Перейти до змісту

Пожежа ЦУМ ЛУцьк


I-Com

Рекомендовані повідомлення

В ЦУМі на час займання була купа людей. Невже ніхто не побачив початок пожежі? Там думаю звичайним вогнегасником можна було б її швидко ліквідувати, не чекаючи, поки вогонь розповзеться по цілому поверсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Количество пользователей, читающих эту тему: 440

79 користувачів, 355 гостей, 6 прихованих користувачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нас джуть бешенні скідкі в цумі на товари, падумаєш пропахла шуба димом - отмазка була в Карпатах в лісі прокатить.

Насправді мені жалко людей постраждалих від пожежі, не власників майна, ні, на них мені насрать, а тих бідолах що відповідають за товар, стоять на касах, працюють в інфроструктурі, квітами торгують - народних і не мажорних.

Ремонт капітальний давно був необхідний, ось і нагода різним пройдисвітам опрацювати декілька схем отримання прибутку/місця/зміни власника/пошуку винних не дотримавших зберігання легкозаймистих речовин, включення мегаВатних обігрівачів...як завжди, найдуть лівих, нажмуть де мали нажати, отримають те що хотіли майже задарма. Цум ласий шмат, торгове місце ніби зеБест, закриють на реставрацію а далі як і з іншими обєктами.

Ялинка мішала, коротке замикання - нема ялини.

Цум мішав, коротке замикання - нема цуму. Одна схема в межах 300м...ну зовсім не паляться хлопці. Хоча все буває, можливо і форс мажор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

414 человек читают тему :_09:

Решил сходить, своими глазами увидеть. Впечатляет, огня не видно, но дымяра ещё той валит, траллики стоят, на площади пол города стоит, фоткают, снимают на видео, куча камер... пожарники окна выбивают, по дороге потоки воды...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво, як будуть себе почувати банкомати в середині ЦУМа, там я думаю не 5 грн лежить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свято сьогодні таке велике.

Людям би відпочивати, а тут таке...

От не можу зрозуміти ЧОМУ за стільки часу, не те що не погасили, а й дали більше розгорітися?

ІМХО, такі об"єкти без автоматичної системи пожежогасіння функціонувати не ПОВИННІ !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нас джуть бешенні скідкі в цумі на товари, падумаєш пропахла шуба димом - отмазка була в Карпатах в лісі прокатить.

Насправді мені жалко людей постраждалих від пожежі, не власників майна, ні, на них мені насрать, а тих бідолах що відповідають за товар, стоять на касах, працюють в інфроструктурі, квітами торгують - народних і не мажорних.

Ремонт капітальний давно був необхідний, ось і нагода різним пройдисвітам опрацювати декілька схем отримання прибутку/місця/зміни власника/пошуку винних не дотримавших зберігання легкозаймистих речовин, включення мегаВатних обігрівачів...як завжди, найдуть лівих, нажмуть де мали нажати, отримають те що хотіли майже задарма. Цум ласий шмат, торгове місце ніби зеБест, закриють на реставрацію а далі як і з іншими обєктами.

Ялинка мішала, коротке замикання - нема ялини.

Цум мішав, коротке замикання - нема цуму. Одна схема в межах 300м...ну зовсім не паляться хлопці. Хоча все буває, можливо і форс мажор.

які знижки?? там не останеться нічого, що може згоріти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От не можу зрозуміти ЧОМУ за стільки часу, не те що не погасили, а й дали більше розгорітися?

Сам тільки но прийшов з епіцентру , побачив , що пожежники теж ніц не розуміють , де вогонь , і луплять воду в сліпу , товару дуууже багато тому він так розгорається !

Пожежники б'ють вікна і весь товар викидають , певно рятуюь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже шкода багатьох людей, які сьогодні втратили місце роботи.

Може і єдиний заробіток сім'ї, серед торговців там дійсно не лише бариги, але і прості лучани, які чесно робили сосвою роботу і заробляли на хліб.

Шкода і те, що НР Луцьк зустріне з таким згарищем в самому центрі...

Але може буде привід для влади подумати про повне оновлення вигляду страшненьокої будівлі.... Особливо перед виборами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі не розумію, чому досі не зробили ремонт ЦУМу... навіть драм. театр оновили, що він не приносить прибутку

видно, що зовсім зажрались, з тією орендною платою, що деруть в ЦУМі вже давно б і поремонтувати і перебудувати могли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво, як будуть себе почувати банкомати в середині ЦУМа, там я думаю не 5 грн лежить

просто згорять гроші і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пожежники теж ніц не розуміють , де вогонь , і луплять воду в сліпу ,

стопудово, скорее всего это и есть главная причина, что до сих пор не могут потушить, они не видят источника, а дым очень плотный, ни фонарём не просветишь, ни в глубь не пролезешь, да и температура, дуиаю, там тоже не как в крыму......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене відео від 13.56 частково дає відповідь на моє питання ЧОМУ...

Таке враження, що пожежникам було сказано не гасити, а імітувати гасіння.

Хіба так спасають майно при пожежі???

Вони собі акуратненько по одній коробочці з рук в руки передають...

Не доводилось спасати речі від вогню, але точно робила б не так...

В великий мішок і відкинути подалі і пошвидше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жах! Співчуваю всім постраждалим!

Повторюсь: ІМХО, такі об"єкти без автоматичної системи пожежогасіння функціонувати не ПОВИННІ !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно "комусь" забракло грошей на реставрацію, от і вирішили краще на місці старого нове щось побудувати, а старе хай "горить вогнем"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене відео від 13.56 частково дає відповідь на моє питання ЧОМУ...

Таке враження, що пожежникам було сказано не гасити, а імітувати гасіння.

Хіба так спасають майно при пожежі???

Вони собі акуратненько по одній коробочці з рук в руки передають...

Не доводилось спасати речі від вогню, але точно робила б не так...

В великий мішок і відкинути подалі і пошвидше...

Оксана, вони і не спасали речі, вони розчищали прохід для пожежника. Пожежники взагалі ніколи не спасають речі - це не входить в їхні обов'язки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони собі акуратненько по одній коробочці з рук в руки передають...

А це не їх робота майно рятувати, їх робота погасити пожежу. А там видно температура така і такий дим що вони на другий поверх ломляться через вікна!

Я взагалі дивуюсь такам каментам аля "як так, та шо там тушити"

То як усі такі герої, то в чому ви ще досі сидите біля своїх моніторів? Ідіть тай гасіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім усього іншого, передбачаю активізацію інспекторів пожежної служби на всіх торгівельних (і не тільки) об"єктах у Луцьку.

Як кажуть, "поки грім не гряне...".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додумалась ввімкнути звук на відео nickel. Двони ще більше додають картині відчуття чогось моторошного і жахливого....

Невже дзвонять постійно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони собі акуратненько по одній коробочці з рук в руки передають...

А це не їх робота майно рятувати, їх робота погасити пожежу. А там видно температура така і такий дим що вони на другий поверх ломляться через вікна!

Я взагалі дивуюсь такам каментам аля "як так, та шо там тушити"

То як усі такі герої, то в чому ви ще досі сидите біля своїх моніторів? Ідіть тай гасіть!

там дійсно погасити дуже складно... дуже багато таких речей, які при горінні виділяють дуже багато диму

та й приміщення таке, що в такому диму не знайдеш де горить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...