Перейти до змісту

Як я вклеював фото в паспортному столі Луцька


NANO

Рекомендовані повідомлення

Я вклеїв фото за два дні до 25-річчя,через 2 роки в пріветбанку мені відмовили в кредитній карті,сказали що паспорт не дійсний(прикол).Рішення проблеми було таким в паспортному столі мені просто виправили 16 на 26 (дата вклеювання)і все, в банку прийняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Так що, виходить за довідку про судимість тоже мона не платити???? Просто відмова і все? Чи там держмито теж є?

якщо почитати стенди які висять в паспортному столі, то там немає жодної згадки на рахунок довідки про несудимість (саме як і в "законах" які стосуються паспорта), а вже на дверях в кабінет вона з'являється у списку необхідних документів.

але тут же, на стенді є згадка про сплату за бланк, відповідно постанови від 28 січня 2009 р. N 65 (яка на сьогоднішній день уже втратила чинність). тому тут такі реалії, що треба не тільки читати, а й перевіряти :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Мій нещодавній досвід боротьби за закордонний паспорт на Кравчука 12:

Спочатку сходив в паспортний стіл за адресою Луцьк, Кравчука 12 та дізнався їхні прийомні дні. На дошках оголошень практичної інформації – нуль, єдине потріпане оголошення на дверях кабінету 2 (де приймають документи та фотографують на паспорт), яке, всупереч вимогам закону, містило такі буцімто необхідні пункти:

1. Паспорт громадянина України (Оригінал і копія 1,2 та сторінок реєстрації за останні 5 років у двох екземплярах).

2. Довідка податкового органу про присвоєння ідентифікаційного номера (оригінал і копія 1 екземпляр).

3. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон та проїзний документ дитини (у разі їх наявності).

4. Особи віком від 18 до 25 років, які підлягають призову на строкову військову службу, подають довідку відповідного військового комісаріату щодо можливості виїзду з України. Форма довідки затверджується Міноборони України, або військовий квиток та його ксерокопія (хто відслужив).

5. Довідка про несудимість, яка отримується за адресою Винниченка 11 (тобто на іншому кінці міста).

Зайвим пунктом з цього списку є номер 5 – довідка про несудимість. Вірніше не так – довідка в жодному законі не прописана і є внутрішнім документом ВГІРФО, який отримується від УМВС за запитом абсолютно безкоштовно в строки вказані законодавством. Тепер що не так з цим у Луцьку. На Винниченка 11 працює ціла індустрія з виготовлення цієї безкоштовної довідки. Мало того, що замовити її сьогодні на сьогодні офіційно неможливо (максимум сьогодні на завтра), так там ще й існують різні розцінки за терміновість – людям в ультимативній формі пропонується сплатити “пожертви” на блекджек та повій папір та скрепки для бідних держслужбовців. Розцінки, які я почув – 15 грн за довідку протягом 30 днів, 50 грн за 15 днів та 80 грн “на завтра”. Якщо треба сьогодні на сьогодні – від 100 грн, а там як домовитеся (дядько в черзі з Камінь-Каширського району повідомив, що заплатив 120 грн).

більше - за посиланням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

моя історія вклейки фото в паспорт (частина тексту з мого ЖЖ, опублікована в жовтні минулого року):

стукнуло мені 25 років, і треба було помінято фото в паспорті. ну як завжди, лінь, нема часу, забув… Прихожу через 5 місяців в паспортний. заплатив добровільно-примусові 30 грн + 6 грн комісія(!), віддав 2 фото, і пішов чекати тиждень. І вже потому як забрав зацікавило мене, скільки ж людей кожен день вклеює фото. бо черга і текучка в пасп. столі велика. тепер питання:

скільки людей кожен день вклеює фото у паспорт у зв'язку з 25 і 45 річчям в паспортному столі Луцька одного дня?

