Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

14 хвилин тому, Aleksandr88 сказано:

Оператор говорить Що в тарифі Просто супер український у Волинській області буде зніматись 75 коп. бо він регіональний

Якщо підключити послугу "Рік без абонплат" то не буде зніматись...

Принаймні на дзвінки "В мережі", якщо на інший оператор то буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Прийшла смс на Водафон RED S 2015.

Шановний клієнте! З 22.12 після використання всіх доступних МБ на максимальній швидкості у Вашому тарифі, швидкість мобільного Інтернету буде обмежена до 32 кбіт/с. Деталі: www.vodafone.ua/red2015

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо там зара вартує процедура переходу на "халяву" з "Роком без абонплат"? Бо найдешевший "Рік без абонплат", дивлюсь, лише в "Одеському" - 90 грн... У всіх інших 100, 200, 360 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 09.12.2016 at 19:42, rrid сказано:

тільки регіональний МТС Зеро

 

там халявний інтернет є. 200мб на день.

нічого не знімає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще бачу непоганний Vodafone Light +  

Безліміт 2G - безлімітний мобільний Інтернет на швидкості до 150 кбіт/сек    для вайбера ж думаю вистачить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Oli сказано:

ще бачу непоганний Vodafone Light +  

Безліміт 2G - безлімітний мобільний Інтернет на швидкості до 150 кбіт/сек    для вайбера ж думаю вистачить?

Я вот тоже дивився на цей тариф...  Там бачу, якщо 20 грн не заплатив то 1грн в день.. вот тільки не зрозуміли чи тоді коли ним користуєшся чи не залежно аби бабло на рахунку було... Бо мені мтс аби щоб до мене набрати могли... (Не подобаєця мені дико їхня якість зв'язку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.12.2016 at 20:04, nickel сказано:

Купляв в газетному кіоску на пр. Волі навпроти Гранд-Волині, а колега на Варшавці брав.

Ще були в першому "Пакко" (на Клима Савури) і на АЗС "БРСМ" на Глушець (навіть сьогодні, правда вони знов типу не працюють)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.12.2016 at 11:30, VaLeRa сказано:

Тариф дуже вигідний для людей, які не користуються інетом.

чим? що швидкість урізана?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, @leg сказано:

 

Для переписки вистачить.

 

 а як щодо серфінгу в інтернеті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Oli сказано:

 

там халявний інтернет є. 200мб на день.

нічого не знімає

знаю. маю. користуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

чим? що швидкість урізана?

тим, що за нього не треба платити, бо його там практично нема в пакеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, VaLeRa сказано:

бо його там практично нема в пакеті.

 

для месенджерів саме то

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже мен той мтс.. з***бав... Вчора на рахунку було 2.34грн (був підключений рік без абонплат)... Сьогодні цей рік закінчився і на рахунку різко -32.34 грн.. Хоча зранку ще дзвонив було все норм (підключено контроль за послугами)... До оператора додзвонитись нереально... Тільки гаряча лінія.. Рахунок поповнювати щоб погасити цей непонятний мінус і вийти в плюс я махав (щоб можна було 50коп за швидке з*єднання з оператором заплатити). Відчуваю піде сьогодні сімка в мусор..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ruslyk знаючи, що сьогодня закінчиться послуга, ти чекав, що МТС цього не помітить і ти надалі будеш користуватись послугою рік без абонплат???? Дивно якось виглядає твоє повідомлення... Що ти взагалі чекав, які дії зі сторони МТС???

 
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, VaLeRa сказано:

@Ruslyk знаючи, що сьогодня закінчиться послуга, ти чекав, що МТС цього не помітить і ти надалі будеш користуватись послугою рік без абонплат???? Дивно якось виглядає твоє повідомлення... Що ти взагалі чекав, які дії зі сторони МТС???

 

Ви неуважно читаєте! Мене цікавить де взялися цих -32грн???? Якщо ще вчора був плюсовий рахунок! Я планував його перевести сьогодні на vodafone light+, а тепер переведу в мусорнік+!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Ruslyk сказал:

Мене цікавить де взялися цих -32грн????

У вас напевно тариф "смартфон 3дж перший"? Тут нічого містичного немає, закінчилася послуга рік без абонплат, увашому тарифі абонплата складає 35 грн., от і зняло цю суму як передплату за послуги на місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Selbeor сказано:

У вас напевно тариф "смартфон 3дж перший"? Тут нічого містичного немає, закінчилася послуга рік без абонплат, увашому тарифі абонплата складає 35 грн., от і зняло цю суму як передплату за послуги на місяць.

Так, дійсно цей тариф... Хм.. тепер получаєця що, я не можу не подзвонити ну і не перевестися на Vodafone light+  тому що в мене мінус... Весело...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Selbeor сказано:

У вас напевно тариф "смартфон 3дж перший"? Тут нічого містичного немає, закінчилася послуга рік без абонплат, увашому тарифі абонплата складає 35 грн., от і зняло цю суму як передплату за послуги на місяць.

таке взагалі буває?! і як давно місячну абонплату беруть, заганяючи абонента "в мінус"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rrid сказал:

таке взагалі буває?! і як давно місячну абонплату беруть, заганяючи абонента "в мінус"?

Буває! В мене самого таке було, і в @Ruslyk  така ж ситуація. В обох випадках це було після закінчення послуги "Рік без абонплат".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене мінус може бути на контракті - це нормально (інколи це ще й зручно, і є додатковим плюсом перебування на контракті).

але щоб зняли абонплату на передоплаті - вперше чую (валяється лайф - там знімають незалежно від користування, але не в мінус, в дружини є КС з абонплатою - при недостатньості коштів - не знімають)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rrid так вот тому я вирішив vodafone не поповняти... Кому нада той і з lifecell наберу (благо 400хв на ворогів є)^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rrid сказано:

таке взагалі буває?! і як давно місячну абонплату беруть, заганяючи абонента "в мінус"?

 

Показати прихований контент  

rtrtr.jpg

Hide  

 

32 грн мінус, ще 20 грн за перехід в проміжний тариф, тоді так, краще vodafone light+ купити відразу :)

 

хоча в київстар чи лайф на передоплаті такого лохотрону я  ніколи не бачив, можливо було хіба на початку 2000-х у київстар , точно вже не памятаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, charlie сказано:

 

Показати прихований контент

rtrtr.jpg

Hide

 

32 грн мінус, ще 20 грн за перехід в проміжний тариф, тоді так, краще vodafone light+ купити відразу :)

Так, якщо міняти номер то краще взагалі Vodafone викинути і не паритись..))) Головне, як придумати, щоб всіх попередити що мій vodafone тю-тю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Ruslyk сказано:

Так, якщо міняти номер то краще взагалі Vodafone викинути і не паритись..))) Головне, як придумати, щоб всіх попередити що мій vodafone тю-тю...

Для того є послуга комфортий перехід. В київстара ніби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...