Перейти до змісту

Кидалово з картками привата і не тільки, Будьте Уважні!


Set

Рекомендовані повідомлення

Ну що ж, розповім цікаву (а можливо і не цікаву) історію нового (а може і не нового) способу кинути на гроші, і так продаю річ на наших славнозвісних сайтах "безкоштовних" оголошень перший раз звернулись до мене через систему повідомлень, в результаті чого я отримав лист (картинка 1) після чого прийшла відповідь уже на особисту скриньку як би мовити від іноземця (картинка 2 ) в якому він хотів дізнатись інформацію по одній з платіжних систем, повідомлення було проігноровано оскільки даною системою не користуюсь. але на цьому не закінчилось, сьогодні за вказаним номером в оголошенні звернулись, так званий "Пан Евгений" (телефон в оголошенні вказаний не мій, а дружини, як кажуть мопед не мій) з проханням вказати реквізити карткового рахунку, мова йшла про ПриватБанківську картку, дружина в дорозі тому таких даних при собі не мала, тому зіслалась на мене, він буквально відразу зателефонував, сказав що товар забере по приїзду, ніяких способів, та умов його отримання не уточняв, що відразу насторожило, але явно намагався дізнатись дані куди треба перекинути гроші (вирізка з розмови):

-"Євгеній (Є)" Доброго дня, це Євгеній, стосовно оголошення, ми розмовляли з Вашою дружиною, сказала що Ви зможете повідомити дані про рахунок!

-Я, так доброго дня, так звичайно але, уточняю яким способом, кажу можливо Вам на електрону пошту скинути, чи Ви пере-телефонуєте за декілька хвилин, оскільки мені треба попасти до комп'ютера?

-(Є) ні я зачекаю, на лінії,Вам дружинна казала які саме данні мені потрібні?

- (Я) ні, уточніть!

-(Є)Номер картки, дата її дії, та ФІО, та дату народження!

-(Я)(оскільки з переказами на картку не одноразово стикався, тому ці запитання насторожили)Про що і сповістив покупця, кажу, Ви напевно щось плутаєте оскільки, для переказу коштів необхідно лише МФО Банку, ФІО, та номер рахунку!

-(Є) Ви що, ні, я не буду робити цей платіж, а бухгалтер і їй необхідні ці дані!.

-(Я) Вибачте але цю інформацію, я Вам не надам, якщо у Вас є варіанти іншої оплати, наприклад "новою поштою" чи що, тоді ми договоримось якщо, ні тоді до-побачення.

-(Є)Гаразд до-побачення!

телефонний номер +38(050)108-05-51 з якого було здійснено дзвінок.

P.S.:Картинки прикладаються, можливо це одні і тіж махінатори можливо, різні, але все ж. Будьмо уважні, і наші гроші ні хто не вкраде.

P.S.S: Даний спосіб, кидалова, розписаний далі наприклад ось на цьому форумі, кому цікаво може ознайомитись.

P.S.S.S: Вибачте можливо ось за такий сирбор, а саме пост, оскільки не журналіст, і не писака виклав все на духу.

P.S.S.S.S: а ось ще один спосіб, в якому також фігурують сайти безкоштовних оголошень.

================

Чесно схожих тем не знайшов, пошуком користувався як міг, тому якщо офф. топ не судіть... я лише хотів допомогти!

================

post-10602-0-64511500-1343911705_thumb.j

post-10602-0-06842100-1343911718_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не нове, але в основному шахраї шукають жінок, щоб все це випитати, з чоловіками рідко коли таке проходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не нове, але в основному шахраї шукають жінок, щоб все це випитати, з чоловіками рідко коли таке проходить...

Це з серії: найбільше в цьому році викрали машин Daewoo (не тому що вони цінні, а тому що їх дофіга).

Так само і тут: чоловіки рідше ведуться, бо їх менше таких, що продають щось на всяких сайтах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що видав Maxthon: post-10119-0-21334100-1343913110_thumb.j

Фішинг: "Фи́шинг (англ.phishing, от fishing — рыбная ловля, выуживание) — вид интернет-мошенничества, целью которого является получение доступа к конфиденциальным данным пользователей — логинам и паролям. ", ну і далі по тексту.

Та що цікаво, Опера відкрила відразу цю сторінку: post-10119-0-44514800-1343913312_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що видав Maxthon: post-10119-0-21334100-1343913110_thumb.j

Фішинг: "Фи́шинг (англ.phishing, от fishing — рыбная ловля, выуживание) — вид интернет-мошенничества, целью которого является получение доступа к конфиденциальным данным пользователей — логинам и паролям. ", ну і далі по тексту.

