Перейти до змісту

Foxik

Рекомендовані повідомлення

як пояснила працівник банку, банк не має право розголошувати дані клієнтів.

ха-ха,

3 рази

треба вміти просити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 224
  • Створено
  • Остання відповідь

я не є фанатом ПБ але дуже сумніваюсь що вони "це" спеціально і систематично роблять

людський фактор

З цими всіма даними звернулись до міліції, там поямо сказали, запийте водою ваші гроші...

аудіозапис є?

Так, є. В мене. Там було незавершене шахвайство. Тому що я ніяких грошей не перевів їм. Просто я впевнений що на дану карту точно зайшли чиїсь кошти, ті падли не зупиняються ніколи пока їх не посадять чи не закопають десь в лісі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ті падли не зупиняються ніколи пока їх не посадять

А тепер розказую.

Всі ці схеми придумані і керуються УЖЕ з тюрми.

Там сидить той, хто думає, а тут уже виконавці. Бабло йде на зону.

Можливо із картками працюють не зеки, а от із розводняком типу "Син в аварії, збив пішохода (дзвінок в 2-3 ночі) треба 10 000 грн, щоб замнути справу, зараз "слідчий" все розкаже..."

І т.д.

Із картками, швидше за все, колишні (і не завжди колишні) працівники банку. (В свій час приматбанк набирав людей, вагонами!) от ображені вирішили кинути не банк, а його клієнтів!

закопають десь в лісі.

Цей варіант мені найбільш подобається.. правда вичислити сук*у не так легко, да й ментам наср*ати. Він за ЗП 2000 жопу підіймати, щоб щось робити - не стане. Та навіт якби й 20 000 - не стали б. Така ментальність.

Швидше б реформи по-грузинськи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не є фанатом ПБ але дуже сумніваюсь що вони "це" спеціально і систематично роблять

людський фактор

З цими всіма даними звернулись до міліції, там поямо сказали, запийте водою ваші гроші...

аудіозапис є?

Так, є. В мене. Там було незавершене шахвайство. Тому що я ніяких грошей не перевів їм. Просто я впевнений що на дану карту точно зайшли чиїсь кошти, ті падли не зупиняються ніколи пока їх не посадять чи не закопають десь в лісі.

я питав про запис як міліція каже "запийте водою"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке питання. От продаю річ на OLX. Мені ж для перерахунку прийдеться вказати номер картки (якщо не наложеним платежем висилати). Шахраям достятньо цієї інформації для того, щою почистити картку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке питання. От продаю річ на OLX. Мені ж для перерахунку прийдеться вказати номер картки (якщо не наложеним платежем висилати). Шахраям достятньо цієї інформації для того, щою почистити картку?

Ні не достатньо. Відкрийте пусту карту в приваті (для соц виплат) і роздавайте її хоч кому, тільки як впадуть кошти на неї креще їх відразу зняти от і все.

Це називається ШАХРАЙСТВО, а не КРАДІЖКА!!!! Тому що ви самі, віддаєте їх кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке питання. От продаю річ на OLX. Мені ж для перерахунку прийдеться вказати номер картки (якщо не наложеним платежем висилати). Шахраям достятньо цієї інформації для того, щою почистити картку?

Щоб почистити картку треба ваші ПІП, дата народження, номер картки та термін її дії, то 4 циферки нижче основного номеру. Зняття готівки може відбутися і за 5-10 хв після того як шахраї отримають інфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К Привату не было бы претензий, если бы нельзя было открыть карточку на которую мошенники не боятся получать деньги и кидать сотнями людей. То, что сами виноваты - это понятно, НО. При открытии счета должны даваться паспортные данные, по которым милиция находила бы кидал. Но есть же лазейка - значит Приват в доле.

К примеру, в Беларуси - надо предоставить паспорт, что бы купить симку - у них мошенничества с телефона меньше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К примеру, в Беларуси - надо предоставить паспорт, что бы купить симку - у них мошенничества с телефона меньше...

Стало менше, але воно не зникло. Корінь проблеми в тому що наша "доблесна" міліція не хоче відірвати дупу від стільця та знайти та наказати злочинців. Перефразовуючи відому фразу скажу, що правопорядок виявляється не в тому скільки документів потрібно надати для відкриття рахунку чи при купівлі сімки, а в здатності правоохоронних органів ефективно виявляти людей які займаються шахрайством з ними. А вони у нас на жаль в цьому питанні - цілковиті імпотенти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну знайдуть вони того кому ви перевели гроші.

