо постійно продають ДОРОГО (не продають) собі в мінус - і при цьому купити вигідне , дуууууже дороге місце у ЦУМі (чи де інде) неможливо !

А може все таки все далеко не так і не все так просто як здається людині далекій від продаж , сервісу і гарантій які з цим пов"язані ? ))))

Повірте мені я не далекий від продажів і так далі, чому наприклад одна і та ж сама куртка, яку привезли тим же самим кантрабасом в одному магазині коштує 400 грн., а в іншому 800 грн.?? Я думаю лох той хто купив її за 800, а потім хтось йому каже з друзів що таку саму точно купив за 400 грн.

Ви тут не розказуйте мені що і скільки має коштувати, і те що зараз у Луцьку така ситуація що монопольку розкатали пару підприємців (я про взуття кажу), так тільки хтось заїде толково то позакриваються швидко. Мало того що фуфляк тулять, а потім морозяться взяти назад на ремонт. Деякі взагалі наглості набрались тулити копію бренда як бренд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відсутність ТОП Брендів

А може це і є плюс на сьогодняшній день ? )))

Це плюс для Луцьких підприємців,а не для споживача. Ваша позиція зараз це також плюс, бо завдяки такій позиціі наших підприємців бренди все-таки будуть. Плато, Іниертоп, Варфейл і тд точно змусять всіх конкурентів стати активнішими. Кожен бізнес повинен розвиватись, в інакшому випадку рано чи пізно прийде сильніший. Дехто це зрозумів і почав брати франшизи - Колінз, Мотор, Лтб, хоча два останні ще підмушоють , якийсь бренд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які бренди, які ціни, про що ви говорите?!!

Подивіться в четвер (завоз товару) що зранку робиться на секенд-хендах, з 7-ми ранку займають черги (відкриття в 9), б'ються\сваряться. А на яких авто іноді під'їжджають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які бренди, які ціни, про що ви говорите?!!

Подивіться в четвер (завоз товару) що зранку робиться на секенд-хендах, з 7-ми ранку займають черги (відкриття в 9), б'ютьсясваряться. А на яких авто іноді під'їжджають!

Цілком погоджуюсь - краще на секонді і стокові чим на базарі чи Юванті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Відсутність ТОП Брендів (чи їх франшиз) Інтертоп...

далі мля можна не читати. А магазин LADY BRASKA це що ? Прикольно читати пости знатоків.

А по темі - надія була на комплекс біля Там-Таму - що пустять серйозних гравців замість базарників. Но з того що я чув - то всім і далі кататися у Львів за одягом (як і я регулярно роблю), бо пускатимуть в новий мєгапупєргіпєрмаркет наш зброд з китайським лайном за цінами як то вам ту кофтинку Доменіко Дольче та Стефано Габбана руцями цілий квартал шили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце точно пост знатока - Леді браска не торгує чоловічим взуттям. Має кучу Браски - приват- лейблу Інтертопу. Можуть ще Анионіо Біаджі втулити. Про Браску читай в Інтернеті отзиви - взуття не 1 сорт.

Чи може десь в Луцьку Саламандру, Вагабонд, Мартінер і тд і тп знайдеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно знайду - в магазині "Євротоп" в ТЦ "Варшавський". Як варіант брендового якісного взуття - "Ліга спорт" в тому ж таки ТЦ.

Колись наш "Леді Браска" числився на сайті Інтертопу як представництво в Луцьку. Але підозрюю що це була франшиза. Тому не *****.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно знайду - в магазині "Євротоп" в ТЦ "Варшавський". Як варіант брендового якісного взуття - "Ліга спорт" в тому ж таки ТЦ.

Колись наш "Леді Браска" числився на сайті Інтертопу як представництво в Луцьку. Але підозрюю що це була франшиза. Тому не *****.

Не бикуй, а веди діалог.