Та що цікаво, Опера відкрила відразу цю сторінку: post-10119-0-44514800-1343913312_thumb.j

на даний сайт привыв гугл.. всі питання до нього, в мене особисто сторінка відкривається без нарікань! ось картинко, даного сайту, тому тривога явно передчасна,

post-10602-0-61535900-1343914481_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

-(Є)Номер картки, дата її дії, та ФІО, та дату народження!

...

ну і що воно йому дало б? Цього недостатньо, що вкрасти у вас гроші.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

-(Є)Номер картки, дата її дії, та ФІО, та дату народження!

...

ну і що воно йому дало б? Цього недостатньо, що вкрасти у вас гроші.

Ну що ж, якщо все так складно тому, малюю схему за якою "вони (махінатори)" діють.. для тих хто не читав решти постів,і так :

1.Вибирають застарілі оголошення. (які вже певний час на сайтах і ніяк не продаються, я про товар продажу, а продати їх та щей так оперативно без торгу і решти дрібниць, готові всі за милу душу)

2. Чудово коли їх виставила, жінка, вони більш довірливі, і як правило легковажніші, (хоча не завжди).

3. Виясняється хто ж все таки продавець, і тут "Увага" дані які вони Вас просять, а саме дати дії, і дати народження, є суто особистими якщо ви зателефонуєте в банк, то Вам прочитають цілу лекцію про них, та випадки коли вони повинні бути вказані....

4.Якщо людина з легкістю ці дані надала,далі запускається другий етап, етап дзвінка з банку, про підтвердження платежу, де у Вас узнаються додаткові дані, CVV і все, гроші на картці, не прийшли, а "ушли" запиваймо їх, холодною водою.

5. Невеличкий нюанс, як правило такі картки є картками зарплатними чи тощо, а зараз період авансів, тому були кошти і нема...

Ух.. думаю, коротко і ясно, дякую за увагу!

3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Set, по-перше, Мекстон - це браузер. Так що привів не Гугл, як ти написав, а повноцінний браузер, просто не такий відомий. як інші. Сафарі також небагато користуються, та своїх користувачів цей браузер має. Я кинув ссилку під словом Maxthon в своєму пості N4, щоб читач міг по ній перейти. Ти також можеш, так що не лінись.

По-друге, я чітко написав, повторюю:

Та що цікаво, Опера відкрила відразу цю сторінку: post-10119-0-44514800-1343913312_thumb.j

Думаю. кожен може зробити висновок сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

-(Є)Номер картки, дата її дії, та ФІО, та дату народження!

...

ну і що воно йому дало б? Цього недостатньо, що вкрасти у вас гроші.

Ну що ж, якщо все так складно тому, малюю схему за якою "вони (махінатори)" діють.. для тих хто не читав решти постів,і так :

... Якщо людина з легкістю ці дані надала,далі запускається другий етап, етап дзвінка з банку, про підтвердження платежу, де у Вас узнаються додаткові дані, CVV і ...

О!!! :) СіВіВі-код! :) А це вже інша справа :)

Про це не було сказано :)

А коли ти маєш номер картки, термін дії і, ГОЛОВНЕ!, СіВіВі-код - всі інші дані не особливо потрібні.

А щоб віддати СіВіВі-код - це треба бути лопухом. Інша справа, що є люди, котрі не відають, ЩО то і навіщо воно тра...

Але таким людям і тут ти не зарадиш :) Вони тут не читають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Set, по-перше, Мекстон - це браузер. Так що привів не Гугл, як ти написав, а повноцінний браузер, просто не такий відомий. як інші. Сафарі також небагато користуються, та своїх користувачів цей браузер має. Я кинув ссилку під словом Maxthon в своєму пості N4, щоб читач міг по ній перейти. Ти також можеш, так що не лінись.

По-друге, я чітко написав, повторюю:

Та що цікаво, Опера відкрила відразу цю сторінку: post-10119-0-44514800-1343913312_thumb.j

Думаю. кожен може зробити висновок сам.

Гокей шановний, тільки от я не розумію, до чого це все,чи Ви можливо і мене самого в лихих справах запідозрили, тільки от чому, це тільки у Вас така фієрія, а у мене і в решти кому давав посилання на цей пост все гуд, чи це просто спроба тролінгу, хоча явно не вдала))) (без образ можливо не спціально)

P.S.: для тих хто не довіряє посиланням на пости прошу скористатись пошуковою системою, байдуже якою головне вказати ключові слова для пошуку, Розвод с карточками, через сайт обьявлений... і ознайомлюємось..

