Перейти до змісту

Пожежа ЦУМ ЛУцьк


I-Com

Рекомендовані повідомлення

То все так.. А от сусід-пожежник щойно приходив "знайденим" телефоном хвалитись :)

Цікаво і щош за телефон ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все так.. А от сусід-пожежник щойно приходив "знайденим" телефоном хвалитись :)

цікаво як він буде пояснювати якщо прийдуть за тим знайденими телефоном, що він сам йому в карман упав?

Переконати щасливу людину ой як непросто.. :sm128: Про всяк випадок попросив знайти дрібниці - флешку напр.

омг, а мінус то за що, я студент-економіст. злі ви, нокія 58-ма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

картинки и разговоры есть хорошо, ибо любое тайное когда станет явным

Хтось з тих, хто тут висловився, має точну і перевірену інформацію? Був присутній на місці події, знає "зсередини" що сталось? Чи може має освіту експерта і може впевнено сказати, що сталось і хто винуватий? Все написане вище -- "пісями по воді виляно". Все це -- абсолютні плітки. Безпідставні і висмоктані з пальця. Але роздуті любителями постібтись на чужих проблемах. При чому, більшість дописів -- з явним щироукраїнським сарказмом. Вже і "замовників" швидко знайшли, і швидко "довели", що це не випадковість...

Хотів би я подивитись на реакцію того ж Getto, якби там згоріло його майно. А зараз для нього головне -- "а чого ж це машина не вибухнула?". Хотів би подивитись, як Oksana04 виносила б з палаючого і загазованого приміщення майно, ризикуючи власним життям. Коментарі на "Волинській правді" теж шокують... "Кого шкодувати? Підприємців? Може ще депутатів пошкодуєте?" -- яка здорова людина може так говорити? Тими підприємцями могли бути друзі, сусіди або родичі будь-кого з нас. В людей останні власні і позичені кошти могли бути вкладені в те, що знаходилось в згорілому приміщенні, діти тих підприємців тепер можуть лишитись і без їжі, і без даху над головою. Та не було б в нас підприємців -- досі сиділи б всі голі і босі, без роботи і без можливості щось купити. Чомусь ніхто не думає, що у підприємця, який думає про організацію роботи, кредити, фінансування, зарплату, податки і багато інших речей голова болить значно більше, ніж у простого найманого трудяги, який відпрацював, вийшов за поріг робочого місця і забув про роботу. А з такими темпами ми скоро і до "розкулачення" знову дійдем, бо жаба як процвітала, так і процвітає. Тільки ніхто не задумується, що майже вся держава живе за рахунок підприємців і їх податків. І Getto свою зарплату теж з їх кишені отримує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Слухай, в тебе поганий день???

90% тем на Борді - переливання з пустого в порожнє (без фактів і свідків) - і нічого. А тут, бачите, нудить його.

Всі живі - це головне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народному депутату Игорю Петровичу Палице 4 декабря исполнилось 39 лет.

подарок в масть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

90% тем на Борді

Ну якшо не читати твої пости, то відсоток зменшується на 20-30 одиниць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To Plum

Те що я писав вище про причину займання зі слів продавця, то це не плітки, оскільки дівчина сидить як раз біля автомобіля і була свідком практично початку займання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай, в тебе поганий день??? 90% тем на Борді - переливання з пустого в порожнє (без фактів і свідків) - і нічого. А тут, бачите, нудить його.

ні, в мене день чудовий. Але якщо ти послідкуєш, то в 99% з тих ваших "переливальних" тем я не пишу. А тут просто дуже вже зачепила людська черствість, людське злорадство і пліткарство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даа, народ у нас еще тот...

А потом еще удивляемся почему так живем. Думаю фразочки типа: "А ты видел как ЦУМ горел? А я видел!" будут в моде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все так.. А от сусід-пожежник щойно приходив "знайденим" телефоном хвалитись

Молодець сусід, з їхньою зарплатою це не дивно. А міг просто наступити на нього, або ногою копнути об стіну.

Я так розумію тут всі правильні і чесні позбиралися, всі чесно заплатили за свій віндовс фотошоп і МС офіс? Ніхто недавав хабарів ДАІ, викладачам?

Так якщо в самих рильце в пушку, яке маєте право на інших пальцями тикати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vicit, і це мінуснуть ібо ж ми ідєйні. Або просто заздрісні

Жаль, я вичерпав ліміт оцінок.

upd. Справдилось, мінусують самі чесні. Скасуйте анонімність кнопкодавів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА...... вльот капітальний!!!!!!!!!!! коли горить електропроводка це труба !!!! наслідки завжди плачевні (якщо автомати не вибьють) , але хто коли думав що ця споруда може колись загорітись, ото і сталося про що не думали.

