Перейти до змісту

Кидалово з картками привата і не тільки, Будьте Уважні!


Set

Рекомендовані повідомлення

Що ж це таке, напевно в мене помазано медом, зателефонували вже особисто мені, стосовно того ж оголошення(100 кидалово, бо тіж дані випитували, дату мого народження, та термін дії картки,*ля як ще він не додумався спитати CVV), є запис розмови, де я я видав номер не справжнього карткового рахунку, обіцяли кошти перекинуті, жду розвитку події, обіцяю, всю розмову викласти повністю, якщо при нагоді в когось є закрити, або пустий рахунок в банку, в приваті скиньте дані в пм, бо може мій не пройде... можуть передзвонити за уточненням.

=====

Так і є картковий рахунок, їм не підійшов, ну що вибило що на інше прізвище, а не моє, хто пожертвує ради експерименту, не діючим рахунком? або взагалі пустим.

а може ти такий самий розводила, як і ті про кого пишеш, а? :) йди в пб, відкрий "порожній" рахунок і тренуйся.

та ні було хвилинне натхнення, вивести їх на чисту воду, дізнатись повну схему, але вже пропало... тому попереднє прохання в ігнор, думаю тема продовжиться сама по собі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, колись по ICTV була програма де розказували про всякі лохотрони. Як думаєш кого вони найлегше розводили? Правильно самовпевнених самодурів, тому що вони були 100% впевнені що вони самі розумні, їх на цьому підловлювали.

P.S.

ніколи не кажи ніколи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от мені не зрозуміло - якщо з банкомату гроші знімати, так можна будь-де і забути про них, але якщо розвод полягає у перекиданні на іншу карту, вона ж на когось зареєстрована, в банку переводи числяться, чому не можна дізнатись спец органами що куди кому і як?? Ви скажете картка вкрадена - вона засвітиться, однак якщо ви володар картки якку викрали, ви ж нею користуєтесь(чомусь ви ж її робили), то швиденько анулюєте цю і зробите нову.... Не розумію, проясніть будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я думав, кидалово з картками приватбанка кожен місяць в дні зарплати державним робочим, коли 90% банкоматів РАПТОМ перестає працювати або видавати гроші. уже не раз таке бачив. "вибачте, тимчасово не можлива видача грошей" банкомат не працює або взагалі уходить в даун без причин. хитро зроблено. працюють лише банкомати в великих відділеннях, ті, що десь на районі-ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NeoN, А ви пробували анулювати/заблокувати картку Привату?

Ні ?

То спробуйте.

Потім скажете, скільки часу це зайняло. І за скільки часу зловмисники можуть зняти гроші з Вашої картки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, колись по ICTV була програма де розказували про всякі лохотрони. Як думаєш кого вони найлегше розводили? Правильно самовпевнених самодурів, тому що вони були 100% впевнені що вони самі розумні, їх на цьому підловлювали.

P.S.

ніколи не кажи ніколи...

я ніколи не кажу "ніколи", і тут не казав. І я не заперечую, що така схема робоча і працює.

На початку топіку мова йшла про конкретний лохотрон, про конкретний механізм розводу, при якому ти сам розповідаєш зловмиснику данні, які не повинен розповідати. От я й сказав свою думку, що якщо ти настільки лох, щоб наліво і направо кричати свої конфіденційні данні, то тебе цей топік не вилікує, а якщо ти затуркана домогосподарка, то сюди на форум ти й так не заглянеш, а отже він тебе і не спасе.

...Я ще раз озвучу свою думку, раз до декого не доходить - щоб так розвели, потрібно бути зовсім лохом чи затурканою "домогосподаркою". "Затуркані домогосподарки" цю тему взагалі не прочитають, а тих "зовсім лохів" ця створена тут тема не вилікує.

Тобто топік безкорисний....

а от мені не зрозуміло - якщо з банкомату гроші знімати, так можна будь-де і забути про них, але якщо розвод полягає у перекиданні на іншу карту, вона ж на когось зареєстрована, в банку переводи числяться, чому не можна дізнатись спец органами що куди кому і як?? Ви скажете картка вкрадена - вона засвітиться, однак якщо ви володар картки якку викрали, ви ж нею користуєтесь(чомусь ви ж її робили), то швиденько анулюєте цю і зробите нову.... Не розумію, проясніть будь-ласка.

