Перейти до змісту

Foxik

Рекомендовані повідомлення

До речі, ця тема називалась "Шахрайство з картками Приватбанку"!!!! Бачу привєтбанк за про свою репутацію дуже переживає, навіть з тегів адміни видалили тег "Приватбанк". Хтось указаніє дав???

Адміни, ви отримали вказівку від Семенюка, якому правда ріже очі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 224
  • Створено
  • Остання відповідь

Так. Зменшував ліміти на 3 картах. На 2 ставив ліміт 0 грн, а на 3-й 1000 грн і все пройшло успішно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Зменшував ліміти на 3 картах. На 2 ставив ліміт 0 грн, а на 3-й 1000 грн і все пройшло успішно

не вірю, бо заради експерименту на зарплатній поставила 50грн.(було 10000), на слідуючий же день побачила знову 10000грн. А по кредитці я вже взагалі мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де, в банкоматі чи в П24?

В П24

не вірю, бо заради експерименту на зарплатній поставила 50грн.(було 10000), на слідуючий же день побачила знову 10000грн. А по кредитці я вже взагалі мовчу.

Не вірте. У Вас зарплатна значить також кредитка, якщо на ній доступний кредитний ліміт. І можливо ви не можете змінити ліміт через те, що вона видана фірмою, відповідно кредитний ліміт виставлений згідно запиту компанії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де, в банкоматі чи в П24?

В П24

не вірю, бо заради експерименту на зарплатній поставила 50грн.(було 10000), на слідуючий же день побачила знову 10000грн. А по кредитці я вже взагалі мовчу.

Не вірте. У Вас зарплатна значить також кредитка, якщо на ній доступний кредитний ліміт. І можливо ви не можете змінити ліміт через те, що вона видана фірмою, відповідно кредитний ліміт виставлений згідно запиту компанії.

помиляєтесь! не кредитна однозначно! я міняла не кредитний ліміт по зарплатній картці а просто ліміт операцій по ній, тобто ліміт на зняття та безготівкові розрахунки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна назвати?

Самые надежные банки Украины в 2014 году

* крупнейшие государственные банки

зараз почнеться ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помиляєтесь! не кредитна однозначно! я міняла не кредитний ліміт по зарплатній картці а просто ліміт операцій по ній, тобто ліміт на зняття та безготівкові розрахунки.

Тоді звертайтесь до банку, нехай вирішують Вашу проблему. В мене жодного разу не було проблем зі зміною лімітів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіжачка не можна ідентифікувати, тому він може нести все що завгодно, крім відповідальності за свої слова.

І в який же кращий банк ти перейшов?

Звісно, віднині – тільки державні банки! :_02:

так, для загального розвитку - про банки, карти, шахраїв, і, як не дивно - державний Ощадбанк: http://blog.olx.ua/7...yi-oshhadbanka/

та й сам Ощадбанк підтверджує, що не все гладко з банківськими технологіями і злочинцями: http://oschadnybank....e/news/2087925/

Ну, я ж не згадував Ощадбанк. Існують інші державні банки, в яких ніхто жодних непотрібних кредиток і сумнівних послуг не "втюхує".

назва?

і яка вартість обслуговування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, ця тема називалась "Шахрайство з картками Приватбанку"!!!! Бачу привєтбанк за про свою репутацію дуже переживає, навіть з тегів адміни видалили тег "Приватбанк". Хтось указаніє дав???

Адміни, ви отримали вказівку від Семенюка, якому правда ріже очі???

Ще й якийсь b0rg моє повідомлення редагував. Продажні адміни підлабузничають перед кимось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Foxik, тут всі дописувачі є агентами Приватбанку, а адміни так взагалі на зарплаті в них... та і форум спеціально створили щоб Приват вихваляти – тому от така ситуація з постами.

P.S.: ну або ви пишете тупі пости, які суперечать здоровому глузду і правилам форуму... як варіант

P.P.S.: на власних кредитках і на дебітовій картці ліміти через приват24 міняються без проблем, перевіряв спеціально для цієї теми. І з часом не змінюються. Може я щось не так роблю ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Foxik, тут всі дописувачі є агентами Приватбанку, а адміни так взагалі на зарплаті в них... та і форум спеціально створили щоб Приват вихваляти – тому от така ситуація з постами.

