Перейти до змісту

Foxik

Рекомендовані повідомлення

Жесть, виходить як на мінному полі, або проскочив або попав. Особливо якщо хтось відстежує інтернет-канал.

Тобто різниці між офіційним сервісом, яким користуються тисячі через https і диктовкою хз кому по телефону тих даних ти не бачиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 224
  • Створено
  • Остання відповідь

Щоб почистити картку треба ваші ПІП, дата народження, номер картки та термін її дії, то 4 циферки нижче основного номеру. Зняття готівки може відбутися і за 5-10 хв після того як шахраї отримають інфу.

Багато сайтів, що продають товари чи послуги, ну наприклад Укрзалізниця, при оформленні платежу вимагають, окрім номера картки, термін її дії та CVV2 код.

Без цих даних транзакції неможливі на цих сайтах, пишуть що незаповнені всі обов'язкові поля.

Питання: Чи цієї інформації також достатньо для шахраїв? Чи їм потрібні ще якісь дані?

Ну логічно якщо ти з цими данними купуєш наприклад квиток, то виходить що злочинці теж це можуть зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запитаю, до прикладу, якщо я приїхав на авто, поставив на сигналку, а коли йшов додому випадково (я тютя) зняв з сигналки(відкрив) авто, не помітивши цього (не розповідайте мені про автопостановку і т.п.). Йшов мужик, дьорнув за ручку, відкрив авто, з'єднав дротики і поїхав. Так от він злодій? Мені подавати заяву в міліцію? Міліція повинна шукати авто? Мужик повинен бути покараний а авто повернуте? Ці питання риторичні, звісно.

Неправильний приклад. Правильніше буде так :

Ви сидите вдома, приходить чувак і каже що заправить вам повний бак, але для цього маєте дати йому ключі від машини і написати на нього генеральну довіреність. Ви то робите і потім не знаходите машину біля будинку.

Винен чувак ? Ну та так... троха є

Чи має міліція тратити на таку лажу час ? Не впевнений

Він же не вимагав ключі, не бив вас і не залякував. Ну можете пожалітися що бак не заправлений :) хотя і то не факт

P.S.: в жодному випадку не виправдовую шахраїв, але реально притомили однакові теми постійно, в яких якщо розібратися – то винні найбільше самі потерпілі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По логіці ТС винен виробник , що продав такий автомобіль , який по перше спокушає різних шахраїв, по друге невірний і завівся якимось чужим.

А спочатку цей автомобіль прикидався таким милим.

Якщо ж серйозно- то зараз люди так радіють любій продажі, що кожна така пропозиція геть відключає захисні реакції та елементарні правила безпеки.

Обережніше ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого гнид так багато, бо нема відповідальності по шахрайських діяк з платіжними картами, як, наприклад, у США.

Нічого дивного. Зверніть увагу скільки людей в цій темі виправдовують дії злочинця. Винна не людина яка обманює, а сама жертва, яка по простоті душевній розкрила конфіденційну інформацію. Думаю поки в суспільстві буде панувати така думка шахрайство у нас процвітатиме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу скільки людей в цій темі виправдовують дії злочинця.

Покажіть хоч одного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не судіть по собі або своїм друзям, мені особисто кредитку всучили разом із зарплатною, тобто її виготовили не питаючи мене, коли я сказала що кредиту не потребую, то відповіли що хай буде, бо можливо пригодиться. Ось так нав'язують, і між іншим тільки у приватбанку, бо в них плани дають для виконання, можуть і премію за невиконання не дати.

Я повністю на Вашій стороні. Наївність людей - не привід попускати шахрайство,зі всіма буває...З нами теж схоже було,правда при продажі через сландо...але там сума невелика була. Але на рахунок кредитки,яку Вам всучили - Ви не праві. По перше, Ви мали повне право нею не користуватись взагалі і вона автоматично через рік анулювалася б. По друге,не тільки в Приватбанку так нав'язують кредитки. Я купував в червні телевізор в Епіцентрі,брав розстрочку через АльфаБанк на чотири місяці і вони мені також всучили,як Ви кажете, Голд Мастеркард на моє їм'я,хоча я категорично відмовлявся. Валяється та картка вже більше півроку нетронута,тільки з банку кожен місяць приходять СМС-ки і листи на пошту зї звітами,що в мене по картці все по нулям. Ось так.

