Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, flashmax сказал:

А рахують 5 днів починаючи з суботи

рахують лише робочі дні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Saddy сказано:

рахують лише робочі дні

Вірно, але субота рахується вже робочим днем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Saddy сказано:

рахують лише робочі дні

уже рахують і суботу

див вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, flashmax сказал:

уже рахують і суботу

див вище

 

21 минуту назад, flashmax сказал:

А рахують 5 днів починаючи з суботи

І ось, прийшла мені посилка у суботу, у понеділок не забрав, у вівторок вірус, у середу день конституції, а у четверг вона чуть не поїхала назад

субота - 1, понеділок -2, вівторок - 3, середа - не рахується, бо вихідний, четвер - 4, п'ятниця - 5. платне зберігання почалося б лише в суботу.

також додатково 2 дні безкоштовного зберігання дають власникам карти лояльності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saddy сказано:

 

субота - 1, понеділок -2, вівторок - 3, середа - не рахується, бо вихідний, четвер - 4, п'ятниця - 5. платне зберігання почалося б лише в суботу.

також додатково 2 дні безкоштовного зберігання дають власникам карти лояльності

кажу як є

вона уже була покладена до тих що відправляються, і в базі значилась як повернення відправнику

і карта у мене є

 

та мало того, у суботу посилки не видають, дичь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що НП починає реально харити - факт.

Зажрались засранці.

Отримував посилку вагою до 15кг. Отримати мав поблизу себе.

По факту отримував  на Карбишева.

Чому? Бо на їх думку "обємна вага" ( це ж сука придумати таке треба) була більше ніж можна видати в у відділені №10.

Для довідки, розмір посилки 40х40х50 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого ще очікувати? Такі зашквари і "пакращення" відбуваються у діяльності будь-якого підприємства яке не має адекватної конкуренції на ринку.

Нова пошта ні разу не виключення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Не выдают в субботу - бред. 

Интересно, где это "у вас"?

 

2. 28-го был рабочий день (а ля суббота). Из-за того вируса. Поэтому в четверг должна была возвращаться, согласно условиям договора с клиентом-отправителем.

 

3. Объёмный вес и ограничение по выдаче были всегда. И придумали этот вес, сцуко, авиакомпании. Поинтересуйся темой - поймёшь, почему.

 

4. Размеры твои дают 20 кг. До 30  в кг должно было пройти на 10-е. Что-тоговариваешь. Или же там размер упаковки больше, или вообще была обрештовка, которая едет только на грузовые отделения. Или же это была "интернетка", в которой отправитель поставил вес, глянув в потолок.

 

5. А с 1-го августа цены очередной раз поднимаются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хочеться на укрпошту перейти, бо на новій ціни космічні деруть, і колеться бо сервіс там ще не найкращий....

 

Грошові перекази це взагалі здирництво. Наложка 3000 комісія 80 грн! Ну я розумію раніше пересилали готівку в конверті, тре було везти, все таке. А зараз простий грошовий переказ. Проста електронна трансакція 80 грн мля.

 

А ще комерсанти напрягають, які прийдуть на відділення і відправляють 250 посилок. І черга за ними кілометрова.

 

Дай бог щоб Укрпошта розвинулась хоть трохи. Щоб поменше пенсіонерів було і комуналки, тоді б і багато клієнтів перейшло до неї від нової.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, ursa сказано:

1. Не выдают в субботу - бред. 

Интересно, где это "у вас"?

 

2. 28-го был рабочий день (а ля суббота). Из-за того вируса. Поэтому в четверг должна была возвращаться, согласно условиям договора с клиентом-отправителем.

 

3. Объёмный вес и ограничение по выдаче были всегда. И придумали этот вес, сцуко, авиакомпании. Поинтересуйся темой - поймёшь, почему.

 

4. Размеры твои дают 20 кг. До 30  в кг должно было пройти на 10-е. Что-тоговариваешь. Или же там размер упаковки больше, или вообще была обрештовка, которая едет только на грузовые отделения. Или же это была "интернетка", в которой отправитель поставил вес, глянув в потолок.

 

5. А с 1-го августа цены очередной раз поднимаются.

1. Ківерці

2. Сказали що не працють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19 липня 2017 р. at 22:26, S30 сказал:

Те що НП починає реально харити - факт.