P.S.: ну або ви пишете тупі пости, які суперечать здоровому глузду і правилам форуму... як варіант

P.P.S.: на власних кредитках і на дебітовій картці ліміти через приват24 міняються без проблем, перевіряв спеціально для цієї теми. І з часом не змінюються.

ви спробуйте на кредитці у пункті де підключення картки для оплати в інтернеті поставити ліміт для інтернет-розрахунків, а потім переведіть через інтеренет (не через приват24) з цієї картки гроші вище цього ліміту, і вони переведуться

а про агентів, між іншим, це ви самі написали, диму без вогню не буває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз це я і пробував, поставив ліміт і платив на aliexpress

поки суму не підняв – платіж не пропускало

напевно це якось пов’язано з тим що в мене спеціальна агентська карка таємного спецпідрозділу форумних співробітників Приватбанку

з переводами не грався бо немає кому чого переводити, а переводу напевно ті ліміти і не стосуються бо це зовсім інше

в приват24 є налаштування:

  • Лимит на проведение операций
  • Оплата в Интернет (Для интернет-магазинов, платежи в которых обеспечивает ПриватБанк, подключение оплаты в Интернет не требуется)

тицяю включити другий пункт і бачу...

Сейчас возможность платить этой картой в Интернете отключена.

Включив ее, Вы сможете расплачиваться картой в Интернет-магазинах. Подробнее...

Свыше этой суммы нельзя будет совершать оплату в Интернет (кроме Приват24)

яким місцем сюди прив’язані переводи грошей ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Foxik, тут всі дописувачі є агентами Приватбанку, а адміни так взагалі на зарплаті в них... та і форум спеціально створили щоб Приват вихваляти – тому от така ситуація з постами.

P.S.: ну або ви пишете тупі пости, які суперечать здоровому глузду і правилам форуму... як варіант

P.P.S.: на власних кредитках і на дебітовій картці ліміти через приват24 міняються без проблем, перевіряв спеціально для цієї теми. І з часом не змінюються.

ви спробуйте на кредитці у пункті де підключення картки для оплати в інтернеті поставити ліміт для інтернет-розрахунків, а потім переведіть через інтеренет (не через приват24) з цієї картки гроші вище цього ліміту, і вони переведуться

а про агентів, між іншим, це ви самі написали, диму без вогню не буває...

Гроші не проводяться, тестив на ebay, якщо вказаний ліміт менший за суму, котра проводиться, проплата не відбувається. Поацюю з сайтом вже кілька років, як працювало раніше, так працює і зараз.

Стосовно ваших припущень стосовно працівників ПБ на борді, ви що думаєте вони як агент ''Сміт'' з кф ''Матриця'' заполонив борду? Гляньте скільки користувачів цього сайту, порівняйте з кількістю працівників ПБ (яким є діло і вистачить клепки грамотно, без ''паліва'' намахувати людей та наставляти на путь ПБ і залучати до користування новими продуктами). Як на мене то маразмом попахує, ібо сам колись давно в банку працював, не в ПБ, але добре знаю що то таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто тут взагалі мову про агентів завів, так це соромітник, бо з нього сарказмом так і пре. Мене особисто тільки заділо те що тему поміняли та з тегів забрали тег "Приватбанк". А на рахунок ліміту, так можливо краще би було роз'яснити в приват24, яких саме оплат стосується цей ліміт. Бо гроші ж пішли через інтернет, а не поштовим переказом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось указаніє дав??? Адміни, ви отримали вказівку від Семенюка, якому правда ріже очі???

та да... то всьо я почав :)

А на рахунок ліміту, так можливо краще би було роз'яснити в приват24, яких саме оплат стосується цей ліміт. Бо гроші ж пішли через інтернет, а не поштовим переказом.

ви налаштовуєте пункт з назвою "Оплата в Интернет", в якому написано "Вы сможете расплачиваться картой в Интернет-магазинах."

і потім наїзджаєте на банк що він дозволив переказ грошей між картками (не знаю яким місцем стосується магазинів) вище цього ліміту... де логіка ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напишу в цю тему раз її вже так розкрутили

на днях заценив супер бонус від Приватбанку коли заберав новеньку свою іменну картку

приносить дівчинка в руках мою картку і книжечку до неї...

питаюся "А у вас картка не запакована ? це ж будь хто з працівників міг списати з неї всі необхідні дані для переказу чи оплати"

і отримую феєричну відповідь "так вона не активована..."

пі*дєц... занавєс...

