Перейти до змісту

LIROL

Учасники
 • Кількість зміста

  72
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

37 Байдужий

Про LIROL

 • Ранг
  Шел мимо

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Лікарі кажуть не зволікати і робити вчасно щеплення від дифтерії, бо скоро може бути у нас епідемія і цієї хвороби. Вона страшніша за кір. Не тільки діти, а і дорослі мають щепитись кожні 10 років.
 2. Не можу втерпіти не прокоментувати. Мінус населення, мінус промисловість, мінус територія. Купа боргів "попередників" і загроза дефолту. А ми всього лиш повернулись на довоєнний рівень. У вас склянка точно завжди напівпорожня.
 3. Від п'яти атмосфер. В легковику 1-2-3 атмосфери залежно від шини і авто. На совкових автобазах дуже багато було плакатів по ТБ із шинами, спеціальні клітки були для накачування. Проблема відома, вантажна шина не іграшка. ТБ написані кров'ю.
 4. Жарти жартами, але "Зверху" теж люблять жартувати - великий затоплювальний дощ у Луцьку був саме 30 липня 2013 року! Передумали! :-)
 5. З УПА навряд чи. Прикордонна зона і "прописка"?
 6. Не забуваймо самі, і не забуваймо повідомляти батькам-пенсіонерам,сусідам, що ВСІ благоустрої у місті зараз робляться за НАШІ гроші. Винятки - на пальцях одної руки, і то місто "в долі" землею, пайовим внеском, квартирами тощо. Оффтоп: Не можеш вплинути на ситуацію - очоль її. Або готуйся переселятись. Суворі реалії життя, однако.
 7. LIROL

  Автобыдло.

  Знаєте, багато чого бачив на свої очі у цьому житті, але такий "гумовий виріб" мені зустрівся вперше. Таких паркувальників вчать в автошколах!!! Ніякі виправдання ІМХО не виправлять цей вчинок. Навіть "швидка" і "труповозка" так не стають, його ніхто не "підпирав" і не заважав, учня за кермом не було, місця парковки визначені, так що.. І чого воно навчить? Сумно...
 8. Кому давали житло на селі? Одиницям. Голові там, парторгу, агроному, медичці у кращому випадку. Решта фінансували (непрямо). Мегавигідно! В місті на те житло треба було ще заробити, працюючи на заводі, у РИНКОВІЙ економіці на нього заробляють за років 5-10, а не за 20, як у совку. А розшарування так, є, і воно ненормальне. Але треба боротись не за те, щоб всі були бідними, як у СРСР, а за те, щоб бідних не було! Про статистику ООН. а) тіньова економіка, б) пенсіонери. І взагалі, бачу, пора вам хоча б Максима Мировича прочитати, може, розвіє троха.
 9. Однопроцентовик відізвався. Ніхто і не каже, що живемо ідеально, проблем нема і все кругом - рай. Але кому ОСОБИСТО ті руїни роблять гіршим життя за як за совка? Холодильник спорожнюють, рота затикають? Руїни ті і показують наскільки неефективним було совкове виробництво. Ручна праця, немеханізовано, "получка" і пяні мужики після зміни за прохідною. Про колгоспний лад хоч щось чув? А я сапав, допомагав "на ланці". Ти ще за кок-сагизом пожалій, розумахо. А що, натурпродукт!
 10. Особисто вчора в руках тримав кокосову олію у Там-Тамі, у ряду олій поруч із оливковою.
 11. Той, хто жаліє за "совком" або недоумок, або хворий, або колишній чинуша. Все. Без варіантів. Решта жителів України (99%) живе зараз КРАЩЕ, ніж за радянських часів. Так, є над чим працювати і що міняти, але, велике "АЛЕ" сказав раніше. Хто буде казати "використовуєш створене в СРСР" у відповідь два маленькі факти. 1. Побутова революція, в тому числі "туалетна", в США закінчилась у 50-их роках ХХ століття, у нас завершується лиш зараз. 2.Те, що тут говоримо, у СРСР каралось роками тюрми. P.S. "Совок" застав. Той, хто жаліє, хай в ті часи купить собі штани для походу на танці/виходу на вулицю, не робу, а тоді і поговоримо на рівних.
 12. Вони на гасі ("кєросіні"). P.S. Скучив за "живим" гулом наших літунів.
 13. Оновлю тему. Зіткнувся особисто цього року. Прифігів. Ось трохи з медіа: 1. http://www.volynpost.com/news/106708-propyska--za-medogliad-u-lucku-vijskovozoboviazani-narikayut-na-robotu-komisariatu-video 2. http://voltv.com.ua/cherhy-bilya-lutskoho-vijskkomatu-skoro-zmenshatsya/#respond Фото черг реальні. З одного з відгуків в теренах інету " У самому військоматі - совок совком. І відвідувачі "створюють" лиш зайві проблеми. Ні ,якщо мобілізація, то самі шукають, а так... Звідти і один прийомний день, і "ганяння" журналістів, і черги на морозі. От скажіть, коли вони рівно о дев'ятій впускали перших відвідувачів? Чи закривались після останнього клієнта? Наприклад, сьогодні "у нас обід" із 12 години, приходьте по другій. А те, що у кожного із відвідувачів робота/вирвались на годинку/тощо - їм НАЧХАТИ." В чому недолік державних послуг - у них нема альтернативи. ІМХО лиш розголос і громада лікує такі "зіркові хвороби" . Після ЦНАПів військкомат неприємно вражає. Відомо, що з наступного тижня (принаймні на місяць) прийомні дні у них - вівторок і четвер, з 9.00 по 18.00 обід 13.00-14.00. Медична комісія по четвергах у третій поліклініці на кічкарівці, реально голова комісії переважно до 13.00.
×
×
 • Create New...