Перейти до змісту

Пожежа ЦУМ ЛУцьк


I-Com

Рекомендовані повідомлення

Співчуваю підприємцям.

А от нарахунок того, що кажуть мов би такі будівлі самі не загоряються я згоден.

Перегляньте новини економіки за останні 2-3 місяці:

- Податкова перевірка у головному офісі Епіцентр (за якою саме причиною точно не скажу). За чутками результат - Янек збив 30% від прибутку для свого сина.

- Податкова перевірка у головному офісі Фокстрот (Обшук під прикриттям убивства людини, хоча обшукували не склади а офіси). За чутками результат - Янек знову збив 30% від прибутку.

Думаю не просто так говорять, якщо керуючі фірм відмовляються коментувати.

Якщо память мені не зраджує то син нашого презика володіє мережею супермаркетів Комфі. Думаю про відкриття такого типу закладу у Луцьку мріє багато хто, адже ми прикордонне місто і обіг коштів у нас чималий при тому що на Волині не великий обсяг виробництва. Таких популярних місць з великою площею та великим обігом людей у Луцьку залишилось мало.

Як на мене пожежа була єдиним варіантом зігнати підприємців із оренди, адже у всіх терміни припинення договорів були різними. Скоріше за все у новому відреставрованому цумі на 1 поверсі розміститься саме супермаркет Комфі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сарафанне радіо у всій своїй красі...

Дочекайтесь офіційних заключень з компетентних джерел, бо користь з цього топіку поки одна - накрутка лічильників реклами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все так.. А от сусід-пожежник щойно приходив "знайденим" телефоном хвалитись

Молодець сусід, з їхньою зарплатою це не дивно. А міг просто наступити на нього, або ногою копнути об стіну.

Я так розумію тут всі правильні і чесні позбиралися, всі чесно заплатили за свій віндовс фотошоп і МС офіс? Ніхто недавав хабарів ДАІ, викладачам?

Так якщо в самих рильце в пушку, яке маєте право на інших пальцями тикати?

А якби я був пожежником, то першим ділом побіг би ювелірку гасити.

Як на мене пожежа була єдиним варіантом зігнати підприємців із оренди, адже у всіх терміни припинення договорів були різними. Скоріше за все у новому відреставрованому цумі на 1 поверсі розміститься саме супермаркет Комфі.

а чому тільки на першому??? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому тільки на першому??? )))

Ну як на мене супермаркет на 2 поверсі не вигідно, бо люди за своєю психологією не захочуть підніматись по сходах, краще зайти туди де не потрібно підніматись.

+ До того ж і пишуть що пожежа почалась із першого поверху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо не розміститься Comfy в ЦУМі, що ти тоді скажеш?

Всі помиляються. Я сказав свою думку. А те що моя думка відрізняється від думок інших залежить від рівня знань та переконань особи яка пише пост.

Вибачаюсь за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот ти хвора й неадекватна людина

коли втратиш те що горбом заробив, може по іншому будеш мислити

пс. якщо вже ти так сильно діточками біткаєшся, то усинови собі, більше користі буде чим старі речи нести й т.д.

слухай ненормальний чого ти дої%?ся, тобі погано? випий валерянки, мене твоя дитяча думка не цікавить. ти мабуть мати Тереза? чи ти такий добренький? строїш з себе тут целку патріотку

п.с. прошу вибачення модерів за те що відповів флудом на флуд, ібо достала ця дітлашня, умнічає, і переходить на особистості

5. А на рухнок побудують нове і тіпа там класне, не факт, подивіться як збудований Ювант, мені одна людина говорила, яка проектує будівлі, і каже там так все через "жо.." все зробив, то як ще він взагалі стоїть.

от податкова, наприклад, ще не через таку **пу збудована, але стоїть собі вже скільки років...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По волинському тільки що показували...

А о котрій ще новини по волинському чи по авверсі?

По буднях на Волинському TV випуски Новин о:

7:00, 13:00, 16:00, 19:00, 21:30 (з сурдо перекладом), 24:00

PS

В понеділок профілактика до 14:00 !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1- Товар та життя орендарів мало бути застраховане орендодавцем.

2- Відповідальність за виникнення пожежі та її невчасне гасіння теж несе власник будівлі, на якій він заробляє конкретно, не вкладаючи у технічний стан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.pravda.lu...ukr/news/34829/ найбільше фоток. як намене, найкраща підбірка з усіх інтернет виданнь Луцька
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1- Товар та життя орендарів мало бути застраховане орендодавцем.

2- Відповідальність за виникнення пожежі та її невчасне гасіння теж несе власник будівлі, на якій він заробляє конкретно, не вкладаючи у технічний стан.

1. Хто тобі таке дурне сказав?

