Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

On 14.09.2016 at 22:27, Axel сказано:

Ітак. Остаточно по полочках (варіант коли на рахунку 1 коп.):


1. перейти на "Smartfon 3G Ukrainskij"
2. поповнити рахунок на 20 грн
3. перейти в Просто Супер Український. Знімає 20 за перехід.
4. Робите пряме поповнення на 40 грн. і ждете смс-ку «Послуга «ПРОСТО СУПЕР» підключена»
5. Докидаєте 20 грн., набираєте*365# и буде відповідь: "Послуга Рік без АП підключена".

80 грн виходить... 20+40+20... Щось я в описі тарифа не бачу опції рік без абонплат, хтось сьогодні-вчора переходив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Я в суботу маму перевів, ніби нормально все спрацювало, сподіваюсь рік пропрацює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, pashka05 сказано:

. Щось я в описі тарифа не бачу опції рік без абонплат, хтось сьогодні-вчора переходив?

в описі ЯКОГО тарифу? "Просто Супер Український"? А почитати дві попередні сторінки теми?

Показати прихований контент  

111.thumb.jpg.d4a6e7362fc47781f0f40837934636d8.jpg

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.09.2016 at 22:27, Axel сказано:

4. Робите пряме поповнення на 40 грн. і ждете смс-ку «Послуга «ПРОСТО СУПЕР» підключена»
5. Докидаєте 20 грн., набираєте*365# и буде відповідь: "Послуга Рік без АП підключена".

Я в п. 4 поповняв відраз на 60 грн., зекономиши комісії за поповнення. 

Відповідно п. 5 набираєте*365# и буде відповідь: "Послуга Рік без АП підключена".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, jack74 сказано:

в описі ЯКОГО тарифу? "Просто Супер Український"? А почитати дві попередні сторінки теми?

Показати прихований контент

111.thumb.jpg.d4a6e7362fc47781f0f40837934636d8.jpg

Hide

 

На сайті чомусь немає... скрін - це добре, звісно))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Basil сказано:

Я в п. 4 поповняв відраз на 60 грн., зекономиши комісії за поповнення. 

 

Собі поповнюю без комісії - https://secure.privatbank.ua/ua/company/#mts

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, pashka05 сказано:

На сайті чомусь немає... скрін - це добре, звісно))

 

Знайшов... ох і сайт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Саня сказано:

Собі поповнюю без комісії - https://secure.privatbank.ua/ua/company/#mts

Дякую. Наступного разу скористаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.09.2016 at 17:57, pashka05 сказано:

На сайті чомусь немає... скрін - це добре, звісно))

 

Чесно - я теж в тарифі Просто Супер Український такої умови, як "рік без абонплат" - не знайшов!!!
 

f5489fd5be6b-V.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Bambaclay сказано:

Чесно - я теж в тарифі Просто Супер Український такої умови, як "рік без абонплат" - не знайшов!!!
 

f5489fd5be6b-V.jpg

 

Далі там нижче на сторінці є випадаючі пункти і перший з них "Подключайте услугу год без абонплат"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось мені зможе пояснити. Бо від консультантів в салоні і на сайті толку ніякого.
В мене тариф Смартфон 3G Перший. 
Мені прийшла 22 вересня СМС: Водафон підготував для вас особливі умови переходу на тариф Водафон Ред С 2015, замість 30 грн./міс. - 21 грн. на три місяці... і т.д.
До якого числа я можу скористатися даною пропозицією? 
Питання пов'язане з тим, що я вже чула три версії відповіді на моє запитання (кожний консультант відповідає по-іншому). 
1. До 2 жовтня. 
2. До 16 листопада. 
3. Взагалі не можу, бо я начебто вже скористалася такою пропозицією ще в серпні, відправивши СМС на номер 7700. 
Але ж я не переходила на Водафон Ред С 2015, значить, не скористалася пропозицією. 
Як все-таки правильно? 
І ще питання відносно абонплати 21 грн./міс. замість 30 грн.
Всі кажуть по-різному: і на 1 місяць, і на 2, і на 3 (до речі в СМС теж написано, що на три), ще один консультант в салоні сказав, що взагалі немає такої абонплати 21 грн./міс. ні для кого.
Як правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. До 1.10 переходьте на цей тариф, бо у Вашому(як і в мому вже не 25грн.на місяць абонплата стане, а 35 1жовтня!)

