Перейти до змісту

Foxik

Рекомендовані повідомлення

Вибачаюсь може щось пропустив, але як могли зняти гроші без коду підтвердження на номер власника карти. Будь яка операція, навіть поповнення мобільного з цією процедурою... І в смс чорним по білому написано скільки і куди лаве збирається піти. Якщо шахраї в цьому моменті перехитрили систему, то це єдина зачіпка по якій можна тягатись в судових інстанкціях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 224
  • Створено
  • Остання відповідь

Вибачаюсь може щось пропустив, але як могли зняти гроші без коду підтвердження на номер власника карти. Будь яка операція, навіть поповнення мобільного з цією процедурою... І в смс чорним по білому написано скільки і куди лаве збирається піти. Якщо шахраї в цьому моменті перехитрили систему, то це єдина зачіпка по якій можна тягатись в судових інстанкціях

не завжди смс дуже інформативні, деколи в тексті просто написано латиницею: "для підтвердження операції введіть пароль ********" і це все! А схем існує всяких без смс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жінка насварена?

більше нікому не буде розповідати те чого ніззя? :)

угу....

... тільки що звонив корешочек мого кидали.

0567850831 - шахраї!

!ПОСЛАН НА ПУЙ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь може щось пропустив, але як могли зняти гроші без коду підтвердження на номер власника карти. Будь яка операція, навіть поповнення мобільного з цією процедурою... І в смс чорним по білому написано скільки і куди лаве збирається піти. Якщо шахраї в цьому моменті перехитрили систему, то це єдина зачіпка по якій можна тягатись в судових інстанкціях

Ніхто нікого не перехитрив. Щойно оплачував кабельне телебачення (Воля) і інтернет (Датагруп) через Портмоне і робив покупку на Аліекспресс, ніяких смс. Якщо вводиш номер картки, термін її дії і CVV-код, більше інформації для зняття грошей не потрібно. Щоб уникнути шахрайства, достатньо тримати в секреті цю інформацію (зрозуміло, що і саму карту в руки нікому не давати).

Щоб не стати жертвою шахраїв на OLX чи ще десь, бажано не вказувати в оголошенні номер телефону, до якого прив'язана банківська карта. Писано-переписано і в інтернетах, і на Борді, і мною, в тому числі.

Щоб отримати платіж достатньо дати 12 16 цифр з вашої карти (хххх-хххх-хххх-хххх на лицевій стороні карти), для впевненності можна добавити прізвище і ім'я власника карти, щоб гроші не пішли невідомо куди, при помилці під час вводу номера карти, більше ніякої інформації давати не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіжачка не можна ідентифікувати, тому він може нести все що завгодно, крім відповідальності за свої слова.

І в який же кращий банк ти перейшов?

Звісно, віднині – тільки державні банки! :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь може щось пропустив, але як могли зняти гроші без коду підтвердження на номер власника карти. Будь яка операція, навіть поповнення мобільного з цією процедурою... І в смс чорним по білому написано скільки і куди лаве збирається піти. Якщо шахраї в цьому моменті перехитрили систему, то це єдина зачіпка по якій можна тягатись в судових інстанкціях

Ніхто нікого не перехитрив. Щойно оплачував кабельне телебачення (Воля) і інтернет (Датагруп) через Портмоне і робив покупку на Аліекспресс, ніяких смс. Якщо вводиш номер картки, термін її дії і CVV-код, більше інформації для зняття грошей не потрібно. Щоб уникнути шахрайства, достатньо тримати в секреті цю інформацію (зрозуміло, що і саму карту в руки нікому не давати).

Щоб не стати жертвою шахраїв на OLX чи ще десь, бажано не вказувати в оголошенні номер телефону, до якого прив'язана банківська карта. Писано-переписано і в інтернетах, і на Борді, і мною, в тому числі.

Щоб отримати платіж достатньо дати 12 цифр з вашої карти (хххх-хххх-хххх-хххх на лицевій стороні карти), для впевненності можна добавити прізвище і ім'я власника карти, щоб гроші не пішли невідомо куди, при помилці під час вводу номера карти, більше ніякої інформації давати не потрібно.

+1000

Точно. Саме через це в мене гроші в наявності і шахраї ще назвонюють, щоб щось там уточнити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже бажано мати ДВІ картки, це зараз зовсім не важко. На одній ви тримаєте основну суму грошейі і ТРИМАЄТЕ ЇЇ ЧИМПОДАЛІ від любого розголошення любої інформації.