Скажите пожалуйста, в чем я не права, если не заказывала кредитку и не хочу что бы мне ее всовывали? Это касается всех банков?... Если меня не устраивает, что она будет просто лежать и будут приходить в любое время суток смс? (было дело и ночью приходили). Здесь не обсуждается тема - ее удобства, а то, что меня заставляют ее взять. Ни в одном другом банке, кроме Привата, в кассе мне не заявляли, что с 1 числа у меня не будут принимать квитанции на оплату без кредитки, после чего я сменила место оплаты...

А по поводу карточек, на которые кидалы получают деньги - заявление у меня приняли, доказательств о договоренности покупки товара и его оплате было достаточно. Если бы товар был отправлен - у продавца был бы документ об этом на мое имя. Так вот - карточка была на фамилию Поплавского, на что следователь говорит, что предыдущее заявление было на Януковича. Если банк (отдельные сотрудники) не при чем - кто-то знает - как открыть фиктивную карточку на левые данные? Может я не в курсе - есть законный способ?...

Заявление то приняли, но спустя 3 месяца безрезультатно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заявление то приняли, но спустя 3 месяца безрезультатно.

Ключова фраза.Ми не зможемо ні заборонити кредитки, ні заборонити шахраїв(яких ніхто тут не виправдовує, ), ні заборонити міліцію.

Але ми можемо змінити себе, убезпечити себе, бути надалі розумнішими.

Просто спочатку треба в дечому самому собі признатися, бо такі історії повторятимуться, повторятимуться .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здесь не обсуждается тема - ее удобства, а то, что меня заставляют ее взять. Ни в одном другом банке, кроме Привата, в кассе мне не заявляли, что с 1 числа у меня не будут принимать квитанции

так і є :(

заставляють :(

2.5 року назад коли замінював зарплатну картку змушували взяти "кредитку" і "копілку", категорично відмовився, навіть після погроз

в результаті "кредитку" і "копілку" при мені розрізали ножицями, я до них навіть пальцем не доторкнувся

але потім, на роботі, "дрючили по лінії проффспілки" за це :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже перестаю вловлювати суть проблеми ТС-а.

Ви людина вільна, не подобається, змініть банк. А якщо змушують на роботі ЗП отримувати тільки в ПБ, то не мають права (по місту на білбордах навіть стаття вказана), правда то тільки на папері.

Але це не безвихідь...

Щодо шахраїв, то як казав Жиглов (Висоцький) "Вор должен сидеть в тюрьме", і це робота міліції, як не крути.

З.і. Вчора їхав зі Львова і по радіо навели статистику, що за кулю в лоб за корупцію проголосовала лише тритина опитаних, при чому в більшості це схід і центр України, найлояльніші це Галиччина і Волинь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть як втюхають кредитку, то не обовязково, що то зло. ВОна йде неактивоавана. Прийшли додом. Самі розрізали і викинули, усьо.

Хотів собі "карту патріота". Прийшов дали. я її неактивовував. Поклав на память, хай лежить, їсти не просить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть як втюхають кредитку, то не обовязково, що то зло. ВОна йде неактивоавана. Прийшли додом. Самі розрізали і викинули, усьо.

Хотів собі "карту патріота". Прийшов дали. я її неактивовував. Поклав на память, хай лежить, їсти не просить.

Ну не всі ж такі продвинуті. Мамі видавали пенсійну картку і заразом "впарили" і патріотичну кредитку, не дивлячись на те, що вона відмовлялась, причому зразу ж на місці її і активували. Прийшлося закрити карту через Приват24, так після цього їй передзвонили з колл-центру і сказали, що вони "дуже стурбовані тим, що був поданий запит на закриття картки". Інколи Приват з їх "ненав'язливим" сервісом просто бісить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3700 безкоштовний номер, мона\треба звонити і залишати скарги про нав"язливий сервіс, тощо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам усім у тему "Новий прикол з Приватбанком", то все вони. Отримуйте гроші із рук в руки.

