Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

rrid,

 

блін  сайт  показав що я з львівської області(інет Ейрбайтс)   я вже думав у нас такий тариф....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Вагаюсь, чи варто переходити із нету Лайф на нет МТС. Підкажіть, хто користується МТС-ом, яка зараз ситуація. Раніше у МТС нет був поганий (в порівнянні з Лайфом); з приходом Водафону щось змінилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ змінилось,

какашка какшкою :(

і від лайфа якось плавніше працює

ну якби лайф і заплатив найбільші кошти за використання кращих частот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ змінилось,

какашка какшкою :(

і від лайфа якось плавніше працює

ну якби лайф і заплатив найбільші кошти за використання кращих частот

та питання не в частотах :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вагаюсь, чи варто переходити із нету Лайф на нет МТС. Підкажіть, хто користується МТС-ом, яка зараз ситуація. Раніше у МТС нет був поганий (в порівнянні з Лайфом); з приходом Водафону щось змінилось?

на МТС за грудень використано 1,75 Гб. друга сімка в смарті. 3G для інету, швидкість норм, використовую для пошти, фейсбука, війбера, МАК. це й же смарт роздає нет на ноут на роботі (серфінг, борда :) ). поки зауважень, як для халявних 4Гб немає. часом 3джі пропадає на пару секунд

для розмов 1-а сім на 2джі, тут про зміни не скажу

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавий тарифний план  з   безкоштовним 2G інтернетом...   

СМАРТФОН ZERO http://www.mts.ua/ru/mobile/tariffs/smartfon-zero#terms

 

 

Услуги Стоимость

БЕЗЛИМИТНЫЕ звонки в сети МТС Украина

БЕЗЛИМИТНЫЙ Мобильный Интернет GPRS/EDGE  0грн

 

Хлопаки, є прохання. Викладайте правильні посилання - www.mts.ua/UA/mobile...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня,

 

це вже трохи перебір,   нє?

 

 

 


блін  сайт  показав що я з львівської області(інет Ейрбайтс)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, це свідомий вибір. Товари окупантів бойкотуємо, а рідну мову зневажаємо.
Мене дратує, наприклад, що при дзвінку з нової SIM-картки МТС на 111 за замовчуванням відповідають російською мовою. Добре що є USSD-команда, яка дозволяє встановити рідну мову - *120*91#

Змінено користувачем Саня
  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не можу зрозуміти якими будуть тарифи на 3G інтернет у пакеті "СМАРТФОН 3G ПЕРШИЙ" після закінчення акції «ГІГАБАЙТИ 3G У ПОДАРУНОК!».

Зараз нараховується по 4 Гб щомісяця, але востаннє ця халява нарахується у лютому.

А з березня шо по чом буде? 1 Гб за 10 грн? Чи просто швидкість впаде до 150 кбіт/с без додаткової оплати? Чи щось інше?

На сайті написано:

"Звертаємо Вашу увагу, що останнє нарахування акційних 4 Гігабайт відбудеться 1 лютого 2016 року. Після закінчення акційного періоду Ви зможете надалі користуватися Інтернетом згідно з умов діючого тарифного плану."

Але ці умови для "СМАРТФОН 3G ПЕРШИЙ" ніде не висвітлені...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не можу зрозуміти якими будуть тарифи на 3G інтернет у пакеті "СМАРТФОН 3G ПЕРШИЙ" після закінчення акції «ГІГАБАЙТИ 3G У ПОДАРУНОК!».

Зараз нараховується по 4 Гб щомісяця, але востаннє ця халява нарахується у лютому.

А з березня шо по чом буде? 1 Гб за 10 грн? Чи просто швидкість впаде до 150 кбіт/с без додаткової оплати? Чи щось інше?

На сайті написано:

"Звертаємо Вашу увагу, що останнє нарахування акційних 4 Гігабайт відбудеться 1 лютого 2016 року. Після закінчення акційного періоду Ви зможете надалі користуватися Інтернетом згідно з умов діючого тарифного плану."

Але ці умови для "СМАРТФОН 3G ПЕРШИЙ" ніде не висвітлені...

 

Відповідь оператора:

 Светлана:

l1j89m.gifЯкі будуть умови користування 3G з 1 березня поки підказати не можу, інформація ще не надходила. З цим питанням рекомендую звернутися до нас повторно ближче до завершенню терміну дії акції.

По ходу нас знову хочуть розвести.... відчуваю, що тариф з 1 березня буде зашкалювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто халявними гiгабайтами привчають людей до хорошого iнтернету. Потiм нiхто не схоче користуватися gprs. Прийдеться платити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говрять оператори, що на старих тарифах МТС 3G безліміт працює на умові акції, а з лютого будуть зміни)) думаю будуть прлатити дорого, або ж таки введуть ліміт, як і на тарифах Vodafone

сам користуюсь уже півтора місяця тарифом Vodafone RED M

50 хвилин по всій Європі закінчуються за 2 тижні) далі оплата по 50ком/хв .. sms використовую приблизно половину, а нет - в районі 500мб з 2Гб )) (основні процедури провожу через WiFi)

Змінено користувачем keeper
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кінця лютого, включно, халявних 4ГБ на передплаті (5ГБ на контракті), а далі 1ГБ за 10 грн або безліміт згідно вашого тарифного пакету

Змінено користувачем Asmix
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МТС (Vodafone) покупает Тримоб Рината Ахметова
14.01.2016 12:06
Печать
Укртелеком продает МТС своего мобильного оператора Тримоб. СКМ Рината Ахметова наконец-то сможет окончательно распрощаться с мобильным бизнесом.
Телекоммуникационная компания МТС Украина (Vodafone) достигла предварительной договоренности о покупке 3G-оператора Тримоб у Укртелекома (принадлежит СКМ Рината Ахметова). Об этом ЛІГА.net сообщило два топ-менеджера на телеком-рынке и один представитель профильной госструктуры. Сделка должна быть закрыта в первой половине года. 
 