почитай про кардінг...

а я думав, кидалово з картками приватбанка кожен місяць в дні зарплати державним робочим, коли 90% банкоматів РАПТОМ перестає працювати або видавати гроші. уже не раз таке бачив. "вибачте, тимчасово не можлива видача грошей" банкомат не працює або взагалі уходить в даун без причин. хитро зроблено. працюють лише банкомати в великих відділеннях, ті, що десь на районі-ні.

а тут банально вигрібають готівку, от банкомат і "зачиняється" :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от мені не зрозуміло - якщо з банкомату гроші знімати, так можна будь-де і забути про них, але якщо розвод полягає у перекиданні на іншу карту, вона ж на когось зареєстрована, в банку переводи числяться, чому не можна дізнатись спец органами що куди кому і як??

і що далі? Ти САМ відправи СМС про перевід грошей. Все законно. Ти САМ вирішив перевести комусь якусь суму, то чому банк за це має переживати? І жоден контролюючий орган не доведе шо ти зробив це випадково, або через власну дурість. А зловмисник потім скаже шо ти розрахувався з ним за якусь послугу чи ше шось... І шо ти кому докажеш?? От коли є факт продажу товару і невідправка його, тоді да, а так - самі собі винні. Благоодійність в нас не наказуєма )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от мені не зрозуміло - якщо з банкомату гроші знімати, так можна будь-де і забути про них, але якщо розвод полягає у перекиданні на іншу карту, вона ж на когось зареєстрована, в банку переводи числяться, чому не можна дізнатись спец органами що куди кому і як?? Ви скажете картка вкрадена - вона засвітиться, однак якщо ви володар картки якку викрали, ви ж нею користуєтесь(чомусь ви ж її робили), то швиденько анулюєте цю і зробите нову.... Не розумію, проясніть будь-ласка.

А що не зрозуміло?

Беруть бухарика дядю Васю, йдуть з ним в банк і оформляють, на нього картку, йому відповідно пляшку і Д.Вася задоволений як дитя, далі беруть його картку,в банкоматі реєтрують її і змінюють пін з 0000 на ХХХХ і користуються, поки не заблокують. А якщо почнуть шахрайством займатися спецоргани скільки то часу пройде і скільки на цю картку "зловлять" лохів? А скільки бухих дяь Вась є, які за пляшку мати рідну продадуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класно написано, якщо то правда, то шахраї не спалть, і лохі теж так і ждуть якби їх накололи.

Раджу щоб менше шансів було попасти в "марагрин".

1. При реєстрації карти вказувати лєву фамілію дівочу матері, ну видумати якусь яку б ви не забули, це зменшить вірогідність того, що десь хтось взнає.

Коли звоните в підтримку чи ще кудись, де треба написати дівочу фамілію матері, називайте іншу, потім якщо вам кажуть не та, то ясно що не та фамілія.

2. На карті є VCC код, якщо ви ним плануєте користуватись, десь собі запишіть вдома, а на карточці лезом затріть його і все, бо щоб зняти кошти цілком може хватити, номеру карти, фіо, дату дії, і цього коду і все.

3. І якщо відчуваєте що щось не так, просто кажіть що ви зайняті не можете зараз говорити, кидайте трубку, це вам дасть час подумати.

4. Якщо ви не в курсі яка процедура переводу грошей на вашу карту, то проконсультуйтесь в банку, а то смски не треба слати щоб вам гроші прийшли, зараз можна відправити смс від будь-якого номеру, хоть від вашого начальника.

6. Якщо вводите пароль на сайті Приват24 раджу взяти собі за правило перший раз вводити його з помилкою, тому що можуть підмінити віруси адресу сайту, але так як вони не в курсі вашого пароля, то пустять з будь яким... зішлеть сайт на збої, в мене така лабуда була раз.

7. Будьте пильні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для переказу коштів на карту приватбанка необхідно лише № карти і все!!!!!!!!