вирішення задачі зайняло15 хвилин, по дорозі додому. і ось що з цього вийшло:

(Деякі цифри спрощені або підігнані для простіших розрахунків, вірініше взяті з голови. Їх можна уточнити за статистичними даними. наприклад середній максимальний вік і кількість жителів міста)

Кількість жителів Луцька = 250 000 чол.

Припускаємо що в середньому народ живе до 75 років.

Паспорт отримують громадяни віком від 16 р.

тобто 75-16 = 59 років. це діапазон людей які мають паспорти.

або 79% громадян (59/75)

таким чином 79% від 250 000 буде 197 500 — громадян мають паспорт.

розрахунковий час у нас складає 1 рік. люди народжуються раз в рік і отримують паспорт раз в рік. тобто з роками проблем не виникає по ходу. йдемо далі

протягом періоду 16-75 років потрібно 2 рази вклеювати фото.

або з 59 років 2 роки відводиться на вклеювання фото

тобто кожен рік фото вклеює 3,4% громадян з паспортами (2/59)

у жителях це буде 197500 * 0,034 = 6715 чол в рік

або точніше, в році 250 робочих днів (грубо)

6715/250 набл. = 27 людей в робочий день.

за допомогою вирішенням даної проблеми я звернувся до rafinovana

на що отримав наступну відповідь:

Мені не сподобалось, що ти не враховуєш, шо дітей мо бути більше, ніж старих, але в мене вийшло так само:

По держстатистиці на 2001 рік населення віком 15-19 років становить 3891568 осіб, 25 - 29 років - 3402010 осіб. Ділим ці числа на 5 і отримуєм кількість жителів 16-ти річного віку: 778314 і 25-ти річного : 680402. Разом це 1458716 осіб, що становить приблизно 3% від тодішнього населення україни (48 240 902). в луцьку тоді жило 208816 осіб, з них знаходим наші 3% - 6314 людей, які мучаються з паспортами. ділим на 250 роб. днів = 25 людей на день.

цікаво цікаво виходить. я і не думав що стільки багато гемору з паспортами.

але паспортний явно не бідує. 30 грн від кожного — це майже 17 000 грн в місяць халявних грошей. чому халявних? це ж добровільно примусовий внесок який не оподатковується і няк не оприбутковується на користь держави, чи як там правильно сказати. короче хабар, який ділять між собою 3-4 самих главних людей в паспортному луцька.

+ ще 3 500 грн заробляє банк хрещатик на комісії.

н що отримав ряд коментарів:

rafinovana:

тільки я чогось рахувала 16-ти річних і 25-ти річних, а не 25 і 45 відповідно.

Я:

я думаю це не груба помилка і кінцевий результат буде аналогічний. адже підхід і кільк людей майже ідентичні в певних межах.

можна взагалі розширити задачу і включити сюди і 16-річних.

vzhe_ne_samota, моя знайома:

і перший і другий розрахунок дуже грубий. В першому випадку взагалі не враховане ранжування віку, а в другому не враховано що в діапазоні 15-19 не може бути порівну людей одного віку.

я:

так! це основний недолік розрахунків. зате наочний. якби допомогли з ранжуванням я б перерахував. держстат надає такі дані?

vzhe_ne_samota:

на жаль, теж не знаю. бо навіть якщо брати твої 197 тис людей у віці від 16-75 - в їх кількості є і ті що вже один раз вклеїли фото, і ті що зробили це двічі.

Це можна обрахувати тільки знаючи скільки % у певному році було людей у віці 25 і 45 років. Я думаю це значно менше ніж 27

vzhe_ne_samota:

я пішла від кількості народжених в місті луцьку в 2011 - 3500 чоловік, тобто через 25 років вони підуть в паспортний, і плюс є ще умовно кажучи така ж кількість людей яким зараз 20 років і також через 25 років вони підуть в паспортний другий раз. Тобто через 25 років в паспортний прийде 7000 людей - це ті ж 28 людей в день. Теж узагальнено але три різні підходи дають дуже схожі цифри.

