Перейти до змісту

Foxik

Рекомендовані повідомлення

Тому, порадив би мешканцям форуму добре поміркувати і вчинити, як я.

З якої радості мешканцям форуму слухати свіжозареєстрованого приблуду?

А може зміст всіх цих плачів Ярославни в сьогоднішні сильноконкурентні часи у цьому ,,репутацию банка подосру немного,,?

На жаль, немає там насправді чого "підсерати", оскільки репутація та давно вже "ніже плінтуса", тому звідти й пішов.

А що, свіжезареєстрований користувач чимось від тебе відрізняється? Це розуміти як дискримінацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 224
  • Створено
  • Остання відповідь

Свіжачка не можна ідентифікувати, тому він може нести все що завгодно, крім відповідальності за свої слова.

І в який же кращий банк ти перейшов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись мене також розвели шахраї на певну суму в приватбанку. ніхто гроші не повернув. але по скільки мені зручно користуватись послугами приватбанку, я вирішив зробити собі голд картки за які я сплачую 20 гривень в місяць. перевага в тому що за мною закріплений співробітник приватбанку, і навіть якщо мені телефонують з номерів типу 056 я прошу щоб мені перезвонив мій особистий менеджер і повідомив мені ту інформацію яку вони хочуть мені донести. тобто будь-яке телефонне спілкування зводиться до одного менеджера, який знаходиться в луцьку і якого я особисто бачив і можу перезвонити йому будь-коли. навіть якщо мені потрібно зробити якусь операцію я телефоную і мені детально розказуюють що і як потрібно робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже перестаю вловлювати суть проблеми ТС-а.

Ви людина вільна, не подобається, змініть банк. А якщо змушують на роботі ЗП отримувати тільки в ПБ, то не мають права (по місту на білбордах навіть стаття вказана), правда то тільки на папері.

Але це не безвихідь...

Щодо шахраїв, то як казав Жиглов (Висоцький) "Вор должен сидеть в тюрьме", і це робота міліції, як не крути.

З.і. Вчора їхав зі Львова і по радіо навели статистику, що за кулю в лоб за корупцію проголосовала лише тритина опитаних, при чому в більшості це схід і центр України, найлояльніші це Галиччина і Волинь...

Якщо не влювлюєте суть, то поясню. Приветбанк має дуже широкий обсяг послуг, багато пропонує та мало контролює. Одним словом дірявий, а з дірок ще вигоду хоче мати, бо клієнт завжди винен (читайте умови та правила надання послуг які написані на 931 сторінках ). В приват24 можна встановити загальний ліміт операцій по знаттю грошей чи любих розрахунках по будь-якій картці. Спробувала встановити на зарплатну 50грн.(по замовчуванню стояло чомусь аж 10000),зайшла на другий день, а вмене знову 10000грн. А соціальна картка, з якої вкрали 3тис.грн. взагалі була не підключена до розрахунків в інтернеті. Але якогось фіга з ней вкрали!!! Про кредитку я вже писала, що ліміт для інтернету був 2000, але ті ліміти бачу до ду*пи.

Ви шахраю по телефону самі продиктували всі дані для входу в Приват24, а потім наїжджаєте на банк.

Носом відчуваю у вас, шановний Миколо, в дупель відданого роботі працівника ГівноБанку. Тим більше, що й з однойменним прізвищем там колись працювала вічна комсомолка і незамінний PR-діяч пані Н. Ви – точно з тієї самої когорти косооких представників банківського планктону. Отож, читайте уважніше, де ви побачили, що ТС надала шахраям по телефону дані для входу у приват24?

Від себе ж додам, що недавно розпрощався з таким банком через його реальну "дірявість" і нудотливу назойливість. Закрив геть усі кредитні картки, вибрав усі депозити (валютний десь до місяця вибирав, оце справді жах!!!). П’ятою точкою відчуваю, що скоро на цей банк чекає доля "славетних" в минулому УкрПрому, Надрів, Вротовводу, ЗахідІнкому і т.п. Тому, порадив би мешканцям форуму добре поміркувати і вчинити, як я.

Підвело Вас чуття, з Приватом мене пов’язують виключно картки цього банку. Ви, схоже, з "когорти косооких" вічно незадоволених клієнтів. Так от, своє незадоволення обслуговуванням банку і людиною, в якої таке ж прізвище, як в мене, спихайте на когось іншого.

В першому пості теми вказано, що був продиктований номер з смс. Наскільки мені відомо, пароль з СМС потрібен для входу в приват, підтвердження платежу і відкриття нових карт. Поправте, якщо помиляюсь. Його розголошення я і вважаю наданням шахраю інформації для входу в приват.

