Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

завжди проблеми з цим наіпатором

з останнього:

телефоную на кс,"абонент не може прийняти ваш.."

перевіряю рахунок - мінус 65коп. імпосібл. телефоную ще раз.  та сама ситуація. перевірка рахунку і знову мінус 65

браво

лайф фореве

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 година тому, Nazarqa сказано:

Якщо я не помиляюсь, ці бонуси використовуються для дзвінків на інших операторів...

за бонуси можна замовити пакет послуг - наприклад, хвилини в мережі ("обміняти").

напряму витрачати бонуси на дзвінки не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

міняю бонуси на бонусні гроші - дійсні на бонусному рахунку 30 днів, витрачаються на всі послуги в першу чергу (з осн. рахунку не знімаються кошти, поки є на бонусному).

для чого заморочуватися з бонусними хвилинами - хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Інформаційні смс від оператора приходять по 3-4 рази з інтервалом в 2-5хв. Це в мене одного така "акція"? Чи це глюк мережі?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Акція продовжується. Вже приходять по 6  однакових смс. Телефонував на номер оператора, сказали зареєстровано, будем вирішувати. На сьогодняшній день нічого не змінилось. Були відмовки що від WOG чи Нова пошта, то не водафон це відправники винні. Але і від  водафона  приходять по 5 шт. підряд. Питання вирішується.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Vodafone (МТС) "обрадував" :

Цитувати

З 15.07 змінюються умови Вашого тарифа: щомісячний платіж становитиме 25 грн, вартість Інтернету понад пакетні МБ - 15 грн кожні 500 МБ (нараховуються автоматично до 10 разів). Інфо: 111-4-2

P.S. Тариф "Смартфон 3G перший" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вигідніше буде перейти на red s, умови ті самі, бонус додадкові 30хв на інші мережі

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.07.2016 at 14:20, Panek сказал:

Vodafone (МТС) "обрадував" :

P.S. Тариф "Смартфон 3G перший" 

І смс дарують вже 150 в день всього за 2грн. Тільки от я щось не можу пригадати, коли відправляв більше 2шт. за день..

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.07.2016 at 21:06, yuraa сказал:

Вигідніше буде перейти на red s, умови ті самі, бонус додадкові 30хв на інші мережі

теж про це думав.

а для абонентів, які підключили до 01.01.16 взагалі "рік без абонлат" не вигідний - 360 грн/рік проти 25 грнх12 міс = 300 грн/рік

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

двічі дзвонили якісь дівчата. все хотіли мені розказати про нові цікаві тарифи гавнофона і питались чи не хочу я перейти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Saddy сказано:

теж про це думав.

а для абонентів, які підключили до 01.01.16 взагалі "рік без абонлат" не вигідний - 360 грн/рік проти 25 грнх12 міс = 300 грн/рік

 

 

2 тижні тому продовжив рік без абонентплати за 200грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Coding сказал:

2 тижні тому продовжив рік без абонентплати за 200грн.

значить підфартило, що термін дії цієї послуги закінчився вчасно.

в мене до 30.07))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Сьогодні був в Торчині 3ж працює непогано напевно бази ще ненагружені 1 база на щоглі кс, при вїзді зліва а інша на башні укртауер якщо не помиляюсь, МТС молодці добавляють нові БС, я по Луцьку бачив з десяток нових бс саме під 3ж.
Світязі теж непогано працює нормально покритий берег тай саме село.


  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВатаФон, в кращих традиціях, вирішив знову натянгути всіх на ваучер...

 

і ввімкнув з 1.08.16 в пакетах СмартОфіс інтернер з послугою «500 мб за 15 грн»  (те що раніше це було 10 грн то я вже мовчу)

в кого багато контрактів на особовому рахунку - будьте уважні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Цитувати

Супер МТС 3Д Ноль 35+

було 0,5 грн, прийшла смс з 1,09 - 1,5 грн в день користування :D до київстара тянуться  напевно. В неділю шлють смс про зміну умов тарифу, перший раз таке бачу у операторів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 03.07.2016 at 23:20, Saddy сказал:

теж про це думав.

а для абонентів, які підключили до 01.01.16 взагалі "рік без абонлат" не вигідний - 360 грн/рік проти 25 грнх12 міс = 300 грн/рік

 

Помиляєтесь шановний! В мене за цілий рік безкоштовних дзвінків та інтернету зняло 90 гр, так як у минулому році був також на цьому тарифі (оптова ціна :D). Дружину підключив уперше - зняло +/- 120 гр. 

Заглянув щойно на сайт, вже 360 :blink:, епать, ціна скаче....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
1 година тому, d.u.a.l сказано:

Підкажіть, на якому тарифі (існуючому) можна найдешевше підключити "рік без абонплат"?

Знайшов тариф "Просто Супер Перший", 200 грн/рік, чи є якісь підводні камені?

якщо реально 200, то це найдешевше. Але я думаю, що там вже не 200 (на сайті може бути стара інформація), а 250 грн, треба точно перевірити

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@d.u.a.l щодо цього тарифу "просто супер перший" коли питав оператора то так 200грн рік без абонплат. Але в цю плату входять лише розмови по мережі. Решта все платне за додаткові гроші. :(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@d.u.a.l як пояснював мені оператор то там треба робити танці з бубном. Типу перейти на смартфон перший а потім вже на цей. Подзвоніть на 111 там розкажуть

Я б цей тариф брав тільки для розмов. Для інтернету не вигідно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, d.u.a.l сказано:

Так воно наче скрізь платне, або тариф дорожчий, якщо хвилини на інші оператори включені. В даному випадку треба якраз всередині мережі спілкуватись, але от халепа, в списку тарифів, на які можна перейти, вищевказаний якраз таки відсутній. Якщо зателефонувати оператору, він переведе? Набирати 111 пробував, але мтс мене відфутболив - зателефонуйте в інший зручний для вас час...  Чи може не морочити собі дурним голову і заплатити 250 на поточному тарифі?
 

 

так перехід на інший тариф скоріш за все буде 30 грн коштувати, тому простіше поповнити на 250 грн і *365#

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для всіх кому дорого:

Ваш потчний тариф  --> Смартфон 3G Український (для тих у кого недоступний для переходу Просто Супер Український)   -->  Просто Супер Український   -->  І замовляєте Рік без абонплат.

Зніме 20 за перехід та за рік без АП 60 грн.

Майже халява 22 коп/день. Ще дешевше ніж було.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...