Навіть якщо зовсім випадково буде сам шахрай а не баба Люся з далекого села чи якийсь гашик чи нарік... що ви йому пред'явите ?

Він скаже що продав вам новенький айфон6 за ті 5000. І що будете розповідати ? І що робити міліції в даному випадку ? Слово Пєті з Луцька проти Славіка з Бердичева....

Міліція не повинна займатися просвітницькою діяльністю. Якщо після добровільного диктування всіх таємних даних, ви ще й диктуєте код з СМС в якому написано про підтвердження платежу на 10000грн - то вам в лікарню а не в міліцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну знайдуть вони того кому ви перевели гроші.

Навіть якщо зовсім випадково буде сам шахрай а не баба Люся з далекого села чи якийсь гашик чи нарік... що ви йому пред'явите ?

Навскідку, особливо не задумуючись. Його телефон ставиться на прослуховування, всі подальші дії ретельно фіксуються, вивчається з ким він працює, як переводить гроші у готівку (знімає з карточки, укладає фіктивні угоди, купує та перепродає товар тощо) і в потрібний момент, коли готова доказова база, бажано на гарячому, арештовується. Це якщо коли ви писали "Ну знайдуть вони" то мали на увазі міліцію. Але сумніваюсь, що наша, українська міліція здатна на це. Не буду писати чому, що б не ображати їх зайвий раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто я пишу скаргу що ви мене розвели і міліція відразу виділяє загін для слідкування, прослушки вашого телефону, інтернету і т.д. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто я пишу скаргу що ви мене розвели і міліція відразу виділяє загін для слідкування, прослушки вашого телефону, інтернету і т.д. ?

Ні. Але коли такі випадки, що називається "йдуть косяком", як писала у своєму пості ТС (вірніше вона написала, що в міліції від неї відмахнулися, сказавши, що таких скарг посупають, десятки) то для будь-якого здравомислячого "стражу закону" стає очевидно, що мова йде не про сусідські розборки, а про шахрайство. І не зважаючи на те, що потерпіла сама дала шахраю доступ до своєї картки його потрібно знайти та наказати. Даби нє повадно било.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наказати когось за те що потерпіла дала йому доступ до картки ? А вона при цьому оговорювала з ним що він не має права знімати звідти гроші ?

Це як дати комусь гаманець з грошима а потім жалітися що звідти гроші зникли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наказати когось за те що потерпіла дала йому доступ до картки ?

Ні, не за це. А за шахрайство. Є такий термін - "зловживання довірою". Ситуація з ТС класичний його приклад. Стаття 192. КК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наказати когось за те що потерпіла дала йому доступ до картки ? А вона при цьому оговорювала з ним що він не має права знімати звідти гроші ?

Це як дати комусь гаманець з грошима а потім жалітися що звідти гроші зникли.

От того у нас така "міліція" бо ти (як і багато інших людей) так думаєте.

Що, якщо ти отримаєш данні якоїсь картки, ти одразу ж без дозволу власника знімеш з неї кошти?

Напевне, ні. а от той, що зніме буде злодієм, бо привласнить чужі кошти, і повинен понести покарання.

А міліція при отриманні заяви повинна як мінімум повинна занести в базу і звіритись, чи по такому номеру телефона\картки прізвищу\ніку і т.п. не було подібних скарг, якщо були, то вже допит\прослуховування чи якісь інші дії, неведені вище.

Так, тюті, які надали свої данні для шахраїв звісно винні самі, але ж це не виправдання для шахрайства.

Запитаю, до прикладу, якщо я приїхав на авто, поставив на сигналку, а коли йшов додому випадково (я тютя) зняв з сигналки(відкрив) авто, не помітивши цього (не розповідайте мені про автопостановку і т.п.). Йшов мужик, дьорнув за ручку, відкрив авто, з'єднав дротики і поїхав. Так от він злодій? Мені подавати заяву в міліцію? Міліція повинна шукати авто? Мужик повинен бути покараний а авто повернуте? Ці питання риторичні, звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб почистити картку треба ваші ПІП, дата народження, номер картки та термін її дії, то 4 циферки нижче основного номеру. Зняття готівки може відбутися і за 5-10 хв після того як шахраї отримають інфу.

Багато сайтів, що продають товари чи послуги, ну наприклад Укрзалізниця, при оформленні платежу вимагають, окрім номера картки, термін її дії та CVV2 код.