2. 21грн на 3 місяці абонплата буде. Потім буде 30грн. ( у моєї мами 24грн. зараз знімає у цьому Водафон Ред С 2015 - це для кожного індивідуально!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Bambaclay сказал:

1. До 1.10 переходьте на цей тариф, бо у Вашому(як і в мому вже не 25грн.на місяць абонплата стане, а 35 1жовтня!)

2. 21грн на 3 місяці абонплата буде. Потім буде 30грн. ( у моєї мами 24грн. зараз знімає у цьому Водафон Ред С 2015 - це для кожного індивідуально!)

Та те, що буде 35 грн. - я знаю. Через це й хочу перейти. 
Але це не з 1 жовтня, а в моєму випадку з 19 жовтня, бо в мене 19 знялася абонплата 20 грн. А з 19 жовтня вже буде 35 грн. 
Тільки  я оце з 22 числа намагаюся вияснити оці всі питання, і в мобільному салоні, що на пр. Волі, і на Парковій, в на сайті МТС - мені всі говорять по-різному. 
В мого чоловіка теж 24 грн./міс. Але йому в СМС прийшло, що потрібно підключитися з такого-то по таке число, і буде 24 грн. на три місяці з моменту підключення.
А тут, виходить, що ніхто з консультантів МТС взагалі нічого точно не знає. Говорить так, як йому хочеться.
На пр. Волі мені жіночка взагалі сказала, що такої акції вже давно немає, і мені випадково надіслали СМС. 
Моєму чоловіку вона два тижні тому так само казала, що не можна. Але він підключив цей тариф. 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що за постійні відвалювання інтернету? Ніякої закономірності не виявлено, може бути в будь-який момент і в будь-якому місці. Це вічна заміна обладнання чи такий суперовий сервіс? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Yurik сказал:

Це вічна заміна обладнання

з однієї вишки на іншу. 

так можна декілька років перекантуватися))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, почала якась реклама постійно на телефон приходити... Дістало вже! Причому нічого не вмикав, нічого не змінював, а воно саме на екрані з'являється! 

Шо це за фігня? Якісь пуш-повідомлення, чи яка ще зараза від МТС? Як його відключити?

Напр.: "Милан станет 1-ым итальянским городом с кинорестораном. ВОКРУГ СВЕТА. 1 грн / день"

При чому воно саме розблоковує телефон і на екрані робляться активними кнопки "Добре"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, jack74 сказал:

Блін, почала якась реклама постійно на телефон приходити... Дістало вже! Причому нічого не вмикав, нічого не змінював, а воно саме на екрані з'яляється! 

Шо це за фігня? Якісь пуш-повідомлення, чи яка ще зараза від МТС? Як його відключити?

Можливо це МТС-клік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут, як МТС намахала Нацбанк, а значить всіх нас на 450 000 000 грн.

http://www.epravda.com.ua/publications/2016/09/27/606794/

І самий чесний львівський суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Богдан сказано:

Можливо це МТС-клік?

та ні... я вже раніше перевіряв той "Клік"... І вчора ще раз перевіряв з "МТС-меню", обирав "Відключити", відповідало "Сервіс відключено", а сьогодні далі йде... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) все ж дебільний спам-КЛІК :) от же ш уроди

Чат зі службою підтримки  

Євген:
l1j89m.gifДоброго дня. Мені на телефон весь час приходять якісь незрозумілі рекламні пропозиції від МТСа. При чому не СМС-ками, а просто з'являються на екрані! При цьому розблоковується клавіатура і з'являється імовірність випадкового під'єднання цих рекламованих платних послуг... Що це за неподобство?!

dash.gif
info.gif   Євген, вітаємо Вас в чаті! Залишайтеся онлайн. З'єднання з експертом відбудеться найближчим часом.
dash.gif
dash.gif
info.gif   Вас обслуговує оператор Ігор. Зараз в чаті: Ігор, Євген.
dash.gif