кажу "ну дик я ж її активую зараз :) а дані лишаться такими ж"

...ну і там далі ще якісь зовсім несмішні відмазки були

то, власне, до чого то я вів :) чьот мені стало стрьомно нею користуватися млін, заблокую нафіг... тільки 100 грн коту під хвіст

виглядає дуже лажово по відношенню до клієнта

особливо після того як я забрав картки в Укрсиббанку і кожна з них була в конверті а пін-коди ще в окремих конвертах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех, там коробка голих карток перетягнутих гумкою для грошей, не раз таке спостерігав.

конвертик, гарна поліграфія, спам, універсалки, копілки і інший непотріб - зазвичай для корпоративних клієнтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дик то gold world була

але сказала що в них навіть платинові ідуть так само лише в чохольчику

от і млін як з таким недбальством боротися...

реально ж стрьомно що до картки доступ мали практично всі працівники по роботі з клієнтами і напевно не лише вони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дик то gold world була

але сказала що в них навіть платинові ідуть так само лише в чохольчику

от і млін як з таким недбальством боротися...

реально ж стрьомно що до картки доступ мали практично всі працівники по роботі з клієнтами і напевно не лише вони

Таки да.

А я вже другий рік користуюсь Голдом і пригадую, що мені теж так картку вручали

хех, там коробка голих карток перетягнутих гумкою для грошей, не раз таке спостерігав.

конвертик, гарна поліграфія, спам, універсалки, копілки і інший непотріб - зазвичай для корпоративних клієнтів.

То-то і воно, що картка то не гола, а персоналізована. Хоча яка різниця.

Але поки від знайомих не чув, що зникали кошти з ПБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дик то gold world була

але сказала що в них навіть платинові ідуть так само лише в чохольчику

от і млін як з таким недбальством боротися...

реально ж стрьомно що до картки доступ мали практично всі працівники по роботі з клієнтами і напевно не лише вони

Таки да.

А я вже другий рік користуюсь Голдом і пригадую, що мені теж так картку вручали

а раніше навіть "зарплатні карти" були в пакетиках і пін ось в такому:

post-4-0-30848200-1420918517_thumb.jpg

ПБ давно скурвився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

#ПриватБанк #шахрайство

Ще десь років із шість тому там був відносний порядок (у т.ч. і з видачею платіжних карток). Затим стався зі мною один прикрий випадок, коли, розраховуючись зарплатною карткою в супермаркеті, залишив її на робочому місці касира. Одна з продавчинь цього закладу вирішила цим скористатись і встигла за два вихідних дні назнімати з моєї картки доволі кругленьку суму грошей (покупки в закладах торгівлі).

Звернувшись до банку особисто, був перенаправлений до начальника їхньої служби безпеки (на прізвище Целко, якщо не помиляюсь). Цей працівник із удаваним, як у службовця держбезпеки, виразом обличчя, лише зробив вигляд, що вислухав мене, а потім повідомив, що у цьому випадку, на жаль, банк нічого зробити не може. Ніхто розслідування щодо списання коштів з картки робити не буде. Хоча, тоді ще я сподівався, що саме банк має розпочинати таку процедуру за зверненням клієнта.

Отож, саме тоді в мене закралася підозра, що там (з банком) не все гаразд, раз такі важливі працівники вмить вміють зіпсувати банкові всю репутацію, перекладаючи свої обов’язки (читай – проблеми) на плечі своїх клієнтів. Продавчиню я розшукав самотужки за допомогою її безпосередньої керівниці, гроші вона повернула (ще й за бензин). А от із банком довелося переглянути відносини не на його користь. Про що і не шкодую.

Прекрасно знаю деталі ще однієї неприємної історії про зникнення грошей з кредитки одного із керівників великого підприємства на Волині. У результаті чого весь персонал у примусовому порядку був переведений на обслуговування із видачі заробітної плати до іншого банку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дик якби ж то був в Україні ще хоча б один банк з нормальною кредитною програмою, кльовими цінами і настільки ж розвиненим інтернет-банкінгом – ніхто б не задумувався...

а так, доводиться мучатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а раніше навіть "зарплатні карти" були в пакетиках і пін ось в такому:

post-4-0-30848200-1420918517_thumb.jpg

ПБ давно скурвився

В цьому пакетику був лише пін-код, а картку видавали як і зараз - з кучки, перев'язаної гумкою.

А зараз пін-код стандартний, треба змінити його в терміналі\банкоматі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...