Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 12.10.2016 at 23:31, Axel сказано:

@arrival22 з  3G одеський доступний перехід на Просто Супер Одесский де "безабонплатний рік" коштує 30 грн, а не 60 як у сабжі вище.

 Для дзвінків саме те, а от з інтернетом халепа. Мабуть краще 60грн на рік але 500мб на місяць матиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.10.2016 at 21:03, Pavelix сказал:

на платну не пробував.... 

Я пробувала. Гроші зняли. а потім сказали, що приблизний час очікування 20 хвилин.Залишайтеся на зв'язку! :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Akrilat сказано:

Я пробувала. Гроші зняли. а потім сказали, що приблизний час очікування 20 хвилин.Залишайтеся на зв'язку! :D

пздц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, скажіть ще можна зробити "фокус" з тарифом   "Просто Супер Український" ? Чи вже прикрили? 

На сайті ну ніяк не можу знайти 

111.thumb.jpg.d4a6e7362fc47781f0f40837934636d8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Selbeor сказано:

Народ, скажіть ще можна зробити "фокус" з тарифом   "Просто Супер Український" ? Чи вже прикрили? 

На сайті ну ніяк не можу знайти 

111.thumb.jpg.d4a6e7362fc47781f0f40837934636d8.jpg

 

ну прост коли перейшов на нього як вище було описано .... вводиш *365# і все...

 

Я як переводив 2 номера.... то уже на сайті не було інфи ... але усе працювало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Pavelix сказал:

ну прост коли перейшов на нього як вище було описано .... вводиш *365# і все

та я все це розумію, але чи воно на сьогоднішній день пройде? коли ви робили перехід?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Selbeor сказано:

та я все це розумію, але чи воно на сьогоднішній день пройде? коли ви робили перехід?

 

7 жовтня працювало... а на сайті інфи про рік без абонплат на цьому тарифі не було уже давно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від сьогодні без всяких муток доступний для переходу ще такий економ-тариф, декого неодмінно зацікавить.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.10.2016 at 12:07, Selbeor сказал:

та я все це розумію, але чи воно на сьогоднішній день пройде? коли ви робили перехід?

 

 

Зробила ці всі маніпуляції щойно. На останньому етапі, при вводі 365, вилізло повідомлення "заборонено". Але через декілька секунд прийшло повідомлення "послугу рік без абонплат підключено".

Ще не зрозуміла чи вийшло )

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, natalka) сказано:

 

Зробила ці всі маніпуляції щойно. На останньому етапі, при вводі 365, вилізло повідомлення "заборонено". Але через декілька секунд прийшло повідомлення "послугу рік без абонплат підключено".

Ще не зрозуміла чи вийшло )

 

тре було дочекатись смс що "послугу супер підключено"

у мене таке було

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора за описаною вище сехомою перевів один номер і підключив рік без АП за 60грн

щодо поповнення, то без комісії можна на портмоне,   +ще бонус за поповнення на портмоне відновили.

 

Щось не знайшов точного підтвердження скільки в даному рік без АП надається в день хвилин та чи МБ інтернету є? На інші мережі тарифікація 0,5 за хв? бо на сайті МТС все так заплутано.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схема з роком без абонплат все ще діє на "Просто супер українському". Перевірено сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, IropS сказано:

Вчора за описаною вище сехомою перевів один номер і підключив рік без АП за 60грн

щодо поповнення, то без комісії можна на портмоне,   +ще бонус за поповнення на портмоне відновили.

 

Щось не знайшов точного підтвердження скільки в даному рік без АП надається в день хвилин та чи МБ інтернету є? На інші мережі тарифікація 0,5 за хв? бо на сайті МТС все так заплутано.

 

100 хв на день ніби. Комбінація *101*4#

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.10.2016 at 10:07, IropS сказал:

Щось не знайшов точного підтвердження скільки в даному рік без АП надається в день хвилин та чи МБ інтернету є? На інші мережі тарифікація 0,5 за хв? бо на сайті МТС все так заплутано.

Говорив з оператором, - в тарифі Просто супер український в послугу рік без абонплат входить тільки 100 безкоштовних хвилин в день, смс 150 шт. 2 грн., інтерет 200 мб.- 5 грн.

ПиСи: схема працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 1.11 вартість підключення рік без абонплат в просто супер збільшать (до 100 в українському,  та до 90 в одеському ).

Так на ред форумі інформують.

Зі. Маю один стартовий пакет з тарифом смартфон 3ж одеський.  Продам за  30 грн.   + (Перехід в просто супер одеський 20 грн і замовлення рік без абонплат 30грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

On 27.10.2016 at 23:53, IropS сказано:

З 1.11 вартість підключення рік без абонплат в просто супер збільшать (до 100 в українському,  та до 90 в одеському ).

Так на ред форумі інформують.

Зі. Маю один стартовий пакет з тарифом смартфон 3ж одеський.  Продам за  30 грн.   + (Перехід в просто супер одеський 20 грн і замовлення рік без абонплат 30грн.

 

а в самому " смартфон 3ж одеський " зміниться вартість року без абонплат? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куплю стартовий МТС, щоб скористатить переходом на рік без абонплат (бажано сьогодні-завтра)

Пишіть в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Vodafone почав продавати власні смартфони

Vodafone запропонував українським абонентам пакет «Смартфон+Зв’язок». Він дозволяє придбати мобільник разом з послугами оператора.

Лінійка смартфонів представлена трьома моделями різних цінових категорій:

Smart Mini вартістю 1199 грн впорається з роллю першого смартфона;

Smart Grand вартістю 1799 грн має найкраще поєднання «ціна/якість»;

Smart Ultra 4G вартістю 4999 грн – смартфон преміум-сегмента за доступною ціною.

TechToday.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, halcogen сказано:

в районі Чернишевського глючить

ага, вчора тричі підряд був зловлений цей глюк в Новій лінії - думав, що це локальний глюк, в магазині, а он воно як...

колись мені МТС давали короткий номер для зауважень щодо якості покриття - 135. можливо, ще працює, і можна залишити заявку?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Петре, не чекайте свята - отримуйте подарунки вже зараз! Відправте SMS на 3137, зайдіть з мобільного в Інтернет - гарантовано отримаєте 100 грн. Поділіться новиною з друзями! Деталі: 111*1

 

смс менюшка сказала що халявне, зараз перевірю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Voronin10 сказано:

Петре, не чекайте свята - отримуйте подарунки вже зараз! Відправте SMS на 3137, зайдіть з мобільного в Інтернет - гарантовано отримаєте 100 грн. Поділіться новиною з друзями! Деталі: 111*1

 

смс менюшка сказала що халявне, зараз перевірю

Vy ne yavlyaetes' uchastnikom akcii

)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...