п.с. а більшість волонтерів, то вони такі підараси - отримують все на картки ПБ і ще й ПБ їм комісії скасував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже перестаю вловлювати суть проблеми ТС-а.

Ви людина вільна, не подобається, змініть банк. А якщо змушують на роботі ЗП отримувати тільки в ПБ, то не мають права (по місту на білбордах навіть стаття вказана), правда то тільки на папері.

Але це не безвихідь...

Щодо шахраїв, то як казав Жиглов (Висоцький) "Вор должен сидеть в тюрьме", і це робота міліції, як не крути.

З.і. Вчора їхав зі Львова і по радіо навели статистику, що за кулю в лоб за корупцію проголосовала лише тритина опитаних, при чому в більшості це схід і центр України, найлояльніші це Галиччина і Волинь...

Якщо не влювлюєте суть, то поясню. Приветбанк має дуже широкий обсяг послуг, багато пропонує та мало контролює. Одним словом дірявий, а з дірок ще вигоду хоче мати, бо клієнт завжди винен (читайте умови та правила надання послуг які написані на 931 сторінках ). В приват24 можна встановити загальний ліміт операцій по знаттю грошей чи любих розрахунках по будь-якій картці. Спробувала встановити на зарплатну 50грн.(по замовчуванню стояло чомусь аж 10000),зайшла на другий день, а вмене знову 10000грн. А соціальна картка, з якої вкрали 3тис.грн. взагалі була не підключена до розрахунків в інтернеті. Але якогось фіга з ней вкрали!!! Про кредитку я вже писала, що ліміт для інтернету був 2000, але ті ліміти бачу до ду*пи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть як втюхають кредитку, то не обовязково, що то зло. ВОна йде неактивоавана. Прийшли додом. Самі розрізали і викинули, усьо.

Хотів собі "карту патріота". Прийшов дали. я її неактивовував. Поклав на память, хай лежить, їсти не просить.

Якщо не активована, то не значить що вона підвязана до нульового рахунку. А краще процитую з одного сайту (http://in-net.org/2013/04/moshennichestvo-cherez-privatbank-usluga-ekstrennye-dengi-ili-kak-uvodyat-dengi-u-lyudej/):

"Меня тоже развели в начале месяца, суки, сняли 2000 с соц карты моего сынишки (пускай им будут на надгробный камень) и ещё 5000 из кредитки, у кот срок годности закончился ещё семь месяцев назад, с помощью услуги “Экстренные деньги”, о которой нигде не написано, но оператор может предложить её клиенту. Позвонили с 091 предложили повысить кредитный лимит на кредитку, я отказалась, тогда зашли с другой стороны, типа сейчас такая ситуация в стране, мы тесно сотрудничаем с компанией Киевстар, нужны 3 номера на кот чаще всего звоню. Спасибо моей хорошей памяти, назвала все три номера, потом ещё свою ФИО и девичью фамилию матери. Потом через часа 2 позвонила девушка, зохотела купить детские вещи (на сландо) и я ей смс номер карты переслала. Сразу через полчаса моя симка стала неактивной, эти суки за час сняли все мои деньги, в банке сказали, что сама виновата, сообщила третьим лицам девичью фамилию матери. Моя мама живет в селе и как минимум 2000 человек знают её девичью фамилию, неужели только одно слово и мои ФИО защищают мои деньги? Я знаю, что ДУРА, но вижу, что не одна, так может это ТАМ пора что-то менять, или им выгодно, чтобы кредитки были пусты, какая им х.. разница, кто платит проценты? Неужели нету никакой справедливости? Заявление в мылицию написала 2 недели назад, буду ждать ответа, но думаю, если что, таких, как я много, может уже пора эти махинации выставлять открыто общественности, я думаю, что простым людям будет наплевать на то, что я говорила или не говорила фам матери, будет виден сам факт снятия денег мошенниками, репутацию банка подосру немного, может тогда задумаются, может кто-то подскажет что делать?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну пипець, бред, бред, бред!