Можливо в Євротопа і Леді Браски один власник. Проте Євротоп це франшиза Інтертопу, а Леді Браска - це вже ідея підприємця, яка торгує приват-лейблом Інтертопу і іншими брендами, через що Інтертоп і не вказує вже, напевно про причетність до сітки франшиз. Якщо в тебе є факт що Леді це франшиза - кинь ссилку, я заберу свої слова назад.

"ЄВРОТОП - франчайзинговая мережа взуттєвих магазинів холдингу MTI, який також розвиває власні мережі магазинів ІНТЕРТОП KIDDITOP, ЕССО, GEOX, VAGABOND і SKECHERS. Товарний асортимент франчайзінгових магазинів ЄВРОТОП складається з відомих світових взуттєвих брендів, таких як ecco, braska, GEOX та інші."

http://franchising.ua/stattya/521/evrotop-opanovue-novi-mista/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут заговорили про взуття, болючу мені тему :)

Чомусь в мене таке відчуття, що навіть якщо і відкриють брендові магазини, то свого 47-48-го розміру я все рівно не побачу.

В Луцьку я вже навіть в секонд-хендах не можу нічого знайти, а свого часу вони мене дуже виручали.

Ось тут людина порадила нам з la20 купувати на ebay та закордонних інтернет-магазинах, і проблема особисто в мене зникла. Будь-які моделі, будь-які розміри, хороші ціни.

Але все ще щиро сподіваюсь, що в ЦУМі взуття на мене таки буде. 6-10 днів доставки - це мінімум для віддалених покупок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свої аргументи наведу на наступному:

1) Відсутність ТОП Брендів (чи їх франшиз) Інтертоп чи Плато для прикладу.

може десь в Луцьку Саламандру, Вагабонд, Мартінер і тд і тп знайдеш?

звичайно знайду - в магазині "Євротоп" в ТЦ "Варшавський".

Євротоп це франшиза Інтертопу, а Леді Браска - це вже ідея підприємця, яка торгує приват-лейблом Інтертопу

...

"ЄВРОТОП - франчайзинговая мережа взуттєвих магазинів холдингу MTI, який також розвиває власні мережі магазинів ІНТЕРТОП KIDDITOP, ЕССО, GEOX, VAGABOND і SKECHERS. Товарний асортимент франчайзінгових магазинів ЄВРОТОП складається з відомих світових взуттєвих брендів, таких як ecco, braska, GEOX та інші."

діалог можна везти з людиною яка розуміється на питанні, а не доказує сама собі що тупила 2 пости тому :) не усвідомлюючи цього

тому, будь ласка

Не бикуй

звиняйте за ніби оффтоп. "Ніби" бо питання актуальне для міста. Я не про бикування а про брендові магазини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно знайду - в магазині "Євротоп" в ТЦ "Варшавський". Як варіант брендового якісного взуття - "Ліга спорт" в тому ж таки ТЦ.

Колись наш "Леді Браска" числився на сайті Інтертопу як представництво в Луцьку. Але підозрюю що це була франшиза. Тому не *****.

Не бикуй, а веди діалог.

Можливо в Євротопа і Леді Браски один власник. Проте Євротоп це франшиза Інтертопу, а Леді Браска - це вже ідея підприємця, яка торгує приват-лейблом Інтертопу і іншими брендами, через що Інтертоп і не вказує вже, напевно про причетність до сітки франшиз. Якщо в тебе є факт що Леді це франшиза - кинь ссилку, я заберу свої слова назад.

"ЄВРОТОП - франчайзинговая мережа взуттєвих магазинів холдингу MTI, який також розвиває власні мережі магазинів ІНТЕРТОП KIDDITOP, ЕССО, GEOX, VAGABOND і SKECHERS. Товарний асортимент франчайзінгових магазинів ЄВРОТОП складається з відомих світових взуттєвих брендів, таких як ecco, braska, GEOX та інші."

http://franchising.u...vue-novi-mista/

якщо я не помиляюсь, то Браска це торгова марка створена Інтертопом і ніякої там відомості у світі не має

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...