Ну а друга для прихода грошей та невеликих трат з неї.Номер цієї картки даєте в оголошеннях, розплачуєтесьь нею в магазинах та ресторанах і т д. Після оплати в ресторані варто не забути змінити ПІН. код

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже бажано мати ДВІ картки, це зараз зовсім не важко. На одній ви тримаєте основну суму грошейі і ТРИМАЄТЕ ЇЇ ЧИМПОДАЛІ від любого розголошення любої інформації.

Ну а друга для прихода грошей та невеликих трат з неї.Номер цієї картки даєте в оголошеннях, розплачуєтесьь нею в магазинах та ресторанах і т д. Після оплати в ресторані варто не забути змінити ПІН. код

Если после каждой операции менять пин код, можно чёкнуться. Лучше тогда её не иметь вовсе. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если после каждой операции менять пин код, можно чёкнуться. Лучше тогда её не иметь вовсе. :)

Саме краще це розплачуватись готівкою там де це можливо, а картку використовувати в крайньому разі коли готівкою немає можливості заплатити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если после каждой операции менять пин код, можно чёкнуться. Лучше тогда её не иметь вовсе. :)

Саме краще це розплачуватись готівкою там де це можливо, а картку використовувати в крайньому разі коли готівкою немає можливості заплатити.

Тоді який сенс взагалі мати картку? :) Знаю багато людей, які майже постійно розраховуються з допомогою картки, і проблем не виникало.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кращий банк - це банка (панчоха, матрац, паркет і т.п.) бо як сказала мені операціоніст Прихватбанку, шахраї зараз на 3 кроки йдуть наперід ніж банківські програми. Захист вам банк не гарантує, все тільки у руках клієнта. Краще на картці мати нульовий баланс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кращий банк - це банка (панчоха, матрац, паркет і т.п.) бо як сказала мені операціоніст Прихватбанку, шахраї зараз на 3 кроки йдуть наперід ніж банківські програми. Захист вам банк не гарантує, все тільки у руках клієнта. Краще на картці мати нульовий баланс.

Тоді взагалі навіщо мати карту? З панчох ще швидше можуть вкарсти як з карти.

Якщо треба купити щось з сайту типу алі з банки чи з матраса особо не розплатишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Операціоніст в банку - це спеціаліст по шифруваню даних банківської системи та захисту банківських карток :)(сарказм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кращий банк - це банка (панчоха, матрац, паркет і т.п.) бо як сказала мені операціоніст Прихватбанку, шахраї зараз на 3 кроки йдуть наперід ніж банківські програми. Захист вам банк не гарантує, все тільки у руках клієнта. Краще на картці мати нульовий баланс.

Може ти ще й електрикою не користуєшся, бо це небезпечно, чи все таки ознайомився з технікою безпеки, бо може йобом токнути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кращий банк - це банка (панчоха, матрац, паркет і т.п.) бо як сказала мені операціоніст Прихватбанку, шахраї зараз на 3 кроки йдуть наперід ніж банківські програми. Захист вам банк не гарантує, все тільки у руках клієнта. Краще на картці мати нульовий баланс.

Тоді взагалі навіщо мати карту? З панчох ще швидше можуть вкарсти як з карти.

Якщо треба купити щось з сайту типу алі з банки чи з матраса особо не розплатишся.

з карток мабуть крадуть частіше ніж з панчох, а картку з нульовим балансом можна поповнити перед купівлею, або взагалі віртуальну поповняти бо на неї пластик не виготовляється і пінкоду ніякого не треба, ніхто її ніде не бачить, ніколи не вкраде.

Кращий банк - це банка (панчоха, матрац, паркет і т.п.) бо як сказала мені операціоніст Прихватбанку, шахраї зараз на 3 кроки йдуть наперід ніж банківські програми. Захист вам банк не гарантує, все тільки у руках клієнта. Краще на картці мати нульовий баланс.

Може ти ще й електрикою не користуєшся, бо це небезпечно, чи все таки ознайомився з технікою безпеки, бо може йобом токнути?

якщо електрика цікавить то відкрий нову тему, там напишу як користуюсь, якщо тобі кортить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже бажано мати ДВІ картки, це зараз зовсім не важко. На одній ви тримаєте основну суму грошейі і ТРИМАЄТЕ ЇЇ ЧИМПОДАЛІ від любого розголошення любої інформації.

Ну а друга для прихода грошей та невеликих трат з неї.Номер цієї картки даєте в оголошеннях, розплачуєтесьь нею в магазинах та ресторанах і т д. Після оплати в ресторані варто не забути змінити ПІН. код

Если после каждой операции менять пин код, можно чёкнуться. Лучше тогда её не иметь вовсе. :)

Ну в ресторан же не кожен день ходиш і не кожен день даєш чужій людині свій пін код

Ще варто після операцій з банкоматом завжди збивати екран на режим головного.