Зажрались засранці.

Отримував посилку вагою до 15кг. Отримати мав поблизу себе.

По факту отримував  на Карбишева.

Чому? Бо на їх думку "обємна вага" ( це ж сука придумати таке треба) була більше ніж можна видати в у відділені №10.

Для довідки, розмір посилки 40х40х50 см.

Відправляв і получав Бліни до штанги 2 шт.по 10 кг розміри 40*40*30 написали обем 19.5 кг.доставка в Одессу вийшла 80 гривень.відправив в Одессу телефон доставка вийшла 52 гривні.обемна вага 3 кг.як вони рахують.з потолка суму придумують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, продавець111 сказал:

Відправляв і получав Бліни до штанги 2 шт.по 10 кг розміри 40*40*30 написали обем 19.5 кг.доставка в Одессу вийшла 80 гривень.відправив в Одессу телефон доставка вийшла 52 гривні.обемна вага 3 кг.як вони рахують.з потолка суму придумують

на вартість доставки також впливає оціночна вартість посилки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Saddy сказал:

на вартість доставки також впливає оціночна вартість посилки.

2 посилки писали оціночну вартість по 200 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, продавець111 сказано:

2 посилки писали оціночну вартість по 200 гривень.

Вартість пакування відрізняється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.07.2017 at 11:57, ursa сказано:

5. А с 1-го августа цены очередной раз поднимаются.

"Нова пошта" повышает тарифы с 1 августа

Цитувати

В среднем услуги доставки "Нова пошта" подорожают на 5 гривень


Компания "Нова пошта" разослала своим корпоративным клиентам письмо, в котором сообщает о новых тарифах на услуги доставки по Украине, вступающие в силу 1 августа 2017 г. В пресс-службе компании Delo.UA подтвердили повышение тарифов и сообщили, что информация о смене тарифов будет опубликована на официальном сайте компании в пятницу, 28 июля.
Как следует из письма, компания пересмотрела тарифы на все виды отправлений категории "Документы" и "Посылки" во всех весовых диапазонах, кроме "до 15 кг" и "до 20 кг".
В среднем услуги доставки подорожают на 5 грн. Например, если ранее доставка отправления до 0,5 кг по городу стоила 20 грн, а по Украине 30 грн, то с 1 августа она будет составлять 25 грн и 35 грн соответственно.
Также пересмотрены стоимость услуг "Хранение", "Обратная доставка документов", "Подъем на этаж", "Переадресация".
im-np2.png

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, НП - зіпсувалась на стільки - що словами не передати... НП - для мене, була кращою альтернативою "автолюксу" і т.п., я все витерпів, і подорожчання - за весь час існування цієї служби, і різке зниження якості сервісу на відділеннях . Але - стає все гірше і гірше... На "гарячу лінію" не додзвонитись (по всіх номерах), на відділеннях з 5 "вікон" в 3-х перерва, 2 приймають...

P.S. В Суботу в обідню пору, відправив бандероль в Запорізьку область (в смт.), Нова пошта там - присутня. Бандероль прийшла і була отримана у вівторок зранку!! за 16 грн!!  На НП - сказали - 48 грн. і доставка в середу.  

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Bliksss сказано:

Суботу в обідню пору, відправив бандероль в Запорізьку область (в смт.)

Через укр пошту? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, NeoN сказано:

Через укр пошту? 

Саме так, 16 грн. - це разом з вартістю пакування (пакет з пухирцями). Дали трек номер, я заради цікавості відслідковував рух - сам був в шоці.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.08.2017 в 17:41, Bliksss сказал:

На жаль, НП - зіпсувалась на стільки - що словами не передати... НП - для мене, була кращою альтернативою "автолюксу" і т.п., я все витерпів, і подорожчання - за весь час існування цієї служби, і різке зниження якості сервісу на відділеннях . Але - стає все гірше і гірше... На "гарячу лінію" не додзвонитись (по всіх номерах), на відділеннях з 5 "вікон" в 3-х перерва, 2 приймають...

P.S. В Суботу в обідню пору, відправив бандероль в Запорізьку область (в смт.), Нова пошта там - присутня. Бандероль прийшла і була отримана у вівторок зранку!! за 16 грн!!  На НП - сказали - 48 грн. і доставка в середу.  