А от труби з водою під потолком, і датчиком диму і температури, бракнуло точно, залило би все водою, мокрий товар це не купа попелу.

Мені як впершому класі на екскурсиї за союзу, ( тоді ще в ГОРГАЗІ) розповіли як себе поводити з газовою плитою ,то до цих пір памятаю.

Люди дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки це стосуеця кожного із нас !!!!!!!, адже на факт що бухий сусід, не засне завтра з недопалком у ліжку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкодуй не шкодуй, все рівно до того йшло :(

Я думав, при чому не одноразово... Був в цумі "з чорного входу" не одноразово і мимоволі звертав увагу на стан проводки. Здається на останньому поверсі бачив як провода тянулись по стіні і були зв"язані ізолентою, ну а ще радянські вимикачі, розетки, потолок і фанерні стіни мене ще більше переконували що пожар відбудеться якщо не гайно не зробити ремонт. Такий висновок я собі зробив ще роки 3 тому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vicit, і це мінуснуть ібо ж ми ідєйні. Або просто заздрісні

Жаль, я вичерпав ліміт оцінок.

upd. Справдилось, мінусують самі чесні. Скасуйте анонімність кнопкодавів

Це я мінусував і буду мінусувати всіх кармадрочерів. Достатньо не анонімно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки це стосуеця кожного із нас !!!!!!!, адже на факт що бухий сусід, не засне завтра з недопалком у ліжку.

А також:

-дотримуйтесь правил особистої гігєни;

-вмійте відремонтувати хантехніку;

-обережно переходьте вулицю і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, що в моєму повідомленні про сусіда кармадрочерського, а? Мінусував і мінусуватиму :horse:бо не знаю що відповісти

Вибачте за оффтоп, більш не буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мляха!

Вчора ввечері, вперше за кілька місяців був в ЦУМі - купував з сином фішки для покеру (1-й поверх) !!!!!!!!!!!!!!!!

Алібі не маю!!!!!!!!!!!!!

....

Згоріла хата, гори й тин !!!!!!! Йду за пивом (якщо не згорів кіоск 73d434b353275255e2429fb68141b812.gif ) , а там далі "Металіст" - "Волинь"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, що в моєму повідомленні про сусіда кармадрочерського, а? Мінусував і мінусуватиму :horse:бо не знаю що відповісти

Вибачте за оффтоп, більш не буду

А твій пост я плюсанув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить, я неправильно зрозумів.

Щойно по тсн передали, що горіло 8годин (з 11-ої) і досі є ділянки, які самозапалюються. Причина "перевантаження опалювальними приладами"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу сказати достовірно, що реконструкція ЦУМу буде вже з настанням тепла, так як там

робиться проект з сьогодні на вчора. І реконструкція буде серйозна, і швидко! бо час це кошти!

І думаю, що ніхто не буде незадоволений новим виглядом будівлі.

А ось якщо старі орендарі зможуть в новому ЦУМі працювати, то буде супер!!! бо зараз їм дійсно

економічно, тим більше перед святковими продажами, невигідно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І думаю, що ніхто не буде незадоволений новим виглядом будівлі.

колись...

будет так, только еще с бандерой на куполе?

post-345-0-38405300-1323020385_thumb.jpg

post-345-0-80868400-1323020447_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Ця тема виявила одне - багато тут тих, у кого дійсно як кажуть в анегдоті, "то виколи мені око", "як класно, що в сусіда біда. Деякі тільки й вміють заздрити тм, хто щось хоть робить (не краде), а заробляє, дає людям робочі місця і так далі, і не плаче що маленька зарплата, і все так гавняно. Нема чого злорадствувати.

2. Головне вроді як без жертв, добре що народ був дисциплінований з переляку нікого не затоптав

3. Цікаво у нас стільки новобудов, от купляють чи ці забудовники хоча б щось для пожежників, чи все теж "на авось", я б зобов'язав кожного забудовника купувати авто, чи там ще щось для пожежних бригад, і щоб це жорстко контролювали.

4. Від біди ніхто не застрахований, і напевно були й такі, хто міг і соатннє вкласти.

5. А на рухнок побудують нове і тіпа там класне, не факт, подивіться як збудований Ювант, мені одна людина говорила, яка проектує будівлі, і каже там так все через "жо.." все зробив, то як ще він взагалі стоїть.

6. Від такого ніхто не застрахований... і сміятися тут нема з чого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все так.. А от сусід-пожежник щойно приходив "знайденим" телефоном хвалитись

Озвучте будьте ласкаві прізвище пожежника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По волинському тільки що показували...

А о котрій ще новини по волинському чи по авверсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...