Як кажуть одні розумні люди ,, ДІРА В ПАРКАНІ_ЗАПРОШЕННЯ ЗЛОДІЮ,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо електрика цікавить то відкрий нову тему, там напишу як користуюсь, якщо тобі кортить

Якщо метафора не доходить, то вернемось до першооснов. Ми говорили про банки, карточки і відповідно про гроші.

Не буду приводити перелік економістів, однак вони всі як один стверджують, що гроші повинні приносити гроші, а у Вашій шкарпетці вони зможуть лише набути нового відтінку аромату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб отримати платіж достатньо дати 12 цифр з вашої карти (хххх-хххх-хххх-хххх на лицевій стороні карти)

чи мо 16?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо електрика цікавить то відкрий нову тему, там напишу як користуюсь, якщо тобі кортить

Якщо метафора не доходить, то вернемось до першооснов. Ми говорили про банки, карточки і відповідно про гроші.

Не буду приводити перелік економістів, однак вони всі як один стверджують, що гроші повинні приносити гроші, а у Вашій шкарпетці вони зможуть лише набути нового відтінку аромату.

))) ви ще економістів слухаєте і читаєте?! ви за 23 роки в Україні ще економістам вірите? теорії не завжди і не всюди справджуються, це точно не для нашої економіки. Якби я жила в штатах то вірила би. Ви рахуєте що в нашій країні слід довіряти банкам? Спитайте де тримає гроші Янукович чи Лазаренко. Поки в Україні дурне законодавство і шахраї через одного, то мабуть хай чим гроші не пахнуть, але лежать в панчосі (між іншим це образно, а не дослівно і звичайно валюта). До речи, гроші не пахнуть(вислів такий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я жила в штатах то вірила би.

Леман Бразерс Банк
Lehman Brothers — в прошлом один из мировых лидеров в инвестиционном бизнесе. Также банк специализировался на оказании финансовых услуг и инвестиционном менеджменте. Банк имел региональные штаб-квартиры в Лондоне и Токио, а также офисы во многих странах мира. Численность персонала в 2006 году составляла 26 тыс. человек. Выручка в финансовом году, завершившемся 30 ноября 2006 года, — $46,7 млрд, чистая прибыль — $4 млрд. Активы — $503,5 млрд
в Америці накрився мідною панчохою теж.На рахунок продуктів банкінгу то Bit мешкає там зараз і розказує про переваги нашого банкінгу перед американським.

А панчоха дуже виграє в картки повною відсутністю піна та CVV кода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіжачка не можна ідентифікувати, тому він може нести все що завгодно, крім відповідальності за свої слова.

І в який же кращий банк ти перейшов?

Звісно, віднині – тільки державні банки! :_02:

так, для загального розвитку - про банки, карти, шахраїв, і, як не дивно - державний Ощадбанк: http://blog.olx.ua/7081/ostorozhno-moshenniki-pokupateli-i-bankomatyi-oshhadbanka/

та й сам Ощадбанк підтверджує, що не все гладко з банківськими технологіями і злочинцями: http://oschadnybank.com/ua/press-service/news/2087925/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і, як не дивно, топікстратер, починаючи тему "шахрайство з картками ПБ", невдовзі розпочинає нову тему - " ідентифікації шахрая - власника картки Ощадбанку": board.lutsk.ua/topic/170611-shukaju-vlasnika-bankvsko-karti/

Можливо, варто добиватись заборони пластикових карток взагалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіжачка не можна ідентифікувати, тому він може нести все що завгодно, крім відповідальності за свої слова.

І в який же кращий банк ти перейшов?

Звісно, віднині – тільки державні банки! :_02:

так, для загального розвитку - про банки, карти, шахраїв, і, як не дивно - державний Ощадбанк: http://blog.olx.ua/7...yi-oshhadbanka/

та й сам Ощадбанк підтверджує, що не все гладко з банківськими технологіями і злочинцями: http://oschadnybank....e/news/2087925/

Гонять шахраї й до банкоматів привату, їм вигідніше знаходити жертв-власників карток прихватбанку, бо майже кожен власник має кредитку, а з неї можна більше сперти грошей. Ощадбанк не видає так направо-наліво кредитні картки з великими лімітами.

В мене є запис одного такого падлюки, мої дані звичайно вигадані, я зрозуміла що це шахрай, але цього він не зрозумів. На слідуючий його дзвінок я відповіла що на банкоматі відображається велика дуля. А звонив він з МТС 0950455323.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...