По словам одного из собеседников, сумма сделки составит 3 млрд грн. "Эта примерно такая сумма, о которой шла речь при переговорах 2011 года", - добавил он. В долларах естественно сумма сделки в несколько раз снизилась. Второй собеседник подтверждает сумму. "Она будет в пределах стоимости 3G-лицензий 2015 года (2,7-3,3 млрд грн)", - добавляет собеседник. Еще один собеседник дает чуть меньшую оценку сделки - в районе $100 млн.
 
"Поставщики оборудования по негласной заявке из Москвы уже начали оценку стоимости свопа оборудования сетей Тримоб", - добавляет собеседник. 
 
По словам одного из источников ЛІГА.net, экс-гендиректор МТС Украина Олег Проживальский несколько месяцев назад приходил к главе Национальной комиссии по вопросам регулирования связи и информатизации Александру Животовскому и интересовался его мнением о предстоящей сделке. По словам собеседника, Проживальский говорил о том, что в будущем собирается претендовать и на сам Укртелеком. 
 
Стороны сделки пока не дают комментариев. "Статус не поменялся, рассматриваем варианты, не исключаем продажу", - сообщил ЛІГА.net директор по корпоративным коммуникациям Укртелекома Михаил Шуранов. В пресс-службе МТС Украина отказались комментировать сделку, назвав ее слухами. 
 
Управляющий партнер компании Expert & Consulting Анатолий Фроленков говорит, что в случае завершения сделки это будет многоходовая комбинация. По его словам, она началась тогда, когда в весной 2015 года стало известно о продаже фиксированного бизнеса МТС компании СКМ - Vega.
 
По словам Фроленкова, МТС покупает Тримоб, чтобы перегнать конкурентов по покрытию сети 3G и величине абонентской базы. Состоянием на 2014 год, Тримоб обслуживал в пределах 800 000 абонентов во всех областях страны.  У МТС на конец 2015 года покрыто 3G-сетью 19 областных центров. 
 
Напомним также, год назад МТС и Тримоб договорились о двустороннем роуминге для своих абонентов в сетях. Абоненты МТС получили возможность пользоваться 3G еще до запуска собственной сети.
 
В начале прошлого года появилась информация о том, что Укртелеком ведет переговоры о продаже Тримоб с турецким холдингом Turkcell.  У Укртелекома даже указывалось в отчетной информации, что сделка должна быть в конце года закрыта. Но впоследствии оказалось, что Turkcell и СКМ не сошлись в стратегии развития 3G в Украине. СКМ летом пришлось выйти из совместного проекта с турками - Астелит (life:)). Turkcell решил развивать 3G-сеть в Украине самостоятельно, причем под новым брендом lifecell. И информации о переговорах по покупке Тримоба турками тоже больше не появлялось. 
 
С МТС у Укртелекома, по ожиданиям Фроленкова, дружба наоборот должна укрепиться. В частности, как он считает, следует ожидать дальнейших совместных проектов компаний в сфере b-to-b  уже в этом году. 
Стас Юрасов
ЛIГАБiзнесIнформ
Информационное агентство
www.liga.net

  •  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saddy сказано:

підпишусь

Це дуже цінна для нас інформація. Всього лише 5 таких повідомлень за годину в різних темах, які прийшли людям, які підписані на ці теми на e-mail.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тих, хто в танку - виправлю той пост - "перепідпишусь". деталі в темі "ВІО" вопроси і отвєти

бро, не гони, які пости, яка набивка?

електрік, ти як модератор, замість того, щоб мінусити (не солідно), міг би відповісти хоча б на одне моє питання в темі "питання роботи форуму"  і пояснити як зробити все правильно. відповіді я не дочекався, зробив по-простому.

 

Змінено користувачем Saddy
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Saddy сказано:

для тих, хто в танку - виправлю той пост - "перепідпишусь". деталі в темі "ВІО" вопроси і отвєти

бро, не гони, які пости, яка набивка?

електрік, ти як модератор, замість того, щоб мінусити, міг би відповісти хоча б на одне моє питання в темі "питання роботи форуму" (не солідно.) і пояснити як зробити все правильно. відповіді я не дочекався, зробив по-простому.

 

По ходу в танку ти один.

якого апати тему/теми безінформативним повідомленням з одного слова "підпишусь"? 

які ми важні, давай йому персональні відповіді на його питання... почитати що в темі пишуть релігія не позволяє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти з якого часу адвокат електрика? я йому питання поставив.

прогіб защітан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Saddy сказано:

а ти з якого часу адвокат електрика? я йому питання поставив.

прогіб защітан

 

а я хіба тобі відповідь давав на питання, яке ти поставив Електрику)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saddy сказано:

для тих, хто в танку - виправлю той пост - "перепідпишусь". деталі в темі "ВІО" вопроси і отвєти

бро, не гони, які пости, яка набивка?

електрік, ти як модератор, замість того, щоб мінусити (не солідно), міг би відповісти хоча б на одне моє питання в темі "питання роботи форуму"  і пояснити як зробити все правильно. відповіді я не дочекався, зробив по-простому.

 

Тобі все і так пояснив SunSeth. А Difoto спецом для тих хто в танку створив тему: якщо коротко то ніяких притензій до роботи форому, бо ще ведуться роботи по його налаштуванню. Що ніясна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де претензії? я ж просто запитав. можна ж написати: мол так і так, все вирішим, а може і ні, а не відмовчуватися. 

нічого особистого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...