Перейти до змісту

Foxik

Рекомендовані повідомлення

А звонив він з МТС 0950455323.

треба обовязково дзвонити в сапорт МТС і залишати скаргу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 224
  • Створено
  • Остання відповідь

Шахраї в будь чому, це люди, яки добре знають систему із середини. Звичайній людині багато чого не відомо. Але коли ця людина працює у банку, в компанії мобільного зв'язку, міліції, медицині, і так далі... Вона пізнає усі нюанси, цієї системи. І знає/може користуватись цим. Навіть тоді, коли вже не працює там.

Це про те, хто може займатись таким шахрайством.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є запис одного такого падлюки, мої дані звичайно вигадані, я зрозуміла що це шахрай, але цього він не зрозумів. На слідуючий його дзвінок я відповіла що на банкоматі відображається велика дуля. А звонив він 25 грудня з МТС 0950455323

з навушниками краще чути

0950455323(25.12.14).mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленький висновок з 9 сторінок теми: всі банки погані, всі співробітники хочуть нажитись на клієнтах, пластикові картки погані, а автор теми ні в чому не винен.

Я от одного не розумію: чого в мене і моїх знайомих ніколи не виникало ніяких траблів з банком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленький висновок з 9 сторінок теми: всі банки погані, всі співробітники хочуть нажитись на клієнтах, пластикові картки погані, а автор теми ні в чому не винен.

Я от одного не розумію: чого в мене і моїх знайомих ніколи не виникало ніяких траблів з банком?

Ви завжди так коряво висновки робите? Не хочете щоб більше людей знали про такі незаконні схеми з картками? Можливо треба сидіти і "мовчати в тряпочку" чи все ж таки краще вказати на недоліки наших українських банків. Нав'язування ліміту що не відповідає доходам, так це взагалі дивно, ні один нормальний банк таке не робить.

До речі хіба Ви не знаєте, що діяльність банку завжди спрямована на отримання доходів від його діяльності - це ж не є неприбуткова організація. Так що любий банк радий заробити на клієнтах.

А траблів в мене теж колись не було, але ж з ким не буває. Тож радійте поки їх немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре чешуть :0161: таке враження що це колишні працівники банків, сидять на дому і косять бабло, поки що вдало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже бажано мати ДВІ картки, це зараз зовсім не важко. На одній ви тримаєте основну суму грошейі і ТРИМАЄТЕ ЇЇ ЧИМПОДАЛІ від любого розголошення любої інформації.

Ну а друга для прихода грошей та невеликих трат з неї.Номер цієї картки даєте в оголошеннях, розплачуєтесьь нею в магазинах та ресторанах і т д. Після оплати в ресторані варто не забути змінити ПІН. код

Відкривається в П24 віртуальна картка за пару хв., (валютна, гривнева - без різниці) З неї - всі платежі з CVV-кодом (перегон грощей з основної ніколи не тормозив в мене, навідміну від міжкарткових операцій). На неї можна платити, або відкрити в тому випадку, коли хочете отримати гроші на кредитку, а на ній - борг, і погашати його не входить зараз в ваші плани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, "кредиткі" саме, нав'язують. І її потрібно активувати, по любому. Без активації "кредитки", не можливо активувати "платіжку". Розрахунок на те, що у людини трапляються різні життєві ситуації, і у скрутний момент, або просто під впливом емоційного стану, алкоголю. Людина використовує таку "послугу". А коли клієнтів велика маса, виходить добрий прибуток.

Так з усіма "пользовательскими соглашениями", у яких продавець розповідає про те, що у всьому буде винен покупець. Згоден - винен, не згоден - не користуєшся послугами. А без послуг, товарів, не можливо прожити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленький висновок з 9 сторінок теми: всі банки погані, всі співробітники хочуть нажитись на клієнтах, пластикові картки погані, а автор теми ні в чому не винен.