P.S.S.: Надіюсь пост і справді комусь стане корисним, оскільки публікувався не із-за рейтингу чи ще чогось, а лише з чистих намірів.. Всім дякую, будуть питання посуті прошу... тема важлива і відкрита!

post-10602-0-77923700-1343917686_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чоловіки рідше ведуться, бо їх менше таких, що продають щось на всяких сайтах.

Чоловіки рідше ведуться тому, що думають вчасно <_<

p.s. всі продавці на аукро, послугами якими я користуюсь - чоловіки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рахую, що піднята тема абсолютно не варта уваги. Все надумано і висмоктано з пальця.

Люди, котрі займаються торгівлею через інтернет та розрахунками через платіжні системи добре розуміють, що таке конфіденційна інфа, і не будуть її розбазарювати по якомусь там дзвінку якомусь там дядькові.

Навіть якщо людина на працює з картками в інеті, а просто дала об'яву на якомусь сайті. Вона, значить, вже знайома з компом і інетом, і значить вже щось розуміє.

Та й навіть якщо такий тип подзвонить до зовсім затурканої жіночки і почне розпитувати такі данні, то такі тьоті інстинктивно насторожуються і перестають взагалі щось розповідати.

А ця смішна статистика :) "Чоловіки меньше ведуться..." Більше жінок обдурюють? Цікаво, і хто ж порахував цю статистику? ;)

Таких "ну зовсім лохів" не так багато, і їх цим форумом не виправиш.

Як кажуть, скупий платить два рази, дурний - три, а лох - все життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема як раз варта уваги! Викладаю схему. Поступає дзвінок від зловмисника №1

- "Ми хочемо купити Ваш телефон котрий на на аукціоні виставлено, Дайте № приватовської картки (просять якусь особливу, чи зарплатну чи кредитну точно не памятаю) та ФІП ". Домовляються зідзвонитись пізніше для уточнення подальших дій. Під кінець робочого дня скидають Вам маяк "Передзвоніть мені будьласка" Ви звичайно передзвонюєте. Починається розмова про те що мов би кінець робочого дня - гроші закінчились на телефоні. Ой як гроші швидко витрачаються, не вспієш оком моргнути! І між іншим випитують за Ваш тарифний план, на скільки вистачає поповнення? І головне - коли востаннє поповнювали рахунок? Все. Зранку ти прокидаєшся від коротких маяків на твій телефон, дзвонять з декількох різних номерів і різко кидають трубку. В один прекрасний момент тобі на телефон приходить смска "Ваш номер заблоковано" Тут ти починаєш щось запідозрювати. Далі дзвонять тобі на домашній чи робочий "з банку", і таким грізним тоном (зловмисник №2)

- " Такий-то такий-то?"

- "Я"

- "Ви дані просебе давали третій особі?"

- "Так, а що?"

- "Я зараз бачу, що з Вашої картки зловмисники намагаються зняти гроші!!!"

- "О Боже!!! Що робити?"

- " Скажіть Ваші ФІП"

- "ХХХХХХХХХХХХХХХ"

- "Назвіть номер Вашої картки"

- "ХХХХХХХХХХХХХХХ"

- "Продиктуйте номер Вашого моб. телефону"

- "ХХХХХХХХХХХХХХХ"

І в кінці...

- "Назвіть дівоче прізвище вашо матері"

Називаєш, кладеш трубку, Хуууу... - полегшено зітхаєш, спас свої грошенята.

Ага, фіг там. В них тепер Ваша сім карта, на яку прийде перевірочний секретний код, при знятті швидкої готівки, яка знімається без пластику з банкомату, і секретне перевірочне слово - дівоче прізвище вашо матері. Мінус 5000 / добу, це якщо вчасно спохватишся. Та щей мають наглість, передзвонити і похизуватись.

Гарно придумано, знімаю капелюх :privet:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мене місяць назад хотіли намахати...