Щодо обслуговування і сервісу. З іншими банками ніколи не мав справи. В приваті трохи харять високі комісії на деякі послуги і, в принципі, більш нічого. Усе інше цілком відповідає моїм потребам, тому я і захищаю, якщо можна так висловитись, цей банк.

І ще дещо. В тому ж перому пості вказано, що з жертви витягли "інформацію про реквізити моїх платіжних карток (як сказали - для ідентифікації клієнта і підключення послуги отримання платежів від юридичних осіб)". Маючи номер телефону, реквізити і продиктований пароль можна спокійно зареєструватись в Приват24.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В приваті трохи харять високі комісії на деякі послуги і, в принципі, більш нічого

а у Авалі пробував щось оплачувати? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В приваті трохи харять високі комісії на деякі послуги і, в принципі, більш нічого

а у Авалі пробував щось оплачувати? :)

Ні, не доводилось. А що Аваль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора дзвонили з номера 0948509012, хотіли купити товар розміщений на сландо - олх. Випитував номер картки, до коли дійсна і т.д. Прийшлось заблокувати картку. Той номер вже е в неті - ШАХРАЇ!!!

Доречі, шахрай представився Шепель Дмитрий Николаевич (дніпропетровськ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а сенс блокувати карту? ну хіба що ви тупанули і розказали до якого вона дійсна... xD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажем так, заплати, і побачиш, що комісійні Привата - копійки

Підтримую, треба було заплатити 200грн на рахунок в авалі, взяли 20 грн комісії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а сенс блокувати карту? ну хіба що ви тупанули і розказали до якого вона дійсна... xD

Вийшло так, що я був занятий і спілкувалась дружина...

Після блокування картки ніякі операції не проводяться. Потім ідете на любе відділення і отримуете новий пластик (картку) з іншими данними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дик, а навіщо новий пластик і чекати 2 тижні?

блокування може бути тимчасовим, самому можна ставити\знімати, навіть через той же п24.

паніка на рівному місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому б тим ОЛХ та Аукро не писати на четверть сторінки ,,НІКОМУ НЕ ПОВІДОМЛЯЙТЕ ДАТУ ТА КОД КАРТКИ . ЛИШЕ НОМЕР,, ?

Це ж і в їх інтересах теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому б тим ОЛХ та Аукро не писати на четверть сторінки ,,НІКОМУ НЕ ПОВІДОМЛЯЙТЕ ДАТУ ТА КОД КАРТКИ . ЛИШЕ НОМЕР,, ? Це ж і в їх інтересах теж.

ну так є такий банер, навіть більше як на 1/4 екрану. пропонують продавати/купляти із рук в руки чи наложеним платежем

post-13465-0-32112300-1420656942_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж для покупців, а розводять продавців.І там ні слова про кредитки не сказано.

Продавець, який раз обпікся, стає мудрецем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж для покупців, а розводять продавців.І там ні слова про кредитки не сказано.

та будь ласка

post-13465-0-79935300-1420659535_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж для покупців, а розводять продавців.І там ні слова про кредитки не сказано.

та будь ласка

Звичайно покупцю більше ніж треба не розкажеш, але якщо дзвонить банк якому довіряєш (з номеру 0567) та ще й мова реально вимуштруваного банківського працівника і присилає смс з 10060, то й не виникає підозр що це не банк. Я нажаль, повірила. А банк підвів з лімітом, який не спрацював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нескольких сообщениях выше писали, что ТС дала по телефону доступ до Приват24, но кроме личных данных и кода с смс для входа необходим пароль... Мне сформулировать вопрос или он ясен?))

Скорее всего деньги снимали не через Приват24...

Не давала я дані для входу в приват24, люди неуважно читають, шахраї просто через інтернет перевели гроші з карток, навіть мені ще трохи залишили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я списалась з одною потерпілою від привату, можливо хтось стикався з подібним, їй потрібна допомога або хоча би корисна консультація. ЇЇ звати Ірина, її пошта [email protected] .