Я от одного не розумію: чого в мене і моїх знайомих ніколи не виникало ніяких траблів з банком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, "кредиткі" саме, нав'язують. І її потрібно активувати, по любому.Без активації "кредитки", не можливо активувати "платіжку".

шозабред? пішов в приват робити картку "для платежів", дали дві - одну,як і просив, другу (кредитку aka універсальна) - "подаруєте комусь", я її одразу і "подарував" найближчому смітнику...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, "кредиткі" саме, нав'язують. І її потрібно активувати, по любому.Без активації "кредитки", не можливо активувати "платіжку".

шозабред? пішов в приват робити картку "для платежів", дали дві - одну,як і просив, другу - "подаруєте комусь", я її одразу і "подарував" найближчому смітнику...

ніфіга не бред :(

вони кредитки використовують для ідентифікації людини і активації інших карт через "банкомат самообслуговування"

за відсутності кредитки активувати картку може тільки зав.відділенням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шозабред? пішов в приват робити картку "для платежів", дали дві - одну,як і просив, другу - "подаруєте комусь", я її одразу і "подарував" найближчому смітнику...

Коли мені дали дві, я впирався як міг. Мені теж порадили, викинути якщо не треба. Але кредитку потрібно було активувати, без неї платіжку не активувати. Сам пробував..

Zevs_Isver,...

Во-во, не встиг :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шозабред? пішов в приват робити картку "для платежів", дали дві - одну,як і просив, другу - "подаруєте комусь", я її одразу і "подарував" найближчому смітнику...

Коли мені дали дві, я впирався як міг. Мені теж порадили, викинути якщо не треба. Але кредитку потрібно було активувати, без неї платіжку не активувати. Сам пробував..

Zevs_Isver,...

Во-во, не встиг :_02:

мені платіжну корпоративну карту активувала зав відділенням, "девачки" не змогли бо немає кредитки

на кредитку не вговорювали бо, напевно, в мене в профілі є помітка "охрєнєвший" і "не ведеться на акції"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, "кредиткі" саме, нав'язують. І її потрібно активувати, по любому.Без активації "кредитки", не можливо активувати "платіжку".

шозабред? пішов в приват робити картку "для платежів", дали дві - одну,як і просив, другу (кредитку aka універсальна) - "подаруєте комусь", я її одразу і "подарував" найближчому смітнику...

точно бред, як могли порадити подарувати оформлену на вас картку? виходить хай хтось там тратить і вас в борги заганяє, а ви розплачуйтесь (бачу що півєтбанк реально з прівєтом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пояснюю, треба було картку щоб отримувати платежі, дали - одну картку для отримання платежів,іншу "універсальну". На рахунок універсальної, я сказав що вона нафіг мені не потрібна, мені пояснили, це і не для Вас, а можете кому подарувати, і якщо людина активує - буде вам бонус пару гривень,а можете викинути - на себе,цю "подарункову" карту оформити не можливо - тільки подарувати . Свою, для виплат активував зразу в відділенні, без сторонньої допомоги,подарункову - поламав та викинув

P.S. Замість карти для виплат, пропонували універсальну з лімітом (кредитку) я відмовився і мені більше не пропонували ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є запис одного такого падлюки, мої дані звичайно вигадані, я зрозуміла що це шахрай, але цього він не зрозумів. На слідуючий його дзвінок я відповіла що на банкоматі відображається велика дуля. А звонив він 25 грудня з МТС 0950455323

з навушниками краще чути

Чотко ви його загнали по депозитам :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як вас може хтось щось заставити, якщо ви того не хочете ? можуть лише пропонувати

мені колись якийсь йолоп пропонував нав'язливо зробити скан паспорта коли я чергову картку забирав

я йому пояснив чому не дам і що йому воно нафіг не тра

чувак все не заспокоювався і доказував мені щось :)

потім підійшов хтось головніший, запитався в чому справа і чому він весь на нервах :) і видав те від чого я там ледь не впав зо сміху, спокійно так "і що ? ти його заставиш ?" :)