Все було так: дзвонить мені не відомий номер, запитує про виставлений мною на продаж мобільний телефон в інтернеті, представився покупцем, сказав: можете вислати телефон сьогодні, я сказав давайте в завтра бо не в місці, я спитав пересилка товару Новой поштой, він зразу відповів Ні в моєму місті не має цього перевізника давайте автолюксом, я вам перерахую гроші і ви мені передасте телефон. На слідуючий день я йому скинув свої реквізити: номер банківської картки та ПІБ, приходить смс з наступним текстом SEND550UAH+3192+5577212700292314, він перезвонює і говорить щоб я відправив цей текст на номер 10060 для підвердження його операції з перерахунку грошей, я переслав цю смс на 10060, мені в відповідь прийшло: У вас недостачно средст для етой опреации. Я тоді зразу зрозумів, щось тут не так! перезвонює знову він і говорить, що там, все добре? відіслали?, я кажу ні У вас недостачно средст для етой опреации, він мені зразу говорить, я попробую меншу суму, ато може в мене не хватає коштів, я вам буду пересилати частинами, попробую 330грн. зараз переслати. Після чого я звернувся за консультацією в ПРИВАТ24 онлайн допомога.Як виявилося це шахрайство. Його номери з яких він телефонував 0508168500 і 0666013420

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

- "Назвіть дівоче прізвище вашо матері"

Називаєш,

:) якщо лох ;)

І взагалі ця вся розмова відбувається, якщо ти лох.

В них нема грошей, ви типу передзвонили, і дозволяєте вести з вами бесіду про погоду і типу відповідаєте на допит про ваш тарифний план? B) - не смішіть мене.

А далі? Треба бути лохом, щоб повестися на розпитування "банківського працівника", який спочатку вас же називає, а потім запитує, хто ви; Вже це насторожило б!

- каже, що бачить спробу зняття ВАШИХ грошей, а потім запитує номер ВАШОЇ картки :) - це взагалі струснуло б навіть сплячого!

... В них тепер Ваша сім карта, на яку прийде перевірочний секретний код,...
:) А оце самий інтригуючий момент вашого "детективу" ;)

Тільки щось я не зрозумів, звідки в них з'явилась моя сімка? ;)

Звідси?: "Зранку ти прокидаєшся від коротких маяків на твій телефон, дзвонять з декількох різних номерів і різко кидають трубку. В один прекрасний момент тобі на телефон приходить смска "Ваш номер заблоковано" B) розкриєте секрет такої процедури?

І мене місяць назад хотіли намахати...

...приходить смс з наступним текстом SEND550UAH+3192+5577212700292314, він перезвонює і говорить щоб я відправив цей текст на номер 10060 для підвердження його операції з перерахунку грошей, я переслав цю смс на 10060,...

Навіть діти зара знають, що треба бути обережними зі всякими там СМС-ками, а тут тобі приходить дивний і незрозумілий код, а ти слухняно його пересилаєш?!?!?! :_09: вибач, але ти - лох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

епічна впевненість в своїй нев*бєнності теж лікується... просто підходи інші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, не треба бути таким впевненим, своїй нев*бєнності. Є така штука як соціальна психологія, і той хто хоче наї*ть має добре нею володіти. І тоді неважливо який ти крутий, при бажанні підхід знайти завжди зможуть.

Для прикладу поцікавтесь такою річчю як міждержавна розвідка, коли вербують і добувають інформацію у дуже розумних людей, і які часто є підготовлені до таких дій, а все одно піддаються. Що вже говорити про простих людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник,Lisovic, щось, хлопці, я не зрозумів, до чого тут розбір моєї особи?

Я ще раз озвучу свою думку, раз до декого не доходить - щоб так розвели, потрібно бути зовсім лохом чи затурканою "домогосподаркою". "Затуркані домогосподарки" цю тему взагалі не прочитають, а тих "зовсім лохів" ця створена тут тема не вилікує.

Тобто топік безкорисний.

ПиСи

і фільтруйте базар, бо починає набридати. Чи ви рахуєте, що вставивши мат, ви збільшили аргумент?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74

Можливо трохи приукрасив, але суть від цього не міняєця ;) .

Все це являється фактом. ;) інформація з надійного джерела.

На рахунок сімкарти, лдя останнього вагона, наводяще питання. Що потрібно для відновлення сімкарти?

За " інтригуючий детектив" окреме дякую :ok:

ПС. Бажаю ніколи не бути лохом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мене місяць назад хотіли намахати...

