Перейти до змісту

pashka05

Учасники
 • Кількість зміста

  434
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

30 Байдужий

Про pashka05

 • Ранг
  А поговорить?

Останні відвідувачі профілю

7 022 перелядів профілю
 1. хто підкаже, чи є варіанти переходу з Просто супер український на одеський?
 2. Новобудови Луцька

  Чи комусь відомий забудовник "Луцьктехнобуд" - пропонує квартири у комплексі "Фільварок" на Прасолів? Щось відгуків ніде немає
 3. Пропонують квартири від 8625 за кв.м. Конкурентно, порівняно з іншими забудовниками. Хто мав справу/чув/знає - як цей будинок і забодовник?
 4. Віддаю дешевше від собівартості - 170 грн.
 5. Продам сертифікати на розваги в Адреналін Сіті. 10 штук = 180 грн. 1 сертифікат дає можливість отримати безкоштовно кожну другу розвагу при умові, якщо заплатите за першу. ( Тобто безкоштовно другу годину боулінгу або другу доріжку, другий квиток у кіно, піцу і т.д.). Діють купони до 1 жовтня. Віддаю по собівартості.
 6. Майже як плівка. Міцніше за скло навіть. В мережі купа відео
 7. Для телефонів з екранами 2,5D і т.п. не рекомендую... виходить реально х..ня... повівся на 50 грн. - не доходить до країв, товсте, й з вигляду повне л..но. Довелось переклеювати на наноскло.
 8. Не знаю, чи це тільки в мене так... Може щось із роутером, хоча він новий... Кароч, постійно пропадає нет то через день, то кожен день, інколи рідше. Єдина панацея - це виймати мережевий шнур, потім знову втавляти і тоді вже знову все працює. Може хтось теж зіштовхувався з таким і знає, чому це відбувається?
×