Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Перевір версію прошивки телефона. З клавіатури введи *#1234#. Скоріше за все версія застаріла, рекомендується оновити до S5611XXOK3_OXEOK3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Порадьте тариф, бо "Супер МТС 3Д Нуль+" щось не радує. На сайті МТС скромно пропонує всього два тарифи "Просто Супер Перший" і "Смартфон 3G Перший". Другий не підходить, бо дзвоню рідко і для інтернету вистачає Wi-Fi. В "просто супер першому" хоч якась економія буде - не 80 коп. за перший дзвінок, а 75. Але перейшов в архів тарифів, а там куча ніби-то непоганих тарифів на які ще можна підключитися. Але відчуваю, що не все так просто.

Хто користується такими тарифами:

Смартфон Zero

МТС без зобов'язань

Просто Супер Український

Цікавить чи немає там щоденних-щомісячних поборів, чи не треба їх постійно поповнювати, які ще підводні камені можуть чекати при переході на ці тарифи?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, nickel said:

Порадьте тариф, бо "Супер МТС 3Д Нуль+" щось не радує. На сайті МТС скромно пропонує всього два тарифи "Просто Супер Перший" і "Смартфон 3G Перший". Другий не підходить, бо дзвоню рідко і для інтернету вистачає Wi-Fi. В "просто супер першому" хоч якась економія буде - не 80 коп. за перший дзвінок, а 75. Але перейшов в архів тарифів, а там куча ніби-то непоганих тарифів на які ще можна підключитися. Але відчуваю, що не все так просто.

Хто користується такими тарифами:

Смартфон Zero

МТС без зобов'язань

Просто Супер Український

Цікавить чи немає там щоденних-щомісячних поборів, чи не треба їх постійно поповнювати, які ще підводні камені можуть чекати при переході на ці тарифи?

спробуйте послугу   Рік без Абонплат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Marshall сказал:

спробуйте послугу   Рік без Абонплат

200 грн? Я без цієї послуги трачу менше. Я ж пишу - дзвоню рідко, навіть не кожний день. Не говорю мало, а саме дзвоню рідко. Інколи є дні, коли ні разу не дзвонив, а частіше бувають дні коли роблю один-два коротких дзвінки. Виходить за 1 дзвінок 80 коп. - шукаю дешевше. З "Рік без абонплат" буде виходити те саме - 0,8-1 грн за дзвінок.

"МТС без зобов'язань" недоступний для підключення. Залишається "Смартфон Зеро" або ж "Просто Супер Український". Що обрати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, nickel said:

"МТС без зобов'язань" недоступний для підключення. Залишається "Смартфон Зеро" або ж "Просто Супер Український". Що обрати?

який краще пасує :)

я давно на контракті - мене дуже влаштовує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, nickel сказано:

Залишається "Смартфон Зеро" або ж "Просто Супер Український". Що обрати?

це хіба не львівські регіональні тарифи? до них не можна підключитись за межами регіону, плюс за межами регіону тарифи інші

та й вартість квитка до Львова з'їсть тобі всю очікувану економію

в минулому році, можна було купити стартовий "Зеро", активувати на території регіону, і безкоштовно активувати послугу "рік без а/п"- тоді і за межами регіону не знімало а/п при дзвінках в мережі. але кажуть,що той потяг вже поїхав.

чи ти перебрався до Львова?

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, rrid сказал:

це хіба не львівські регіональні тарифи? до них не можна підключитись за межами регіону, плюс за межами регіону тарифи інші

та й вартість квитка до Львова з'їсть тобі всю очікувану економію

в минулому році, можна було купити стартовий "Зеро", активувати на території регіону, і безкоштовно активувати послугу "рік без а/п"- тоді і за межами регіону не знімало а/п при дзвінках в мережі. але кажуть,що той потяг вже поїхав.

чи ти перебрався до Львова?