Все було так: дзвонить мені не відомий номер, запитує про виставлений мною на продаж мобільний телефон в інтернеті, представився покупцем, сказав: можете вислати телефон сьогодні, я сказав давайте в завтра бо не в місці, я спитав пересилка товару Новой поштой, він зразу відповів Ні в моєму місті не має цього перевізника давайте автолюксом, я вам перерахую гроші і ви мені передасте телефон. На слідуючий день я йому скинув свої реквізити: номер банківської картки та ПІБ, приходить смс з наступним текстом SEND550UAH+3192+5577212700292314, він перезвонює і говорить щоб я відправив цей текст на номер 10060 для підвердження його операції з перерахунку грошей, я переслав цю смс на 10060, мені в відповідь прийшло: У вас недостачно средст для етой опреации. Я тоді зразу зрозумів, щось тут не так! перезвонює знову він і говорить, що там, все добре? відіслали?, я кажу ні У вас недостачно средст для етой опреации, він мені зразу говорить, я попробую меншу суму, ато може в мене не хватає коштів, я вам буду пересилати частинами, попробую 330грн. зараз переслати. Після чого я звернувся за консультацією в ПРИВАТ24 онлайн допомога.Як виявилося це шахрайство. Його номери з яких він телефонував 0508168500 і 0666013420

Развод на смс-банкінгу. Смс на номер 10060, з текстом SEND550UAH+3192+5577212700292314 означає, що ти переказуєш 550 гривень з своєї карти № хххх хххх хххх 3192 на карту № 5577212700292314. За допомогою нехитрих маніпуляцій у Приват24 визначаємо власника даної карти - Батюкова Наталья Викторовна, карта відкрита - ДОНЕЦЬКЕ РУПАТ КБ ПРИВАТБАНК,М.ДОНЕЦЬК,Донецкий филиал, Снежнянское отделение.

Інтернет підказує, що Батюкова Наталія Вікторівна народилась 03,11,1983 і живе в м. Сніжне на вул. Тевельова 1а/14, хоча не факт, що карта зараз в неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світ повен, особистостей, які легко піддаються впливу,обману, і "розводу", не звертаючись до статистики, і чисел, грубо кажучи їх доволі, але яка кількість людей, читає, форум (принаймні наш, але чомусь впевнений що такі все такі є і тема їм, допоможе, або принаймні зорієнтує), чи не читає, чи взагалі користується інтернетом, невідомо. А те що самовпевнені бовдури, переконані в своїх, інтелектуальних здібностях, і в тому що ну їх ну ніяк не розведуть, аджеш вони не "лохі" (як би не здавалось зовсім не переходжу на особистості), дуже сильно помиляються, адже, зараз стільки махінацій, і що день появляються нових що складно, бути в чомусь впевненим, а особливо в тому: що" да фіг мене хто розведе".

P.S.: Особисто я вважаю, тему актуальною і пропоную в ній розміщати, цитувати пости актуальні до махінацій в електронному світі....

Та і будьмо уважні, і думаймо "тверезо" тоді у Нас є шанс не втратити $

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж це таке, напевно в мене помазано медом, зателефонували вже особисто мені, стосовно того ж оголошення(100 кидалово, бо тіж дані випитували, дату мого народження, та термін дії картки,*ля як ще він не додумався спитати CVV), є запис розмови, де я я видав номер не справжнього карткового рахунку, обіцяли кошти перекинуті, жду розвитку події, обіцяю, всю розмову викласти повністю, якщо при нагоді в когось є закрити, або пустий рахунок в банку, в приваті скиньте дані в пм, бо може мій не пройде... можуть передзвонити за уточненням.

=====

Так і є картковий рахунок, їм не підійшов, ну що вибило що на інше прізвище, а не моє, хто пожертвує ради експерименту, не діючим рахунком? або взагалі пустим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж це таке, напевно в мене помазано медом, зателефонували вже особисто мені, стосовно того ж оголошення(100 кидалово, бо тіж дані випитували, дату мого народження, та термін дії картки,*ля як ще він не додумався спитати CVV), є запис розмови, де я я видав номер не справжнього карткового рахунку, обіцяли кошти перекинуті, жду розвитку події, обіцяю, всю розмову викласти повністю, якщо при нагоді в когось є закрити, або пустий рахунок в банку, в приваті скиньте дані в пм, бо може мій не пройде... можуть передзвонити за уточненням.

=====

Так і є картковий рахунок, їм не підійшов, ну що вибило що на інше прізвище, а не моє, хто пожертвує ради експерименту, не діючим рахунком? або взагалі пустим.

а може ти такий самий розводила, як і ті про кого пишеш, а? :) йди в пб, відкрий "порожній" рахунок і тренуйся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...