хочу також зауважити, що за прострочення вклеювання фото з вас не мають права здирати якісь заоблачні суми.

по закону вам дають або попередження або від 1 до 3 неоподаткованих мінімумів. якшо я не помиляюсь, то на сьогодні це 17—51 гривня (виправте якшо не так).

дуже багато повідомлень в інтернеті що простять від 100-200 грн до 500-600 грн штрафу!!!

особисто мені дали попередження незважаючи за затримку в 5 місяців.

пам'ятайте, що весь цей час паспорт фактично не є дійсний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волиняни тепер не сплачуватимуть зайвих платежів при оформленні паспорта для виїзду за кордон.

Волинський адміністративний суд задовольнив позов прокуратури Волині про визнання протиправними дій і бездіяльності Управління Державної міграційної служби області.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Більше тут: http://www.volynnews.com/news/city/zakordonnyy_pasport_na_volyni_teper_koshtuvatyme_175_hryven/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Як там зараз справа?

Нещодавно хтось відмітив, що мені 45, і треба міняти фотокартку в паспорті :(

Прострочив вже десь на пів-року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 грн штрафу. і все.

Одне лишнє коло "виписка штрафу" - "оплата" - "подача квитанції"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 грн штрафу. і все.

Одне лишнє коло "виписка штрафу" - "оплата" - "подача квитанції"?

Там сидить нормальна жінка. Якщо не будеш бакланити і пару раз їй підморгнеш, то обійдешся без штрафу. :_02: Сам забув вклеїти фото на 25 років, протермінувавши це діло на рік. Все зробили швидко і без будь-яких штрафів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там сидить нормальна жінка. Якщо не будеш бакланити і пару раз їй підморгнеш, то обійдешся без штрафу. :_02: Сам забув вклеїти фото на 25 років, протермінувавши це діло на рік. Все зробили швидко і без будь-яких штрафів.

В ЦНАПі? Тепер же саме туди треба йти з паспортами і за паспортами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

В ЦНАПі? Тепер же саме туди треба йти з паспортами і за паспортами.

Дякую за підсказку :)

Здача паспорта з фотографіями зайняла в сумі десь хвилин 20 (включаючи спілкування на рецепшені, одержання талона, "чекання" в черзі, спілкування з співробітницею)

За штраф доки не заікались :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені виповнилося 25 років, потрібно заміна паспорта.

Замінювати його там, де й отримував, тобто на Кравчука???

Хто знає розпорядок роботи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно заміна паспорта.

Не потрібно. Достатньо фотографію вклеїти. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно заміна паспорта.

Не потрібно. Достатньо фотографію вклеїти. :)

Вперше таке чую)

Звідки така інформація та хто може ще підтверди ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вперше таке чую)

Звідки така інформація та хто може ще підтверди ?

Відкрий 3 сторінку паспорта. Що там бачиш?

Відкрий останню сторінку паспорта і прочитай витяг з Положення про паспорт громадянина України, пункт 7 і 8. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, почитаю. Я мав на увазі чи маю право самостійно вклеювати фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, почитаю. Я мав на увазі чи маю право самостійно вклеювати фото

Читай пункт №6 і 7. По сікрєту: не маєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі чи маю право самостійно вклеювати фото

А тобі точно 25 років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі чи маю право самостійно вклеювати фото

А тобі точно 25 років?

А що, не грамотно пишу? Точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі чи маю право самостійно вклеювати фото

А тобі точно 25 років?

А що, не грамотно пишу? Точно

херню пишеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі чи маю право самостійно вклеювати фото

А тобі точно 25 років?

А що, не грамотно пишу? Точно

херню пишеш

Не тебе меня учить, пишу, что считаю нужным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, почитаю. Я мав на увазі чи маю право самостійно вклеювати фото

Самостійно не получиться, на зворотній стороні сторінки з фото роблять запис, хто вклеїв ;)

З.І. Без проблем вклеїли в ЦНАПі (раніше будинок побуту) на Радянській, зробили за тиждень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...