Axel

Учасники
 • Кількість зміста

  444
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

115 Продвинутий

1 Підписник

Про Axel

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Информация

 • Интересы
  Творчо-рІзноманІтнІ...

Останні відвідувачі профілю

8 306 перелядів профілю
 1. З’явився сайт, на якому зручно слухати українські онлайн-радіостанції - http://radiolist.com.ua/
 2. Вам що впадло відкрити оф.сайт і почитати умови, або тут кілька останніх сторінок? Навіщо в двадцятий раз обговорювати те ж саме на кожній сторінці? Просто Супер Одесский, територія дії тарифу - Одеська область, Стандарті умови поза межами домашньої зони звонки абонентам МТС Украина - 1 грн/хв. Стоимость звонков указано за первую секунду каждой минуты разговора. Які ще штрафи та розвод ? @yuraaЯка ще економія, люди за 4,5 хв дзвінка всередині мережі платять 5 грн. Мажори)
 3. А поза Львівською рік без абонплат ніхто не відміняв. *365*1# за 92 грн и дзвонити - 1 рік за 7,6 грн в місяць + бонус 500МБ щомісяця Переходьте на "2. сматфон 3г Український", бо в одеський за Вашим номером перехід закритий значить .
 4. @jack74 , ну скоріше ретранслятор, аніж "пєрвооткриватєль" )) Нова інфа, у контексті інформації та питань вище: http://company.mts.ua/ua/news/novosti/7253-vnimaniyu-abonentov-mts-ukraina/ Так що думайте швидше, бо з водафону вороття назад уже не буде. П.С, До речі ще є такий тариф як Зеро, правда купити можна тільки у залишках по Львові (перехід неможливий). Там теж умови дуже солодкі. Тут він пару раз вспливав у різних варіаціях комментів, але ніхто толком не розжував що до чого.
 5. Добре, що підняли тему. Практично усе з фото наведеного вище, досі лежить вдома і за місяць часу заброньованого не забрали, значить знову актуально. Перевага тому, кому дійсно щось треба, а не в придачу до своєї колекції барахла. П.С, Тут приймаю в дар непотрібні і активні сім-карти, мож у кого завалялися, обміняємося))
 6. Номер продано, є ще один стартовий у даному тарифі, з трошки менш красивим номером. Ціна питання - 120 грн.
 7. Може у кого валяються непотрібні сімки операторів можу кілька прийняти у дар)) Тариф, оператор і т.д значення не мають. Головне, щоб були сім-карти активні, а не з простроченим терміном дії, ну і бажано без грошей на балансі.
 8. Усі "подарунки" усіх операторів тільки на бонусний рахунок.
 9. Поки все заброньовано. @Saddy телефон вмикається, і з ним все ок, тільки мережу операторів не ловить, радіо в телефоні нема. Цікавить ?
 10. Мож кому треба... 1. Кабель USB + AV для фотоаппарата Canon 2. Переходник к зарядному устройству Nokia (СА-44) 3. Nokia 3120 (не бачить мережі) Показати прихований контент Hide 4. Ориг. навушники від Nokia 6101 Показати прихований контент Hide 5. Від Sony Ericson юсб -шнур до компа. Показати прихований контент Hide 6. Адаптер Для Наушников (3шт) от Sony Ericson Показати прихований контент Hide 7. ЮСБ-шна зарядка з поламаним кінчиком Показати прихований контент Hide 8. ХЗ Показати прихований контент Hide