ця історія має 4 ключові складові, думаю криміналісти мене зрозуміють і поправлять якщоо що.

1. ТС, постраждала особа однозначно винна бо порушуючи умови договору повідомила особисті дані, за збереження яких ставила свій підпис, чи почала користуватися послугою (договір оферта) . Покарання: не передбачено законодавством

2. Шахрай винен однозначно, бо мав злий намір обманним шляхом заволодіти особистими даними. - кримінальна відповідальність

3. банк не винен ні вчому, може лише виступати в ролі свідка і передавати докази по переказам слідству, адже всі умови договору після яких наступає відповідальність він виконав. - свідок

4. Особа яка скористалася особистими даними постраждалої і заволоділа грошовими коштами, - кримінальна відповідальність.

А ось слідству потрібно ще довести, що особа 2 і особа 4 це одна й та ж людина, або виявити протилежне.

нажаль ми живемо не штатах де діє призумція невинності. Тут ТС (постраждала) має комусь ще доводити, що не осел. Ми боремось за чесність, але ми досі не зрозуміли, що потрібно перестати брехати самим і почати дивитись на людей з довірою допоки не буде доведено протилежне, але з більшості з нас ще не вийшов дух совка і ми дивлячись на власну сутність стверджуємо що САМА винна. Так винна, так ЛОХ і великий ЛОХ, бо навіть не читала правил про не розголошення, які навіть на моніторі банкомата інколи висвічуються і для здійснення подальшої операції потрібно поставити "ТАК" ознайомлений. Але не це головне ТС не мала злого умислу, банку теж воно якось, ви лише статистика лохів, а ось для слідчих органів це е підстави до порушення справи. Нажаль ми не живемо в правовій державі де діє презумпція невинності то слідство вибирає першим верблюдом саме жертву, починає доїти її поки горби не всохнуть, чим змушують забрати заяву і закрити справу.

Я бачу лише один вихід: лише через зміни в процесуальних підходах слідства, які можна змінити лише через волю політиків у ВР і повну люстрацію міліцейського складу више сержантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже перестаю вловлювати суть проблеми ТС-а.

Ви людина вільна, не подобається, змініть банк. А якщо змушують на роботі ЗП отримувати тільки в ПБ, то не мають права (по місту на білбордах навіть стаття вказана), правда то тільки на папері.

Але це не безвихідь...

Щодо шахраїв, то як казав Жиглов (Висоцький) "Вор должен сидеть в тюрьме", і це робота міліції, як не крути.

З.і. Вчора їхав зі Львова і по радіо навели статистику, що за кулю в лоб за корупцію проголосовала лише тритина опитаних, при чому в більшості це схід і центр України, найлояльніші це Галиччина і Волинь...

Якщо не влювлюєте суть, то поясню. Приветбанк має дуже широкий обсяг послуг, багато пропонує та мало контролює. Одним словом дірявий, а з дірок ще вигоду хоче мати, бо клієнт завжди винен (читайте умови та правила надання послуг які написані на 931 сторінках ). В приват24 можна встановити загальний ліміт операцій по знаттю грошей чи любих розрахунках по будь-якій картці. Спробувала встановити на зарплатну 50грн.(по замовчуванню стояло чомусь аж 10000),зайшла на другий день, а вмене знову 10000грн. А соціальна картка, з якої вкрали 3тис.грн. взагалі була не підключена до розрахунків в інтернеті. Але якогось фіга з ней вкрали!!! Про кредитку я вже писала, що ліміт для інтернету був 2000, але ті ліміти бачу до ду*пи.

