Перейти до змісту

скарга на LinerLutsk


BACbOK

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, панове.

Довго не наважувався створити дану темку, але оскільки вже пройшло чимало часу, а продавець ігнорить мене до цих пір, то опишу вам ситуацію із купівлею бездротової клавіатури Rapoo у бордівчанина LinerLutsk.

В Купівлі/Продажі є така темка про продаж клавіатури Rapoo, захотів я собі її придбати (могла пригодитися).

Я в тій темі відписався про намір купівлі 27.06.2013, 30.06.2013 прийшла смс з Інтернету з номером телефону продавця - передзвонив, домовилися про зустріч, купив.

Продавець при зустрічі ще такий радий був, бо їде в Шацьк відпочивати і якраз я вчасно забираю клавіатуру.

Клавіатура була без батарейки, тобто перевірити її я міг тільки вдома. Вдома вкинув батарейку - клавіатура не працює. Ну, я подумав, що може вже батарейка занадто слабка (хоча миш на ній працює нормально), наступного дня купив нову, нормальну батарейку - вставляю в клавіатуру, результат нульовий, не працює.

Пробував і в Лінуксі, і у Вінді (драйвера ставляться на донгл і все, не працює), і на трьох різних ноутах, і на ПК...

Дзвонив продавцю - трубку не бере. Ну, думаю, людина відпочиває, всіляке може бути. Написав повідомлення в приват - ніхто не відповідає, хоча теми про продаж користувач створює.

Написав йому в іншій його ж темі - знову ігнор.

Дзвоню, пишу смс - не відповідає.

12.07.2013 написав йому смс з приблизним змістом: "То ти мені дасиш відповідь про клавіатуру Rapoo чи писати скаргу на борді?", на що в той же день прийшла смс із відповіддю: "Приїду в Луцьк в неділю, зробимо манібек, якщо треба".

Ніхто в ні в неділю, ні в понеділок не передзвонив і не написав аж до цих пір.

Я періодично пишу йому в приват (усі мої приватні повідомлення мають статус "Ще не прочитано"), шлю смс - глухо.

Купив клавіатуру за 60 грн, гроші невеликі, так що сильно переживати не маю чому, вирішив принципово написати на борді, щоб інші користувачі були обережні при купівлі будь-чого в даного користувача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...