Ігор:
l1j89m.gifДобрий день, Євген!
Ігор:
l1j89m.gifЦе послуга МТС Клік. Для відмови від рекламних та інформаційних розсилок послуги МТС Клік Ви може відправити SMS з текстом OFF на номер 20255 (безкоштовно).
Ігор:
l1j89m.gifЦя послуга підключається автоматично після активації карти.
Євген:
l1j89m.gifа чому вона не вимикається через МТС-меню??? Вірніше вона начеб-то вимикається!, мені пише відповідь "Сервіс ВІДКЛЮЧЕНО"! Що це за обман???
Ігор:
l1j89m.gifЦе не обман, а послуга МТС Клік. Інформація про послугу є на нашому сайті.
Ігор:
l1j89m.gifДостатньо відправити SMS з текстом OFF на номер 20255. Послуга буде відключена.
Євген:
l1j89m.gifІ Сімка в мене активована вже давно, а ці рекламки почали йти недавно!
Євген:
l1j89m.gifЯ вас запитую не про сайт, а про відповідь ВАШОЇ ж системи на запит через ВАШЕ ж меню, вшите в ВАШУ ж СІМкарту
Ігор:
l1j89m.gifЄвген, якщо через меню не можете відключити, то можна через SMS. Якщо так Вам не зручно, то я її замісить Вас можу заблокувати.
Ігор:
l1j89m.gifЗаблокувати зараз?
Євген:
l1j89m.gifЯ захожу в меню телефону, в якому, звісно ж, з'явилось "МТС-меню", так як вставлена сім-картка МТСа. Далі в цьому меню в мене є можливість зайти в пункт "МТС клік", там я обираю "Активація" і в ньому "ВИМКНУТИ", на що отримую відповідь системи "СЕрвіс ВІДключено" - то як це трактувати - не обман???
Євген:
l1j89m.gifТак, заблокуйте. НАЗАВЖДИ бажано
Ігор:
l1j89m.gifОК.
Ігор:
l1j89m.gifТа к і зробимо.
Ігор:
l1j89m.gifТелефон зараз знаходиться біля Вас?
Євген:
l1j89m.gifтак
Ігор:
l1j89m.gifЗараз допоможу вирішити це питання. Треба тільки підтвердити, що Ви власник номеру. Зараз на телефон буде відправлений код. Він з 5 цифр. Код треба написати в чаті. SMS надійде від Vodafone.  
l1j89m.gifНапишіть код в чаті, і я перевірю інформацію за номером.

Євген:
l1j89m.gif00245
Ігор:
l1j89m.gifЧудово.
Ігор:
l1j89m.gifДякую.
Ігор:
l1j89m.gifПослуга заблокована. Тепер непотрібні Вам SMS приходити більше не будуть.
Євген:
l1j89m.gifДуже дякую і сподіваюсь, що Ви не обманюєте, як Ваша система Smiley: Wink
Ігор:
l1j89m.gifНе обманюю. Послуга заблокована. Smiley: Smile
Євген:
l1j89m.gifдякую Smiley: Smile
Євген:
l1j89m.gifдопобачення

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я здогадуюсь, що той Клік мені ввімкнули після того, як я ту сімку втикнув тимчасово в смарт... А так вона в мене в "дєдушці" Нокіа 1650

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jack74 сказано:

Я здогадуюсь, що той Клік мені ввімкнули після того, як я ту сімку втикнув тимчасово в смарт...

Саме так. Після втикання сімки в будь який інший телефон довбаний "клік" (в більшості випадків) активується автоматично, без згоди абонента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.09.2016 at 17:47, Allis сказал:

Мне МТС в одностороннем порядке увеличил на половину абонплату и добавил функций, которые мне не к чему.

А який у вас тариф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ підкажіть хто в темі який оптимальний тариф обрати для бабусі/мамусі?

Тобто безлім в мережі, просто, без інету і тд... вигідний по ціні... 

Наразі "супер мтс 3д0 35+"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Pavelix сказано:

Народ підкажіть хто в темі який оптимальний тариф обрати для бабусі/мамусі?

Тобто безлім в мережі, просто, без інету і тд... вигідний по ціні... 

Наразі "супер мтс 3д0 35+"

 

100 хвилин в день вистачить?

тоді читати звідси і допоки не стане зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...