Я користованні укр поштою як собі замовляв.останій місяць як укр подорожчала перейшов назад на нову.приклад з Червонограда сумку замовляв н.п 

 

В 01.08.2017 в 17:41, Bliksss сказал:

На жаль, НП - зіпсувалась на стільки - що словами не передати... НП - для мене, була кращою альтернативою "автолюксу" і т.п., я все витерпів, і подорожчання - за весь час існування цієї служби, і різке зниження якості сервісу на відділеннях . Але - стає все гірше і гірше... На "гарячу лінію" не додзвонитись (по всіх номерах), на відділеннях з 5 "вікон" в 3-х перерва, 2 приймають...

P.S. В Суботу в обідню пору, відправив бандероль в Запорізьку область (в смт.), Нова пошта там - присутня. Бандероль прийшла і була отримана у вівторок зранку!! за 16 грн!!  На НП - сказали - 48 грн. і доставка в середу.  

Автолюксом користовався паро раз.приемнно користовався було.бочку для вина пересилав 70 грн вийшло.нова пошта заспівала 130 грн.зараз укр пошта подорожчала.за сумку для фотоапарата взяли 25 грн нова брала 37.мисяць назад укр поштою таки помилки пересилав за 8-10 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Підкажіть мені де на сайті НП можна побачити інформацію по обмеженнях щодо прийому вантажу певними відділеннями?

В вкладці "Відділення" при виборі будь якого відділення НП в Луцьку я бачу обмеження лише по вазі. Найчастіше зустрічається фраза: Обмеження ваги: До 30 кг

Коли я бачу слова "Вага" то розумію що це загальна вага. Ніяких застережень на рахунок "об'ємної ваги" немає. Але, навіть якщо у мене посилка загальною вагою 0,900 кг але з об'ємною вагою 8 кг (що є значно менше 30 кг!!!), то чому я маю пертися на Карбишева за своєю посилкою? За довоз з відділення по Луцьку на Карбишева беруть додаткові гроші?

Хтось зустрічав на сайті повідомлення про обмеження по висоті посилки щодо прийому вантажу певним відділенням?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, natalka) сказал:

Підкажіть мені де на сайті НП можна побачити інформацію по обмеженнях щодо прийому вантажу певними відділеннями?

В вкладці "Відділення" при виборі будь якого відділення НП в Луцьку я бачу обмеження лише по вазі. Найчастіше зустрічається фраза: Обмеження ваги: До 30 кг

Коли я бачу слова "Вага" то розумію що це загальна вага. Ніяких застережень на рахунок "об'ємної ваги" немає. Але, навіть якщо у мене посилка загальною вагою 0,900 кг але з об'ємною вагою 8 кг (що є значно менше 30 кг!!!), то чому я маю пертися на Карбишева за своєю посилкою? За довоз з відділення по Луцьку на Карбишева беруть додаткові гроші?

Хтось зустрічав на сайті повідомлення про обмеження по висоті посилки щодо прийому вантажу певним відділенням?

 

ніде не подивитесь

більше того,на гарячій лініі вас ще можуть обдурити,вказавши недостовірну інформацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMG_20170914_211815_569.JPG.85ba371c18ccf41293a864b9d97eb332.JPG

Сьогодні 14.09, посилка вже прямує до мене, а в програмі вказано що прийняли посилку 15.09.

 Постійно вказують отримання на день пізніше, для чого так робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, R01and сказано:

IMG_20170914_211815_569.JPG.85ba371c18ccf41293a864b9d97eb332.JPG

Сьогодні 14.09, посилка вже прямує до мене, а в програмі вказано що прийняли посилку 15.09.

 Постійно вказують отримання на день пізніше, для чого так робити?

Не видно номеру, хоча б початку. Скоріше за все це інтернет документ, який був створений на особистій сторінці відправника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.09.2017 в 07:23, kroha сказал:

ніде не подивитесь

більше того,на гарячій лініі вас ще можуть обдурити,вказавши недостовірну інформацію

я таки знайшла де, причому сама, бо ніхто з працівників НП не зміг цього показати. 

Ще там дуже "цікаво" рахують об'ємну вагу. 

На цей раз написала оф.претензію. Почекаю відповідь - потім відпишу якщо цікаво.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...