2. А я думав, за гасіння пожеж відповідають певні служби, а не власники майна... А якщо в ЦУМі загориться телевізор фірми САМСУНГ, і підпалить всю будівлю, то чого власника будівлі звинувачувати? Давай краще відразу САМСУНГ робити винним.

Або ще один приклад відповідальності (власника?).

В одном маленьком южноамериканском городе некоторый предприниматель решил открыть кабак. Неудача в том, что он находился на одной улице с церковью. Естественно, церковное управление это не устраивало, и на каждой проповеди оно призывало городских жителей выступать против, и молиться, чтобы бог покарал недобросовестного предпринимателя.

За денек до объявленного открытия кабака была мощная гроза, молния стукнула в кабак и он сгорел дотла.

Церковники обрадовались, но быстро – владелец кабака подал на их в суд с требованием компенсации вреда. Те, естественно, все опровергали. Выслушав обе стороны, арбитр увидел: «Я пока еще не знаю, какой вердикт вынести, но из материалов дела следует, что какой-то владелец кабака верует в силу молитвы, а все церковное управление – почему-то нет…»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.skyscrape...t=557773&page=5

дуже цікаві пости...

post-3965-0-33476000-1323030652_thumb.jppost-3965-0-40027700-1323030654_thumb.jppost-3965-0-90831300-1323030655_thumb.jp

як на мене, то обидва проекти страшні.

той, де темний низ - одразу відштовхує.

світлого кольору - наче недороблений, якийсь дашок кострубатий над входом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все так.. А от сусід-пожежник щойно приходив "знайденим" телефоном хвалитись

як той телефон вижив в тому пеклі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є 100% інформація, що власники понад місяць тому зварталися в будівельні фірмочки нарахунок реконструкції ЦУМу. Одна з "хвірмочон" все порахувала і передала власнику вартість проекту, ті чемно подякували і обіцяли подувати. Під тією реконструкцією малося на увазі збільшення площ, зарахунок тієї площі перед цумом і частиною зупинки. Проект вже існує.

І тут таке!

Співпадіння!? Навряд!

Припускаю що пожежа - це як форсмажорна обставина, щоб підприємців одним махом позбутися, страховку отримати, в банку кредит на такий "нашумілий" проект легше вибити, та ін. тощо.

Ситуація 1 в 1 з приміщенням під "Колібріс" на 40-му

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, що в усьому звинуватять несправну проводку і з часом все затихне. підприємці покричать, побідкаються, на них увагу, як завжди, ніхто не зверне, а далі то все замнеться. стандартний варіант розвитку подій, як на мене. щодо того, що буде далі, то полюбому щось нове зроблять, бо робити ремонт на тому, що лишилось, певно, ніде. питання в тому, хто буде власником і ''зірве куш''. але то вже зовсім інша історія...

як це нема на чому ремонт робити? там же не згарище на місці ЦУМу, каркас з цегли то не згорить

мушу визнати,що погарячкував,коли то написав.оце був у центрі та й побачив,що там та як.наші ще й не таке відбудовували! :D

поміняють вікна,зроблять ремонт і буде все як раніш.а взагалі картина не дуже.стільки всього пішло коту під хвіст...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре що вибух газу не влаштували, а пояснити просто, наприклад: винні підприємці відділу "Донкіхот" возять усілякі балончики з газом.

А так немає жертв, за довідку з "баснею про електропроводку" пожежникам який мінімум відстігнуть, а тут ще ніби свідки, які це підтверджують є. "Казочка для підприємців вже практично написана"

Без проблем - реконструкції бути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Припускаю що пожежа - це як форсмажорна обставина, щоб підприємців одним махом позбутися, страховку отримати, в банку кредит на такий "нашумілий" проект легше вибити, та ін. тощо.

1. Підприємців можна було позбутися просто не продовживши оренду на наступний рік.

2. Страховку ще треба отримати. Не факт, що будівля застрахована. Крім того треба ще пошукати страхову, яка б в судовому порядку недовела недотримання протипожежних вимог в нашому ЦУМі.

3. Ти справді впевненний, що факт пожежі у обєкті потенційного фінансування якимось чином робить більш привабливим кредитний проект для банку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-3965-0-33476000-1323030652_thumb.jppost-3965-0-40027700-1323030654_thumb.jppost-3965-0-90831300-1323030655_thumb.jp

Шкода, в обох варіантах -- якісь куці дашки над центральним входом, замість великого накриття, під яким часто ховаються від негоди перехожі (і валютчики :_07: ), а також традиційно призначають побачення юні пари... та і для квіткарів могли б зробити скляний опалюваний павільйон, бо ж зручно, коли там квіти продаються. надіюсь, жоден з цих варіантів -- не остаточний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У факті звернення представника власника, чи самого власника до будівельної фірми я не сумнвіваюсь і не менш впевнений що власник отримав 9 днів тому результат, - все інше мої здогадки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я більш схиляюсь до версії з підпалом аніж з займанням проводки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...