Без цих даних транзакції неможливі на цих сайтах, пишуть що незаповнені всі обов'язкові поля.

Питання: Чи цієї інформації також достатньо для шахраїв? Чи їм потрібні ще якісь дані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб почистити картку треба ваші ПІП, дата народження, номер картки та термін її дії, то 4 циферки нижче основного номеру. Зняття готівки може відбутися і за 5-10 хв після того як шахраї отримають інфу.

Багато сайтів, що продають товари чи послуги, ну наприклад Укрзалізниця, при оформленні платежу вимагають, окрім номера картки, термін її дії та CVV2 код.

Без цих даних транзакції неможливі на цих сайтах, пишуть що незаповнені всі обов'язкові поля.

Питання: Чи цієї інформації також достатньо для шахраїв? Чи їм потрібні ще якісь дані?

достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб почистити картку треба ваші ПІП, дата народження, номер картки та термін її дії, то 4 циферки нижче основного номеру. Зняття готівки може відбутися і за 5-10 хв після того як шахраї отримають інфу.

Багато сайтів, що продають товари чи послуги, ну наприклад Укрзалізниця, при оформленні платежу вимагають, окрім номера картки, термін її дії та CVV2 код.

Без цих даних транзакції неможливі на цих сайтах, пишуть що незаповнені всі обов'язкові поля.

Питання: Чи цієї інформації також достатньо для шахраїв? Чи їм потрібні ще якісь дані?

достатньо.

Жесть, виходить як на мінному полі, або проскочив або попав. Особливо якщо хтось відстежує інтернет-канал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого гнид так багато, бо нема відповідальності по шахрайських діяк з платіжними картами, як, наприклад, у США.

там за такі\схожі діяння заїжають на зону з першої спроби, і після відсидки якось не дуже хочеться присідати знову на вуха, я ппц який співробітник, скажи мені спереду номерок і той що на звороті,...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу... саме так

а) дай грошей в кредит мій любий Приватбанк :)

б) я тупанула і подарувала гроші комусь – то все клятий гавнобанк винен, то він мене розвів на кредитку і вкрав гроші...

послідовно як завжди...

Не судіть по собі або своїм друзям, мені особисто кредитку всучили разом із зарплатною, тобто її виготовили не питаючи мене, коли я сказала що кредиту не потребую, то відповіли що хай буде, бо можливо пригодиться. Ось так нав'язують, і між іншим тільки у приватбанку, бо в них плани дають для виконання, можуть і премію за невиконання не дати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто я пишу скаргу що ви мене розвели і міліція відразу виділяє загін для слідкування, прослушки вашого телефону, інтернету і т.д. ?

Ні. Але коли такі випадки, що називається "йдуть косяком", як писала у своєму пості ТС (вірніше вона написала, що в міліції від неї відмахнулися, сказавши, що таких скарг посупають, десятки) то для будь-якого здравомислячого "стражу закону" стає очевидно, що мова йде не про сусідські розборки, а про шахрайство. І не зважаючи на те, що потерпіла сама дала шахраю доступ до своєї картки його потрібно знайти та наказати. Даби нє повадно било.

Ви трохи неуважно прочитали: до десятка заяв приносять у службу ПриватБанку, та схоже що їм все рівно, хоч точніше навіть вигідно, бо це ж додаткові проценти. А міліція заяву прийняла, дещо прокльовується, дуже велике кодло шахраїв зараз знаходиться в Лугандоні, і це перевірена інформація. Вони знають що зараз недосяжні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу... саме так

а) дай грошей в кредит мій любий Приватбанк :)

б) я тупанула і подарувала гроші комусь – то все клятий гавнобанк винен, то він мене розвів на кредитку і вкрав гроші...

послідовно як завжди...

Не судіть по собі або своїм друзям, мені особисто кредитку всучили разом із зарплатною, тобто її виготовили не питаючи мене, коли я сказала що кредиту не потребую, то відповіли що хай буде, бо можливо пригодиться. Ось так нав'язують, і між іншим тільки у приватбанку, бо в них плани дають для виконання, можуть і премію за невиконання не дати.

Ну так поламайте ту кредитку і спаліть, якщо вона так вже не потрібна.

Ніхто не заставляє користуватися кредитом.

В мене кредитний ліміт 8000 грн. на 30+25 днів і для мене це мегазручно, коли немає чи шкода готівки. І я вбив собі як правило до 20 числа закрити взятий кредит (з рахунка підприємця чи готівкою).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...