більше в мене не питалися за паспорт ні разу :) вєрняк якусь помітку ставлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як вас може хтось щось заставити, якщо ви того не хочете ? можуть лише пропонувати

мені колись якийсь йолоп пропонував нав'язливо зробити скан паспорта коли я чергову картку забирав

я йому пояснив чому не дам і що йому воно нафіг не тра

чувак все не заспокоювався і доказував мені щось :)

потім підійшов хтось головніший, запитався в чому справа і чому він весь на нервах :) і видав те від чого я там ледь не впав зо сміху, спокійно так "і що ? ти його заставиш ?" :)

більше в мене не питалися за паспорт ні разу :) вєрняк якусь помітку ставлять

Хтось понагліше може звичайно і ввічливо послати, та коли на мене тиснуть, я скандалити не можу. Але цей тиск дуже бісить. Мені банк піднімав ліміт не на відділенні, а просто слав смс що в них акція і мій ліміт збільшено. Я тому й ліміт на розрахунки зменшила, банку повністю довіряла. Бачу що не треба було. Тепер буду на х*р посилати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені точно так само напіднімали з 2500 до золотої... кайф, не раз дюже допомагала і взагалі зручно. Де тільки нею не розраховувався і ніколи не ставив ніякі ліміти.

Не парюсь тому що ніхто до мене на картку не залізе без моєї згоди і запрошення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені точно так само напіднімали з 2500 до золотої... кайф, не раз дюже допомагала і взагалі зручно. Де тільки нею не розраховувався і ніколи не ставив ніякі ліміти.

Не парюсь тому що ніхто до мене на картку не залізе без моєї згоди і запрошення.

Бувають варіанти без згод та запрошень, я себе тому й підстрахувала, більше ніж на 2000 ніколи покупок не робила. Не розумію для чого банк дає можливість коригувати ліміт розрахунків, але не дотримується його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіжачка не можна ідентифікувати, тому він може нести все що завгодно, крім відповідальності за свої слова.

І в який же кращий банк ти перейшов?

Звісно, віднині – тільки державні банки! :_02:

так, для загального розвитку - про банки, карти, шахраїв, і, як не дивно - державний Ощадбанк: http://blog.olx.ua/7...yi-oshhadbanka/

та й сам Ощадбанк підтверджує, що не все гладко з банківськими технологіями і злочинцями: http://oschadnybank....e/news/2087925/

Ну, я ж не згадував Ощадбанк. Існують інші державні банки, в яких ніхто жодних непотрібних кредиток і сумнівних послуг не "втюхує".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самый нармальный план это запороть 1 кредит ,типо выплатить с просрочкой,кредитку никогда предлагать не будут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна назвати?

Самые надежные банки Украины в 2014 году

(актуален на декабрь 2014 года)

1. Укрэксимбанк*

2. Ощадбанк*

3. Приватбанк

4. Креди Агриколь Банк

5. Укрсоцбанк (UniCredit Bank)

6. Райффайзен банк Аваль

7. Укрсиббанк

8. Укргазбанк*

9. ОТП Банк

10. ПУМБ

* крупнейшие государственные банки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені точно так само напіднімали з 2500 до золотої... кайф, не раз дюже допомагала і взагалі зручно. Де тільки нею не розраховувався і ніколи не ставив ніякі ліміти.

Не парюсь тому що ніхто до мене на картку не залізе без моєї згоди і запрошення.

Бувають варіанти без згод та запрошень, я себе тому й підстрахувала, більше ніж на 2000 ніколи покупок не робила. Не розумію для чого банк дає можливість коригувати ліміт розрахунків, але не дотримується його.

Такі да. Комусь вдалося реально зменшити той ліміт раз і назавжди? Відкривав тікети, підтягували "старшого манагера" - нуль результ, через пару днів вертає взад 300 000, що означає що "видоїти" кредитку можна однією вдалою транзакцією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...