Тепер зрозуміло, чому МТС "підсовує" мені лише два тарифи. Отже "Просто Супер Перший" чи там також є нюанси?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Marshall сказал:

який краще пасує :)

я давно на контракті - мене дуже влаштовує

Скільки платиш?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сина  "смартофон 3G перший" , знімається плата 20 грн в місяць. Туди входить 500 Мб інтернету. Це  65 коп в день .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Kiolan сказал:

В сина  "смартофон 3G перший" , знімається плата 20 грн в місяць. Туди входить 500 Мб інтернету. Це  65 коп в день .

Це 240 в рік. Я можу мати це за 200 грн, тобто за 55 коп. в день, але вважаю, що це дорого.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони там взагалі маку об'їлися: Просто Супер Перший для мене теж недоступний для переходу, пропонують перейти лише на Смартфон 3G (Плюс, Перший, Єдиний або Український) і водафоновські тарифи. Вибір без вибору.

Чим вони хоч відрізняються (Смартфон 3G Плюс, Перший, Єдиний, Український), бо я щось ніц різниці між ними не бачу. Питаю, бо жінку буду переводити на щось із них, вона-то кожний день дзвонить, тому для неї "рік без абонплат" саме то буде.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порадьте і мені якийсь тариф для дитини. Потрібно щоб була можливість дзвонити на два номери мтс, з мінімальною абонплатою (5 грн на місяць, наприклад). Якщо хтось щей пакет продає - пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Kiolan сказал:

Тих часів, коли було 40 грн на рік вже  не буде :)

40? На Лайфі я за 5 гривень рік безкоштовно розмовляв. :) І що саме цікаве дзвонив не набагато частіше чим зараз, коли вже такої халяви немає.

От нащо мені 400 хвилин в день? Хтось говорить по телефону більше 6,5 годин?

Оператор колл-центру порадив залишатися на старому тарифові. :) Зашибісь.

Де старі-добрі тарифи з посекундною чи хоча б похвилинною тарифікацією?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, nickel said:

40? На Лайфі я за 5 гривень рік безкоштовно розмовляв. :) 

ну так перейди на лайф.

Пі.Сі. в нас і так дешеві тарифи (не здивуюся якщо самі дешеві в європі)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Marshall сказал:

ну так перейди на лайф.

Пі.Сі. в нас і так дешеві тарифи (не здивуюся якщо самі дешеві в європі)

 

А хто сказав, що я від Лайфа відмовився? ;) Зараз важко телефон на одну сімку знайти, тому і МТС і Лайф.

п.с. Тарифи 100% що найнижчі в Європі, але й зарплати такі ж. Не на чорну ікру хочу зекономити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, nickel said:

Що за контракт?

я з початку юмс на контракті, то тариф для старих клієнтів. його так просто не отримати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 5/7/2016 at 10:58 AM, nickel said:

доречі, перелічені тарифи діють лише на території львівської області

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Marshall сказал:

доречі, перелічені тарифи діють лише на території львівської області

Та вже писали люди. Псіханув і підключив собі Смартфон 3Г Перший + Рік без абонплат. І з того часу зробив 3 дзвінки тривалістю по 20 секунд. Правда інтернету використав 200 мб за один день, бо був за містом і нудився.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.05.2016 at 16:19, nickel сказал:

Вони там взагалі маку об'їлися: Просто Супер Перший для мене теж недоступний для переходу, пропонують перейти лише на Смартфон 3G (Плюс, Перший, Єдиний або Український) і водафоновські тарифи. Вибір без вибору.

 

Дивно, я перейшов на RED з 35+ легко і невимушено. Тариф ніби не в архіві, якщо навіть неможливо перейти - часом оператор допомагає, якийсь backdoor типу подати заявку підказує ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Harddriver сказал:

 

Дивно, я перейшов на RED з 35+ легко і невимушено. Тариф ніби не в архіві, якщо навіть неможливо перейти - часом оператор допомагає, якийсь backdoor типу подати заявку підказує ;)

Водафоновські тарифи я не брав до уваги, хоча перехід на них був доступний, правда не безкоштовно.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.mts.ua/ru/mobile/tariffs/super-mts-3d-nol-35-plus     В мене кілька років такий тариф, місяць назад  за день став знімати 80 коп.  Поїхав на тиждень до Львова, тут  не знімає зовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...