Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Дуже знизилась якість надання послуг комп.МТС,постійні Вам дзвонили,при тому що постійно повна мережа на телефоні,навіть 3G який раніше працював ніби добре почав висіти,консультанти на 111 замісь того щоб надати картину реальної ситуації з їхніми проблемами всіляко заминають і викручуються,то телефон у вас,то може смартфон ваш не відповідає через перегрузку його системи...одним словом дурять.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

10 хвилин тому, AnryABC сказано:

Дуже знизилась якість надання послуг комп.МТС,

:blink: а що, вона була висока? Чи піднімалась колись?...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

:blink: а що, вона була висока? Чи піднімалась колись?...

....навіть 3G який раніше працював ніби добре почав висіти

Читай вдумливо,якщо є своє бачення-викладай.Не треба робити товтологічних постів.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

:blink: а що, вона була висока? Чи піднімалась колись?...

....навіть 3G який раніше працював ніби добре почав висіти

Читай вдумливо,якщо є своє бачення-викладай.Не треба робити товтологічних постів.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AnryABC сказано:

Читай вдумливо,якщо є своє бачення-викладай.Не треба робити товтологічних постів.

шо шо?:D тАвтологічний пост, це шо?  Вдумлюватись в що? І бачення чОго? Хрєнової роботи МТСа?!

 

ПиСи: наплюсував собі сам? ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На офісному телефоні (тариф "Супер МТС - Всі мережі") десь з 1-го квітня почало нещадно жерти кошти на рахунку. Номер то працює, але без кінця клянчить гроші. Ніяких повідомлень про зміну нарахувань не приходило. Хтось з таким зіштовхувався? Щось "Мудафон" придумав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33ій квартал

спершу не можна було подзвонить нікуди, і рах перевірити...а сча взагалі тел пише "немає покриття":blink:  є ще у кого проблеми?:wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож Супер МТС 3Д Ноль 35+  Став гад жерти бабло :angry2: На що можна перейти (мож тариф "староват") ?

 

Буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 і знову трабли із звязком :angry2:

дозвонитися з першого разу неможливо,

потім вискакує "не зареєстрований в мережі"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, St@S_ said:

 і знову трабли із звязком :angry2:

дозвонитися з першого разу неможливо,

потім вискакує "не зареєстрований в мережі"...

 

Це не трабли, це люте північне звірятко :( 

Сьогодні-вчора реально набирав по 10-12 разів під ряд, щоб додзвонитися. В дружини телефон теж викидає з реєстрації в мережі.

Але ось що помітив. В нас з нею карточкам вже майже по 15 років. В дитини картка свіжіша, років 3. Так продзвонюється якось легше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Harddriver сказал:

Тож Супер МТС 3Д Ноль 35+  Став гад жерти бабло :angry2: На що можна перейти (мож тариф "староват") ?

 

Буду вдячний.

 

я перейшов на водафон ред S
30 грн/місяць - безліміт водафон, 30 хв на інші оператори плюс закордон, 30 смс і 500 мб 3G
як закінчиться 30 "халявних" хвилин, то буде 0.50 коп/хв на інші оператори

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене сьогодні взагалі інет пропадає на смарті, навіть едж...приходиться перезагружати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SunSeth сказал:

@St@S_ @yu2007 за вчора-сьогодні взагалі ніяких траблів не спостерігаю. 

скільки дзвінків приблизно за день? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене взагалі цікава історія вийшла....

Район Соборності 29, 31 .... Виникла проблема що пропадає мережа.... айфон 5, спершу думав в телефоні справа.... спробував в інші тел. сімкарту... те ж саме.... в сусідьому будинку в знайомого чувака самсунг усе працює... я озадачився... зателефонував до оператора, сказали ніяких ремонтних робіт нема діло в сімкарті... дзвонити треба було тож оперативно поїхав і замінив сімкарту пояснивши на місці шо так мені порадив оператор бла бла бла ..... причому скрізь по місту вроді покриття було норм)))

 

Повернувся додому.... та ж лажа))))

методом тику(постійних запросів на перевіряння раунку) вияснив що покриття нема буквально ду моєму будинку одному))) відійшов на 50 метрів в сторону проспекту Собороності, покриття є.... вернувся до будинку - покриття нема)))) Магія... 

 

Дзвоню до оператора, пробую пояснити що і як) 

Вони озадачені.... бла бла заявку прийняли чекайте...

 

Далі... повернувся батько з роб...(Нексус 4 тел) теж та сама фігня)))

Методом танців з бубном...  вияснилось... якщо в тел ввімкнено 3G - покриття є і можна телефонувати :ohmy: .... З ЕДЖом або взагалі без інету тупо нема покриття.... воно є якщо є 3G )))  Чим далі в ліс тим цікавіше.... ну повключав скрізь 3G на телефонах і поки так вирішив проблему... хоча це якби не рішення м"ягко кажучи...

 

Набрав ще раз до оператора розказав свіжі свої спостереження)))) мовчки послухали і ніц нового не сказали...

 

І от сьогодні в 2 часа дня... мені раптом поприходили смски про пропущені дзвінки вчорашні))) (хоча я сьог телефонував норм з 3G) 

Вирішив перевірити що і як, і ура вроді як відновили роботу.... і з ЕДЖОМ і без інету взагалі вроді є норм покриття можна дзвонити.... 

 

Що за лажа була, що за магія... я так дупля й не дав.... та нервів троха з"Їло.... Виходить всетаки місцева вишка якась... чи як.. і чому не у всіх.. в недоуменіі досі))))

Мо хто зтикнеться і мо кому буде корисна історія)))

МТС/vodafone... :angry2:

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, SunSeth сказал:

@St@S_ з десяток. 

я по роботі від 50 МТС і стільки ж КиївСтар ;)

сьогодні зранку якраз кожен 2-ий дзвінок  - збої :angry2:

зараз працює без нарікань 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Harddriver сказано:

Тож Супер МТС 3Д Ноль 35+  Став гад жерти бабло :angry2: На що можна перейти (мож тариф "староват") ?

 

Буду вдячний.

Та сама проблема. З 1 квітня МТС збільшив щоденну плату в цьому тарифі до 0,8грн/день. Перейти на щось без абонплати фактично нереально, МТС скрізь закрутив гайки і халяви більше немає. Є 2 шляхи відносної економії: 1) Підключаємо на цьому ж тарифі послугу "Рік без абонплати", вартістю 200грн, і говоримо 400хв/день ще 1 рік. Або варіант №2 (трохи економніший, але менше хвилин): Переходимо спочатку в "Смартфон 3G Перший", потім в "Просто Супер Перший" (коштує 20 грн), і знову ж таки активуємо "Рік без абонплати", але вже вартістю 128грн/рік. Ітого 128+20=148грн маємо 100хв/день на МТС протягом року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Maks Petruk сказано:

гавно той мтс став.вже декілька днів майже нереально подзвонити.

став? та він вже давно гавно.... (о, віршик)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...