Ви шахраю по телефону самі продиктували всі дані для входу в Приват24, а потім наїжджаєте на банк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленька поправка щодо

призумція невинності

правильно - "Презумпція невинуватості"

невинність - це ...кхххм, трохи з іншої опери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленька поправка щодо

призумція невинності

невинність - це ...кхххм, трохи з іншої опери.

ну так, допустив граматичну помилку, каюсь

А ось змістовим значенням слова невинність (визначення) я не помилився, ви його значення пропустили через себе і свою копійчану оперу, яка грає в потакання суспільсва, тому в результаті для вас воно набрало грубо кажучи збоченого значення.

Почни з себе і світ зміниться навколо вас ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже перестаю вловлювати суть проблеми ТС-а.

Ви людина вільна, не подобається, змініть банк. А якщо змушують на роботі ЗП отримувати тільки в ПБ, то не мають права (по місту на білбордах навіть стаття вказана), правда то тільки на папері.

Але це не безвихідь...

Щодо шахраїв, то як казав Жиглов (Висоцький) "Вор должен сидеть в тюрьме", і це робота міліції, як не крути.

З.і. Вчора їхав зі Львова і по радіо навели статистику, що за кулю в лоб за корупцію проголосовала лише тритина опитаних, при чому в більшості це схід і центр України, найлояльніші це Галиччина і Волинь...

Якщо не влювлюєте суть, то поясню. Приветбанк має дуже широкий обсяг послуг, багато пропонує та мало контролює. Одним словом дірявий, а з дірок ще вигоду хоче мати, бо клієнт завжди винен (читайте умови та правила надання послуг які написані на 931 сторінках ). В приват24 можна встановити загальний ліміт операцій по знаттю грошей чи любих розрахунках по будь-якій картці. Спробувала встановити на зарплатну 50грн.(по замовчуванню стояло чомусь аж 10000),зайшла на другий день, а вмене знову 10000грн. А соціальна картка, з якої вкрали 3тис.грн. взагалі була не підключена до розрахунків в інтернеті. Але якогось фіга з ней вкрали!!! Про кредитку я вже писала, що ліміт для інтернету був 2000, але ті ліміти бачу до ду*пи.

Ви шахраю по телефону самі продиктували всі дані для входу в Приват24, а потім наїжджаєте на банк.

Носом відчуваю у вас, шановний Миколо, в дупель відданого роботі працівника ГівноБанку. Тим більше, що й з однойменним прізвищем там колись працювала вічна комсомолка і незамінний PR-діяч пані Н. Ви – точно з тієї самої когорти косооких представників банківського планктону. Отож, читайте уважніше, де ви побачили, що ТС надала шахраям по телефону дані для входу у приват24?

Від себе ж додам, що недавно розпрощався з таким банком через його реальну "дірявість" і нудотливу назойливість. Закрив геть усі кредитні картки, вибрав усі депозити (валютний десь до місяця вибирав, оце справді жах!!!). П’ятою точкою відчуваю, що скоро на цей банк чекає доля "славетних" в минулому УкрПрому, Надрів, Вротовводу, ЗахідІнкому і т.п. Тому, порадив би мешканцям форуму добре поміркувати і вчинити, як я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В деяких людей настільки обмежений кругозір, що вони вважають його точкою зору.

Я вказав на неправильне застосування саме цього юридичного терміну. А висновок про "оперу" ти зробив самостійно

і до речі, чого ти ображаєш постраждалих?

так ЛОХ і великий ЛОХ

ви лише статистика лохів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінус від мене лише за перехід на особистості. Ти мене зовсім не знаєш, а робиш такі негарні висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому, порадив би мешканцям форуму добре поміркувати і вчинити, як я.

З якої радості мешканцям форуму слухати свіжозареєстрованого приблуду?

А може зміст всіх цих плачів Ярославни в сьогоднішні сильноконкурентні часи у цьому ,,репутацию банка подосру немного,,?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нескольких сообщениях выше писали, что ТС дала по телефону доступ до Приват24, но кроме личных данных и кода с смс для входа необходим пароль... Мне сформулировать вопрос или он ясен?))

Скорее всего деньги снимали не через Приват24...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...