Перейти до змісту

Наш ЦУМ!


swen1989

Рекомендовані повідомлення

І реклам на фасаді чогось не видно..... Невже не буде?

Ромек, пройдись-но біля Цуму найближчим часом і побачий перший банер... Ти був правий. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

адреса сайту ЦУМу порадує англомовних

ЕтаП'ять!!!

А от на ВК явно "англомовний" :) сторінку створював - http://vk.com/cym.lutsk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня проходил около ЦУМа там брукивку с моющим средством моют ..... это что то из мира фантастики ...... или из немецкой культуры взяли ...

что ещё интересно .... будут ли стоять целая куча банкоматов и айбоксов как в старом ЦУМе ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

представил себе на этом узеньком эскалаторе классическую тётку с габаритами 120-180-120 и двумя сумками. давка, пробка, кровь, кишки, расчлененка... :smile3:

Попахує кримінальчиком :_07:

З цього все і почалось, як не гірко це виглядає! Краса постає з руїн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня проходил около ЦУМа там брукивку с моющим средством моют ..... это что то из мира фантастики ...... или из немецкой культуры взяли ...

или из армейской культуры ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й переважна більшість лучан англійську знають на рівні середньої школи

Я думаю рівня середньої (радянської) школи досягли відсотків 1-2. Тому що це дуже непоганий рівень був, для переважної більшості він був недосяжний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й переважна більшість лучан англійську знають на рівні середньої школи

orly.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви на URL теми давно заглядали? Той самий трансліт. Воно, звичайно, по-англійськи не надто гарно виглядає, але транслітерувати так, як вконтакте - ще гірше. Та й переважна більшість лучан англійську знають на рівні середньої школи (це у кращому випадку), тому без підказки ніхто би й не помітив

З зупинками де назви *по-дебільному* перекладено - зрозуміло.

Жодних висновків, обличчя міста, самий що не є, центровий - сентрал департмент стор, ех...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію чому ви так вцепилися в ту англійську. Особисто я вважаю англійську для себе другою рідною. Проте це не заважає мені поблажливо ставитися до помилок інших людей. Зрештою хіба ми українською так вже правильно розмовляємо? І не забувайте, що сама поширена мова в світі це ламана англійська ... І ще, , можливо ти здивуєшся, але в наших краях є доволі пристойна кількість людей які дуже не погано володіють англійською і кількість їх зростає, хоч і не сумашедшими темпами, але все ж ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26.11.2012 | Незабаром лучани зможуть відвідати реконструйований ЦУМ

u_r.gif

7349_s.jpg

Перших три поверхи універмагу «Луцьк» після реконструкції, а саме 1-3 поверхи, обіцяють відкрити 30 листопада 2012 року.

Відповідна інформація розміщена на офіційній сторінці ЦУМу у соціальній мережі ВКонтакте. Деталей відкриття офіційний представник ЦУМу у соціальних мережах Анна Іванюк не повідомила.

Втім, відомо, що з 30 листопада у ЦУМі буде працювати супермаркет «Сільпо». Його розмістять на цокольному (підвальному) поверсі реконструйованого ЦУМу.

Також відомо, що на першому поверсі розмістять магазин мережі Watsons (колишній ДЦ).

Третій поверх планують віддати переважно під торгівлю одягом, четвертий – взуттям, дитячим та спортивним одягом, а на п’ятому поверсі розмістять ресторан-кафе «Луцьк», а також ресторацію мережі GRAND PERSONA – «Вареники тут».

ЦУМ за попередньою інформацією працюватиме з 9:00 до 21:00, а ресторан – до 23:00.

Джерело: Волиньпост

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавились деякі фото

Тут і ЦУМ та багато іншого http://www.skyscrape...=557773&page=10

SVc4XLPxAEI.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоки інсайдерська інформація видається дуже дозованими порціями, народ збирає відомості по крихтах.

Як говориться на рекламній дошці у ліфтах - 1 поверх - магазин Дарунок.

post-6584-0-68805900-1354028687_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до відкриття залишилися лічені дні, невже так нетерпиться дізнатися шо там буде. ну я розумію якшо довго ждати було. а то ж прийдете і самі побачите. чи тут напишуть.

я сподіваюсь ви не займатимете чергу з ночі, шрб бути першим, скорпіо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого б ні? Тож на відкриття Apple-бутіків народ приходить заздалегідь і чатує перед входом... Чим CUM гірше? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до відкриття залишилися лічені дні, невже так нетерпиться дізнатися шо там буде. ну я розумію якшо довго ждати було. а то ж прийдете і самі побачите. чи тут напишуть.

я сподіваюсь ви не займатимете чергу з ночі, шрб бути першим, скорпіо?

Шкода, що ви не зрозуміли невеликий сарказм, закладений у першому речені.

Я надивився на схожі і значно більші (поки не можу порівняти і сказати чи крутіші) ТЦ за кордоном (Прага, Будапешт, Відень).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ззовні новий ЦУМ виглядає жахливо. Сподіваюся що зсередини буде зовсім протилежна картина. Підсумовуючи новобудови Луцька 2012 року можна говорити про вдалий новий залізничний вокзал і не зовсім вдалий новий ЦУМ. Хоча дуже сподіваюся що те що в ньому всередині компенсує негативне враження від зовнішнього вигляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... банерами (не стильними) вони спортять весь фасад а разом з ним і позитивне враження людей.

Звичайно, це комерція, гроші, реклама і все таке. Кожен з нас би зробив так само, як і власник, розмістивши рекламу на фасаді.

Питання не в цьому.

Я б рекламу робив в одному стилі, мінімум всяких "завітушок" і галімого текста. Щоб було зрозуміло, читабєльно і смотрібєльно.

А так....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... банерами (не стильними) вони спортять весь фасад а разом з ним і позитивне враження людей.

Та яке там враження ... Мавзолєй ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa,

=)

reg, хоча перед будівництвом все було навпаки, кричали що вокзал буде жахлививй, а цум давно пора оновити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...