Перейти до змісту

pashka05

Учасники
 • Кількість зміста

  425
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

29 Байдужий

Про pashka05

 • Ранг
  А поговорить?

Останні відвідувачі профілю

6 961 перелядів профілю
 1. Майже як плівка. Міцніше за скло навіть. В мережі купа відео
 2. Для телефонів з екранами 2,5D і т.п. не рекомендую... виходить реально х..ня... повівся на 50 грн. - не доходить до країв, товсте, й з вигляду повне л..но. Довелось переклеювати на наноскло.
 3. Не знаю, чи це тільки в мене так... Може щось із роутером, хоча він новий... Кароч, постійно пропадає нет то через день, то кожен день, інколи рідше. Єдина панацея - це виймати мережевий шнур, потім знову втавляти і тоді вже знову все працює. Може хтось теж зіштовхувався з таким і знає, чому це відбувається?
 4. Не знаю, чи це тільки в мене так... Може щось із роутером, хоча він новий... Кароч, постійно пропадає нет то через день, то кожен день, інколи рідше. Єдина панацея - це виймати мережевий шнур, потім знову втавляти і тоді вже знову все працює. Може хтось теж зіштовхувався з таким і знає, чому це відбувається?
 5. Повністю робочі. Продаю комплект із 2-х модемів. Всі комплектуючі в наявності. Wi-fi модем - сигнал до 50 м через стіну йде добре. Другий модем - виключно провідний. 250 грн. за 2 шт.
 6. Нє, ну вже 3200 хоча б пропонуйте. Любов до людей хочете, а де ж любов до працівників?
 7. Жахливий сервіс. Пообіцяли підключити інтернет за тиждень. Відмовився від старого провайдера. Пройшло 2 тижні, кажуть чекати, буде вам щастя. Якщо на такому етапі вже виникають незручності, цікаво, що ж буде далі...
 8. На додачу пропонують поповнити на 5 грн і 50 дадуть в подарунок. На які тільки "жертви" не йдуть, аби клієнтів втримати
 9. Мені теж. Не користуюсь МТС взагалі, тому може й дали 12 гб
 10. Поділіться знаннями, послугу року без абонплат дешево на Vodafone тарифах реально підключити? Чи менше 350 вже ні?
 11. Терплю ще кілька днів)) Не хочу в наступному місяці користуватись, тому цікавить момент відключки, або процедура
 12. Хто підкаже, за скільки часу після розірвання договору відключають послуги?
 13. Хто вже має досвід користування сервісом "Тачку!"? Розкажіть трохи за ціни
×