Ищу людей, который пострадали от мошенников, но, которые не ходили к банкоматам, не вводили цифры из смс, по телефону не разглашали личных данных. Просто деньги украли со счета и всё. Кстати;) мне 25 января будет 28 лет, как раз в этот день мне нужно внести эти деньги, которые я даже в руках не держала, как и тысячи других обманутых людей. Но это еще не самое смешное, я - бывший сотрудник Привата (работала на кассе) и что разглашать личные данные уж поверите помню;) После долгих разговоров в банке, мне сказали, что реструктуризовать долг не будут в единичном случае(смешно я пятая была к ним с заявой))). Мол, пока платите сколько можно, но не меньше 5 % от суммы(и не меньше 50 грн) А если будет доказан факт мошенничества - спишем штрафы. Я от себя Вам скажу - это всего лишь слова Я им говорю напишите мне это на бумажке с печатью - тогда поверю. Нет и всё.Идем дальше заявление написано 25 декабря в тот же день, открыто уголовное дело, а следователь до сих пор не назначен, звоню туда разбираться, а они мне - Вы знаете сколько бумажек собирать нужно. Полный беспредел. Я читала много сообщений обманутых людей, кот. пришли ответы через 180 дней из банка - одно и тоже под копирку, сами разгласили конфиденциальные данные, теперь платите за ошибки. Советовалась с другими специалистами - в суде придется мне доказывать, что я не разглашала данные, а Приватбанку что это я их сняла эти деньги, что это мой долг. Процесс долгий, а я в декрете, малышке годик, муж на работе. И опять услуги кредитного адвоката. Хотелось бы найти человека, который выиграл суд над приватом и чтоб он рассказал по полочкам как это можно сделать с наименьшими потерями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я списалась з одною потерпілою від привату, можливо хтось стикався з подібним, їй потрібна допомога або хоча би корисна консультація. ЇЇ звати Ірина, її пошта [email protected] .

Ищу людей, который пострадали от мошенников, но, которые не ходили к банкоматам, не вводили цифры из смс, по телефону не разглашали личных данных. Просто деньги украли со счета и всё. Кстати ;) мне 25 января будет 28 лет, как раз в этот день мне нужно внести эти деньги, которые я даже в руках не держала, как и тысячи других обманутых людей. Но это еще не самое смешное, я - бывший сотрудник Привата (работала на кассе) и что разглашать личные данные уж поверите помню ;) После долгих разговоров в банке, мне сказали, что реструктуризовать долг не будут в единичном случае(смешно я пятая была к ним с заявой))). Мол, пока платите сколько можно, но не меньше 5 % от суммы(и не меньше 50 грн) А если будет доказан факт мошенничества - спишем штрафы. Я от себя Вам скажу - это всего лишь слова Я им говорю напишите мне это на бумажке с печатью - тогда поверю. Нет и всё.Идем дальше заявление написано 25 декабря в тот же день, открыто уголовное дело, а следователь до сих пор не назначен, звоню туда разбираться, а они мне - Вы знаете сколько бумажек собирать нужно. Полный беспредел. Я читала много сообщений обманутых людей, кот. пришли ответы через 180 дней из банка - одно и тоже под копирку, сами разгласили конфиденциальные данные, теперь платите за ошибки. Советовалась с другими специалистами - в суде придется мне доказывать, что я не разглашала данные, а Приватбанку что это я их сняла эти деньги, что это мой долг. Процесс долгий, а я в декрете, малышке годик, муж на работе. И опять услуги кредитного адвоката. Хотелось бы найти человека, который выиграл суд над приватом и чтоб он рассказал по полочкам как это можно сделать с наименьшими потерями.

Дкмаю що нічого з того не вийде. Без даних картки нічого зняти неможливо. Якщо особисто нічого не повідомляли- перевірити потрібно комп на предмет вірусів-червів. Запросто могли тайком витягнути дані в процесі користування Приват-24 , або при попередніх покупках/оплатах через інтернет. Дані досить часто вносяться при поповненнях рахунків мобільного зв'язку через особистий кабнет КС, МТС, лайфа, ітд.

Якщо гроші зникли- думайте де самі "протупили"

щодо МВС і слідства- нічого вони зробити не можуть. Є закон " Про банки і банківську таємницю" Навіть маючи номер картки куди зайшли гроші, МВС не може отримати доступ до даних власника. За законом, дані може отримати тільки суддя. А для судді потрібна готова справа, з обвинувачуваним. А обвинувачуваного нема, бо нема даних. От таке у нас замкнуте коло виходить. Аналогічно із номерами телефонів з яких телефонують і прослушкою. Нема постанови суду- нема прослушки. Нема прослушки- нема даних для повноцінної справи яку слідчі можуть передати в суд.

І првильно писаи раніше, що всім керують із "зони" . Вони там люди ой не дурні, і закони знають набагато більше ніж ми з вами.

І ще, крадуть гроші з карт незалежно від банку, просто карт Привату в рази більше ніж інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, неодноразово бачив як знайомі розраховувалися кредиткою в ресторані. Але щоб термінал приносили до клієнта - бачив лише у Львові. Люди спокійно дають свою кредитку офіціанту і той іде з нею десь...

Не факт що гроші зніматимуть відразу. Через тиждень ви вже будете себе копитом в груди бити що то банк вкрав і ви нікому нічого не розповідали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...