а я думав, кидалово з картками приватбанка кожен місяць в дні зарплати державним робочим, коли 90% банкоматів РАПТОМ перестає працювати або видавати гроші. уже не раз таке бачив. "вибачте, тимчасово не можлива видача грошей" банкомат не працює або взагалі уходить в даун без причин. хитро зроблено. працюють лише банкомати в великих відділеннях, ті, що десь на районі-ні.

Взагалі в банкоматах є певна сума N, яка має властивість закінчуватися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для переказу коштів на карту приватбанка необхідно лише № карти і все!!!!!!!!

а я думав, кидалово з картками приватбанка кожен місяць в дні зарплати державним робочим, коли 90% банкоматів РАПТОМ перестає працювати або видавати гроші. уже не раз таке бачив. "вибачте, тимчасово не можлива видача грошей" банкомат не працює або взагалі уходить в даун без причин. хитро зроблено. працюють лише банкомати в великих відділеннях, ті, що десь на районі-ні.

Взагалі в банкоматах є певна сума N, яка має властивість закінчуватися

до чого тут сумма в 400-500 тисяч гривень, яка регулярно ставиться в банкомати?

просто банкомат перестає працювати. він не пише, що немає готівки. загрузочний екран. або просто чорний екран.

або повідомлення "банкомат не працює".

інше діло, коли просто закінчилась готівка і банкомат працює-тоді ви ХОЧА Б телефон і інтернет собі можете поповнити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"до чого тут сумма в 400-500 тисяч гривень, яка регулярно ставиться в банкомати?"

Звідки така інформація???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4(5) касети по 20 корінців = 80 корінців = 8000 купюр = якщо по 500 грн = 4 млн може бути у банкоматі

але зазвичай там купюри 10,50,200 хочаб по 10-15 корінців = 350-450 тис

на заводах під зарплату можуть грузити і більше, це на тих банкоматах що на прохідних

але то в людних банків. в банках аля банк львів і т.п. може бовтатись 50-80 тис у банкоматі по 2-3 тижні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"до чого тут сумма в 400-500 тисяч гривень, яка регулярно ставиться в банкомати?"

Звідки така інформація???

газеты надо читать (с)

якись з директорів привата обіцяв в газеті, шо такі суми будуть в банкоматах, шоб не було проблемою людям в будь-який день за будь-яких умов зняти гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 рік потому...

сьогодні подруга попалась. продавала плаття весільне. телефонували з номеру +380992071090. далі - все точно по вищеописаній схемі. Так ось ця, красуня, виклала шахраям свої дані, рік народження, термін дії картки... раніше ніколи з таким не стикалася, тому й не знала що треба, а що ні.... потім дзвонить до мене перелякана - ЩО РОБИТИ?! кажу - вішатись)))) і прочитала лекцію про розголошення персональних даних сумнівним дядям. зробила но-но-но і вона побігла поміняла пін-код картки. ніби заспокоїлась, але тепер я почала переживати - чого ж чекати далі? можливо простіше заблокувати картку і перевипустити нову?! га?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

0631350414

Обережно - шахраї. Розводять по схемі "миттєві гроші" (картки Привата).

Не повідомляйте дані картки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Для Гугла і гуглящих:

Шахрай:

Нік на Сландо - othcetttk

Прислало:

Здравствуйте, хочу купить у вас, отправьте мне пожалуйста новой почтой на

г. Феодосия, отделение 2

ФИО Гурьева Дарья Николаевна

Деньги переведу вам сегодня на карточку со своего счета с фирмы (юр лица), для перевода сообщите мне номер карты, срок ее действия и три цифры с обратной стороны, эти дополнительные данные мне нужны т.к. перевожу со счета юридического лица.

----------------------------------

Тільки ж дурне заблокувало можливість відповісти на мило, куди я маю скинути дані? :)

Вы не можете отправить сообщение этому пользователю, так как он отключил e-mail оповещения для этого объявления.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
Donatas Cicenas додав 8 нових світлин.

Прокачали банкомат, будьте бдительны 

 

 

 

 

 

Світлина від Donatas Cicenas.
Світлина від Donatas Cicenas.
Світлина від Donatas Cicenas.
Світлина від Donatas Cicenas.
+4

 

 

 

Donatas Cicenas додав 8 нових світлин.

Прокачали банкомат, будьте бдительны =\

 

 

 

 

=\
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...