Panterka22

Учасники
 • Кількість зміста

  240
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

56 Байдужий

7 Підписників

Про Panterka22

 • Ранг
  Прописанный
 1. З цього всього випливає тільки одне питання: нафіга нам така міліція?
 2. Дуже чекаю на ваш варіант (грузин також)
 3. Вічна пам'ять. Нехай земля йому буде пухом Бережіть себе
 4. Талончик здається можна віддати тільки в 15-ках, бо тільки в них тобі зразу дадуть білет на руки. І знаєте, що я вам скажу? Я теж іноді з квитком так грішу. Якщо кондуктор адекватний, а ти проїхав паро зупинок, то можна і віддати, нічого страшного в цьому немає. Люди по 2 місяця і більше не отримують зарплату. Ви так говорите, ніби якщо проїзд буде коштувати 1 грн і менше, ви будете не проти, якщо вас будуть возити з мішками картоплі в маршрутці і т.д., в кращому випадку. Ми з вами живемо в цивілізованому світі, і якщо перевізник встановив ціну 1.50 чи 2 грн, він має надавати відповідну якість перевезення. Депо згадали, але.. все ж таки, а де згадка про диких водіїв, які зранку кричать на весь салон: "Передаємо за проїзд, бо зараз зайду на знадні двері", "ей, ви, що заходили, передавайте за проїзд", "Гальорка, за проїзд платити будем?" та "я зараз стану і не буду їхати поки всі не передадуть за проїзд"? Ну це ще якось культурно написав, а зранку це звучить по іншому. А чистота салону автобуса? Грязні вікна, поручні, підлога. Можна ж протерти швидко на кінцевій, або хоча б зробити вигляд. Але ж де? Краще вартість проїзду підняти. ІМХО: Не обґрунтовано.
 5. Ось тут є більше фото та інформації стосовно А70522 (гібрида) і
 6. Це новий з Богдана чи відносно старенький? Якщо старенький, то може Volvo гнали з Чернівців. Впевнений, що це не власність ЛПЕ
 7. Не забувай про умови експлутації, фінансування, дороги та ряд інших причин, чому наші тролебуси не в такому стані як польські. Польські до речі пройшли КР, який, варто замітити, дуже відрізняється від нашого. Не думаю, що Люблінське підприємство електротранспорту працює в "мінус", а працівники в січні отримують з/п за листопад. Я б сказав, що наші працівники ЛПЕ працюють у "спартанських" умовах.. Якби було нормальне фінансування ЛПЕ, то тролейбуси однозначно були б у кращому стані, але це на жаль не в нашій країні.
 8. Здається, на шкоді 9Tr якийсь час використовували ШУ та на Богданах.
 9. Котушки у нас зняті на всіх тролейбусах і діло тут зовсім не в руках майстрів. І так не тільки у нашому місті. Нашим водіям подобається їздити без них. Думаю, TFA зможе розповісти детальніше Відносно рук майстрів ви не праві, так як і я був не правий на початку теми. Достатньо навіть подивитись салони тих ЗіУ-шок, їх латають як можуть, але тут дивлячись як з якої сторони. До речі, актуально було б перейменувати тему в: ЛПЕ та його життя або щось в цьому дусі.
 10. Якби ще пенсіонери платили б 50% від проїзду було нормально. А так, хоч і підняття вартості проїзду не суттєве, але і користі великої воно не принесе. Вартість проїзду в 15-ках та часних маршрутках теж виросте?
 11. в каких магазинах? Вопак (судячи з дизайну буклета)
 12. Хто знає ЦУМ у новорічну ніч працювати буде? Цікавить 5 поверх (Вареники ТУТ)
 13. Так. Девайс (213) перероблений в тролейбус з автобуса у 1998р.